Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Δευτέρα 21 Οκτωβρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 1 HD
06:40 Σχολικά γυμνάσια
08:15 Mamma Mia!
10:05 Miami Vice - 2ος κύκλος 
Επ.21  Trust Fund Pirates
11:40 Ευαίσθητες χορδές
13:15 Μπάρμπα Πανκ
14:50 Ψυχρός πόλεμος
16:30 Ώρες αγωνίας
18:15 Παιχνίδια κατασκόπων
20:20 Planet Action
21:00 Ο τοίχος
22:40 Ο σεισμός
00:30 Glass
02:40 Krampus ο Δαίμονας
04:20 Zipper
Πρόγραμμα novacinema1
07:50 Κινηματογραφικά νέα
08:25 Erik & Erika
10:05 Hollywood Buzz
10:40 Witness for the prosecution
12:25 Επτά ζωές
14:30 Ο ποντικούλης Πέρεζ
16:10 The perfect match
17:45 Χριστούγεννα & ΣΙΑ
19:30 Films & Stars
20:05 Πάντινγκτον 2
22:00 Η μέρα της επιστροφής μου
23:50 I love you, now die
01:00 I love you, now die
02:20 Escape room
04:05 Κινηματογραφικά νέα
04:35 24 Ώρες προθεσμία
Πρόγραμμα FOXlife
05:25 Scandal - 3ος κύκλος 
Επ.2  Guess Who's Coming to Dinner
05:40 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.12  The Corpse On The Canopy
06:20 Chicago Med - 1ος Κύκλος  
Επ.13  Us
07:05 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.13  Debra's Sick
07:30 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.14  Who's Handsome?
07:55 For The People - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
08:35 Scandal - 3ος κύκλος 
Επ.2  Guess Who's Coming to Dinner
09:20 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.9  The 23rd
09:45 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.10  The Story of the 50
10:05 Masterchef - 10ος κύκλος 
Επ.12  King of The Crabs
10:45 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.13  The Twist In The Plot
11:30 Chicago Med - 1ος Κύκλος  
Επ.14  Hearts
12:15 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.15  The Car
12:40 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.16  Diamonds
13:00 For The People - 1ος κύκλος 
Επ.2  Rahowa
13:45 How to get away with murder - 6ος Κύκλος  
Επ.2  Vivian's Here
14:30 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.13  Jamie's Quick & Easy Food 1, 13
15:00 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.14  Jamie's Quick & Easy Food 1, 14
15:25 Scandal - 3ος κύκλος 
Επ.3  Mrs. Smith Goes to Washington
16:10 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.11  Jess and Julia
16:30 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.14  The Doll In The Derby
17:15 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.12  The Landlord
17:40 Chicago Med - 1ος Κύκλος  
Επ.15  Inheritance
18:25 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.15  Jamie's Quick & Easy Food 1, 15
18:50 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.16  Jamie's Quick & Easy Food 1, 16
19:20 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.17  The Game
19:45 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.18  Recovering Pessimist
20:10 For The People - 1ος κύκλος 
Επ.3  18 Miles Outside of Roanoke
21:00 How to get away with murder - 6ος Κύκλος  
Επ.3  Do You Think I'm a Bad Man?
21:45 Good Trouble - 1ος Κύκλος  
Επ.13  Episode #1.13
22:35 Grand Hotel - 1ος Κύκλος  
Επ.2  Smokeshow
23:25 How to get away with murder - 6ος Κύκλος  
Επ.3  Do You Think I'm a Bad Man?
00:10 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.17  The Game
00:35 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.18  Recovering Pessimist
01:00 For The People - 1ος κύκλος 
Επ.3  18 Miles Outside of Roanoke
01:45 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.14  The Doll In The Derby
02:30 Chicago Med - 1ος Κύκλος  
Επ.15  Inheritance
03:10 Project Runway - 14ος Κύκλος 
Επ.12  The Runway's in 3D!
