Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
02:20 Μια ζωή την έχουμε
04:30 When Calls the Heart 
Επ.16  Η Επιθυμία της Καρδιάς
05:30 MEGA Σαββατοκύριακο
10:00 Οι μικρομεσαίοι
10:40 Εμείς και εμείς 
Επ.78  Άρωμα γυναίκας
11:00 Εμείς και εμείς 
Επ.79  Τρομοκράτης χωρίς αιτία
11:30 Εμείς και εμείς 
Επ.80  Μια τρελή τρελή καταδίωξη
12:00 Το ρετιρέ
13:00 Μεσημβρινό δελτίο ειδήσεων
14:00 Τον αράπη κι αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς
15:50 Dina΄s Bakery 
Επ.15  Επ. 15
16:30 Roomies
17:50 Δελτίο Νοηματικής
18:00 Επτά θανάσιμες πεθερές
19:45 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Ξύπνα Βασίλη
22:50 Η Μεσόγειος φλέγεται
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 1 HD
01:20 Τα αστέρια δεν πεθαίνουν στο Λίβερπουλ
03:05 Human Affairs
04:25 Μετά την καταιγίδα
06:00 Επτά μέρες με τη Μέριλιν
07:40 Οζ, μέγας και παντοδύναμος
09:50 Απίστευτη Παρασκευή
11:30 Βάλε τη γιαγιά στο ψυγείο
13:15 Last Christmas
15:00 Toy Story 4
16:45 Jack Reacher
19:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
20:30 Kids Flix
21:00 Hugo
23:15 Ο πύργος του Downton
Πρόγραμμα novacinema1
00:05 3 Δευτερόλεπτα
02:05 Θα μπορούσες ποτέ να με συγχωρέσεις;
03:55 Hellboy: Ξαναγυρισα από την κολαση
06:00 Επικίνδυνες κυρίες
07:55 Κινηματογραφικά νέα
08:45 Ο Χάρι Πότερ και το κύπελλο της φωτιάς
11:25 Η εποχή των παγετώνων
12:50 Κινηματογραφικά νέα
13:45 The prestige
16:00 Η δύναμη της πίστης
18:05 Ο φύλακας άγγελος έπεσε
20:15 Η μοίρα ενός στρατιώτη
22:00 My dog stupid
23:55 Τζότζο
Πρόγραμμα FOXlife
00:25 Everybody Loves Raymond - 5ος Κύκλος  
Επ.24  Frank Paints the House
00:50 Everybody Loves Raymond - 5ος Κύκλος  
Επ.25  Ally's Birth
01:10 Station 19 - 1ος κύκλος 
Επ.9  Hot Box
01:55 Bones - 10ος Κύκλος 
Επ.22  The Next in the Last
02:40 Chicago Med - 1ος Κύκλος  
Επ.15  Inheritance
03:25 Masterchef - 9ος Κύκλος 
Επ.1  The Judges Do Battle: Part 1
04:10 Top chef - 17ος Κύκλος  
Επ.6  Get Your Phil
04:50 Project Runway - 16ος Κύκλος  
Επ.11  Driving Miss Unconventional
05:35 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.21  Sleeper
06:00 Masterchef - 8ος Κύκλος 
Επ.18  Something Fishy
06:25 Masterchef - 8ος Κύκλος 
Επ.19  The Semi-Finals
07:10 Masterchef - 8ος Κύκλος 
Επ.20  The Finale: Part 1
07:50 Masterchef - 8ος Κύκλος 
Επ.21  The Finale, Part 2
08:35 Masterchef - 9ος Κύκλος 
Επ.1  The Judges Do Battle: Part 1
09:15 Everybody Loves Raymond - 5ος Κύκλος  
Επ.16  Fairies
09:40 Everybody Loves Raymond - 5ος Κύκλος  
Επ.17  Stefania Arrives
10:05 Everybody Loves Raymond - 5ος Κύκλος  
Επ.18  Humm Vac
10:25 Everybody Loves Raymond - 5ος Κύκλος  
Επ.19  The Canister
10:50 Everybody Loves Raymond - 5ος Κύκλος  
Επ.20  Net Worth
11:15 Everybody Loves Raymond - 5ος Κύκλος  
Επ.21  Let's Fix Robert
11:35 Donal's Super Food In Minutes - 1ος κύκλος 
Επ.5  Episode 5
12:00 Donal's Super Food In Minutes - 1ος κύκλος 
Επ.6  Episode 6
