Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Τετάρτη 23 Οκτωβρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 1 HD
06:40 Διαζύγιο αλά Γαλλικά
08:00 The Squeeze
09:40 David Bowie: The First Five Years
11:20 Πλανήτης Γη: Μια υπέροχη μέρα
13:00 Ο πρίγκιπας της Ζαμούντα
15:00 The Miracle Season
16:45 Τι θα πει ο κόσμος
18:45 Perfetti sconosciuti
20:30 Hollywood news feed
21:00 Η μεγάλη ληστεία
22:45 Προμηθέας 2
00:50 Βουρβουρού
01:20 H λεπίδα του αθάνατου
03:40 Η αποικία
05:30 H επιστροφή του Μπεν
Πρόγραμμα novacinema1
07:15 Κινηματογραφικά νέα
07:55 Ζευγάρι με το ζόρι
09:50 Στα παρασκήνια του Χόλιγουντ
10:25 Φανταστικά Ζώα: Τα εγκλήματα του Γκρίντελβαλντ
12:45 Ο κύριος & το όπλο
14:25 Searching
16:15 Η μεγάλη αλεπού και άλλες ιστορίες
17:45 Όνειρα σε ψηλοτάκουνες γόβες
19:40 Action zone
20:15 Αναχώρηση για Παρίσι 15:17
22:00 Balloon
00:15 Acts of vengeance
01:50 Amityville: Το ξύπνημα
03:20 Αιματηρο ανθρωποκυνηγητό
05:00 Το κορίτσι στον ιστό της αράχνης
Πρόγραμμα FOXlife
05:20 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.15  Jamie's Quick & Easy Food 1, 15
05:40 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.14  The Doll In The Derby
05:45 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.16  Jamie's Quick & Easy Food 1, 16
06:25 Chicago Med - 1ος Κύκλος  
Επ.15  Inheritance
07:10 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.17  The Game
07:30 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.18  Recovering Pessimist
07:55 For The People - 1ος κύκλος 
Επ.3  18 Miles Outside of Roanoke
08:40 Scandal - 3ος κύκλος 
Επ.4  Say Hello to My Little Friend
09:25 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.13  Valentine's Day
09:45 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.14  Bully
10:05 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.15  Jamie's Quick & Easy Food 1, 15
10:35 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.16  Jamie's Quick & Easy Food 1, 16
11:00 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.15  The Shot in the Dark
11:45 Chicago Med - 1ος Κύκλος  
Επ.16  Disorder
12:30 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.19  The Dog
12:50 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.20  Neighbors
13:15 For The People - 1ος κύκλος 
Επ.4  The Library Fountain
14:00 Grey's anatomy - 16ος Κύκλος  
Επ.3  Reunited
14:45 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.17  Jamie's Quick & Easy Food 1, 17
15:15 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.18  Jamie's Quick & Easy Food 1, 18
15:40 Scandal - 3ος κύκλος 
Επ.5  More Cattle, Less Bull
16:20 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.15  Injured
16:45 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.16  Control
17:05 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.16  The Friend in Need
17:50 Chicago Med - 1ος Κύκλος  
Επ.17  Withdrawal
18:35 Masterchef - 10ος κύκλος 
Επ.13  Someone's Toast
19:20 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.21  Fascinatin' Debra
19:45 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.22  Why Are We Here?
20:10 For The People - 1ος κύκλος 
Επ.5  World's Greatest Judge
21:00 Grey's anatomy - 16ος Κύκλος  
Επ.4  It's Raining Men
21:50 Masterchef - 10ος κύκλος 
Επ.14  Let Them Eat Cake
22:35 Marvel's Cloak & Dagger - 2ος Κύκλος  
Επ.9  Blue Note
23:20 Grey's anatomy - 16ος Κύκλος  
Επ.4  It's Raining Men
00:05 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.21  Fascinatin' Debra
00:30 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.22  Why Are We Here?