03:55 Good Trouble - 1ος Κύκλος  
Επ.13  Episode #1.13
04:45 Scandal - 3ος κύκλος 
Επ.3  Mrs. Smith Goes to Washington
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Αν ήμουν πλούσιος
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα χωρίς όνομα Κ2 
Επ.26  Επ. 26
19:30 Ant1 news
20:45 Αν ήμουν πλούσιος 
Επ.26  Επ. 26
21:45 Πέτα τη Φριτέζα Κ2 
Επ.9  Orlof Tasting experience
22:45 Άγριες μέλισσες 
Επ.14  Επ. 14
23:45 Ενώπιος Ενωπίω
01:30 Γλυκός πειρασμός
03:15 Κάρμα
04:15 Το καφέ της Χαράς
05:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
Πρόγραμμα ALPHA
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Ο Τζέικ και οι Πειρατές από τη Χώρα του Ποτέ
07:30 Η φρουρά των λιονταριών
08:00 Happy Day στον Alpha
10:30 Εκτός γραμμής στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:30 Divided
16:30 Αστέρια στην άμμο 
Επ.28  Επ. 28
17:40 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:50 Πάνω Κάτω
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ4 
Επ.26  Επ. 26
21:00 Σπίτι είναι... 
Επ.7  ..
21:50 Έρωτας μετά 
Επ.16  Επ. 16
23:40 Κρατάς μυστικό;
00:40 Το λουλούδι της ερήμου
03:00 Οικογενειακές ιστορίες
04:00 Πάνω Κάτω
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Αστέρια στην άμμο 
Επ.28  Επ. 28
Πρόγραμμα novacinema2
07:00 Εκεί που είναι η αγάπη
09:05 Κορίτσι για φίλημα
11:00 Ο άρχοντας των δαχτυλιδιών: Οι δύο πύργοι
14:00 My generation
15:35 Τζούλι & Τζούλια
17:40 Οι άθλιοι
20:00 Οι απόγονοι
22:00 Ένα αστέρι γεννιέται
00:20 The Equalizer 2
02:20 Τηλε...φονικός θάλαμος
03:45 V for Vendetta
Πρόγραμμα Discovery
07:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Aston Martin DB7
08:00 Πώς γίνεται; - κύκλος 10 Σαλάτα/ Σχοινί/ Ινσουλίνη
08:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 5 Πως φτιαχνεται;
09:00 Πώς Κατασκευάζονται - κύκλος 13 Σφυριά/ Ελβετικό τυρί/ Ρόλερ σκέιτ
09:30 Διάσωση σπιτιών James House
10:00 Κρυμμενος θησαυρος 2 Πυρετός στην αγορά
10:30 Θαμμένα στην αποθήκη Κ2 
Επ.15  Σημάδια και θαύματα
11:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά - κύκλος 4 Φορτηγατζηδες στην ερημια
12:00 Fast N Loud - κύκλος 4 Ενάντια στους Street Outlaws
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Saab 9-3
14:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Κ5 Φορτηγατζηδες στην ερημια
15:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Κ5 Φορτηγατζηδες στην ερημια
16:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Κ5 Φορτηγατζηδες στην ερημια
17:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 11 Chevrolet Camaro
18:00 Διασωση σπιτιων Κ3 Old Stagecoach Inn
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1 Κότσγουολντς
19:00 Πως γινεται; Κ15 Πως γινεται;
19:30 Πώς Κατασκευάζονται 
Επ.1  Πηρούνα κήπου/ Τόφι/ Τηγάνια Bundt
20:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ13 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών
21:00 Στον πυρετο του χρυσού Κ10 Στον πυρετο του χρυσού
22:00 Χτίζοντας την Αλάσκα Κ3 Καταστροφικές Δυνάμεις
23:00 Γυμνοί και φοβισμένοι XL Κ4 Πεζοπορία στην Κόλαση
00:00 Γιατι μισουμε Προέλευση
01:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών - κύκλος 9 Εμπόλεμη Κορνουάλη
02:00 Άγνωστη αποστολή 
Επ.5  Η πόλη του χρυσού
03:00 Στον πυρετο του χρυσού Κ10 Στον πυρετο του χρυσού
04:00 Χτίζοντας την Αλάσκα Κ3 Καταστροφικές Δυνάμεις
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Ford Escort RS2000 Rally Car
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 10 Cadillac Coupe De Ville
Πρόγραμμα Fox
05:20 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.3  Blue Angel
05:55 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 5ος Κύκλος 
Επ.6  Fun & Games
06:40 The Gifted - 1ος Κύκλος 
Επ.10  eXploited
07:25 Prison Break - 2ος κύκλος 
Επ.11  Bolshoi Booze
08:10 Criminal Minds - 12ος Κύκλος 
Επ.22  Red light
08:50 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.1  Wheels Up
09:35 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.9  The one with the birth mother
10:00 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.10  The one where Chandler gets caught
10:25 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.17  Breaking Point