12:25 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.17  Jamie's Quick & Easy Food 1, 17
12:55 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.18  Jamie's Quick & Easy Food 1, 18
13:20 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.13  Three Dinners
13:45 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.14  iSpy
14:05 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.15  The Feud
14:25 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.16  Spring-A-Ding-Fling
14:50 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.17  Other People's Children
15:10 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.18  Las Vegas
15:35 Everybody Loves Raymond - 5ος Κύκλος  
Επ.22  Say Uncle
15:55 Everybody Loves Raymond - 5ος Κύκλος  
Επ.23  Separation
16:20 Everybody Loves Raymond - 5ος Κύκλος  
Επ.24  Frank Paints the House
16:45 Everybody Loves Raymond - 5ος Κύκλος  
Επ.25  Ally's Birth
17:10 Chicago Med - 1ος Κύκλος  
Επ.11  Intervention
17:55 Chicago Med - 1ος Κύκλος  
Επ.12  Guilty
18:40 Chicago Med - 1ος Κύκλος  
Επ.13  Us
19:25 Chicago Med - 1ος Κύκλος  
Επ.14  Hearts
20:10 Chicago Med - 1ος Κύκλος  
Επ.15  Inheritance
21:00 Blue Bloods - 10ος Κύκλος  
Επ.6  Glass Houses
Πρόγραμμα ANT1
01:15 Αστυνόμος Ρεξ
02:15 Η επιστροφή
03:15 Τμήμα Ηθών
04:15 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας
05:00 Το πιο γλυκό μου ψέμα
06:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
06:30 Πρωινοί τύποι
10:00 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
11:00 Άκρως οικογενειακόν
12:00 Υγεία Πάνω απ΄ Όλα Κ9 Υγεία Πάνω απ' Όλα
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
16:00 Εκείνες κι εγώ
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Επανάληψη Ελληνικού Προγράμματος
18:50 Ant1 news
20:00 Ταξί
21:00 Η δασκάλα με τα ξανθά μαλλιά
23:00 Ζωολογικός τύπος
Πρόγραμμα ALPHA
02:30 Σχέδιο πτήσης
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Όλα στην ταράτσα - 1ος κύκλος 
Επ.14  Ο Φώντας - 2ο μέρος
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Βαμπιρίνα
07:00 Η αδελφή, της αδελφής της αδελφής μου  
Επ.15  Επ. 15
08:00 Νόστιμη γη
09:00 Οδηγός καλής ζωής
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα δεν γίνεται
16:40 Kitchen Lab
17:40 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:50 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ8 
Επ.11  Επ. 11
18:50 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Ο γόης
22:00 Οι πειρατές της Καραιβικής: H εκδίκηση του Σαλαζάρ
Πρόγραμμα novacinema2
00:05 Επικηρύσσοντας την πρώην
02:00 Σχεδιο αποδρασης: προσωπικη υποθεση
03:40 James White
07:35 Κινηματογραφικά νέα
08:25 Tα μάθατε για τους Μόργκαν;
10:15 Ο άρχοντας των δαχτυλιδιών: Η επιστροφή του βασιλιά
13:40 Κινηματογραφικά νέα
14:40 Χαλαρώστε κύριε Αλέν!
16:25 Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΟΥ ΧΙΟΝΙΟΥ
17:55 Παλευοντας με την οικογένεια μου
19:50 Σαζάμ!
