Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2020 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
06:30 Πρωινοί τύποι
10:00 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
11:00 Άκρως οικογενειακόν
12:00 Υγεία Πάνω απ΄ Όλα Κ9 Υγεία Πάνω απ' Όλα
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
16:00 Εκείνες κι εγώ
17:00 Ο στρίγγλος που έγινε αρνάκι
17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Ο στρίγγλος που έγινε αρνάκι
18:50 Ant1 news
20:00 Ταξί
21:00 Black Friday και 13
01:00 Το παιχνίδι του χρήματος
03:00 Τμήμα Ηθών
04:00 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας
05:00 Ιωάννα της καρδιάς
Πρόγραμμα MEGA
10:00 Οι κηπουροί του Mega
11:00 Οι μικρομεσαίοι
11:30 Εμείς και εμείς 
Επ.61  Κάποτε στη βρύση
12:00 Το ρετιρέ
13:00 Μεσημβρινό δελτίο ειδήσεων
14:00 Συλλαβίζοντας το όνειρο
16:00 Baywatch 
Επ.43  Το Παιχνίδι της Τύχης
16:50 Dina΄s Bakery 
Επ.8  Επ. 8
17:20 Δελτίο Νοηματικής
17:30 Ντόλτσε βίτα
18:30 Στο παρά πέντε 
Επ.35 
19:45 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Λευκός Οίκος: Η πτώση
23:50 Σούπερ Μπάλα Live
02:50 Ένας και μοναδικός
04:50 Forensic Files
05:30 Κοινωνία ώρα Mega
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
06:00 Ενημερωτική Εκπομπή
10:00 Ταξιδεύοντας με τη Μάγια Τσόκλη 
Επ.9  Βόρεια Ισπανία - Μέρος Α''
11:00 Ταξιδεύοντας με τη Μάγια Τσόκλη 
Επ.10  Βόρεια Ισπανία - Μέρος Β''
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Το αλάτι της Γης  
Επ.5  Χρυσοπράσινο φύλλο!
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Προσωπικά 
Επ.14  Επ. 14
17:00 Η Ζωή Αλλιώς Κ2 
Επ.4  Επ. 4
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
18:15 Σημείο συνάντησης 
Επ.12  Επ. 12
19:00 Ο ζηλιαρόγατος
21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Αθλητική Κυριακή
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:15 Detroit: Μια οργισμένη πόλη
02:45 Προσωπικά 
Επ.14  Επ. 14
03:40 Η Ζωή Αλλιώς Κ2 
Επ.4  Επ. 4
05:15 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:30 Από τις Έξι...
Πρόγραμμα Μακεδονία TV
06:00 Παρθένα ζωή
07:00 Φίλα το βάτραχό σου
08:00 Η αγορά σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
12:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 Η αγορά σήμερα
15:00 Αν ήμουν πλούσιος
16:00 Santa Diabla
17:00 Santa Diabla
18:00 Φίλα το βάτραχό σου
19:00 Παρθένα ζωή
20:00 Αν ήμουν πλούσιος
21:00 Castle
22:00 The blacklist
23:00 Ραντεβού στα κλεφτά
01:00 Mayday
02:00 The blacklist
03:00 Castle
03:45 Mayday
04:30 Vice
05:15 Santa Diabla
Πρόγραμμα BBC World
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Κλικ
07:00 Τα νέα του BBC World
07:30 Witness History
08:00 Τα νέα του BBC World
08:30 Επιχειρηματικά Νέα - Αφρική
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Ταξιδεύοντας
10:00 Τα νέα του BBC World
10:30 TBA
11:00 Τα νέα του BBC World
11:30 Ο μεσημβρινός του Λονδίνου
12:00 Τα νέα του BBC World
12:30 TBA
13:00 Τα νέα του BBC World
13:30 Witness History
14:00 Τα νέα του BBC World
14:30 Βραδιά ειδήσεων
15:00 Τα νέα του BBC World
15:30 Ταξιδεύοντας
16:00 Τα νέα του BBC World
16:15 Τα σπορ σήμερα
16:30 Κλικ
17:00 Τα νέα του BBC World
17:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
17:30 Οι Θησαυροί της Αρχαίας Ελλάδας
18:00 Τα νέα του BBC World
18:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
18:30 TBA
19:00 Τα νέα του BBC World
19:30 Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο
20:00 Τα νέα του BBC World
20:30 Ο κόσμος μας Blogging στο Μπαγκλαντές
21:00 Τα νέα του BBC World
21:15 Τα σπορ σήμερα
21:30 Επιχειρηματικά Νέα - Αφρική
22:00 Τα νέα του BBC World
22:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
22:30 TBA
23:30 Οι Θησαυροί της Αρχαίας Ελλάδας
Πρόγραμμα 4Ε
06:05 Λέξεις και Έννοιες
06:20 Ακολουθία της Θείας Μεταλήψεως
06:50 Ακολουθία του Μεσονυκτικού
07:25 Εθνικός Ύμνος
07:30 Όρθρος - Θεία Λειτουργία
10:30 Ευχαριστία μετά τη Θεία Μετάληψη
10:45 Προσανατολισμοί
11:30 Στον Τόπο που Γεννήθηκα...
