Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Πέμπτη 21 Νοεμβρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 1 HD
10:00 Η Νάννι Μακφι και ο μεγάλος σαματάς
11:55 Ο άνθρωπος των σπηλαίων
13:30 Η κορυφή του Δάντη
15:30 Οι άθλιοι
18:20 American Wrestler: The Wizard
20:20 Making the Movies
21:00 Dogman
22:50 Εξιλέωση
01:00 Nobody's Fool
02:55 Γλυκιά πατρίδα
04:50 Pocket Listing
Πρόγραμμα novacinema1
08:00 Κινηματογραφικά νέα
08:40 John Q
10:40 Action zone
11:15 Ανώνυμος
13:25 The little witch
15:10 Κινηματογραφικά νέα
15:40 UFO
17:15 Έτσι είναι η ζωή
19:15 Κινηματογραφικά νέα
19:50 Το παιδι που θα γινοταν βασιλιας
22:00 Le poulain
23:50 Lukas
01:30 Success story
03:20 Πισω απο τον καθρεπτη
05:05 Σε βλέπω ακόμα
Πρόγραμμα FOXlife
08:10 Project Runway - 16ος Κύκλος  
Επ.2  An Unconventional Recycling
08:50 Scandal - 4ος Κύκλος 
Επ.7  Baby Made a Mess
09:35 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.6  Keaton
09:55 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.7  Coach
11:05 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.12  The Ghost in the Killer
11:50 Chicago Med - 2ος Κύκλος  
Επ.19  Ctrl Alt
12:35 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.14  Pants on Fire
13:00 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.15  Robert's Date
13:25 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 11ος κύκλος 
Επ.5  Hardwired
14:10 Good Trouble - 2ος Κύκλος  
Επ.2  Torn
14:50 Masterchef - 10ος κύκλος 
Επ.21  Family Reunion
15:35 Scandal - 4ος Κύκλος 
Επ.8  The Last Supper
16:20 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.8  Menus
16:45 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.9  Longest Night Ever
17:05 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.13  Big in the Philippines
17:50 Chicago Med - 2ος Κύκλος  
Επ.20  Generation Gap
18:35 Masterchef - 10ος κύκλος 
Επ.22  London Calling - Pt. 1
19:25 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.16  Frank's Tribute
19:45 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.17  Cruising with Marie
20:15 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 11ος κύκλος 
Επ.6  Spooked
21:00 Good Trouble - 2ος Κύκλος  
Επ.3  Doble Quince
21:50 Grand Hotel - 1ος Κύκλος  
Επ.7  Where The Sun Don't Shine
22:35 Grey's anatomy - 16ος Κύκλος  
Επ.8 
23:25 Good Trouble - 2ος Κύκλος  
Επ.3  Doble Quince
00:10 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.16  Frank's Tribute
00:35 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.17  Cruising with Marie
01:00 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 11ος κύκλος 
Επ.6  Spooked
01:45 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.13  Big in the Philippines
02:30 Chicago Med - 2ος Κύκλος  
Επ.20  Generation Gap
03:15 Scandal - 4ος Κύκλος 
Επ.8  The Last Supper
03:50 Proven Innocent - 1ος Κύκλος  
Επ.4  The Shame Game
04:35 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 11ος κύκλος 
Επ.6  Spooked
Πρόγραμμα ANT1
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι χωρισμένα παλικάρια - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα χωρίς όνομα Κ2 
Επ.49  Επ. 49
19:30 Ant1 news
20:45 Αν ήμουν πλούσιος 
Επ.49  Επ. 49
21:45 Μην Ψαρώνεις Κ2 
Επ.18  Επ. 18
22:45 Άγριες μέλισσες 
Επ.33  Επ. 33
23:45 Τhe 2night Show Κ4 Τhe 2night Show
02:00 Έγκλημα και Πάθος
03:00 Κάρμα
04:00 Το καφέ της Χαράς
05:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
Πρόγραμμα ALPHA
08:00 Happy Day στον Alpha
10:30 Εκτός γραμμής στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:30 Αστέρια στην άμμο 
Επ.51  Επ. 51
16:30 Divided
17:40 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:50 Πάνω Κάτω
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ4 
Επ.49  Επ. 49
21:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ7 
Επ.16  Επ. 16
21:50 Έρωτας μετά 
Επ.33  Επ. 33
23:00 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.11  The Winner Takes It All
00:00 Αυτοψία
01:30 10η Εντολή Κ2 
Επ.6  Επί ματαίω
02:30 Οικογενειακές ιστορίες
03:30 Πάνω Κάτω
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Αστέρια στην άμμο 
Επ.51  Επ. 51
Πρόγραμμα novacinema2
08:00 Τα δικά μου, τα δικά σου & τα δικά μας
10:00 Ζευγάρι με το ζόρι
12:00 Φιλαδέλφεια
14:05 Σκοτεινές δυνάμεις
15:50 Στα παρασκήνια του Χόλιγουντ
16:25 Ο ποντικούλης Πέρεζ
18:00 Σπάιντερμαν
20:10 Σε εχθρικό έδαφος
22:00 Ρόκυ 5, η γιγαντομαχία
23:50 Ρόκυ Μπαλμπόα
01:40 Ξενια
03:55 Τυφλή στροφή
