Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Πέμπτη 21 Νοεμβρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα ANT1
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι χωρισμένα παλικάρια - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα χωρίς όνομα Κ2 
Επ.49  Επ. 49
19:30 Ant1 news
20:45 Αν ήμουν πλούσιος 
Επ.49  Επ. 49
21:45 Μην Ψαρώνεις Κ2 
Επ.18  Επ. 18
22:45 Άγριες μέλισσες 
Επ.33  Επ. 33
23:45 Τhe 2night Show Κ4 Τhe 2night Show
02:00 Έγκλημα και Πάθος
03:00 Κάρμα
04:00 Το καφέ της Χαράς
05:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
10:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
10:15 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Εντός Αττικής Κ2 
Επ.6  Υδρούσα - Κατραμονήσι
13:15 Τοπικές κουζίνες  
Επ.6  Αβγοτάραχο Μεσολογγίου
14:00 Νηστικό Αρκούδι
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
16:15 Τραγούδια που όρισαν την ιστορία  
Επ.2  Η Πολιτεία του Κεντ και ο πόλεμος στο Βιετνάμ
17:00 Η μηχανή του χρόνου  
Επ.61  Τα πρώτα σίριαλ της ελληνικής τηλεόρασης - Μέρος Α''
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
18:15 Καιρός για... ΕΡΤ
18:25 Ταξιδεύοντας στην Ελλάδα  
Επ.43  Σύμη
19:10 Πονηρό θηλυκό, κατεργάρα γυναίκα
21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:10 10
23:15 Wayward Pines - 1ος κύκλος 
Επ.4  One of Our Senior Realtors Has Chosen to Retire
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:15 Ballers - 5ος Κύκλος  
Επ.1  Protocol Is for Losers
00:45 Μουσεία του κόσμου
01:40 Ταξιδεύοντας στην Ελλάδα  
Επ.43  Σύμη
02:20 Ballers - 5ος Κύκλος  
Επ.1  Protocol Is for Losers
02:50 Τοπικές κουζίνες  
Επ.6  Αβγοτάραχο Μεσολογγίου
03:35 Νηστικό Αρκούδι
04:30 Η μηχανή του χρόνου  
Επ.61  Τα πρώτα σίριαλ της ελληνικής τηλεόρασης - Μέρος Α''
05:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρωινή Ενημέρωση ΕΡΤ
Πρόγραμμα Μακεδονία TV
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 Η αγορά σήμερα
15:00 Λίτσα.com
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10 Chicago Med
23:00 Chicago P.D.
00:00 Castle
01:00 Mayday
02:00 Mistresses
03:00 Devious maids
03:45 Mayday
04:30 Vice
05:15 Φυγόκεντρος
Πρόγραμμα BBC World
18:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30 Το BBC στην Αφρική
20:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
20:15 Διεθνή επιχειρηματικά νέα
20:30 Έξω από τα Δόντια  
Επ.12  Juan Andres Mejia
21:00 Πέρα από τις 100 Ημέρες
21:30 Πέρα από τις 100 Ημέρες
22:00 Εξωτερική πηγή
22:30 Τα σπορ σήμερα
23:00 Εξωτερική πηγή
23:30 Εξωτερική πηγή
00:00 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00 Ημέρα ειδήσεων
01:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
01:45 Τα σπορ σήμερα
02:00 Ημέρα ειδήσεων
02:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
02:45 Τα σπορ σήμερα
03:00 Ημέρα ειδήσεων
03:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
03:45 Τα σπορ σήμερα
04:00 Τα νέα του BBC World
04:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
04:45 Τα σπορ σήμερα
05:00 Τα νέα του BBC World
05:30 Ταξιδεύοντας  
Επ.15  Εξερευνώντας τον Λίβανο
Πρόγραμμα 4Ε
09:00 Πανεπιστημιακά στην 4Ε - κύκλος 1 Κεντρική Βιβλιοθήκη Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης
09:30 Αναδιφήσεις στην Ιστορία και τον Πολιτισμό
10:30 Ο Κόσμος... Αλλιώς 
Επ.1  Επ. 1
11:30 Τηλεσχολείο ψαλτικής
12:00 Λόγια της Πλώρης
12:45 Ιατρική Ενημέρωση
13:30 Πάθη και Θεραπεία
14:05 Ένατη Ώρα
14:20 Αγιογραφικά Αναγνώσματα
14:40 Ημερολόγιο
14:50 Γλυκές Δημιουργίες
15:00 Τηλεφημερίδα
16:00 Αρχιερατικός Εσπερινός - Μικρός Παρακλητικός Κανών Στην Υπεραγία Θεοτόκο
16:45 Χαρωπές Φωνές
17:15 Οι Ένοπλες Δυνάμεις Σήμερα
18:00 Ακολουθία του Εσπερινού
18:40 Αφιέρωμα στην υπέρμαχο στρατηγό
19:00 Μουσική Εκδήλωση
22:00 Νεανικό Αρχονταρίκι 
Επ.7  Νέοι και διαδίκτυο
22:30 Επί τας Πηγάς των Υδάτων
23:00 Μικρό Απόδειπνο
23:50 Τηλεφημερίδα
00:50 Λόγια της Πλώρης
01:40 Ιατρική Ενημέρωση
02:30 Πάθη και Θεραπεία
03:00 Σημεία των καιρών 
Επ.1  Γραφειοκρατία
05:05 Γλυκές Δημιουργίες
05:15 Οι Ένοπλες Δυνάμεις Σήμερα
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Φτερωτός Θεός 
Επ.101  Επ. 101
17:40 Δελτίο στη Νοηματική
17:45 Boom!
