Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 29 Μαρτίου 2020 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 1 HD
20:30 Buzz Κ5 
Επ.31  Επ. 31
21:00 Yesterday
23:00 Kickboxer
00:45 Kickboxer: Η τιμωρία
02:40 Euforia
04:40 To have and to hold
Πρόγραμμα novacinema1
19:55 Tolkien
22:00 X-Men: Ο μαύρος φοίνικας
00:05 Όνειρα σε ψηλοτάκουνες γόβες
01:55 Little monsters
03:30 Κινηματογραφικά νέα
04:05 Τυφλό σημείο
Πρόγραμμα FOXlife
18:40 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 1ος κύκλος 
Επ.24  Her Negotiation
21:00 How to get away with murder - 6ος Κύκλος  
Επ.6  Episode #6.6
21:50 Emergence - 1ος Κύκλος  
Επ.13  Killshot Pt. 2
22:35 Grey's anatomy - 16ος Κύκλος  
Επ.17 
23:20 Station 19 - 3ος Κύκλος  
Επ.8  Born to Run
00:05 Everybody Loves Raymond - 2ος Κύκλος  
Επ.7  Working Late Again
00:30 Everybody Loves Raymond - 2ος Κύκλος  
Επ.8  The Children's Book
01:00 Everybody Loves Raymond - 2ος Κύκλος  
Επ.9  The Gift
01:25 Everybody Loves Raymond - 2ος Κύκλος  
Επ.10  High School
01:50 Everybody Loves Raymond - 2ος Κύκλος  
Επ.11  The Letter
02:15 Good Trouble - 2ος Κύκλος  
Επ.12  Gumboot Becky
03:00 Marvel's Cloak & Dagger - 1ος Κύκλος 
Επ.7  Lotus Eaters
03:40 Jamie Cooks Italy - 1ος Κύκλος 
Επ.7  Rome
04:30 Jamie Cooks Italy - 1ος Κύκλος 
Επ.8  Piedmont
Πρόγραμμα ANT1
19:30 Ant1 news
20:45 Your Face Sounds Familiar Κ6 Your Face Sounds Familiar
00:15 Best Friend's Fear
01:15 Food n' Friends
02:15 Ιστορίες από την απέναντι όχθη
03:00 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας
05:00 Ιδιαιτέρα για κλάματα
Πρόγραμμα ALPHA
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Akis' Food Tour
21:00 Ο πρώτος εκδικητής: Κάπτεν Αμέρικα
23:45 Στοιχειωμένο νερό
02:00 Η δίκη των δικαστών
04:00 Οδηγός καλής ζωής
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Βελούδο από μετάξι 
Επ.6 
Πρόγραμμα novacinema2
19:45 Κινηματογραφικά νέα
20:20 The humanity bureau
22:00 Tammy
23:50 Bel Canto
01:35 Hellboy: Ξαναγυρισα από την κολαση
03:40 Μια μικρή χάρη
05:40 Daughter of the Wolf
Πρόγραμμα Discovery
19:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 5 Top 5: Είδωλα του '80
20:00 Κυνηγοι κλασικων αυτοκινητων K3 Κυνηγοι κλασικων αυτοκινητων
21:00 Το εκρηκτικο σοου
22:00 Ρίτσαρντ Χάμοντ: Μεγάλες Κατασκευές Μέγα Πλοίο
23:00 Ανεξηγητα και ανεξερευνητα Αίγυπτος: Η Γη Των Θεών
00:00 Ανεξήγητες υποθέσεις - κύκλος 2 Παραφυσική' λεωφόρος της Αμερικής
01:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ12 Παίρνοντας Ρίσκα
02:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ12 Παίρνοντας Ρίσκα
03:00 Το εκρηκτικο σοου
04:00 Ρίτσαρντ Χάμοντ: Μεγάλες Κατασκευές Μέγα Πλοίο
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 13 Mercedes 560SL του 1987