00:55 For The People - 1ος κύκλος 
Επ.5  World's Greatest Judge
01:40 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.16  The Friend in Need
02:25 Chicago Med - 1ος Κύκλος  
Επ.17  Withdrawal
03:10 Project Runway - 14ος Κύκλος 
Επ.14  Finale Part 1
03:55 BH90210 - 1ος Κύκλος  
Επ.4  The Table Read
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Αν ήμουν πλούσιος
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα χωρίς όνομα Κ2 
Επ.28  Επ. 28
19:30 Ant1 news
20:45 Αν ήμουν πλούσιος 
Επ.28  Επ. 28
21:45 Μην Ψαρώνεις Κ2 
Επ.9  Επ. 9
22:45 Άγριες μέλισσες 
Επ.16  Επ. 16
23:45 Τhe 2night Show Κ4 Τhe 2night Show
02:00 Έγκλημα και Πάθος
03:00 Κάρμα
04:00 Το καφέ της Χαράς
05:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
Πρόγραμμα ALPHA
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Ο Τζέικ και οι Πειρατές από τη Χώρα του Ποτέ
07:30 Η φρουρά των λιονταριών
08:00 Happy Day στον Alpha
10:30 Εκτός γραμμής στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:30 Divided
16:30 Αστέρια στην άμμο 
Επ.30  Επ. 30
17:40 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:50 Πάνω Κάτω
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ4 
Επ.28  Επ. 28
21:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ7 
Επ.7  Επ. 7
21:50 Έρωτας μετά 
Επ.18  Επ. 18
23:40 Μεσάνυχτα
01:10 Grey's anatomy - 13ος Κύκλος 
Επ.22  Leave It Inside
02:10 10η Εντολή Κ3 Ψίθυροι
03:00 Οικογενειακές ιστορίες
04:00 Πάνω Κάτω
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Αστέρια στην άμμο 
Επ.30  Επ. 30
Πρόγραμμα novacinema2
07:20 Κινηματογραφικά νέα
08:10 Justice League
10:15 Μια ανάσα
12:05 Κουνελάκι από σπίτι
13:50 Ομαδα Γαβ
15:30 Απαραίτητη η γονική συμφορά
17:25 Films and stars
18:05 Ο Μικροπόδαρος
19:50 Και οι 7 ήταν υπέροχοι
22:00 Ο τιμωρός
23:55 Στον αστερισμο του διδυμου
01:35 Ο πεταλούδας
03:55 Υπεράνω πάσης υποψίας
05:35 Η Αγγλία μου ανήκει
Πρόγραμμα Discovery
07:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Range Rover Mk3
08:00 Πώς γίνεται; - κύκλος 10 Σαλάτα/ Σχοινί/ Ινσουλίνη
08:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 5 Πως φτιαχνεται;
09:00 Πώς Κατασκευάζονται - κύκλος 13 Σφυριά/ Ελβετικό τυρί/ Ρόλερ σκέιτ
09:30 Διάσωση Σπιτιών 
Επ.7  Smith Mountain Lake
10:00 Κρυμμενος θησαυρος 2 Grand Slam
10:30 Θαμμένα στην αποθήκη Κ2 
Επ.17  Πολλές επιλογές
11:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά - κύκλος 4 Φορτηγατζηδες στην ερημια
12:00 Fast N Loud - κύκλος 4 Απόδραση από τον Ζωολογικό Κήπο
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα DeLorean
14:00 Στον πυρετό του χρυσού Κ9 Φωτιά και πάγος
15:30 Πώς γίνεται; - κύκλος 10 Σαλάτα/ Σχοινί/ Ινσουλίνη
16:00 Στον πυρετό του χρυσού Κ9 Τέλος Εποχής
17:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 11 Ford Thunderbird
18:00 Διασωση σπιτιων Κ3 Το Πρεσβυτέριο της Παναγίας
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη Χέρφορντσιρ
19:00 Πως γινεται; Κ15 Πως γινεται;
19:30 Πώς Κατασκευάζονται 
Επ.4  Δολώματα/ Ντομάτες σε κονσέρβα/ Λάσο
20:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ12 Πίσω στα Βασικά
21:00 Fast N Loud Κ6 Συναισθηματικός Σέλμπι
22:00 Ο Ααρον θελει δουλεια
23:00 Ρεκτιφιε συνεργειων - κύκλος 1 Keys Customs
00:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Κ5 Φορτηγατζηδες στην ερημια
01:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11 Γαλλία
02:00 Άγνωστη αποστολή Κώδικας χρυσού
03:00 Ο Ααρον θελει δουλεια
04:00 Fast N Loud Κ6 Συναισθηματικός Σέλμπι
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 12 Honda S2000
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 12 VW Corrado VR6
Πρόγραμμα Fox
05:00 American dad! - 7ος Κύκλος 
Επ.8  For Whom The Sleigh Bell Tolls