11:05 Prison Break - 2ος κύκλος 
Επ.12  Disconnect
11:50 The Gifted - 1ος Κύκλος 
Επ.10  eXploited
12:35 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 5ος Κύκλος 
Επ.7  Together or Not at All
13:20 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.2  To a Better Place
14:00 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.3  Blue Angel
14:45 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.11  The one where the stripper cries
15:10 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.12  The one with Phoebe's wedding
15:40 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.18  Ghosts
16:25 The Passage - 1ος Κύκλος  
Επ.8  You Are Not That Girl Anymore
17:10 Prison Break - 2ος κύκλος 
Επ.13  The Killing Box
17:55 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 5ος Κύκλος 
Επ.8  The Last Day
18:40 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.4  Killer App
19:25 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.5  Lucky Strikes
20:10 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.13  The one where Joey speaks French
20:35 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.14  The one with princess Consuela
21:00 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.19  Payback
21:50 The Passage - 1ος Κύκλος  
Επ.9  Stay in the Light
22:40 The Walking Dead - 10ος Κύκλος  
Επ.3  Ghosts
23:25 Suits - 9ος Κύκλος  
Επ.6  Whatever It Takes
00:10 The Walking Dead - 10ος Κύκλος  
Επ.3  Ghosts
00:55 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.19  Payback
01:40 American dad! - 7ος Κύκλος 
Επ.5  White Rice
02:00 American dad! - 7ος Κύκλος 
Επ.6  There Will Be Bad Blood
02:25 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 5ος Κύκλος 
Επ.8  The Last Day
03:05 The Gifted - 1ος Κύκλος 
Επ.10  eXploited
03:50 The Walking Dead - 10ος Κύκλος  
Επ.3  Ghosts
04:35 American dad! - 7ος Κύκλος 
Επ.5  White Rice
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Φτερωτός Θεός 
Επ.78  Επ. 78
17:40 Δελτίο στη Νοηματική
17:45 Guess My Age
18:45 Boom!
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 8 Λέξεις 
Επ.51  Επ. 51
22:00 8 Λέξεις 
Επ.52  Επ. 52
23:00 M:I 2 - Επικίνδυνη αποστολή 2
02:00 Καλό Μεσημεράκι
03:45 Guess My Age
04:30 Μεσημέρι
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
08:00 Πρωινή Ενημέρωση ΕΡΤ
09:50 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Μένουμε Ελλάδα, βγαίνουμε έξω - κύκλος 1 
Επ.1  Πήλιο
14:00 Inferno  Η πάλη των γεύσεων
14:30 Inferno  Η πάλη των γεύσεων
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Οι σπουδαιότερες συναντήσεις στο ζωικό βασίλειο  Ζώα της Ζούγκλας
17:00 Οι σπουδαιότερες πόλεις του κόσμου 
Επ.1  Επ. 1
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
18:15 Καιρός για... ΕΡΤ
18:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
18:45 Β' Παγκόσμιος Πόλεμος: Το Τίμημα της Αυτοκρατορίας - κύκλος 1 
Επ.6  Η χειρότερη μέρα
20:00 Η μηχανή του χρόνου Η εποχή των Κοτζαμπάσηδων
21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Η Οδύσσεια
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:15 Fargo Κ3 
Επ.1  Επ. 1
01:20 Οι σπουδαιότερες συναντήσεις στο ζωικό βασίλειο  Ζώα της Ζούγκλας
02:15 Οι σπουδαιότερες πόλεις του κόσμου 
Επ.1  Επ. 1
03:10 Β' Παγκόσμιος Πόλεμος: Το Τίμημα της Αυτοκρατορίας - κύκλος 1 
Επ.6  Η χειρότερη μέρα
04:30 Μένουμε Ελλάδα, βγαίνουμε έξω - κύκλος 1 
Επ.1  Πήλιο
05:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρωινή Ενημέρωση ΕΡΤ
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:30 Σταθμός μέγαρον
07:00 Spirit  
Επ.6  Επ. 6
07:30 Οι αναμνήσεις της Νανέτ  
Επ.21  Επ. 21
07:45 Οι αναμνήσεις της Νανέτ  
Επ.22  Επ. 22
08:00 Η Δε Πόλις Ελάλησεν - κύκλος 1 Θεσσαλονίκη - Αναγνωστάκης
08:30 Εποχές και Συγγραφείς  Γιώργος Χειμωνάς
09:30 Μονόγραμμα 
Επ.3  Μαρίζα Κωχ (Ερμηνεύτρια - συνθέτης)
10:00 Οι σπουδαιότερες συναντήσεις στο ζωικό βασίλειο  Οι Σπουδαιότερες Συναντήσεις στο Ζωικό Βασίλειο
11:00 Οι σπουδαιότερες πόλεις του κόσμου 
Επ.1  Επ. 1
12:00 Μαντάμ Σουσού  
Επ.25  Επ. 25
12:30 Μαντάμ Σουσού  
Επ.26  (Τελευταίο)
13:00 Δεν θα μου κάνετε το σπίτι...  