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 13 Mercedes 560SL του 1987
Πρόγραμμα Fox
18:45 NCIS: New Orleans - 3ος Κύκλος  
Επ.15  End of the Line
19:30 NCIS: New Orleans - 3ος Κύκλος  
Επ.16  The Last Stand
20:15 NCIS: New Orleans - 3ος Κύκλος  
Επ.17  Swift, Silent, Deadly
21:00 Criminal Minds - 15ος Κύκλος  
Επ.7  Rusty
21:50 9-1-1: Lone Star - 1ος Κύκλος  
Επ.9  Episode #1.9
22:40 Homeland - 8ος Κύκλος  
Επ.7  F**ker Shot Me
23:35 The Walking Dead - 10ος Κύκλος  
Επ.13  Episode #10.13
00:20 The Simpsons - 28ος Κύκλος  
Επ.5  Trust But Clarify
00:40 The Simpsons - 28ος Κύκλος  
Επ.6  There Will Be Buds
01:05 The Simpsons - 28ος Κύκλος  
Επ.7  Havana Wild Weekend
01:25 The Simpsons - 28ος Κύκλος  
Επ.8  Dad Behavior
01:50 The Amazing Race - 30ος Κύκλος  
Επ.4  Gotta Put Your Sole Into It (Part 1)
02:35 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.4  Big Friends, Big Enemies
03:20 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.5  A War Zone
04:05 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.6  Some Friend
04:50 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.7  300,000 Likes
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
18:40 Ο πιο αδύναμος κρίκος
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:15 Transformers 3: Dark of the moon
00:15 Στα Άδυτα της Δυναστείας των Άσαντ
01:15 Deadly Women
02:15 Crime Inc. - 1ος Κύκλος  
Επ.6  Make It Legitimate
03:15 Dot.com
05:00 Happy traveller
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
20:40 Covid 19: Συνεχής Ενημέρωση
21:30 Εισπράκτωρ 007
23:15 Σημείο συνάντησης 
Επ.8  Επ. 8
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:15 Διδακτορική διατριβή
02:00 Προσωπικά
03:00 Σημείο συνάντησης 
Επ.8  Επ. 8
03:35 Η ζωή αλλιώς
04:20 Παρίσι- Βερολίνο: Μοίρες Παράλληλες 
Επ.4  Η έκπληξη
05:15 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:30 Από τις Έξι...
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
19:15 Μπαμπάδες Εν... Δράσει Κ3 
Επ.13  Επ. 13
20:00 Selfie Κ4 
Επ.5  Μεσολόγγι
21:00 Η υπέροχη φίλη μου  
Επ.3  Μεταμορφώσεις
22:00 Η υπέροχη φίλη μου  
Επ.4  Ξεπερνώντας τα σύνορα
23:00 Μια τόσο μακρινή απουσία
00:30 Στην υγειά μας  Άγαμοι Θύται
03:30 Η Υπέροχη Φίλη Μου
05:30 Μπαμπάδες Εν... Δράσει Κ3 Μπαμπάδες Εν... Δράσει
Πρόγραμμα novacinema3
19:35 What's My Name: Muhammad Ali
21:00 Η επιδρομη
22:45 Tag
00:30 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Bijou
03:30 Τριπλή απειλή
05:05 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
19:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ3 Ζόρικες καταστάσεις
20:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ3 Ciao Bella!
21:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ3 Μες στη ζάλη του κρασιού
22:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ3 Νέο κατάστημα, νέο κεφάλαιο
23:00 Ελατε να γνωρισουμε τους Fraser Θα με παντρευτείς;
23:30 Ελατε να γνωρισουμε τους Fraser Στενός κορσές
00:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Γενέθλια και κακά νέα - Μέρος Β'
01:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ3 Νέο κατάστημα, νέο κεφάλαιο
02:00 Ελατε να γνωρισουμε τους Fraser Θα με παντρευτείς;
02:30 Ελατε να γνωρισουμε τους Fraser Στενός κορσές
03:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Γενέθλια και κακά νέα - Μέρος Β'
04:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
05:00 Total bellas Κ2 Ποιος είναι το αφεντικό;
06:00 Total bellas Κ2 Γαμήλιο πανδαιμόνιο
Πρόγραμμα STAR
19:50 STAR News
21:00 Πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης
22:50 MasterChef 4
02:15 Παρ' το από την αρχή
04:15 Blade Runner
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 2 HD
19:20 Η φίρμα
22:00 Περίπου Ώριμη
23:40 Το δικό μας βαλς
01:40 Πόθος
03:30 Beyond brotherhood
05:30 Βατικανό: Απόρρητοι φάκελοι
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 3
20:10 Η Λίζα και η άλλη
22:00 Η ζούγκλα των πόλεων
23:50 Αμόκ
01:25 Η νύφη το 'σκασε
02:45 Ο μάγκας με το τρίκυκλο
04:35 Τρίτη και 13
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 4 HD
19:00 FBI - 2ος Κύκλος  
Επ.18  American Dreams
20:00 Manifest - 2ος Κύκλος  
Επ.11  Episode #2.11
21:00 The Late Late Show with James Corden Κ6 
Επ.25  Επ. 25
22:00 MacGyver - 4ος κύκλος 
Επ.2  Blood Brothers
23:00 Project Blue Book - 2ος Κύκλος  
Επ.10  Episode #2.10
00:00 Briarpatch - 1ος Κύκλος  
Επ.7  Butterscotch
00:50 Last Week Tonight - 7ος Κύκλος  
Επ.1  Episode #7.1
01:30 Deliver Us - 1ος Κύκλος  
Επ.2  2
02:40 The affair - 5ος Κύκλος  
Επ.11  Episode #5.11
04:15 Manhunt: Deadly Games - 1ος Κύκλος 
Επ.8  USA vs. Theodore J. Kaczynski
05:10 The Bold Type - 4ος Κύκλος  
Επ.9  5, 6, 7, 8
Πρόγραμμα novasports1
18:45 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝIΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΑ ΣΠΟΡ - Μαγκαζίνο (M)
00:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
01:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ F1H2O - Προεπισκόπηση σεζόν 2020 (M)
02:00 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝIΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
03:00 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝIΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Πρόγραμμα Cosmote History
19:00 Το Μυστήριο του Βρεταννικού
20:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.64  Επ. 64
21:00 Ιστορικά προσκυνήματα 
Επ.6  Όλυμπος
21:50 Bristol Scout: Ανακατασκευάζοντας την Ιστορία
23:00 Θεόδωρος Κουρεντζής: Ο Eπαναστάτης της Kλασικής Mουσικής
00:00 Μίκης Θεοδωράκης - Συνθέτης
01:00 Μεσόγειος - Η Ελληνική Λίμνη 
Επ.3  Επ. 3
02:00 Πόντος: Μνήμες στην Ομίχλη του Παρελθόντος
03:45 Δαίδαλος - Η Τεχνική Εκπαίδευση στα Χανιά
04:00 Αρχαία Ελλάδα: Θέαμα και Iστορία 
Επ.3  Ρωμαίοι
05:00 Ο τόπος μου γιορτάζει 
Επ.10  Επ. 10
Πρόγραμμα novasports1
18:45 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝIΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΑ ΣΠΟΡ - Μαγκαζίνο (M)
00:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
01:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ F1H2O - Προεπισκόπηση σεζόν 2020 (M)
02:00 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝIΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
03:00 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝIΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
20:00 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Γουέστ Χαμ
22:00 Premier League Classics
00:00 Ποδόσφαιρο: Μπέρνλι - Τότεναμ
02:00 Ποδόσφαιρο: Λειψία - Τότεναμ
04:00 Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Βασιλεία