05:25 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.15  The one where Estelle dies
05:45 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.16  The one with Rachel's going away party
06:10 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 5ος Κύκλος 
Επ.8  The Last Day
06:50 The Gifted - 1ος Κύκλος 
Επ.12  eXtraction
07:35 Prison Break - 2ος κύκλος 
Επ.13  The Killing Box
08:20 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.4  Killer App
09:05 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.5  Lucky Strikes
09:45 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.13  The one where Joey speaks French
10:10 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.14  The one with princess Consuela
10:35 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.19  Payback
11:15 Prison Break - 2ος κύκλος 
Επ.14  John Doe
12:00 The Gifted - 1ος Κύκλος 
Επ.12  eXtraction
12:45 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 5ος Κύκλος 
Επ.9  Best Laid Plans
13:30 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.6  The Bunker
14:15 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.7  Dust and Bones
14:55 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.15  The one where Estelle dies
15:20 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.16  The one with Rachel's going away party
15:40 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.20  Saved
16:25 Elementary - 7ος Κύκλος  
Επ.6  Command: Delete
17:10 Prison Break - 2ος κύκλος 
Επ.15  The Message
17:55 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 5ος Κύκλος 
Επ.10  Past Life
18:40 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.8  Neon Terror
19:25 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.9  False Flag
20:10 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.17  The one with all the other ones
21:00 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.21  Allegiance
21:50 Elementary - 7ος Κύκλος  
Επ.7  From Russia with Drugs
22:40 Suits - 9ος Κύκλος  
Επ.7  Scenic Route
23:25 American Horror Story - 9ος Κύκλος  
Επ.5  Episode #9.5
00:10 Elementary - 7ος Κύκλος  
Επ.7  From Russia with Drugs
00:55 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.21  Allegiance
01:40 American dad! - 7ος Κύκλος 
Επ.9  Fartbreak Hotel
02:00 American dad! - 7ος Κύκλος 
Επ.10  Stanny Boy And Frantastic
02:25 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 5ος Κύκλος 
Επ.10  Past Life
03:05 The Gifted - 1ος Κύκλος 
Επ.12  eXtraction
03:50 Bob's Burgers - 9ος Κύκλος  
Επ.16  Roamin' Bob-iday
04:15 Arrested Development - 5ος Κύκλος  
Επ.9  Unexpected Company
04:40 American dad! - 7ος Κύκλος 
Επ.9  Fartbreak Hotel
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Φτερωτός Θεός 
Επ.80  Επ. 80
17:40 Δελτίο στη Νοηματική
17:45 Guess My Age
18:45 Boom!
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 8 Λέξεις 
Επ.55  Επ. 55
22:00 8 Λέξεις 
Επ.56  Επ. 56
23:00 8 Λέξεις 
Επ.58  Επ. 58
23:50 Ο πατριός
01:50 Καλό Μεσημεράκι
03:30 Guess My Age
04:15 Μεσημέρι
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
08:00 Πρωινή Ενημέρωση ΕΡΤ
09:50 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Μένουμε Ελλάδα, βγαίνουμε έξω
14:00 Νηστικό Αρκούδι
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Οι σπουδαιότερες συναντήσεις στο ζωικό βασίλειο  Ζώα της Ζούγκλας
17:00 Οι σπουδαιότερες πόλεις του κόσμου 
Επ.3  Επ. 3
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
18:15 Καιρός για... ΕΡΤ
18:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
18:45 Β' Παγκόσμιος Πόλεμος: Το Τίμημα της Αυτοκρατορίας - κύκλος 1 
Επ.8  Το τέλος της αρχής
20:00 Η μηχανή του χρόνου Η εποχή των Κοτζαμπάσηδων
21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Πολιτική Επικαιρότητα