06:00 The international
Πρόγραμμα Discovery
08:00 Πώς γίνεται; - κύκλος 11 Πως γίνεται;
08:30 Πώς γίνεται; - κύκλος 11 Πως γίνεται;
09:00 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 14 Πως φτιαχνεται;
09:30 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων - κύκλος 4 Βρετανία
10:00 Κρυμμένος θησαυρός Η Κακή Πλευρά μιας Αποθήκης
10:30 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1 Ρέντρουθ
11:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Κ5 Φορτηγατζηδες στην ερημια
12:00 Fast n΄ Loud Μεταλλαγμένο Ford
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Mazda RX7
14:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11 Νέες δουλειές
15:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11 Τα καλύτερα
16:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11 Οποια πέτρα κι αν σηκώσεις
17:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Ford Escort RS2000 Rally Car
18:00 Μάχες αποσκευών Βόρεια Καρολίνα
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη Κ2 
Επ.18  Δοκιμές και αναταράξεις
19:00 Πως γινεται; - κύκλος 4 Φωτιές στα Δάση/ Εξατμίσεις
19:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 20 Θεραπευτικά τύμπανα/ Σταφίδες
20:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ13 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών
21:00 Τα απιστευτα τού ριπλεϊ Μεγάλες Εμμονές
22:00 Αγριες κατασκευες Το πιο Φονικό Οπλο του Χόλιγουντ
23:00 Μυστήρια των Μουσείων Μέρος Γ'
00:00 Καουμποηδες της ασφάλτου Κ3 Με την Καρδιά και το Μυαλό
01:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ12 The X Factor
02:00 Άγνωστη αποστολή Κ3 
Επ.16  Η Ατλαντίδα της Ινδίας
03:00 Τα απιστευτα τού ριπλεϊ Μεγάλες Εμμονές
04:00 Αγριες κατασκευες Το πιο Φονικό Οπλο του Χόλιγουντ
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 13 Ford Mustang GT του '88
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 8  Dodge Charger
Πρόγραμμα Fox
08:00 Suits - 6ος Κύκλος 
Επ.9  The Hand That Feeds You
08:45 Suits - 6ος Κύκλος 
Επ.10  P.S.L.
09:30 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.13  The one after the superbowl - 2ο μέρος
09:55 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.14  The one with the prom video
10:20 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.18  This City
11:00 Prison Break - 3ος κύκλος 
Επ.13  The Art of the Deal
11:45 Elementary - 6ος κύκλος 
Επ.4  Our Time Is Up
12:30 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 6ος Κύκλος  
Επ.8  Collision Course (Part I)
13:15 Suits - 6ος Κύκλος 
Επ.11  She's Gone
14:00 Suits - 6ος Κύκλος 
Επ.12  The Painting
14:45 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.15  The One Where Ross and Rachel ... You Know
15:10 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.16  The one where Joey moves out
15:35 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.19  What Could Have Been
16:15 9-1-1 - 3ος Κύκλος  
Επ.7  Athena Begins
17:05 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.1  Scylla
17:50 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 6ος Κύκλος  
Επ.9  Collision Course (Part II)
18:35 Suits - 6ος Κύκλος 
Επ.13  Teeth, Nose, Teeth
19:20 Suits - 6ος Κύκλος 
Επ.14  Admission of Guilt
20:10 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.17  The one where Eddie moves in
20:30 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.18  The one where Dr. Ramoray dies
21:00 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.20  Sacrifice
21:50 9-1-1 - 3ος Κύκλος  
Επ.8  Malfunction
22:40 Elementary - 7ος Κύκλος  
Επ.11  Unfriended
23:30 War of the Worlds - 1ος Κύκλος  
Επ.3  Episode #1.3
00:15 9-1-1 - 3ος Κύκλος  
Επ.8  Malfunction
01:00 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.20  Sacrifice
01:45 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.14  Chris Cross
02:05 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.15  Call Girl
02:30 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 6ος Κύκλος  
Επ.9  Collision Course (Part II)
03:10 Elementary - 6ος κύκλος 
Επ.4  Our Time Is Up
03:50 Bob's Burgers - 9ος Κύκλος  
Επ.20  The Gene Mile
04:10 Arrested Development - 5ος Κύκλος  
Επ.13  The Untethered Sole
04:35 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.14  Chris Cross
04:55 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.15  Call Girl
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Φτερωτός Θεός 
Επ.101  Επ. 101
17:40 Δελτίο στη Νοηματική
17:45 Boom!
