Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Παρασκευή 17 Ιανουαρίου 2020 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 1 HD
06:05 Pope Francis: A Man of His Word
07:45 Νάνος στο σπίτι
09:15 Switchmas
10:50 Won't you be my neighbor?
12:30 The Simone Biles story: Courage to soar
14:00 Mother's Day
15:40 Ο Περίεργος Γιωργάκης
17:10 Εμείς κι ο Αη Βασίλης
18:50 Οργισμένος εκδικητής
20:20 Your Entertainment Fix
21:00 Dragon: Η ζωή του Μπρους Λι
23:15 Δημόσιος κίνδυνος
01:30 Ένας ξένος στην πόλη
03:20 Stalked by My Doctor: Patient's Revenge
04:50 Σε πόλεμο
Πρόγραμμα novacinema1
06:20 Tin star - κύκλος 1 
Επ.2  The Kid
08:00 Κινηματογραφικά νέα
08:50 Saving Christmas
10:20 Σε εχθρικό έδαφος
12:10 Ρόκυ Μπαλμπόα
14:10 Ζήσαμε εμείς καλά και αυτοί... χειρότερα
15:40 Η αρχή της ισότητας
17:40 Nancy Drew and the Hidden Staircase
19:20 Hollywood Buzz
20:00 Το απαγορευμενο δωμάτιο
22:00 Death wish
00:00 Welcome home
01:40 Θάνατος στη Βενετία
03:50 Κινηματογραφικά νέα
04:40 Μερικοί το προτιμούν καυτό
Πρόγραμμα FOXlife
05:25 Good Trouble - 2ος Κύκλος  
Επ.1  Percussions
06:00 Bones - 11ος Κύκλος 
Επ.6  The Senator in the Street Sweeper
06:30 Chicago Med - 4ος Κύκλος  
Επ.16  Old Flames, New Sparks
07:20 Everybody Loves Raymond - 6ος Κύκλος  
Επ.19  Talk to Your Daughter
07:40 Everybody Loves Raymond - 6ος Κύκλος  
Επ.20  A Vote for Debra
08:05 Masterchef - 8ος Κύκλος 
Επ.8  Whole-y Cow!
08:45 Scandal - 6ος Κύκλος 
Επ.5  They All Bow Down
09:30 New Girl - 6ος Κύκλος 
Επ.21  San Diego
09:55 New Girl - 6ος Κύκλος 
Επ.22  Five Stars for Beezus
10:15 Top chef - 16ος Κύκλος  
Επ.12  Kentucky Farewell
11:05 Bones - 11ος Κύκλος 
Επ.7  The Promise in the Palace
11:50 Chicago Med - 4ος Κύκλος  
Επ.17  The Space Between Us
12:35 Everybody Loves Raymond - 6ος Κύκλος  
Επ.21  Call Me Mom
12:55 Everybody Loves Raymond - 6ος Κύκλος  
Επ.22  Mother's Day
13:20 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 12ος Κύκλος 
Επ.22  Bang
14:05 Good Trouble - 2ος Κύκλος  
Επ.1  Percussions
14:45 Top chef - 16ος Κύκλος  
Επ.13  Holy Macau!