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:15 Ballers Κ3 
Επ.1  Επ. 1
00:45 Οι σπουδαιότερες συναντήσεις στο ζωικό βασίλειο  Ζώα της Ζούγκλας
01:45 Οι σπουδαιότερες πόλεις του κόσμου 
Επ.3  Επ. 3
02:45 Β' Παγκόσμιος Πόλεμος: Το Τίμημα της Αυτοκρατορίας - κύκλος 1 
Επ.8  Το τέλος της αρχής
03:45 Νηστικό Αρκούδι
04:45 Μένουμε Ελλάδα, βγαίνουμε έξω
05:35 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρωινή Ενημέρωση ΕΡΤ
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:05 Έξι αδελφές Κ3 
Επ.65  Επ. 65
07:00 Spirit  
Επ.8  Επ. 8
07:30 Οι αναμνήσεις της Νανέτ  
Επ.25  Επ. 25
07:45 Οι αναμνήσεις της Νανέτ  
Επ.26  Επ. 26
08:00 Περιπέτεια ενός ποιήματος  Άρης Αλεξάνδρου: Ανεπίδοτα Γράμματα
09:00 Αναζητώντας τη χαμένη εικόνα Ακρόπολη - Ηρώδειο
09:30 Μονόγραμμα 
Επ.3  Μαρίζα Κωχ (Ερμηνεύτρια - συνθέτης)
10:00 Οι σπουδαιότερες συναντήσεις στο ζωικό βασίλειο  Οι Σπουδαιότερες Συναντήσεις στο Ζωικό Βασίλειο
11:00 Οι σπουδαιότερες πόλεις του κόσμου 
Επ.3  Επ. 3
12:00 Δεν θα μου κάνετε το σπίτι...  
Επ.5  Επ. 5
12:30 Δεν θα μου κάνετε το σπίτι...  
Επ.6  Επ. 6
13:00 Δεν θα μου κάνετε το σπίτι...  
Επ.7  Επ. 7
13:30 Spirit  
Επ.7  Επ. 7
14:00 Ροζ Πάνθηρας 
Επ.51  Επ. 51
14:30 1.000 Χρώματα του Χρήστου 
Επ.7  Επ. 7
15:00 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.1  Επ. 1
15:50 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.2  Επ. 2
16:45 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.3  Επ. 3
17:45 Το Θαύμα της Μεγαλόχαρης
19:15 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 
Επ.207  Επ. 207
20:00 Όταν Ήμουν Δάσκαλος  
Επ.17  Επ. 17
20:30 Όταν Ήμουν Δάσκαλος  
Επ.18  Επ. 18
21:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8 
Επ.5  Murdoch Takes Manhattan
22:00 Fargo Κ3 
Επ.3  Επ. 3
23:00 Πρόλογος Κινηματογραφικής Λέσχης
23:10 Ο γιατρός έχει τρεχάματα
01:00 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 
Επ.207  Επ. 207
01:45 Fargo Κ3 
Επ.3  Επ. 3
02:45 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8 
Επ.5  Murdoch Takes Manhattan
03:30 Δεν θα μου κάνετε το σπίτι...  
Επ.5  Επ. 5
04:00 Δεν θα μου κάνετε το σπίτι...  
Επ.6  Επ. 6
04:30 Δεν θα μου κάνετε το σπίτι...  
Επ.7  Επ. 7
05:00 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.2  Επ. 2
Πρόγραμμα novacinema3
18:45 Το δαχτυλίδι της φωτιάς
21:00 Demolition man
22:55 Django, ο τιμωρός
01:40 Indiscretions
03:40 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1 Ουδέν κακόν αμιγές καλού
08:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1 Η χαμένη φωνή
09:00 E! News
10:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Ολοι οι καλοί χωράνε
11:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Την Kim την ξέρετε;
12:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ12 Αγνώριστη έγινες!
13:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 12 Η Κατάρα των Καρντάσιαν
14:00 E! News
15:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler K2 Jenna Tatum, Emily Vancamp, Pauly D
16:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Η κληρονομιά της Kris Jenner
17:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 2ος κύκλος Προσοχή στο μεγάλο στήθος
18:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ3 Από Κοκαλιάρης Γεροδεμένος
19:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ3 Η αγάπη ενός πατέρα
20:00 Ποια είναι η Kim Kardashian West;
21:00 Καν το οπως ο Ντισικ Οικογενειακά ζητήματα
22:00 Καν το οπως ο Ντισικ Μίκι εναντίον Μαλιμπού
23:00 Καν το οπως ο Ντισικ Οι κανόνες της ζούγκλας
00:00 E! News
01:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
02:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
03:00 E! News
04:00 Wags Miami - κύκλος 1 Τι θα έκανε ο Vesus?
05:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1 Ουδέν κακόν αμιγές καλού
06:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1 Εξαρτήσεις τέλος, ένα νέο κεφάλαιο...
Πρόγραμμα STAR
06:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ1 
Επ.4  Επ. 4
15:00 STAR News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif Κ3 
Επ.443  Επ. 443
18:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Globetrotters
23:00 Τζον Γουίκ
01:15 Cloud Atlas
04:45 Hostages - κύκλος 1 
Επ.4  2:45 PM
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 2 HD
07:20 Crimson tide
09:15 Ο μεγάλος γύρος
10:55 Χάνα Άρεντ
12:50 Η ιστορία των παιχνιδιών 2
14:30 Little Loopers
16:15 Επιστροφή στο μέλλον
18:20 Είναι για το καλό σου
20:00 Αόρατος επισκέπτης
22:00 Μαρλίνα: Η δολοφόνος σε τέσσερις πράξεις
23:40 Τα φαντάσματα του Ισμαήλ
01:55 Morgan
03:25 Το φεγγάρι του Δία
05:30 Αδίστακτοι
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 3
06:30 Η ψεύτρα
08:05 Η Παριζιάνα
09:40 Δεσποινίς Διευθυντής
11:20 Άλλος... για το εκατομμύριο!
12:40 Ελπίδες που ναυάγησαν
14:15 Κίτσος μίνι και σουβλάκια
15:50 Ξεριζωμένη γενιά
18:45 Ο επαναστάτης Ποπολάρος
20:30 Τρεις κούκλες κι εγώ
22:00 Μια τρελή, τρελή σαραντάρα
23:40 Η νύχτα με τη Σιλένα
01:05 Διακοπές στο Βιετνάμ
02:35 Έλα να αγαπηθούμε ντάρλινγκ
04:10 Οι σφαίρες δεν γυρίζουν πίσω
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 4 HD
06:05 The code - 1ος κύκλος 
Επ.10  Επ. 10
07:00 Will and Grace - 2ος κύκλος 
Επ.1  Guess Who's Not Coming to Dinner
07:30 Will and Grace - 2ος κύκλος 
Επ.2  Election
08:00 Private Eyes - 3ος Κύκλος  
Επ.5  The Grape Deception
09:00 Designated Survivor Κ1 
Επ.3  The Confession
10:00 Dukes of Hazzard Κ3 
Επ.19  Επ. 19
11:00 Baywatch - 7ος Κύκλος  
Επ.20  Baywatch at Sea World
11:50 My Brilliant Friend Κ1 
Επ.2  Επ. 2
13:00 Will Grace Κ2 
Επ.3  Επ. 3
13:30 Will Grace Κ2 
Επ.4  Επ. 4
14:00 The code - 1ος κύκλος 
Επ.11  Επ. 11
15:00 Private Eyes - 3ος Κύκλος  
Επ.6  She Slices, He Dices
16:00 Designated Survivor Κ1 
Επ.4  The Enemy
17:00 Art of Crime - 1ος Κύκλος  
Επ.4  Une mort galante: Partie 2
18:00 Madam Secretary - 6ος Κύκλος  
Επ.3  Episode #6.3
19:00 Bluff city law Κ1 
Επ.5  Επ. 5
19:50 My Brilliant Friend Κ1 
Επ.3  Επ. 3
21:00 The resident - 3ος Κύκλος  
Επ.1  Episode #3.1
22:00 FBI - 2ος Κύκλος  
Επ.5  Episode #2.5
23:00 New Amsterdam - 2ος Κύκλος  
Επ.5  Episode #2.5
00:00 Les Miserables Κ1 
Επ.2  Episode #1.2
01:10 Wynonna Earp 
Επ.6  If We Make It Through December
02:00 The West Wing - 5ος Κύκλος  
Επ.19  Talking Points
03:00 Baywatch - 7ος Κύκλος  
Επ.20  Baywatch at Sea World
03:55 Les Miserables Κ1 
Επ.2  Episode #1.2
05:05 Wynonna Earp 
Επ.6  If We Make It Through December
Πρόγραμμα novasports1
09:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
13:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
16:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 10ης αγωνιστικής (M)
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 LEGEND STORIES SEASON 3
19:00 CHRONICLES OF A CHAMPION GOLFER
19:30 DEUCE
20:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