22:10 Γατο...συμμορία: Η αρχή
23:45 211
Πρόγραμμα Discovery
00:00 Άγνωστη αποστολή Κ3 
Επ.1  Ο χρυσός του Πλάμερ
01:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 14
02:00 ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗ ΓΗ; 4
03:00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ 16
04:00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΛΑΣΚΑ 5
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Desoto Firedome
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα 
Επ.1  Mercedes 560SL του 1987
07:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ 20
07:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ 22
08:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ 22
08:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ 22
09:00 ΚΟΜΜΑΤΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ 4
10:00 ΚΟΜΜΑΤΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ 4
11:00 ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ 2
12:00 ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ 2
13:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 14
14:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 14
15:00 Ζητείται τροχόσπιτο Κ3 
Επ.1  4ο οικογενειακό τροχόσπιτο
15:30 Ζητείται τροχόσπιτο Κ3 
Επ.2  Ζευγάρι σε περιοδεία
16:00 Ζητείται τροχόσπιτο Κ3 
Επ.3  Για δουλειά και διασκέδαση
16:30 Ζητείται τροχόσπιτο Κ3 
Επ.4  Οικογένεια στην ύπαιθρο
17:00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΛΑΣΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ 3
18:00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΛΑΣΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
19:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Αγοραπωλησίες Ανά τον Κόσμο
20:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Κάνοντας παζάρια στην ιαπωνία
21:00 Αυτόνομα σπίτια Ορεινό Δεντρόσπιτο στην Τζόρτζια
22:00 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ
23:00 ΕΠΙΒΙΩΣΗ ΣΤΟ ΑΓΡΟΚΤΗΜΑ 2
Πρόγραμμα Fox
00:15 The Simpsons - 31ος Κύκλος  
Επ.10  Bobby: It's Cold Outside
00:35 Bob's Burgers - 10ος Κύκλος  
Επ.10  Have Yourself a Maily Linda Christmas
01:00 Criminal Minds - 14ος κύκλος 
Επ.6  Luke
01:40 Snowfall - 2ος Κύκλος  
Επ.3  Prometheus Rising
02:25 Snowfall - 2ος Κύκλος  
Επ.4  Jingle Bell Rock
03:10 The Amazing Race - 31ος Κύκλος  
Επ.7  Living Fearlessly
04:00 The Walking Dead - 10ος Κύκλος  
Επ.8  The World Before
04:55 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.10  Don't Read the News
05:35 Τα φιλαράκια - 3ος κύκλος 
Επ.3  The one with the Jam
06:00 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.14  Without All Remedy
06:45 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.15  A Wise Father That Knows His Own Child
07:30 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.16  Never Doubt I Love
08:15 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.17  My Fate Cries Out
09:00 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.18  The Roughest Day
09:45 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.19  The one where Eddie won't go
10:05 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.20  The one where old yeller dies
10:30 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.21  The one with the bullies
10:50 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.22  The one with the two parties
11:15 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.23  The one with the chicken pox
11:40 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.24  The one with Barry and Mindy's wedding
12:00 The Simpsons - 31ος Κύκλος  
Επ.10  Bobby: It's Cold Outside
12:25 Bob's Burgers - 10ος Κύκλος  
Επ.10  Have Yourself a Maily Linda Christmas
12:45 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.6  Some Friend
13:30 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.7  300,000 Likes
14:15 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.8  A Shot Heard Round the World
15:00 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.9  Don't Bury This Case
15:45 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.10  Don't Read the News
16:30 NCIS: Los Angeles - 11ος Κύκλος  
Επ.8  Human Resources
17:10 The Simpsons - 30ος Κύκλος  
Επ.22  Woo-Hoo Dunnit?