Επ.1  Επ. 1
13:30 Spirit  
Επ.5  Επ. 5
14:00 Ροζ Πάνθηρας 
Επ.32  Επ. 32
14:30 1.000 Χρώματα του Χρήστου 
Επ.70  Επ. 70
15:00 Έξι αδελφές Κ3 
Επ.60  Επ. 60
15:50 Έξι αδελφές Κ3 
Επ.61  Επ. 61
16:45 Έξι αδελφές Κ3 
Επ.62  Επ. 62
17:40 Συννεφιασμένοι Ορίζοντες
19:00 Μονόγραμμα 
Επ.3  Μαρίζα Κωχ (Ερμηνεύτρια - συνθέτης)
19:30 Σαν μαγεμένοι... Κ2 Φεγγίτης του David Hare
20:00 Το θέατρο της Δευτέρας  Αντιγόνη
22:00 Η κλίκα - 2ος Κύκλος  
Επ.2  Episode #2.2
23:00 Η Φωνή του Αντώνη
00:30 Μονόγραμμα 
Επ.3  Μαρίζα Κωχ (Ερμηνεύτρια - συνθέτης)
01:00 Σαν μαγεμένοι... Κ2 Φεγγίτης του David Hare
01:30 Η κλίκα - 2ος Κύκλος  
Επ.2  Episode #2.2
02:15 Εποχές και Συγγραφείς  Γιώργος Χειμωνάς
03:10 Μαντάμ Σουσού  
Επ.25  Επ. 25
03:45 Μαντάμ Σουσού  
Επ.26  (Τελευταίο)
04:10 Δεν θα μου κάνετε το σπίτι...  
Επ.1  Επ. 1
04:40 Έξι αδελφές Κ3 
Επ.60  Επ. 60
05:35 Έξι αδελφές Κ3 
Επ.61  Επ. 61
Πρόγραμμα novacinema3
06:15 Novacinema3HD
18:05 Η μεγάλη απόδραση
21:00 Tomb Raider: Lara Croft
23:10 Unsane
01:00 Euro Pickups
03:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1 Κύκνοι και ασχημόπαπα
08:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1 Μαζί και στα δύσκολα
09:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ2 Δεν τα στέλνουμε
10:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ2 Δεν τα στέλνουμε
11:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ2 Δεν τα στέλνουμε
12:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ12 Ενα κεφάλαιο κλείνει
13:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ12 Οικογενειακώς στη Νέα Υόρκη
14:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ3 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe
15:00 Μεντιουμ του Χόλιγουντ - κύκλος 2 Lisa Vanderpump, Allison Janney
16:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 9 Αρραβώνας-έκπληξη, Μέρος 1
17:00 Στον κόσμο των Kardashians Στον κόσμο των Kardashians K9
18:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 10 Είναι Ωραίο να Είσαι Σπίτι
19:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Ο Κύριος και η κυρία του
20:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Αληθινή ιστορία
21:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Φύγαμε για Λας Βέγκας!
22:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Chicago και ξερό ψωμί
23:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Chicago και ξερό ψωμί
00:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Κάμπινγκ και θλίψη
01:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Σκληρή Τιμωρία
02:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Ολοι οι καλοί χωράνε
03:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Στον κοσμο των kardashians
04:00 Wags Miami - κύκλος 1 Ο κώδικας των κοριτσιών
05:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1 Κύκνοι και ασχημόπαπα
06:00 Wags Λος Αντζελες Κ3 Χαρμόσυνες καμπάνες
Πρόγραμμα STAR
06:30 Mike Molly Κ4 Mike Molly
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ1 
Επ.2  Επ. 2
15:00 STAR News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif Κ3 
Επ.441  Επ. 441
18:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Greece΄s Next Top Model Κ2 Greece's Next Top Model
00:00 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 18ος Κύκλος  
Επ.14  Net Worth
01:00 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 18ος Κύκλος  
Επ.15  Know It All
02:00 The 100 The 100 - 1ος Κύκλος
04:00 Ο πρίγκιπας κι εγώ 4: Η πρώτη επέτειος
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 2 HD
06:30 No sleep 'til Christmas
08:10 Άσφαλτος
09:50 Δεύτερη ευκαιρία
11:40 Η συνάντηση
13:40 Toy story 3: Ξανανοίξτε το κουτί με τα παιχνίδια! (3D)
15:30 Ariana Grande Live in London
16:20 Το κυνήγι των χαμένων βελανιδιών
17:50 Μέρες κεραυνού
19:50 Cowboys & aliens
22:00 Η σιωπηλή επανάσταση
00:00 Ιστορίες αγάπης που δεν ανήκουν σ' αυτόν τον κόσμο
01:35 Πενήντα αποχρώσεις του γκρι: Απελευθέρωση
03:20 Καμιά πατρίδα για τους μελλοθάνατους
05:20 Παντρεύτηκες; Ας ρώταγες...
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 3
07:25 Ο Καραγκιόζης
08:35 Ο ξυπόλυτος πρίγκηψ
10:10 Ο Τρομοκράτης
11:45 Μια Ιταλίδα από την Κυψέλη
13:40 Τα Τέσσερα Σκαλοπάτια
15:25 Τρελοί πολυτελείας
17:05 Η ζούγκλα των πόλεων
18:55 Ο δυναστείας
20:30 Δόκτωρ Ζι - Βέγγος
22:00 Εν ονόματι του νομού
23:50 Ο Δήμος από τα Τρίκαλα
01:25 Άπνοια
02:55 Ραντεβού με τον ερώτα
04:10 Ο θάνατος θα ξανάρθει
05:45 Η σφραγίδα του Θεού
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 4 HD
06:00 The resident - 3ος Κύκλος  
Επ.4  Belief System
07:00 FBI - 2ος Κύκλος  
Επ.4  Episode #2.4
08:00 The Rookie - 2ος Κύκλος  
Επ.3  The Bet
09:00 Almost Family - 1ος Κύκλος  
Επ.3  Notorious AF
10:00 Dukes of Hazzard Κ3 
Επ.17  Επ. 17
11:00 Baywatch - 7ος Κύκλος  
Επ.18  Hot Water
12:00 The good karma hospital - 2ος Κύκλος  
Επ.5  Episode #2.5
13:00 The good karma hospital - 2ος Κύκλος  
Επ.6  Episode #2.6
14:00 The Late Late Show with James Corden Κ6 
Επ.3  Επ. 3
15:00 Private Eyes - 3ος Κύκλος  
Επ.4  The Life of Riley
16:00 Designated Survivor Κ1 
Επ.2  The First Day
17:00 Travelers Κ2 
Επ.7  Επ. 7
17:50 Ten Days in the Valley - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
18:40 The day Κ1 
Επ.2  Επ. 2
19:40 My Brilliant Friend Κ1 
Επ.1  Επ. 1
20:45 The affair - 5ος Κύκλος  
Επ.9  Episode #5.9
22:00 Mr. Robot - 4ος Κύκλος  
Επ.3  Episode #4.3
23:00 The Rookie - 2ος Κύκλος  
Επ.4  Episode #2.4
00:00 Έτερος Εγώ - Χαμένες Ψυχές 
Επ.3  Επ. 3
01:00 Wynonna Earp 
Επ.4  No Cure for Crazy
02:00 The West Wing - 5ος Κύκλος  
Επ.17  The Supremes
03:00 Mr. Robot - 4ος Κύκλος  
Επ.3  Episode #4.3
04:00 The affair - 5ος Κύκλος  
Επ.9  Episode #5.9
05:10 Wynonna Earp 
Επ.4  No Cure for Crazy
Πρόγραμμα novasports1