18:45 Guess My Age
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 8 Λέξεις 
Επ.91  Επ. 91
22:00 8 Λέξεις 
Επ.92  Επ. 92
23:00 Λόγω Τιμής - 20 Χρόνια Μετά 
Επ.9  Επ. 9
00:00 Αποτύπωμα
02:00 Φτερωτός Θεός 
Επ.4  Επ. 4
03:00 Guess My Age
03:45 Boom!
04:30 Καλό Μεσημεράκι
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
10:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
10:15 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Εντός Αττικής Κ2 
Επ.6  Υδρούσα - Κατραμονήσι
13:15 Τοπικές κουζίνες  
Επ.6  Αβγοτάραχο Μεσολογγίου
14:00 Νηστικό Αρκούδι
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
16:15 Τραγούδια που όρισαν την ιστορία  
Επ.2  Η Πολιτεία του Κεντ και ο πόλεμος στο Βιετνάμ
17:00 Η μηχανή του χρόνου  
Επ.61  Τα πρώτα σίριαλ της ελληνικής τηλεόρασης - Μέρος Α''
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
18:15 Καιρός για... ΕΡΤ
18:25 Ταξιδεύοντας στην Ελλάδα  
Επ.43  Σύμη
19:10 Πονηρό θηλυκό, κατεργάρα γυναίκα
21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:10 10
23:15 Wayward Pines - 1ος κύκλος 
Επ.4  One of Our Senior Realtors Has Chosen to Retire
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:15 Ballers - 5ος Κύκλος  
Επ.1  Protocol Is for Losers
00:45 Μουσεία του κόσμου
01:40 Ταξιδεύοντας στην Ελλάδα  
Επ.43  Σύμη
02:20 Ballers - 5ος Κύκλος  
Επ.1  Protocol Is for Losers
02:50 Τοπικές κουζίνες  
Επ.6  Αβγοτάραχο Μεσολογγίου
03:35 Νηστικό Αρκούδι
04:30 Η μηχανή του χρόνου  
Επ.61  Τα πρώτα σίριαλ της ελληνικής τηλεόρασης - Μέρος Α''
05:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρωινή Ενημέρωση ΕΡΤ
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
08:00 Δρόμοι  
Επ.1  Νίκος Καβουκίδης
09:00 Συναντήσεις  
Επ.4  Γλυκερία - Μέρος Α''
09:45 Συναντήσεις  
Επ.5  Γλυκερία - Μέρος Β''
10:30 Αστροφεγγιά  
Επ.7  Επ. 7
11:15 Αστροφεγγιά  
Επ.8  Επ. 8
12:00 Τα σπουδαιότερα ανθρώπινα δημιουργήματα 
Επ.2  Επ. 2
13:00 Στον κόσμο του σύμπαντος 
Επ.6  Μετεωρίτες - Οι θησαυροί του διαστήματος
14:00 Ροζ Πάνθηρας 
Επ.6  Επ. 6
14:30 1.000 Χρώματα του Χρήστου 
Επ.4  Επ. 4
15:00 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.25  Επ. 25
15:30 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.26  Επ. 26
16:00 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.27  Επ. 27
16:30 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.64  Επ. 64
17:25 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.65  Επ. 65
18:20 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.66  (Τελευταίο)
19:15 Οικογένεια Ντάρελ Κ2 
Επ.1  Επ. 1
20:00 Η Εποχή των Εικόνων Κ2 
Επ.3  Επ. 3
21:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 9 
Επ.3  Double Life
22:00 The Affair Κ1 
Επ.6  Επ. 6
23:00 Πάουλο Κοέλιο
00:45 Docfest News
00:55 Η Εποχή των Εικόνων Κ2 
Επ.3  Επ. 3
01:55 Οικογένεια Ντάρελ Κ2 
Επ.1  Επ. 1
02:40 The Affair Κ1 
Επ.6  Επ. 6
03:40 Αστροφεγγιά  
Επ.7  Επ. 7
04:25 Αστροφεγγιά  
Επ.8  Επ. 8
05:10 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.64  Επ. 64
05:45 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.65  Επ. 65
Πρόγραμμα novacinema3
18:05 Η μεγάλη απόδραση
21:00 Έρωτας στη Σιβηρία
22:50 Ο τελευταίος πρόσκοπος
01:00 Young & Insatiablen
03:00 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
08:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Τα αρχεία των πρώην
09:00 Καν το οπως ο Ντισικ Απρόσμενη βοήθεια
10:00 Καν το οπως ο Ντισικ Καν το οπως ο Ντισικ
11:00 Καν το οπως ο Ντισικ Ευχαριστώ. Επόμενος!
12:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Ο φύλακας της μητέρας μου
13:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ14 Ο Μίμος πάνω απ' όλα
14:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
15:00 Total bellas Κ2 Καλά Κρασιά
16:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Eat Pray Fight
17:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Man Boobs
18:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Γενέθλια και κακά νέα - Μέρος Α'
19:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Γενέθλια και κακά νέα - Μέρος Β'
20:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Σκληρή Τιμωρία
21:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Ολοι οι καλοί χωράνε
22:00 Είναι η δόξα εθιστική;
23:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις Κ6 Με γεια το βυζί
00:00 Nightly Pop 2018
00:30 Nightly Pop 2018
01:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler Κ4 Μέντιουμ του χόλιγουντ με τον Tyler
02:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler Κ4 Μέντιουμ του χόλιγουντ με τον Tyler
03:00 Nightly Pop 2018
03:30 Nightly Pop 2018
04:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler K2 Eva Longoria, Bobby Brown, JWoww
05:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 When It Rains, It Pours - Part 2
06:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 When It Rains, It Pours - Part 1
Πρόγραμμα STAR
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ1 
Επ.26  Επ. 26
15:00 STAR News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif Κ3 
Επ.464  Επ. 464
18:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Η Μούμια
23:15 Στη σκιά των κατασκόπων
01:30 Οι ασυγχώρητοι
04:15 Το άσπρο κοάλα
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 2 HD
08:30 Στα χέρια σου
10:00 Run the Tide
11:40 Στην κορυφή του κόσμου
13:00 Το θαύμα της Αλάσκας
14:50 Punching Henry
16:30 Ο γάτος
18:00 Maria by Callas: Η Μαρία Κάλλας εξομολογείται
20:00 Suburbicon
22:00 Το μωρό της Μπρίτζετ Τζόουνς
00:10 Κάθε χίλια χρόνια
02:00 Office Christmas Party
03:50 Το μυστικό των Μάρομποουν
05:40 Interlude in Prague
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 3
08:35 Κοινωνία ώρα μηδέν
10:35 Στουρνάρα 288
12:05 Ποιος Θανάσης
13:40 Ο λουστράκος
15:20 Αχ και να 'μουν άντρας
17:00 Πειραιάς ώρα 7.30
18:40 Ο Πατούχας
20:20 Δικτάτωρ καλεί Θανάση (Θανάσης ο πιο Γρήγορος Τρελός)
22:00 Η κυρία του κυρίου
23:35 Η Προσφυγοπούλα
01:25 Σπιναλόγκα, το Νησί της Σιωπής
02:30 Ο Θόδωρος και το δίκανο
04:15 Η θεία μου η χίπισσα
05:50 Πανικός
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 4 HD
08:00 The Village Κ1 
Επ.3  Episode #1.3
09:00 The enemy within Κ1 
Επ.5  Havana
10:00 Dukes of Hazzard Κ4 
Επ.18  Επ. 18
11:00 Baywatch - 8ος κύκλος 
Επ.19 
12:00 The west wing Κ1 
Επ.2  Επ. 2
13:00 The Bold Type Κ3 
Επ.4  Episode #3.4
14:00 The Spanish Princess Κ1 
Επ.8  Episode #1.8
15:05 Grantchester - 1ος Κύκλος  
Επ.4  Episode #1.4
16:00 Mary Kills People Κ1 
Επ.4  Raised by Wolves
17:00 FBI - 2ος Κύκλος  
Επ.8  Codename: Ferdinand
18:00 The resident - 3ος Κύκλος  
Επ.7  Woman Down
19:00 New Amsterdam - 2ος Κύκλος  
Επ.9  The Island
20:00 Βραδινές ιστορίες 
Επ.9  Επ. 9
21:00 The Late Late Show with James Corden Κ6 
Επ.40  Επ. 40
22:00 Almost Family - 1ος Κύκλος  
Επ.5  Risky AF
23:00 Frayed - 1ος Κύκλος  