17:35 The Simpsons - 30ος Κύκλος  
Επ.23  Crystal Blue-Haired Persuasion
17:55 How I met your mother - 7ος Κύκλος 
Επ.1  The Best Man
18:20 How I met your mother - 7ος Κύκλος 
Επ.2  The Naked Truth
18:40 How I met your mother - 7ος Κύκλος 
Επ.3  Ducky Tie
19:00 How I met your mother - 7ος Κύκλος 
Επ.4  The Stinson Missile Crisis
19:25 9-1-1: Lone Star - 1ος Κύκλος  
Επ.1  Pilot
20:15 9-1-1: Lone Star - 1ος Κύκλος  
Επ.2  Episode #1.2
21:00 The Simpsons - 31ος Κύκλος  
Επ.10  Bobby: It's Cold Outside
21:25 Bob's Burgers - 10ος Κύκλος  
Επ.10  Have Yourself a Maily Linda Christmas
21:50 Devs - 1ος Κύκλος  
Επ.4  Episode #1.4
22:40 The Walking Dead - 10ος Κύκλος  
Επ.8  The World Before
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
00:30 9-1-1 - 2ος Κύκλος 
Επ.13  Fight or Flight
01:30 Ναυαγοί στο Νησί της Περιπέτειας Κ3 
Επ.4  Επ. 4
02:40 Καλό Μεσημεράκι
04:00 Love It
05:30 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Σαββατοκύριακο Παρέα
12:50 Dot.com
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Ο τελευταίος μαχητής του ανέμου
16:30 Θαλασσόλυκοι
17:25 Δελτίο στη Νοηματική
17:40 Happy traveller
18:40 Ο πιο αδύναμος κρίκος
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά μας ρε Παιδιά
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:15 Lucifer - 2ος Κύκλος  
Επ.7  My Little Monkey
01:15 Αναζητώντας...  
Επ.8  Επ. 8
02:00 Δες Βρες
02:45 Αυτός και ο άλλος
03:35 ΦλΕΡΤ
05:15 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:30 ΕΡΤ Σαββατοκύριακο
09:00 Κάτι Τρέχει με τη Μάριον
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Μέγα-Πυρκαγιές: Ερευνώντας μια Παγκόσμια Απειλή
14:00 Συμβαίνει στην Ευρώπη
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Ιστορίες Μόδας Κ3 
Επ.17  Επ. 17
17:00 Η Ζωή Αλλιώς Κ2 
Επ.10  Κεφαλονιά και Ιθάκη: δύναμη ψυχής
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
18:15 Το μεγάλο παιχνίδι
19:10 Ένας Δον Ζουάν για κλάματα
21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Στα τραγούδια λέμε Ναι Κ4 
Επ.2  Επ. 2
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
00:45 Το μαγικό των ανθρώπων Κ3 
Επ.3  Επ. 3
01:45 Μαύρη Χρυσαλλίδα  
Επ.1  Επ. 1
02:40 Η αυλή των χρωμάτων
04:10 Ασθενείς και οδοιπόροι  
Επ.7  Επ. 7
05:05 Πόλνταρκ Κ3 Πόλνταρκ
07:00 Athleticus
07:05 Όλα για τα ζώα
07:25 Ο Γουάι στο Παραμυθοχωριό  
Επ.2  Επ. 2
07:45 Πανδώρα και Πλάτωνας
08:05 Η Τίλι Και οι Φίλοι Της
08:35 Σούπερ Μπαμπάς
08:45 Paprika
09:05 Πιράτα και Καπιτάνο
09:40 Λάμα Λάμα
10:05 Οι Αναμνήσεις της Νανέτ
10:30 Τέχνη με τη Ματί και τον Ντάντα
10:35 Λουί
10:45 Φλούπαλου
11:25 Spirit
