Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 12 Ιουλίου 2020 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
21:00 Ποδόσφαιρο: Μπόρνμουθ - Λέστερ LIVE
23:00 SportShow LIVE
01:00 SportShow
03:15 Blast from the Past
05:30 Πρέμιερ Λιγκ 100 2019-20
Πρόγραμμα Cosmote Sport 5 HD
21:30 Formula 1 2020 - Grand Prix Στυρίας 
Επ.1  Επ. 1
23:45 Εκπομπή Grand Prix 2020
01:20 2020 Porsche Mobil 1 Supercup
01:50 MotoGP Classics
03:00 Sports Classics: 2020 Gearing Up 
Επ.6  Επ. 6
03:30 WRC 2020
04:00 WRC 2020
04:30 Εκπομπή Grand Prix 2020
Πρόγραμμα novasports3
22:30 Ελληνικό Πρωτάθλημα 2019/20: Πλέι Οφ
Παναθηναϊκός - ΑΕΚ (Μ)
Πρόγραμμα Nautilcal Channel
21:00 Ocean1 News
21:05 Πραγματοποιώντας το όνειρο 
Επ.1  Προέλευση
21:30 Ιστιοπλόοι DJ 
Επ.1  Επ. 1
22:00 Σόου Σκαφών Κ4 
Επ.7  Επ. 7
22:30 Σόου Σκαφών Κ4 
Επ.8  Επ. 8
23:00 Jump on board 2013: Τουρκία Κ3 
Επ.2  Επ. 2
23:30 Jump on board 2013: Τουρκία Κ3 
Επ.3  Επ. 3
00:00 Υδάτινα Σπορ: Ο Κόσμος της Ιστιοπλοΐας 2020 
Επ.5  Επ. 5
00:30 Ο κόσμος της ιστιοπλοΐας 2021 
Επ.6  Επ. 6
01:00 Ocean1 Sports
01:05 Επικίνδυνα Νερά Κ6 
Επ.8  Επ. 8
02:00 Tiree Wave Classic 2017
02:30 Tiree Wave Classic 2018
03:00 Star Sailors League 2018 
Επ.1  Νασάου
03:30 Star sailors league 2019 
Επ.1  Ρίβα ντελ Γκάρντα
04:00 Αγώνας Clipper: Η Αναμέτρηση της Ζωής τους Κ3 
Επ.6  Επ. 6
05:00 Ocean1 News
05:05 H2O Racing 2018: Aquabike 
Επ.4  Επισκόπηση σεζόν
05:30 H2O Racing 2019: Aquabike 
Επ.1  Προεπισκόπηση σεζόν
Πρόγραμμα Cosmote Sport 2 HD
22:30 LaLiga Specials: Θρυλικά Γήπεδα
23:00 Ποδόσφαιρο: Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020 LIVE
01:00 Ποδόσφαιρο: Λεβάντε - Μπιλμπάο
03:00 Ποδόσφαιρο: Τοντέλα - Πόρτο
05:00 Ποδόσφαιρο: Εσπανιόλ - Έιμπαρ
Πρόγραμμα Cosmote Sport 6 HD
21:10 Sports Classics: 2020 Outdoor Specials
21:30 Υδάτινα Σπορ: Ο Κόσμος της Ιστιοπλοΐας 2020 
Επ.6  Επ. 6
22:00 Πολεμικές Τέχνες: UFC 251 2020
02:00 ATP Masters Classics: The 90s
04:00 ATP Specials
05:00 ATP Specials
Πρόγραμμα novasports4
22:30 CHRONICLES OF A CHAMPION GOLFER
Σάντι Λάιλ
23:00 57ο ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
Στιγμιότυπα 2ης ημέρας
Πρόγραμμα Action24
21:00 Casa e Bottega
23:00 Ελεύθερος σκοπευτής
01:30 Moto in action
02:00 The hammer series
03:30 Ποδηλασία: Ο γύρος της Νορβηγίας
05:30 Ο γρηγορότερος παίκτης του κόσμου
Πρόγραμμα Motorvision Channel
21:15 ADAC GT Masters 
Επ.59  ADAC Zurich 24 Hour Race Nurburgring - 2019
22:05 UK Flat Track Nationals Peterborough, Ηνωμένο Βασίλειο
22:45 Blancpain GT World Challenge (Ζ) 
Επ.21  Virginia International Raceway, ΗΠΑ
01:00 4x4 Κ2 
Επ.22  Off-Road και Lifestyle SUV
01:25 Υψηλά οκτάνια 
Επ.4  Τα χρονικά ενός ταξιδιού
01:55 Η Ιστορία του Αυτοκινήτου Κ2 
Επ.22  Citroen
02:20 Χώρα παραγωγής - κύκλος 1 
Επ.4  AMG
02:45 ADAC GT Masters 
Επ.4  Λάουσιτσρινγκ, Γερμανία - 2ος αγώνας - 2017
03:10 Andros Trophy 
Επ.2  Clermont - Super Besse
04:00 All wheel drive safari challenge 1ος γύρος
04:50 Επ. 9
05:15 Tour European Rally 
Επ.2  Transilvania Rally, Ρουμανία
05:40 Tour European Rally Historic 
Επ.4  ConXion Omloop van Vlaanderen, Βέλγιο
Πρόγραμμα Cosmote Sport 3 HD
22:00 ESPN Films: Setenta e Sete
22:55 Bundesliga 2019-20 - Στιγμιότυπα 
Επ.27  Επ. 27
23:55 Ποδόσφαιρο: Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2019 - 2020
01:55 Ποδόσφαιρο: Άρης - ΑΕΚ
04:45 Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
Πρόγραμμα novasports1
20:45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
21:45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ LIVE
Ελληνικό Πρωτάθλημα 2019/20:Πλέι Οφ LIVE
23:45 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Post Game Show LIVE
01:15 CHRONICLES OF A CHAMPION GOLFER
Ιαν Μπέικερ-Φιντς
01:45 56ο ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
Ανασκόπηση (M)
03:15 Ελληνικό Πρωτάθλημα 2019/20: Πλέι Οφ
Παναθηναϊκός - ΑΕΚ (Μ)
05:45 Ελληνικό Πρωτάθλημα 2019/20: Πλέι Αουτ
Βόλος - Ατρόμητος (Μ)
Πρόγραμμα Eurosport
00:00 Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτ/των Τουρισμού
Μηχανοκίνητα σπορ
01:00 MOTORSPORTS