18:45 Guess My Age
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 8 Λέξεις 
Επ.91  Επ. 91
22:00 8 Λέξεις 
Επ.92  Επ. 92
23:00 Λόγω Τιμής - 20 Χρόνια Μετά 
Επ.9  Επ. 9
00:00 Αποτύπωμα
02:00 Φτερωτός Θεός 
Επ.4  Επ. 4
03:00 Guess My Age
03:45 Boom!
04:30 Καλό Μεσημεράκι
Πρόγραμμα Open Beyond TV
09:50 Ευτυχείτε!
13:00 Open News
14:00 Μεσημέρι YES
15:30 MacGyver - 1ος κύκλος 
Επ.21  A prisoner of conscience
16:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:55 Open News στη Νοηματική
17:10 Ο κύριος πτέραρχος
18:55 Open News
20:00 Ένας για όλους
21:00 X Factor
00:45 Celebrity Travel
01:45 Criminal Minds: Beyond Borders - 2ος Κύκλος 
Επ.1  Lost Souls
02:45 Ώρες αγωνίας
04:30 Ελληνικό πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30
Πρόγραμμα MAD
09:00 15 Super Mad Hits GR
10:00 Χρονομηχανή
10:30 Brand New Clips
11:00 Shazam Top
12:00 Λάικ στα Λαϊκά
13:00 Retrovision
13:30 Greek Super Heroes
14:00 15 Super Mad Hits GR
15:00 15 Super Mad Hits INTL
16:00 Loca Report
16:30 Loca Report
17:00 OK
19:00 Cool.E.R.
19:30 Cool.E.R.
20:00 K-Pop Stars
20:30 Music Non Stop GR
21:00 Rock On Mixer
21:30 Alternative Local
22:00 Στη διαπασών
23:00 Λάικ στα Λαϊκά
00:00 A-katalilo URBAN
01:00 Music Non Stop GR
02:00 Λάικ στα Λαϊκά
03:00 Music Non Stop GR
04:00 Music Non Stop INTL
05:00 Music Non Stop GR
Πρόγραμμα ΒΟΥΛΗ
09:00 Πρωινή ανάγνωση
09:30 Κοινοβουλευτικό έργο
17:00 Κοινοβουλευτικό έργο
23:00 Βουλής Βήμα
00:30 Μουσικές μορφές - κύκλος 1 Αλεξία Βουλγαρίδου, Υψίφωνος
01:30 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος
Πρόγραμμα Zoom TV
14:00 Ελληνικό πρόγραμμα
16:00 Η Αγορά Σήμερα
17:00 Γιώργος Τράγκας
19:30 Αποκαλυπτικό Δελτίο
21:00 Η Αγορά Σήμερα
02:00 Γιώργος Τράγκας
04:30 Η Αγορά Σήμερα
Πρόγραμμα Deutsche Welle
08:45 Τέχνες και Πολιτισμός
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:30 Ζώνη συγκρούσεων
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:15 DocFilm
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:30 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
12:45 Τέχνες και Πολιτισμός
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:30 Ζώνη συγκρούσεων
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:30 Ειδήσεις στην DW
15:45 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:30 Ειδήσεις στην DW
16:45 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:30 Ειδήσεις στην DW
18:45 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:15 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
19:30 Ειδήσεις στην DW
19:45 Τέχνες και Πολιτισμός
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
20:30 Ειδήσεις στην DW
20:45 Τέχνες και Πολιτισμός
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:30 Μέσα στο Θέμα
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:30 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:15 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
23:30 Ειδήσεις στην DW
Πρόγραμμα ALPHA
10:30 Εκτός γραμμής στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:30 Αστέρια στην άμμο 
Επ.51  Επ. 51
16:30 Divided
17:40 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:50 Πάνω Κάτω
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ4 
Επ.49  Επ. 49
21:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ7 
Επ.16  Επ. 16