15:35 Scandal - 6ος Κύκλος 
Επ.6  Extinction
16:20 New Girl - Κύκλος 7 
Επ.1  About Three Years Later
16:40 New Girl - Κύκλος 7 
Επ.2  Tuesday Meeting
17:05 Bones - 11ος Κύκλος 
Επ.8  High Treason in the Holiday Season
17:50 Chicago Med - 4ος Κύκλος  
Επ.18  Tell Me the Truth
18:35 Million Dollar Listing New York - 2ος Κύκλος  
Επ.12  A Shark Is Born
19:25 Everybody Loves Raymond - 6ος Κύκλος  
Επ.23  The Bigger Person
19:45 Everybody Loves Raymond - 6ος Κύκλος  
Επ.24  The First Time
20:15 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 12ος Κύκλος 
Επ.23  Delinquent
21:00 Good Trouble - 2ος Κύκλος  
Επ.2  Torn
21:45 The Kids Are Alright - 1ος Κύκλος  
Επ.17  Low Expectations
22:10 The Kids Are Alright - 1ος Κύκλος  
Επ.18  Peggy Drives Away
22:35 Emergence - 1ος Κύκλος  
Επ.3  2 MG CU BID
23:20 Good Trouble - 2ος Κύκλος  
Επ.2  Torn
00:10 Everybody Loves Raymond - 6ος Κύκλος  
Επ.23  The Bigger Person
00:35 Everybody Loves Raymond - 6ος Κύκλος  
Επ.24  The First Time
01:00 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 12ος Κύκλος 
Επ.23  Delinquent
01:40 Bones - 11ος Κύκλος 
Επ.8  High Treason in the Holiday Season
02:30 Chicago Med - 4ος Κύκλος  
Επ.18  Tell Me the Truth
03:10 Scandal - 6ος Κύκλος 
Επ.6  Extinction
03:55 BH90210 - 1ος Κύκλος  
Επ.2  The Pitch
04:40 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 12ος Κύκλος 
Επ.23  Delinquent
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι χωρισμένα παλικάρια - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα χωρίς όνομα Κ2 
Επ.80  Επ. 80
19:30 Ant1 news
20:45 Αν ήμουν πλούσιος 
Επ.85  Επ. 85
21:45 Το Καφέ της Χαράς Κ4 
Επ.3  Επ. 3
22:45 Best Friend's Fear
23:45 Ηλίθιος και πανηλίθιος Δίο (2)
02:00 Η εκδρομή 
Επ.16  Επ. 16
03:00 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας
05:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
Πρόγραμμα ALPHA
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Χένρι Τερατοαγκαλίτσας
07:30 Βαμπιρίνα
08:00 Happy Day στον Alpha
10:30 Εκτός γραμμής στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:40 Το Σόι σου Κ4 
Επ.16  Επ. 16
16:40 Divided
17:40 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:50 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ4 
Επ.80  Επ. 80
21:00 Κρατάς μυστικό; 
Επ.13  Επ. 13
21:50 Kung Fu Yoga
23:50 Φως στο τούνελ
02:30 Οικογενειακές ιστορίες
03:30 Deal
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Divided
Πρόγραμμα novacinema2
07:00 Η ψυχη του παρτι
08:45 Επτά χρόνια στο Θιβέτ
11:05 Η εποχή των παγετώνων
12:30 Εκεί που είναι η αγάπη
14:30 Hearts beat loud
16:15 Action zone
16:50 Ο Μικροπόδαρος
18:30 Κουνελάκι από σπίτι
20:15 Η μηχανή του χρόνου
22:00 Μετά την καταστροφή
23:55 Αμερικη στις φλογες
01:25 Ο πεταλούδας
03:40 Το πρόβλημά μου είσαι εσύ!
05:35 300: Η άνοδος της αυτοκρατορίας
Πρόγραμμα Discovery
07:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - Κ 14 Opel GT 1900 του 1969
08:00 Πώς γίνεται; - κύκλος 14 Πως γινεται;
08:30 Πώς γίνεται; - κύκλος 9 Πως γινεται;
09:00 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 20 Θεραπευτικά τύμπανα/ Σταφίδες
09:30 Διάσωση Σπιτιών 
Επ.13  Stick Style House
10:00 Κρυμμένος θησαυρός Αράχνες, τούρτες και συλλεκτικά
10:30 Θαμμένα στην αποθήκη Γουέστ Κάντρι και Οξφορντσιρ
11:00 The autobahn a2 The autobahn a2
12:00 Fast n loud - κύκλος 2 Ιερά Firebirds - Μέρος Α'
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 13 AM General Humvee του 1992
14:00 Τα απιστευτα τού ριπλεϊ Ενάντια στις Πιθανότητες
15:00 Τα απιστευτα τού ριπλεϊ Μεγάλες Εμμονές
16:00 Τα απιστευτα τού ριπλεϊ Η Παράξενη Περίπτωση του...
17:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα 
Επ.10  FSM Syrena 105
18:00 Μάχες αποσκευών Βανκούβερ
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη Κ2 
Επ.15  Σημάδια και θαύματα
19:00 Πώς γίνεται; - κύκλος 9 Πως γινεται;
19:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 24 Εμπορικά drone/Ψάρια ενυδρείου
20:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών - κύκλος 9 Εμπόλεμη Κορνουάλη
21:00 Ο κωδικας της αγριας φυσης Οι Εξαφανισμένοι Γίγαντες
22:00 Αλασκα: στην ακρη της γης Κ8 Αλασκα: στην ακρη της γης
23:00 Πυρετός του χρυσού: ορμητικά ποτάμια Κ3 Χρυσή Σπηλιά
00:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Κ5 Φορτηγατζηδες στην ερημια
01:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11 Νέες δουλειές
02:00 Άγνωστη αποστολή Κ2 Ο πραγματικός Ρομπέν των Δασών
03:00 Ο κωδικας της αγριας φυσης Οι Εξαφανισμένοι Γίγαντες
04:00 Αλασκα: στην ακρη της γης Κ8 Αλασκα: στην ακρη της γης
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Mercedes SLK
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Αμφίβιο αυτοκίνητο
Πρόγραμμα Fox
05:10 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.24  The One In Vegas, Part 2
05:35 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος 
Επ.1  The one after Vegas
05:55 How I met your mother - 8ος κύκλος 
Επ.24  Something new
06:20 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 5ος Κύκλος 
Επ.11  All the Comforts of Home
07:05 The Gifted - 2ος Κύκλος 
Επ.3  coMplications
07:50 Rules of Engagement - Κύκλος 2 
Επ.6  Old School Jeff
08:15 Rules of Engagement - Κύκλος 2 
Επ.7  Engagement Party
08:40 Chicago P.D. - 2ος Κύκλος  
Επ.2  Get My Cigarettes
09:25 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.22  The one with Joey's big break
09:45 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.23  The One In Vegas, Part 1
10:10 NCIS: New Orleans - 4ος Κύκλος  
Επ.13  Ties That Bind
10:55 The Gifted - 2ος Κύκλος 
Επ.4  outMatched
11:40 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 5ος Κύκλος 
Επ.11  All the Comforts of Home
12:25 Bob's Burgers - 7ος Κύκλος 
Επ.17  Zero Larp Thirty
12:50 Bob's Burgers - 7ος Κύκλος 
Επ.18  The Laser - Inth
13:15 Rules of Engagement - Κύκλος 2 
Επ.8  Fix-Ups & Downs
13:40 Rules of Engagement - Κύκλος 2 
Επ.9  A Visit from Fay
14:00 Chicago P.D. - 2ος Κύκλος  
Επ.3  The Weigh Station
14:45 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.24  The One In Vegas, Part 2
15:10 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος 
Επ.1  The one after Vegas
15:35 NCIS: New Orleans - 4ος Κύκλος  
Επ.14  A New Dawn
16:20 The Amazing Race - 29ος Κύκλος  
Επ.5  Have Faith in Me, Broski
17:05 The Gifted - 2ος Κύκλος 
Επ.5  afterMath
17:50 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.1  The Locket
18:15 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.2  Coming back
18:40 Rules of Engagement - Κύκλος 2 
Επ.10  Time Share
19:00 Rules of Engagement - Κύκλος 2 
Επ.11  Jen at Work
19:25 Chicago P.D. - 2ος Κύκλος  
Επ.4  Chicken, Dynamite, Chainsaw
20:10 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος 
Επ.2  The one where Ross hugs Rachel
20:35 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος 
Επ.3  The one with Ross's denial
21:00 NCIS: New Orleans - 4ος Κύκλος  
Επ.15  The Last Mile
21:50 The Amazing Race - 29ος Κύκλος  
Επ.6  Double U-Turn Ahead
22:35 Godfather of Harlem - 1ος Κύκλος  
Επ.6  Il Canto de Malavita
23:30 Rules of Engagement - Κύκλος 2 
Επ.12  Optimal Male
23:55 Rules of Engagement - Κύκλος 2 
Επ.13  Russell's Father's Son
00:15 The Amazing Race - 29ος Κύκλος  
Επ.6  Double U-Turn Ahead