Μηχανοκίνητα σπορ
02:30 ΣΝΟΥΚΕΡ
Αθλητική εκπομπή
04:00 ΣΝΟΥΚΕΡ
Αθλητική εκπομπή
06:00 MOTORSPORTS
Μηχανοκίνητα σπορ
09:30 ΤΕΝΙΣ
Τένις
12:30 MOTORSPORTS
Μηχανοκίνητα σπορ
13:00 Αγώνες Αυτοκινήτων: Porsche Supercup
Μηχανοκίνητα σπορ LIVE
14:00 MOTORSPORTS
Μηχανοκίνητα σπορ
15:00 Ποδηλασία: Παρίσι-Ρουμπέ, Γαλλία
Αθλητική εκπομπή
20:00 ΤΕΝΙΣ
Τένις
Πρόγραμμα EDGEsport HD
20:55 Γύρος 01 - Στιγμιότυπα Αγώνα, Πορτογαλία
21:30 Live Recap Vans Pro Park Series
23:30 FIM Enduro GP 2019 
Επ.3  Επ. 3
00:05 UCI BMX Supercross Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 1ος γύρος, Βρετανία
01:05 Live Recap British Talent Cup 
Επ.11  Επ. 11
02:10 EFG Sailing Arabia 2020 
Επ.1  Επ. 1
03:00 Ο Κόσμος των Action Sports Κ20 
Επ.14  Επ. 14
04:05 GP Ιταλίας
04:40 Crankworx Rotorua
Πρόγραμμα Cosmote Sport 4 HD
22:00 Μπάσκετ: Μπαρτσελόνα - Μπασκόνια
00:30 ESPN Films: The Announcement
02:00 NBA Specials
03:20 NBA Specials
04:05 NBA Specials
04:35 ESPN Films: Elway To Marino
Πρόγραμμα novasports2
22:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
00:45 Ελληνικό Πρωτάθλημα 2019/20: Πλέι Οφ
Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ (Μ)
05:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
Ντέρμπι - Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (M)
Πρόγραμμα Eurosport2
00:00 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Αυστρία
Αυστρία
00:55 ΝΕΑ
01:00 Σνούκερ: Home Nations Series: Σκοτία
Σκοτία
02:25 ΝΕΑ
02:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
Ελβετία
03:15 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Αυστρία
Αυστρία
04:00 Σνούκερ: Home Nations Series: Σκοτία
Σκοτία
06:00 Ελεύθερο Σκι: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο
Ιταλία
07:00 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Γαλλία
Γαλλία
07:30 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ιταλία
Ιταλία
08:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΑΥΣΤΡΙΑ
Αυστρία
08:30 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Τσεχία
Τσεχία
09:00 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Τσεχία
Τσεχία
09:30 Σνόουμπορντ: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο
Ιταλία
10:30 Ελεύθερο Σκι: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο
Ιταλία
11:30 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Τσεχία
Τσεχία
12:00 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Τσεχία
Τσεχία
12:30 Σνόουμπορντ: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο
Ιταλία
13:30 Ελεύθερο Σκι: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο
Ιταλία
14:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΑΥΣΤΡΙΑ
Αυστρία
15:00 Σνόουμπορντ: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο
Ιταλία
16:00 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ιταλία
Ιταλία
16:30 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ιταλία
Ιταλία
17:00 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Τσεχία
Τσεχία
17:30 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Τσεχία
Τσεχία
18:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΑΥΣΤΡΙΑ
Αυστρία
18:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΑΥΣΤΡΙΑ
Αυστρία
19:15 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Τσεχία
Τσεχία
19:45 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Τσεχία
Τσεχία
20:15 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ιταλία
Ιταλία
20:45 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο: Ιταλία
Ιταλία
21:15 ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ: WATTS TOP 10
Watts Top 10
21:25 ΝΕΑ
21:30 Σνόουμπορντ: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο
Ιταλία
22:30 Ελεύθερο Σκι: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο
Ιταλία
23:30 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο: Τσεχία
Τσεχία
Πρόγραμμα Cosmote Sport 7 HD
22:00 COSMOTESport7HD
00:00 COSMOTESport7HD
02:00 COSMOTESport7HD
04:00 COSMOTESport7HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 8 HD
22:00 COSMOTESport8HD
00:00 COSMOTESport8HD
02:00 COSMOTESport8HD
04:00 COSMOTESport8HD