11:45 Το μεγάλο ταξίδι του Μπουμ Μπουμ
13:15 ΠΟΠ Μαγειρική 
Επ.43  Επ. 43
14:00 Ο μπούφος
15:30 Η αλεπού και ο μπούφος - κύκλος 1  
Επ.6  Επ. 6
16:00 Αξέχαστες Κωμωδίες  
Επ.1  Επ. 1
16:30 Αξέχαστες Κωμωδίες  
Επ.2  Επ. 2
17:00 Μαμά-δες 
Επ.2  Επ. 2
18:00 Πλάνα με ουρά 
Επ.2  Επ. 2
19:00 Φυλές στην Άκρη του Κόσμου
20:00 Art Week Κ7 Art Week
21:00 Τα Στέκια Κ3 
Επ.4  Η Καντίνα
22:00 Charite at War 
Επ.1  Επ. 1
23:00 Charite at War 
Επ.2  Επ. 2
Πρόγραμμα novacinema3
00:35 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Αισθησιακή ταινία
04:15 Κόκκινη έκλειψη
06:05 Κλεφτες και απατεωνες
07:45 Stay Hungry
09:30 Κινηματογραφικά νέα
10:30 Αλίτα: Ο άγγελος της μάχης
12:35 Ad Astra
14:40 Κινηματογραφικά νέα
15:30 Contagion
17:20 Παγκόσμια εισβολή
19:20 Παράνομος κόσμος
21:00 Μία κρυφή ζωή
23:55 Transporter 2
Πρόγραμμα E! Entertainment
00:00 Nightly Pop - 2ος κύκλος E! Entertainment
00:30 Nightly Pop - 2ος κύκλος E! Entertainment
01:00 ΤΑ ΕΥΤΡΑΠΕΛΑ - 13ος κύκλος E! Entertainment
01:30 ΤΑ ΕΥΤΡΑΠΕΛΑ - 13ος κύκλος E! Entertainment
02:00 Διαγωνισμος χορου για γελια Χόρεψε, λοιπόν
03:00 Nightly Pop - 2ος κύκλος E! Entertainment
03:30 Nightly Pop - 2ος κύκλος E! Entertainment
04:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler 2
05:00 Νατ & Λιβ Κ1 Πουθενά δεν είναι σαν στο σπίτι
06:00 Νατ & Λιβ Κ1 Φαντάσματα του παρελθόντος
07:00 Νατ & Λιβ Κ1 Λευκές τρίχες, μαύρες σκέψεις
08:00 Νατ & Λιβ Κ1 Και η μόδα έχει τα βάσανά της
09:00 Νατ & Λιβ Κ1 Ενας από μας
10:00 Καθημερινες ιστοριες απο το Ε!
11:00 Total bellas Κ3 Η μέλλουσα κα Cena
12:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 12 Μαμάδες για φίλημα
13:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ12 Καλημέρα, Αβάνα
14:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ12 Καληνύχτα, Αβάνα
15:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 12 Ψηφιακή οργή
16:00 Καθημερινες ιστοριες απο το Ε!
17:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ8 Μελαγχολία στο παιδικό πάρτι
18:00 10 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑΤΕ
19:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 19
20:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler  Dj Quails, Boy George, Rob Dyrdek
21:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler  Omarosa, Ashley Hamilton, RJ Mitte
22:00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ BRADSHAW
22:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ BRADSHAW
23:00 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ 6
Πρόγραμμα STAR
02:00 Πιράνχας : Η επιστροφή
03:30 Σούπερμαν 3
06:00 BEN 10
06:30 Tom and Jerry Show
07:00 Super Wings!