20:30 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ - Στιγμιότυπα 12ης αγωνιστικής (M)
21:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ SERIE A
21:30 ΜΠΡΕΣΙΑ - ΝΤΑΡΟΥΣΑΦΑΚΑ
23:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
00:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
02:15 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote History
06:00 Τα Θερμά Λουτρά της Αρχαιότητας
07:30 Μια Επανάσταση Αρχίζει
08:00 Οι 10 πιο Αμείλικτοι Δικτάτορες της Αρχαιότητας
08:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ1 
Επ.26  Επ. 26
09:00 Γιάννης Χατζόπουλος: Ο πρωτοπόρος του Making-off
10:15 Ελλάδα: Τα μυστικά του παρελθόντος
11:00 Από την άλωση της Πόλης στην Επανάσταση του 1821
12:00 1912-1922: Η Δεκαετής Εξόρμηση της Ελλάδας 
Επ.13  Επ. 13
13:00 Χατζηκυριάκος Γκίκας
14:00 Αιωνιότης
14:45 Πάφος-Δωδεκάνησα: Αυθεντικές Γεύσεις
15:45 Ιστορικά Τηλεσκόπια
16:00 Μέρες της Λίμνης
17:00 Τα Μυστικά του Εθνικού Αρχαιολογικού Μουσείου Αθηνών
18:00 Ιωάννης Καποδίστριας - Η ζωή και το έργο του 
Επ.4  Επ. 4
19:00 Ταξίδι στη Σμύρνη
20:15 Όμορφος πλανήτης: Μυκήνες και Τίρυνθα
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ1 
Επ.27  Επ. 27
21:00 Η Ελλάδα του Ελευθέριου Βενιζέλου
22:15 Οι Ρίζες Μεγάλων Κατασκευών: Τα Πλοία της Αρχαίας Ελλάδας
23:00 Φάροι 
Επ.4  Επ. 4
00:00 1912-1922: Η Δεκαετής Εξόρμηση της Ελλάδας 
Επ.13  Επ. 13
01:00 Πάφος-Δωδεκάνησα: Αυθεντικές Γεύσεις
02:00 Αιωνιότης
02:45 Χατζηκυριάκος Γκίκας
03:45 Ιστορικά Τηλεσκόπια
04:00 Μέρες της Λίμνης
05:00 Τα Μυστικά του Εθνικού Αρχαιολογικού Μουσείου Αθηνών
Πρόγραμμα novasports1
09:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
13:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
16:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 10ης αγωνιστικής (M)
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 LEGEND STORIES SEASON 3
19:00 CHRONICLES OF A CHAMPION GOLFER
19:30 DEUCE
20:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
20:30 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ - Στιγμιότυπα 12ης αγωνιστικής (M)
21:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ SERIE A
21:30 ΜΠΡΕΣΙΑ - ΝΤΑΡΟΥΣΑΦΑΚΑ
23:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
00:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
02:15 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:50 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Ερυθρός Αστέρας
08:45 Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός - Μπάγερν Μονάχου
10:50 Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους - Λοκομοτίβ Μόσχας
12:55 Ποδόσφαιρο: Γαλατάσαραϊ - Ρεάλ Μαδρίτης
15:00 Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός - Μπάγερν Μονάχου
17:05 UEFA Champions League 2019-20 - Στιγμιότυπα
18:00 UEFA Champions League Show 2019-20 LIVE
19:55 UEFA Champions League 2019-20 - Λεπτό προς Λεπτό LIVE
22:00 UEFA Champions League 2019-20 - Λεπτό προς Λεπτό
00:00 UEFA Champions League Show 2019-20 LIVE
02:30 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα - Λιόν
04:35 Ποδόσφαιρο: Λειψία - Ζενίτ