13:00 Σημεία των καιρών
15:00 Ένατη Ώρα
15:20 Αγιογραφικά Αναγνώσματα
15:40 Ημερολόγιο
15:50 Ικετήριος Κανόνας στον Ιησού Χριστό
16:35 Τηλεφημερίδα Σαββατοκύριακου
17:20 Η Συντροφιά μας
18:00 Ακολουθία του Εσπερινού
18:40 Γνωρίζετε ότι...
19:00 Στους Δρόμους της Παράδοσης
20:00 Ταξίδια
20:30 Μοναστήρια του Τόπου μας
21:00 Επί τας Πηγάς των Υδάτων
21:30 Οδοιπορικό στην Ι. Μητρόπολη Σερρών Νιγρίτης
22:30 Εν Χορδαίς
23:00 Μικρό Απόδειπνο
23:45 Όρθρος - Θεία Λειτουργία
02:45 Ορθόδοξη Μαρτυρία
03:15 Πανηγυρικός Αρχιερατικός Εσπερινός Αγίου Αγαθαγγέλου
05:15 Η Χαρά των Παιδιών
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
10:00 Σαββατοκύριακο Παρέα
12:50 Ώρα για φαγητό με την Αργυρώ
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:45 Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
15:05 My Style Rocks
18:30 Δελτίο στη Νοηματική
18:40 Ο πιο αδύναμος κρίκος
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 The Voice of Greece
00:30 Ψύχωση
02:45 Μυστήριο χωρίς... διακοπές
04:30 Ο πιο αδύναμος κρίκος
05:15 Happy traveller
Πρόγραμμα Open Beyond TV
09:50 Έλα Χαμογέλα
13:00 Open News
13:40 Open Sports
14:50 Αννίτα Κοίτα
17:15 Open News στη Νοηματική
17:30 Αννίτα Κοίτα
18:50 Open News
20:00 My Greece
21:00 Το ανθρωπάκι
01:30 Ομάδα NCIS - 9ος Κύκλος 
Επ.18  The Tell
02:30 Ομάδα NCIS - 9ος Κύκλος 
Επ.19  The Good Son
03:30 Ομάδα NCIS - 9ος Κύκλος 
Επ.20  The Missionary Position
04:30 NCIS: Los Angeles - 11ος Κύκλος  
Επ.5  Provenance
05:15 Για πάντα παιδιά Κ1 
Επ.56  Επ. 56
Πρόγραμμα MAD
06:00 MAD Top
07:00 Morning Hits
09:00 Χρονομηχανή
09:30 Greek Super Heroes
10:00 15 Super Mad Hits INTL
11:00 Greatest Hits 4 Sundays
12:00 Shazam Me
12:30 Newcomers Time
13:00 Life is a Soundtrack
13:30 MAD Moves!