07:30 Robocar Poli
08:00 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται
08:30 Πέππα: Το γουρουνάκι
08:45 Zafari
09:15 Αρχηγός από κούνια
09:45 Γιγαντόσαυρος
10:15 PJ Masks
10:45 Little Tiaras
11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
12:00 Κυνηγοί Τρολ
12:30 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
13:20 Ταινία
15:00 STAR News
15:45 Τα φιλαράκια Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος
16:15 Τα φιλαράκια Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος
16:45 Christine Christine - 2ος κύκλος
17:15 Christine Christine - 2ος κύκλος
17:45 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Ταινία
19:50 STAR News
21:00 Ταινία
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 2 HD
00:00 Ο νονός
02:55 Queen Slim
05:05 Waves
07:20 Ο αετός πάτησε στη Γη
09:40 Τεν Τεν: Ο ναός του Ήλιου
11:00 Anastasia: Once upon a Time
12:30 #Roxy
14:20 Aeon Flux
16:00 Μεγάλες προσδοκίες
18:15 Little
20:10 Το κλαμπ των χωρισμένων γυναικών
22:00 OSS 117: Αποστολή στο Κάιρο
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 3
00:55 Ο αγκαλίτσας
02:25 Ραγισμένες καρδιές
03:30 Εμείς οι αμαρτωλοί
05:10 Το ποντικάκι
06:45 Ο Δήμος από τα Τρίκαλα
08:15 Η καρδιά ενός αλήτη
10:30 Δέκα μέρες στο Παρίσι
12:05 Η ψεύτρα
13:45 Η φωνή της καρδιάς
15:15 Το ρομάντζο μιας καμαριέρας
16:40 Είναι ένας τρελός ...τρελός Βέγγος
18:20 Κατηγορώ τους ανθρώπους
20:10 Οι κυρίες της αυλής
22:00 Η νεράιδα και το παλικάρι
23:50 Ένας βλάκας και μισός
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 4 HD
00:00 Britannia Κ2 
Επ.10  Επ. 10
01:00 Trigonometry Κ1 
Επ.8  Επ. 8
02:00 Witch Hunt Κ1 
Επ.7  Επ. 7
03:00 Black Sails - σεζόν 3η 
Επ.9  XXVII.
04:00 Black Sails - σεζόν 3η 
Επ.10  XXVIII.
05:00 Britannia Κ2 
Επ.10  Επ. 10
06:00 Baywatch - 6ος Κύκλος  
Επ.21  Last Wave
07:00 The Twilight Zone - 2ος Κύκλος  
Επ.3  Episode #2.3
08:00 Our cartoon president Κ1 
Επ.11  Επ. 11
08:30 Our cartoon president Κ1 
Επ.12  Επ. 12
09:00 The Good Fight - 4ος Κύκλος  
Επ.6  Episode #4.6
10:00 Baywatch Κ8 
Επ.10  Επ. 10
11:00 Baywatch Κ8 
Επ.11  Επ. 11
12:00 Stath lets flats - 2ος Κύκλος  
Επ.5  Episode #2.5
12:30 In the long run Κ2 
Επ.5  Episode #2.5
13:00 The Twilight Zone - 2ος Κύκλος  
Επ.4  Episode #2.4
14:00 Our cartoon president Κ1 
Επ.13  Επ. 13
14:30 Our cartoon president Κ1 
Επ.14  Επ. 14
15:05 The Good Fight - 4ος Κύκλος  
Επ.6  Episode #4.6
16:05 Baywatch - 6ος Κύκλος  
Επ.21  Last Wave
17:00 Οι Άνεμοι του Πολέμου 
Επ.3  Επ. 3
19:00 Star Trek: The Original Series - 2ος Κύκλος 
Επ.2  Who Mourns for Adonais?