21:50 Έρωτας μετά 
Επ.33  Επ. 33
23:00 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.11  The Winner Takes It All
00:00 Αυτοψία
01:30 10η Εντολή Κ2 
Επ.6  Επί ματαίω
02:30 Οικογενειακές ιστορίες
03:30 Πάνω Κάτω
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Αστέρια στην άμμο 
Επ.51  Επ. 51
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
09:00 Συναντήσεις  
Επ.4  Γλυκερία - Μέρος Α''
09:45 Συναντήσεις  
Επ.5  Γλυκερία - Μέρος Β''
10:30 Αστροφεγγιά  
Επ.7  Επ. 7
11:15 Αστροφεγγιά  
Επ.8  Επ. 8
12:00 Τα σπουδαιότερα ανθρώπινα δημιουργήματα 
Επ.2  Επ. 2
13:00 Στον κόσμο του σύμπαντος 
Επ.6  Μετεωρίτες - Οι θησαυροί του διαστήματος
14:00 Ροζ Πάνθηρας 
Επ.6  Επ. 6
14:30 1.000 Χρώματα του Χρήστου 
Επ.4  Επ. 4
15:00 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.25  Επ. 25
15:30 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.26  Επ. 26
16:00 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.27  Επ. 27
16:30 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.64  Επ. 64
17:25 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.65  Επ. 65
18:20 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.66  (Τελευταίο)
19:15 Οικογένεια Ντάρελ Κ2 
Επ.1  Επ. 1
20:00 Η Εποχή των Εικόνων Κ2 
Επ.3  Επ. 3
21:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 9 
Επ.3  Double Life
22:00 The Affair Κ1 
Επ.6  Επ. 6
23:00 Πάουλο Κοέλιο
00:45 Docfest News
00:55 Η Εποχή των Εικόνων Κ2 
Επ.3  Επ. 3
01:55 Οικογένεια Ντάρελ Κ2 
Επ.1  Επ. 1
02:40 The Affair Κ1 
Επ.6  Επ. 6
03:40 Αστροφεγγιά  
Επ.7  Επ. 7
04:25 Αστροφεγγιά  
Επ.8  Επ. 8
05:10 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.64  Επ. 64
05:45 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.65  Επ. 65
Πρόγραμμα Kontra Channel
10:00 On Air
10:30 Beauty Box by Oasis Med
11:00 De Facto
12:00 Dress Code
13:00 Έξυπνες αγορές
14:00 Ίασις
15:00 On Air
16:00 Live με την Αντιγόνη
18:00 On Air
19:30 Δελτίο Ειδήσεων
20:30 De Facto
21:30 On Air
23:00 Δελτίο Ειδήσεων
00:00 De Facto
01:00 Live με την Αντιγόνη
03:00 On Air
05:00 Γυρίσματα στην Κρήτη
Πρόγραμμα MTV
09:00 Friendzone - 1 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 19
09:30 Friendzone - 1 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 22
10:00 I used to be fat
11:00 Catfish: the TV show - κύκλος 1ος Επ. 13
12:00 Catfish: the TV show - κύκλος 4ος Επ. 10
13:00 The hills: new beginnings Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 50
14:00 Teen mom og 7
15:00 Teen mom og 7
16:00 Just tattoo of us - κύκλος 2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
17:00 Just tattoo of us Κ4 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 9
18:00 The challenge: war of the worlds 33 Ψυχαγωγική εκπομπή - Επ. 9
19:00 Are you the one? - κύκλος 3ος Επ. 2
20:00 Are you the one? - κύκλος 3ος Επ. 3
21:00 Catfish: the TV show - Κ7 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 39
22:00 Catfish: the TV show - Κ7 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 37
23:00 Ex on the beach USA K2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
00:00 Ex on the beach USA K2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
01:00 Ridiculousness - κύκλος 9 Ψυχαγωγικό σόου - Επ. 1
01:30 Ridiculousness - κύκλος 9 Ψυχαγωγικό σόου - Επ. 1