14:30 MAD Vintage
15:30 MAD Wrapped
16:00 Music Report
16:30 MAD Top
17:30 MAD for Fashion
18:00 15 Super Mad Hits GR
19:00 Λάικ στα Λαϊκά
20:00 Rock On Mixer
20:30 Alternative Local
21:00 15 Super Mad Hits GR
22:00 Στη διαπασών
23:00 Λάικ στα Λαϊκά
00:00 TV War
01:30 Music Non Stop GR
02:00 Λάικ στα Λαϊκά
03:00 Music Non Stop GR
04:00 Music Non Stop INTL
05:00 Music Non Stop GR
Πρόγραμμα ΒΟΥΛΗ
07:30 Επανάληψη προγράμματος
09:00 Η συναυλία της Κυριακής
10:30 Βουλή επί 7
12:00 Από τόπο σε τόπο  
Επ.13  Ελευσίνα
14:00 Ένας μοντέρνος Παυσανίας
15:00 Τι Λέει ο Νόμος Τουριστικά σκάφη
16:30 Αναμνήσεις του 20ού αιώνα 
Επ.7  Επ. 7
17:00 Τα γεράκια
18:30 Φοιτητιβίσματα 
Επ.1  Το Swing στην Αθήνα
19:00 Συνάντηση Αλέκος Αλεξανδράκης
20:00 Βιβλιοβούλιο
21:00 Θεατροσκόπιο
22:00 Η Μεγάλη Αικατερίνη 
Επ.22  Επ. 22
23:00 Όπερα
01:00 Θεατροσκόπιο
03:00 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος
Πρόγραμμα Zoom TV
06:30 Η Αγορά Σήμερα
13:30 Αποδείξεις
17:00 Η Αγορά Σήμερα
19:30 Ίασις
20:30 Ίασις
21:30 Engine Power by Magic Lamp
22:00 Ελεύθερος σκοπευτής
01:00 Η Αγορά Σήμερα
02:00 Η Αγορά Σήμερα
Πρόγραμμα Deutsche Welle
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:15 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
06:30 REV - Η Εκπομπή της Μετακίνησης
07:00 Ειδήσεις στην DW
07:05 Σε Φόρμα - Εκπομπή για την Υγεία
07:30 Ταξιδιωτικός Οδηγός
08:00 Ειδήσεις στην DW
08:15 Sports Life - Η Παγκόσμια Γλώσσα των Σπορ
08:30 DocFilm
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:15 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
09:30 Euromaxx - Η Ζωή στην Ευρώπη Lifestyle στην Ευρώπη
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:15 Διεθνή Θέματα της Εβδομάδας
10:30 Τέχνες. 21 - Μαγκαζίνο Τέχνης
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:15 DocFilm
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:15 Αλλαγή - Η Ζωή στην Ψηφιακή Εποχή
12:30 Σε Φόρμα - Εκπομπή για την Υγεία
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:15 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
13:30 REV - Η Εκπομπή της Μετακίνησης
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:15 Διεθνή Θέματα της Εβδομάδας
14:30 Euromaxx - Η Ζωή στην Ευρώπη Lifestyle στην Ευρώπη
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:15 DocFilm
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:15 Sports Life - Η Παγκόσμια Γλώσσα των Σπορ
16:30 Τέχνες. 21 - Μαγκαζίνο Τέχνης
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:15 Αλλαγή - Η Ζωή στην Ψηφιακή Εποχή
17:30 DocFilm
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:15 DocFilm
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:15 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
19:30 EcoAfrica - Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
20:00 Ειδήσεις στην DW
Πρόγραμμα ALPHA
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Η αδελφή, της αδελφής της αδελφής μου  
Επ.1  Επ. 1
07:00 Οδός Δαλματίας 101
07:30 Χένρι Τερατοαγκαλίτσας
08:00 Νόστιμη γη
09:00 Οδηγός καλής ζωής
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα δεν γίνεται
16:40 Kitchen Lab
17:40 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:50 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ8 
Επ.4  Επ. 4