20:00 Star Trek: The Original Series - 2ος Κύκλος 
Επ.3  The Changeling
21:00 The Late Late Show with James Corden Κ7 
Επ.22  Επ. 22
21:50 Life 
Επ.5  Birds
22:55 Life 
Επ.6  Insects
Πρόγραμμα novasports1
01:30 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
03:30 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
09:00 Ελληνικό Πρωτ. Ποδοσφαίρου 2020/21
11:15 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:45 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2020/21
14:30 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
Γουότφορντ - Μίντλεσμπρο (M)
16:30 GAME HISTORY
17:45 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
18:15 ΑΕΛ - ΑΡΗΣ LIVE
20:30 GAME HISTORY
21:45 ΛΑΤΣΙΟ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ
23:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Πρόγραμμα Cosmote History
00:00 Οι Βλάχοι - Ο Τρανός Χορός
01:00 Το Ταξίδι μου στην Ελλάδα 
Επ.9  Ζάκυνθος, Κεφαλονιά
02:00 Άρτος και Θεάματα: 2.500 χρόνια Θέατρο 
Επ.4  Επ. 4
02:30 Με την Καρδιά μου
02:45 Δείπνο με τον Πλάτωνα 
Επ.15  Επ. 15
03:30 Σπουδαίοι Μύθοι - Η Ιλιάδα 
Επ.9  Επ. 9
04:00 Τέχνη και πολιτισμοί 
Επ.9  Η σπίθα της ζωής
05:00 Στα βήματα του Απόστολου Παύλου 
Επ.4  Στην περιοδεία στη Μακεδονία βοήθησέ με
06:00 Ιστορικές διαδρομές 
Επ.4  Επ. 4
07:00 Γιώργος Ζογγολόπουλος: Η Ασίγαστη Πλησμονή στο Αχανές της Αφαίρεσης
08:00 Τα ελληνικά γράμματα μετά την άλωση 
Επ.3  Επ. 3
08:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ1 
Επ.10  Επ. 10
09:00 Τα 10 πιο φονικά όπλα της αρχαιότητας
09:45 Portolago: Φαντάσματα στο Αιγαίο
11:00 Τα λάφυρα 
Επ.1  Επ. 1
12:00 ΕΥΡΗΚΑ! Επιστήμη, Τέχνη Τεχνολογία των Αρχαίων Ελλήνων
13:00 Ελλάδα: από την ενδοχώρα στα παράλια 
Επ.3  Θεσσαλία
14:00 Ρώμη: μια αχανής αυτοκρατορία 
Επ.1  Επ. 1
15:00 Ελλάδα, ένας τόπος στο νερό 
Επ.4  Μεσολόγγι - Σάμος
15:30 Όσον Ζης Φαίνου
17:00 Όλυμπος: Τέσσερα Μονοπάτια ως τους Θεούς 
Επ.4  Επ. 4
17:45 Γιάννης Χατζόπουλος: Ο πρωτοπόρος του Making-off
19:00 Εθνική βιβλιοθήκη: το μέλλον της ιστορίας μας 
Επ.4  Επ. 4
20:00 Στα χνάρια του Οδυσσέα, με την Μπέτανι Χιουζ 
Επ.4  Επ. 4
20:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.6  Επ. 6
21:00 Αρχαίοι κόσμοι 
Επ.4  Επ. 4
22:00 Απόλυτες καταστροφές: Ατλαντίδα
23:00 Τα λάφυρα 
Επ.2  Επ. 2
Πρόγραμμα novasports1
01:30 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
03:30 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
09:00 Ελληνικό Πρωτ. Ποδοσφαίρου 2020/21
11:15 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:45 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2020/21
14:30 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
Γουότφορντ - Μίντλεσμπρο (M)
16:30 GAME HISTORY
17:45 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
18:15 ΑΕΛ - ΑΡΗΣ LIVE
20:30 GAME HISTORY
21:45 ΛΑΤΣΙΟ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ
23:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
00:30 Game R1 
Επ.37  Επ. 37
01:00 Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ - Ομόνοια
03:00 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2020-21 
Επ.12  Επ. 12
03:30 UEFA Champions League Magazine 2020-21
04:00 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Λίντσερ
06:00 Ποδόσφαιρο: Σταντάρ Λιέγης - Ρέιντζερς
08:00 UEFA Champions League Magazine 2020-21
08:30 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2020-21 
Επ.12  Επ. 12
09:00 Ποδόσφαιρο: Άστον Βίλα - Λιντς
11:00 Game R1 
Επ.37  Επ. 37
11:30 UEFA Champions League Magazine 2020-21 
Επ.4  Επ. 4
12:00 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2020-21 
Επ.12  Επ. 12
12:30 Πρέμιερ Λιγκ 2020-21 - Προεπισκόπηση
13:00 SportShow LIVE
14:30 Ποδόσφαιρο: Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Σίτι LIVE
16:30 Sportshow Live Action LIVE
19:30 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Τσέλσι LIVE
21:30 Στιγμιότυπα
22:00 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ LIVE