Επ.6  Episode #1.6
00:00 Βραδινές ιστορίες 
Επ.10  Επ. 10
01:00 Trapped Κ2 
Επ.4  Επ. 4
02:00 The West Wing - 7ος Κύκλος  
Επ.1  The Ticket
03:00 Curfew Κ1 
Επ.4  Episode #1.4
04:00 Tin star Κ2 
Επ.9  Episode #2.9
05:00 Mary Kills People Κ1 
Επ.4  Raised by Wolves
Πρόγραμμα novasports1
09:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
13:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
16:00 UIM-ABP AQUABIKE 2019
16:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 TIMELINE
19:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 DEUCE
20:30 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
21:00 CHRONICLES OF A CHAMPION GOLFER
21:45 ΑΡΜΑΝΙ ΜΙΛΑΝΟ - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
23:45 EUROLEAGUE
01:45 CHRONICLES OF A CHAMPION GOLFER
02:15 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote History
08:30 Ιστορικά Τηλεσκόπια
08:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ1 
Επ.47  Επ. 47
09:00 Η oδύσσεια των επτανήσων 
Επ.3  Επ. 3
10:10 Ιάσονας Χρυσόμαλλο Δέρας: Η Αλήθεια Πίσω από το Μύθο
11:10 Φάροι 
Επ.8  Επ. 8
12:00 Είδαν τα μάτια μας γιορτές
13:30 Η Αθήνα Xορεύει Rock ΄n΄ Roll
14:00 Η Μυθολογία των Ελλήνων 
Επ.14  Βελλεροφόντης - Ο άνθρωπος που ήθελε να γίνει θεός
14:30 Αρχαίος σκηνικός χώρος με τον Γιάννη Τσαρούχη
15:00 Στα χνάρια ενός αγγέλου
16:00 Από τη Δ' Σταυροφορία στην Άλωση της Κων/πολης (1204-1453)
17:00 Νικόλαος Δουμπάς - Μαικήνας των Τεχνών
18:00 Χαμένοι κόσμοι: στα βάθη της μαύρης θάλασσας 
Επ.2  Επ. 2
19:15 Εγώ, ο Καίσαρας: Ιουστινιανός
20:15 Ελλήνων Προμαχούντες Αθηναίοι
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ1 
Επ.48  Επ. 48
21:00 Βασίλης Μάρος
22:00 Εθνική βιβλιοθήκη: το μέλλον της ιστορίας μας 
Επ.3  Επ. 3
23:00 Όπλα Μαζικής Καταστροφής στην Αρχαία Ελλάδα
00:00 Χαμένοι κόσμοι: στα βάθη της μαύρης θάλασσας 
Επ.2  Επ. 2
01:15 Η Αθήνα Xορεύει Rock ΄n΄ Roll
01:45 Η Μυθολογία των Ελλήνων 
Επ.14  Βελλεροφόντης - Ο άνθρωπος που ήθελε να γίνει θεός
02:15 Αρχαίος σκηνικός χώρος με τον Γιάννη Τσαρούχη
02:45 Στα χνάρια ενός αγγέλου
03:45 Από τη Δ' Σταυροφορία στην Άλωση της Κων/πολης (1204-1453)
04:45 Νικόλαος Δουμπάς - Μαικήνας των Τεχνών
05:45 Είδαν τα μάτια μας γιορτές
Πρόγραμμα novasports1
09:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
13:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
16:00 UIM-ABP AQUABIKE 2019
16:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 TIMELINE
19:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 DEUCE
20:30 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
21:00 CHRONICLES OF A CHAMPION GOLFER
21:45 ΑΡΜΑΝΙ ΜΙΛΑΝΟ - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
23:45 EUROLEAGUE
01:45 CHRONICLES OF A CHAMPION GOLFER
02:15 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
08:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μπράιτον
10:00 Ποδόσφαιρο: Βέλγιο - Κύπρος
12:00 Ποδόσφαιρο: Σαουθάμπτον - Έβερτον
14:00 Ποδόσφαιρο: Ελλάδα - Φινλανδία
16:00 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ - Μάντσεστερ Σίτι
18:00 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Κρίσταλ Πάλας
20:00 Ποδόσφαιρο: Κόσοβο - Αγγλία
22:00 Ποδόσφαιρο: Λέστερ - Άρσεναλ
00:00 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
02:00 Ποδόσφαιρο: Νόριτς - Γουότφορντ
04:00 Ποδόσφαιρο: Ανδόρα - Τουρκία