01:00 NCIS: New Orleans - 4ος Κύκλος  
Επ.15  The Last Mile
01:45 Bob's Burgers - 7ος Κύκλος 
Επ.19  Thelma and Louise Except Thelma Is Linda
02:10 Bob's Burgers - 7ος Κύκλος 
Επ.20  Mom, Lies, and Videotape
02:30 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.1  The Locket
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Δελτίο στη Νοηματική
17:05 My Style Rocks
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Θα Γίνει της Πολυκατοικίας 
Επ.14  Ένας μάνατζερ, τρία προξενιά και ένα καινούριο κινητό
22:00 My Style Rocks
01:00 After Dark
02:00 Βουτιά στον εφιάλτη
03:45 Happy traveller
04:45 Καλό Μεσημεράκι
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
10:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
10:15 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 On the Road  
Επ.9  Αστερούσια Όρη, περιβαλλοντική ενημέρωση, αναρρίχηση
13:30 On the Road  
Επ.17  Όχημα 4Χ4 με εξοπλισμό κατασκήνωσης
14:00 Νηστικό Αρκούδι
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Εκπληκτικά ξενοδοχεία 
Επ.6  Ice Hotel, Σουηδία
17:00 Η μηχανή του χρόνου  
Επ.143  Φιλοποίμην Φίνος - Από το εκτελεστικό απόσπασμα στη δημιουργία της Φίνος Φιλμ, Β'' Μέρος
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
18:15 Καιρός για... ΕΡΤ
18:20 Ταξιδεύοντας στην Ελλάδα  
Επ.35  Από την Αλεξανδρούπολη στην Ανδριανούπολη
19:30 Καλημέρα Αθήνα
21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 No Info Available
00:00 Ειδήσεις
00:15 Peaky Blinders - κύκλος 4 
Επ.6  Episode #4.6
01:15 Εκπληκτικά ξενοδοχεία 
Επ.6  Ice Hotel, Σουηδία
02:15 Ταξιδεύοντας στην Ελλάδα  
Επ.35  Από την Αλεξανδρούπολη στην Ανδριανούπολη
04:25 Peaky Blinders - κύκλος 4 
Επ.6  Episode #4.6
05:30 Η μηχανή του χρόνου  
Επ.143  Φιλοποίμην Φίνος - Από το εκτελεστικό απόσπασμα στη δημιουργία της Φίνος Φιλμ, Β'' Μέρος
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:30 Από Πέτρα και Χρόνο 
Επ.1  Επ. 1
07:00 Η Τίλι Και οι Φίλοι Της 
Επ.31  Επ. 31
07:15 Η Τίλι Και οι Φίλοι Της 
Επ.32  Επ. 32
07:30 Γιάκαρι  
Επ.3  Επ. 3
07:45 Γιάκαρι  
Επ.4  Επ. 4
08:00 Στιγμές από το ελληνικό τραγούδι  Βούλα Ζουμπουλάκη
08:30 Συναντήσεις  
Επ.31  Δημήτρης Μπάσης
09:30 Παρασκήνιο  
Επ.16  Γιώργος Κουμεντάκης: Μελωδίες και ισοκρατήματα
10:30 Οδοντόβουρτσα
11:00 Τα Ψάθινα Καπέλα  
Επ.2  Επ. 2
12:00 Οι σπουδαιότερες συναντήσεις στο ζωικό βασίλειο  
Επ.1  Ζώα της Ζούγκλας
13:00 Τα σπουδαιότερα νησιά  
Επ.1  Αρχιπέλαγος
14:00 Ο Αρθούρος και τα Παιδιά της Στρογγυλής Τραπέζης
14:30 1.000 Χρώματα του Χρήστου
15:00 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 Στα Φτερά του Έρωτα
16:10 Έξι Αδελφές Κ6 
Επ.42  Επ. 42
17:05 Έξι Αδελφές Κ6 
Επ.43  Επ. 43
18:00 Ο παράδεισος των κυριών 
Επ.3  Ευθύνη
19:00 Ο παράδεισος των κυριών 
Επ.4  Η εβδομάδα στον Νότο
20:00 Οι Μουσικές του Κόσμου  
Επ.1  Σαράγεβο
21:00 Η Αυλή των Χρωμάτων Κ3 
Επ.1  Αφιέρωμα στον Μιχάλη Σουγιούλ
23:00 Ινδιάνοι που ρόκαραν τον κόσμο
01:00 Ο Παράδεισος των Κυριών
03:00 Τα ψάθινα καπέλα  
Επ.1  Επ. 1
05:30 Έξι Αδελφές Κ6 Έξι Αδελφές
Πρόγραμμα novacinema3
19:15 Faster
21:00 Αιγαίο SOS
23:00 Ιστορίες φαντασμάτων
00:40 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Casual Encounters
03:15 Κινηματογραφικά νέα
04:15 The humanity bureau
06:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe
08:00 E! news
08:30 E! news
09:00 Πρωινες ιστοριες
10:00 Καθημερινες ιστοριες απο το Ε!
11:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler K2 Eva Longoria, Bobby Brown, JWoww
12:00 Η Ελλάδα τον φέρνει πιο κοντά
13:00 Η Ελλάδα τον φέρνει πιο κοντά
14:00 E! news
14:30 E! news
15:00 Πρωινες ιστοριες
16:00 Καθημερινες ιστοριες απο το Ε!
17:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 7 Ολοι Συμβάλλουμε σ' αυτό το Δείπνο
18:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Γενέθλια και κακά νέα - Μέρος Α'
19:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Γενέθλια και κακά νέα - Μέρος Α'
20:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις Κ6 Αποτυχημενες επεμβασεις
21:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις Κ6 Αποτυχημενες επεμβασεις
22:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις Κ6 Αποτυχημενες επεμβασεις
23:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Γενέθλια και κακά νέα - Μέρος Α'
00:00 Nightly pop Κ2 Nightly pop
00:30 Nightly pop Κ2 Nightly pop
01:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ2 Φίλοι-φίδια για πάντα
02:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ3 Ειδικό εορταστικό επεισόδιο
03:00 Nightly pop Κ2 Nightly pop
03:30 Nightly pop Κ2 Nightly pop
04:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler K2 Eva Longoria, Bobby Brown, JWoww
05:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 2ος κύκλος Ο δρ Νάσιφ μού έσωσε τη ζωή
06:00 Total bellas Κ2 Γαμήλιο πανδαιμόνιο
Πρόγραμμα STAR
06:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 5ος κύκλος 
Επ.4  Mr. Monk can't see a thing
15:00 STAR News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif Κ3 
Επ.502  Επ. 502
18:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Τιτανικός
01:15 Οι πενήντα (50) αποχρώσεις του γκρι
04:00 Dolphin Tale
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 2 HD
06:45 Jingle Belle
08:15 The Moon-Spinners
10:15 Οι πειρατές της Καραϊβικής: Σε άγνωστα νερά
12:30 Χιονάτη
14:20 Ο γιατρός βλάπτει σοβαρά την υγεία
16:20 Ιντιάνα Τζόουνς και οι κυνηγοί της χαμένης κιβωτού
18:20 Αβάσταχτη γοητεία
20:10 Upgrade
22:00 Amityville: Το ξύπνημα
23:45 Η Απόσταση Ανάμεσα στον Ουρανό κι Εμάς
00:00 Το βουνό ανάμεσά μας
02:00 Θέλημα Θεού
04:20 Το τρίτο έγκλημα
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 3
06:55 Ο Πατούχας
08:30 Οι θαλασσιές οι χάντρες
10:10 Ο μεθύστακας
12:00 Ο ψεύτης
13:40 Ο αετός των σκλαβωμένων
15:35 Το τυχερό παντελόνι
16:55 Το αμαξάκι
18:50 Η νύφη το 'σκασε
20:20 Ο γόης
22:00 Κάτι κουρασμένα παλικάρια
23:45 Διακοπές στο Βιετνάμ
01:15 Ο γαμπρός μου ο προικοθήρας
02:55 Η θεία από το Σικάγο
04:10 Η δασκάλα με τα ξανθά μαλλιά
05:50 Το δόλωμα
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 4 HD
06:00 The Bold Type Κ3 
Επ.4  Episode #3.4
07:00 The good karma hospital - 3ος Κύκλος  
Επ.4  Episode #3.4
08:00 Art of Crime - 2ος Κύκλος  
Επ.3  Un Homme BlessΓ©: Partie 1
09:00 Instinct - 2ος Κύκλος  
Επ.8  Go Figure
10:00 The Dukes of Hazzard Κ6 
Επ.10  Enos's Last Chance
11:00 Baywatch - 10ος κύκλος 
Επ.16  Thunder tide
12:00 Comedy kids 
Επ.9  Επ. 9
13:00 Comedy kids 
Επ.10  Επ. 10
14:00 The Late Late Show with James Corden Κ6 
Επ.57  Επ. 57
15:00 Art of Crime - 2ος Κύκλος  
Επ.4  Un homme blessΓ©: Partie 2
16:00 The Bold Type Κ3 
Επ.5  Episode #3.5
17:00 Almost Family Κ1 
Επ.11  Επ. 11
18:00 Designated Survivor - 2ος Κύκλος  
Επ.9  Three-Letter Day
19:00 The Heart Guy - 4ος Κύκλος  
Επ.8  Cursed
20:00 Trapped Κ2 
Επ.5  Επ. 5
21:00 The Late Late Show with James Corden Κ6 
Επ.58  Επ. 58
22:00 The Rookie Κ1 
Επ.8  Episode #1.8
23:00 New Amsterdam - 2ος Κύκλος  
Επ.10  Episode #2.10
00:00 Evil - 1ος Κύκλος  
Επ.12  Episode #1.12
01:00 Designated Survivor - 2ος Κύκλος  
Επ.9  Three-Letter Day
02:00 Happy! 