06:15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
08:30 ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ - Αθλητικό πρόγραμμα (M)
10:45 ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ - Αθλητικό πρόγραμμα (M)
13:00 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
13:45 ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ - Αθλητικό πρόγραμμα (M)
15:45 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:50 TIMELINE
19:00 SAILGP
20:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ - Στιγμιότυπα 11ης αγωνιστικής (M)
21:45 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23:45 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 7ης αγωνιστικής (M)
00:45 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
01:45 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ - Στιγμιότυπα 11ης αγωνιστικής (M)
02:30 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote History
06:00 Οι δρόμοι της ελευθερίας 
Επ.6  Επ. 6
07:00 Εγώ, ο Καίσαρας: Κωνσταντίνος ο Μέγας
08:00 Μακεδονικός αγώνας: 1904-1908 
Επ.2  Επ. 2
08:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.19  Επ. 19
09:00 Ένδοξα πλοία του πολεμικού ναυτικού 
Επ.1  Αντιτορπιλικό Αδρίας
10:00 Ο Εντοπισμός της Ατλαντίδος
11:30 Η Κατίνα Παξινού και το Αρχαίο Ελληνικό Θέατρο
12:00 1912-1922: Η Δεκαετής Εξόρμηση της Ελλάδας 
Επ.11  Επ. 11
13:00 Στη φωλιά του χρόνου
14:15 Σινέ Θησείον
15:15 Οι Αθάνατοι στο Νοτιότερο Άκρο της Ευρώπης
16:45 Από την Αθήνα στη Δήλο
17:15 Αδελφοί Μανάκη - Ημερολόγιο ενός Βλέμματος
19:00 Ο Κώδικας της Τέχνης 
Επ.3  Επ. 3
20:00 Φιλάνθρωπος Ειρήνη
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ1 
Επ.25  Επ. 25
21:00 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.80  Επ. 80
22:00 Ελλάδα 1940-41: Η Πρώτη Νίκη
23:15 Αρχαίων έρωτες 
Επ.2  Επ. 2
00:00 1912-1922: Η Δεκαετής Εξόρμηση της Ελλάδας 
Επ.11  Επ. 11
01:00 Στη φωλιά του χρόνου
02:15 Σινέ Θησείον
03:15 Οι Αθάνατοι στο Νοτιότερο Άκρο της Ευρώπης
04:45 Από την Αθήνα στη Δήλο
05:15 Αδελφοί Μανάκη - Ημερολόγιο ενός Βλέμματος
Πρόγραμμα novasports1
06:15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
08:30 ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ - Αθλητικό πρόγραμμα (M)
10:45 ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ - Αθλητικό πρόγραμμα (M)
13:00 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
13:45 ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ - Αθλητικό πρόγραμμα (M)
15:45 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:50 TIMELINE
19:00 SAILGP
20:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ - Στιγμιότυπα 11ης αγωνιστικής (M)
21:45 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23:45 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 7ης αγωνιστικής (M)
00:45 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
01:45 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ - Στιγμιότυπα 11ης αγωνιστικής (M)
02:30 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:00 SportShow
08:35 Ποδόσφαιρο: Έβερτον - Γουέστ Χαμ
10:40 Ποδόσφαιρο: Λέστερ - Μπέρνλι
12:45 UEFA Champions League Magazine 2019-20 
Επ.7  Επ. 7
13:20 SportShow
15:55 Ποδόσφαιρο: Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Σίτι
18:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019-20 - Ανασκόπηση της Κυριακής
19:00 Ποδόσφαιρο: Ο Καλύτερος Αγώνας της Εβδομάδας
21:00 SportShow LIVE
23:00 Στο Πλεχτό 
Επ.16  Στο Πλεχτό
00:00 SportShow
02:00 Ποδόσφαιρο: Μπόρνμουθ - Νόριτς
04:00 Ποδόσφαιρο: Άστον Βίλα - Μπράιτον