18:50 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Ο φίλος μου ο Λευτεράκης
22:00 Ψυχρά και ανάποδα
00:00 Η κόμισσα της Κέρκυρας
02:00 Χειρότερα δε γίνεται
04:00 Αληθινοί έρωτες - 2ος κύκλος 
Επ.8  Μεζονέτα
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:20 Μου το κρατάς μανιάτικο 
Επ.7 
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:00 Η αλεπού και ο μπούφος - κύκλος 1  
Επ.6  Επ. 6
07:00 Η ιστορία του Θεού - κύκλος 1 
Επ.2  Αποκάλυψη
08:00 Θεία Λειτουργία LIVE
11:00 Από Πέτρα και Χρόνο
11:30 Με αρετή και τόλμη
12:00 Μουσική παντού
12:55 Νηστικό Αρκούδι
13:15 ΠΟΠ Μαγειρική ΠΟΠ Μαγειρική
14:00 Ησαΐα χόρευε
15:30 Η αλεπού και ο μπούφος  
Επ.1  Επ. 1
17:00 Ο Όγκι και οι κατσαρίδες: Η ταινία
18:30 Οι αδελφοί Ντάλτον
19:00 Ο Δρόμος προς το Σχολείο: 199 Μικροί Ήρωες
20:00 Selfie Κ4 
Επ.15  Βουλγαρέλι Άρτας
21:00 Μεσόγειος  
Επ.20  Σλοβενία
22:00 Mildred Pierce 
Επ.3  Επ. 3
23:00 Mildred Pierce 
Επ.4  Επ. 4
00:15 Πρόσωπο με πρόσωπο
01:45 Μικρές Ιστορίες
02:00 Selfie Κ4 Σκιάθος
02:40 Snow monkeys
03:40 Προσδοκίες
05:40 Η αλεπού και ο μπούφος - κύκλος 1  
Επ.6  Επ. 6
Πρόγραμμα Kontra Channel
06:00 On Air
07:00 Ίασις
08:00 On Air
09:00 Winner
10:00 Beauty Box by Oasis Med
10:30 On Air
12:00 Έξυπνες αγορές
14:00 Ίασις
15:00 Food Project
16:00 Life and Health
17:00 On Air
17:55 Ενημέρωση
19:00 On Air
20:00 Ενημέρωση
21:00 Yes I Do
23:00 Life and Health
00:00 Ενημέρωση
02:00 Live με την Αντιγόνη
Πρόγραμμα MTV
07:00 EURO TOP CHART
09:00 MTV world stage: 2018 Muse
09:55 TEEN MOM UK 7
10:55 Catfish: the TV show - κύκλος 5ος 
Επ.9  Επ. 9
11:50 Catfish: the TV show - κύκλος 5ος 
Επ.11  Επ. 11
12:40 Catfish: the TV show - κύκλος 5ος 
Επ.12  Επ. 12
13:35 Families of the Mafia - 1ος κύκλος 
Επ.4  Ριάλιτι - Επ. 4
14:25 Families of the Mafia - 1ος κύκλος 
Επ.5  Ριάλιτι - Επ. 5
15:15 Families of the Mafia - 1ος κύκλος 
Επ.6  Ριάλιτι - Επ. 6
16:05 TEEN MOM 2 10
17:00 TEEN MOM 2 10
18:00 The Challenge: War of the Worlds Κ34 
Επ.8  Ψυχαγωγική εκπομπή - Επ. 8
19:20 Catfish: the TV show - κύκλος 6 
Επ.15  Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 15
20:10 Catfish: the TV show - κύκλος 6 
Επ.16  Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 16
21:10 Catfish: the TV show - κύκλος 6 
Επ.17  Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 17
22:05 Revenge Prank with DJ Pauly D & Vinny
22:35 Revenge Prank with DJ Pauly D & Vinny
23:00 Revenge Prank with DJ Pauly D & Vinny
23:30 Revenge Prank with DJ Pauly D & Vinny
00:00 Ex on the beach - 2ος κύκλος 
Επ.5  Επ. 5
00:55 Ex on the beach - 2ος κύκλος 
Επ.2  Επ. 2
01:50 MTV floribama shore Κ2 
Επ.14  Ριάλιτι - Επ. 14
02:50 MTV World Stage
03:45 M Is For Music
Πρόγραμμα Action24
06:00 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής
07:00 Formula E
08:00 World Sailing Show - κύκλος 1 World Sailing Show
10:00 Τηλεπωλήσεις
13:00 Super League Triathlon
14:30 Αγώνες Αυτοκινήτων Τασμανία
15:00 Τηλεπωλήσεις
18:00 World Sailing Show - κύκλος 1 World Sailing Show
19:00 Ο αγιος - κύκλος 1 The Invisible Millionaire
20:00 Μην το πεις στο αφεντικό Κ2 
Επ.9  Επ. 9
21:00 Οι κλόουν
23:00 BULL
00:00 Επιθεωρητής Κολιαντρο
02:00 The hammer series
03:30 Ποδηλασία: Ο γύρος της Νορβηγίας
05:30 Ο γρηγορότερος παίκτης του κόσμου
Πρόγραμμα STAR
06:00 BEN 10
06:30 Sylvester and Tweety mysteries
07:00 Super Wings!