Επ.10  Episode #2.10
03:00 Instinct - 2ος Κύκλος  
Επ.8  Go Figure
04:00 Trapped Κ2 
Επ.5  Επ. 5
05:00 The Rookie Κ1 
Επ.8  Episode #1.8
Πρόγραμμα novasports1
09:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
13:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
16:00 DEUCE
16:30 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ - Στιγμιότυπα 27ης αγωνιστικής (M)
17:25 TIMELINE
19:00 SUPER EUROLEAGUE
20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
22:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
23:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ SERIE A
23:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00 EUROLEAGUE - Παναθηναϊκός - Ζαλγκίρις Κάουνας (M)
02:00 EUROLEAGUE - Ερυθρός Αστέρας - Αλμπα Βερολίνου (M)
04:00 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote History
07:00 Η έκθεση
07:15 Μεσόγειος - Η Ελληνική Λίμνη 
Επ.1  Επ. 1
08:15 El Greco: Ψυχή και Φως - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
08:45 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ3 
Επ.9  Επ. 9
09:00 Λόγος - Αντίλογος 
Επ.10  Επ. 10
10:00 Μέγας Αλέξανδρος: Ο Μακεδόνας
11:00 Εν χορδαίς και οργάνοις 
Επ.7  Σαντούρι
12:00 Είδαν τα μάτια μας γιορτές
13:30 Περιουσιακά στοιχεία
15:00 Η τελευταία φώκια της Μεσογείου
16:00 Η Ιστορία του Χριστιανισμού 
Επ.6  Σκεπτικισμός και αμφισβήτηση
17:15 Ερημίτης
18:00 Οδύσσεια μαγειρικής Κ4 
Επ.6  Καλάβρυτα
18:30 Ύδρα
18:45 Από τη Μεγάλη Ελλάδα στη Μικρασιατική Καταστροφή
20:00 Κυνηγώντας το Όνειρο 
Επ.11  Επ. 11
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ3 
Επ.10  Επ. 10
21:00 Πόλεις Κάτω από τα Πόδια μας: Κωνσταντινούπολη
22:00 Ο Ηρωικός Αγώνας του '40
23:00 Τέχνη και πολιτισμοί 
Επ.3  Επίγειος Παράδεισος
00:00 Οδύσσεια μαγειρικής Κ4 
Επ.6  Καλάβρυτα
00:30 Η τελευταία φώκια της Μεσογείου
01:30 Περιουσιακά στοιχεία
03:00 Η Ιστορία του Χριστιανισμού 
Επ.6  Σκεπτικισμός και αμφισβήτηση
04:15 Ερημίτης
05:00 Είδαν τα μάτια μας γιορτές
Πρόγραμμα novasports1
09:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
13:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
16:00 DEUCE
16:30 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ - Στιγμιότυπα 27ης αγωνιστικής (M)
17:25 TIMELINE
19:00 SUPER EUROLEAGUE
20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
22:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
23:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ SERIE A
23:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00 EUROLEAGUE - Παναθηναϊκός - Ζαλγκίρις Κάουνας (M)
02:00 EUROLEAGUE - Ερυθρός Αστέρας - Αλμπα Βερολίνου (M)
04:00 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:00 Ποδόσφαιρο: Κρίσταλ Πάλας - Άρσεναλ
08:00 Ποδόσφαιρο: Κλουζ - Σέλτικ
10:00 Ποδόσφαιρο: Παρί Σεν Ζερμέν - Γαλατάσαραϊ
12:00 Ποδόσφαιρο: Μπόρνμουθ - Γουότφορντ
14:00 Ποδόσφαιρο: Ντινάμο Ζάγκρεμπ - Μάντσεστερ Σίτι
16:00 Ποδόσφαιρο: Λιόν - Λειψία
18:00 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Μπέρνλι
20:00 Στο Πλεχτό 
Επ.26  Στο Πλεχτό
20:55 UEFA Champions League Magazine 2019-20 
Επ.15  Επ. 15
21:30 UEFA Champions League 2019-20 - Στιγμιότυπα
22:30 Game R1
23:00 Ο κόσμος του Αγγλικού πρωταθλήματος 2019-20 
Επ.24  Επ. 24
23:30 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019-20 - Match Pack
00:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019-20 - Προεπισκόπηση
00:30 Game R1
01:00 Ποδόσφαιρο: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Χαμ
03:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019-20 - Match Pack
03:30 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019-20 - Προεπισκόπηση
04:00 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Λιλ