07:30 Μικρό μου Πόνυ: Η Φιλία είναι Μαγική
08:00 Leo and Tig
08:30 Πέππα: Το γουρουνάκι
08:45 Η Τρου και το Βασίλειο του Ουράνιου Τόξου
09:15 Η Μάσα και ο αρκούδος
09:45 Κουταβοφιλαράκια
10:15 Ο Σκανδαλιάρης Τοτός
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
12:00 Beyblade Burst Rise
12:30 New Looney Tunes
12:50 Άγριο κορίτσι
15:00 STAR News
15:15 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.1  The one with Monica's thunder
15:45 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.2  The one with Rachel's book
16:15 Fast and furious: Μαχητές των δρόμων 4
18:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Υπάρχει και φιλότιμο
23:15 Greece's Next Top Model 3
02:15 Εκτός ελέγχου
04:30 Grimm Grimm - 3ος Κύκλος
Πρόγραμμα ΕΡΤ HD
06:00 Γκαλά, Σαϊτάμα
08:00 Ολυμπιακοί Αγώνες
11:00 Ρολάν Γκαρός
12:00 Τένις: Γαλλικό Όπεν LIVE
13:50 Formula 1 2020 - Grand Prix Ρωσίας (Ζ) 
Επ.2  Επ. 2
16:00 Τένις: Γαλλικό Όπεν LIVE
22:00 Auto Moto ΕΡΤ
23:00 Μπάσκετ: Α1 Supercup
01:00 Ποδόσφαιρο: Ολλανδία - Ισπανία
04:00 Χάντμπολ: ΑΕΚ - Ολυμπιακός
05:30 Στίβος: Μαγκαζίνο
Πρόγραμμα Body in Balance
06:10 15 Λεπτά ασκήσεις για πόδια, μηρούς, γλουτούς
06:30 Resistance Band Booty At Home Workout
06:45 Kundalini Chakras
07:05 Kundalini Chakras
07:15 Τι Είναι το Φάλουν Γκονγκ
07:25 Practice Tapas with Janet Stone
07:30 Kundalini Mantras
08:20 Telemarketing Spot
08:25 Τσι Γκονγκ: Ροή για Σωστή Γείωση
08:45 Γίνομαι μαμά με τη Maya Fiennes
09:35 Classic mini Ballet Barre Workout
10:00 Caribbean Workout
10:25 Ημέρα 5: Πρόγραμμα Για Αύξηση Όγκου χωρίς Όργανα
11:00 30 Ημέρες για Επίπεδους Κοιλιακούς με τη Caroline Sandry
11:15 Leg Training Series με τον Jamie Alderton
11:30 Leg Training Series με τον Jamie Alderton
11:45 Follow Along Barre for Beginners
12:00 Zen Master Bender
12:25 Acro Yoga: Κατάρτιση Εκπαιδευτών - Μασαχουσέτη
12:30 Μπαγιακάκος: Απόλαυση
12:45 Strong Language του Richard Alston
13:00 Η Φυσικη? Καλλιε?ργεια Με τον Π. Μανι?κη
13:25 Ιπποκράτειο Ινστιτούτο Υγείας
13:30 Stress Less με τον Charles Linden
13:40 Stress Less με τον Charles Linden
13:55 Sunshine House Thai Massage
14:00 Ramona Baby Bulge Be Gone 2
14:25 Yoga
14:35 Φυσική ενίσχυση γονιμότητας
15:25 Cat Shanti Yoga
15:30 Yi Jin Jing - Muscle Tendon Change Classic
15:45 Εγκυμοσύνη: Σφριγηλότητα Τόνωση
16:15 10 Minutes Toned Arms Workout
16:25 10 Minutes Full Upper Body Workout
16:40 Lower Body Workout for Legs with Tracey Mallet
16:50 Energising Yoga
17:00 Telemarketing Spot
17:05 Ο Tommy Caldwell σκάβει βαθιά 
Επ.7  Επ. 7
17:10 Συνέντευξη με τον Shaolin Master Shi Heng Yi
17:20 10λεπτες Ασκήσεις για Κοιλιακούς - Αντίο Σωσίβιο