02:00 Geordie Shore Κ16 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
03:00 Geordie Shore Κ16 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 2
04:00 M Is For Music
Πρόγραμμα Action24
09:00 The hammer series
10:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
15:00 Triathlon Series
16:00 Gillette World Sports
17:00 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής
18:00 Formula E
18:30 Briefing
19:50 Η δικαστής Τζούντι
20:10 Sport News
21:00 Brainstorming
22:00 Evening Report
23:30 BULL
00:30 Belgian Rally
01:00 World Sailing Cup
02:00 Morocco Desert Challenge
02:30 Ποδηλασία: Ο γύρος της Νορβηγίας
04:30 Ποδόσφαιρο Σάλας: Παναθηναϊκός - ΑΕΚ
Πρόγραμμα STAR
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ1 
Επ.26  Επ. 26
15:00 STAR News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif Κ3 
Επ.464  Επ. 464
18:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Η Μούμια
23:15 Στη σκιά των κατασκόπων
01:30 Οι ασυγχώρητοι
04:15 Το άσπρο κοάλα
Πρόγραμμα ΕΡΤ HD
11:00 37ος Μαραθώνιος Αθήνας - O Αυθεντικός
14:00 Μπάσκετ: ΑΕΚ - Ράστα Βέχτα
16:00 Μπάσκετ: ΠΑΟΚ - Σαραγόσα
18:00 Βόλεϊ: Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ LIVE
20:00 Πόλο: Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 2019 - 2020
21:15 Beach Soccer: Ιταλία - Ταϊτή LIVE
22:15 Στιγμιότυπα
22:50 Beach Soccer: Ελβετία - ΗΠΑ LIVE
23:50 Στιγμιότυπα
00:25 Beach Soccer: Ουρουγουάη - Μεξικό LIVE
01:15 30 for 30 Ο Μύθος του Γκαρίντσα
02:00 Beach Soccer: Παραγουάη - Ιαπωνία LIVE
03:00 Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας
05:00 Auto Moto ΕΡΤ
Πρόγραμμα Nickelodeon
09:00 Ντόρα η μικρη εξερευνητρια
09:30 Everythings Rosie
10:00 Η Κίβα Μπορεί
10:30 Paw patrol
11:00 Σίμερ και Σάιν
11:30 Rusty Rivets
12:00 Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
12:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
13:00 Nickelodeon Classics
13:30 Nickelodeon Classics
14:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Fanboy and Chum Chum
16:00 Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Paw patrol
17:30 Abby Hatcher
18:00 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
18:30 Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
19:00 Top Wing
19:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
20:00 Τα Μυστικά της Αβύσσου
20:30 Gormiti
21:00 Ninjago: Masters of Spinjitzu
21:30 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
23:00 Dragon Ball Super
23:30 Drake and Josh
00:00 Drake and Josh
00:30 Victorious
05:35 True Jackson
06:00 Bubble guppies
Πρόγραμμα Body in Balance
09:05 Συνέντευξη με τον Vasken Knoumi
09:15 Body in Balance
09:20 10 Minute Natural Bodylift
09:35 Μαγειρική με τον Έσκο Κόσκι-Λάουλαγια
09:45 Full Body Exercises with Weights and BOSU
10:10 Γιόγκα με τον Yogiraj Gurunath Siddhanath
10:40 Ασκήσεις Χορού για Καύση Λίπους: Danielle Peazerg
10:45 Το Απόλυτο Πρόγραμμα Ασκήσεων με τη Danielle Peazer
11:00 Detox Yoga
11:05 Ενδυνάμωση Λάξευμα με την Caroline Sandry
11:25 10 Minutes Natural Moodlift
11:40 Body in Balance
11:45 Full Body Stability Ball Workout
12:00 Εκπομπή με την Ιφιγένεια Τσαντίλη
12:15 30 Ημέρες για Επίπεδους Κοιλιακούς με τη Caroline Sandry
12:25 Face Yoga με την Αρετή Καφαντάρη Μάτια
12:30 Caribbean Workout
12:50 Χαλάρωσε Σκούμπι Ντου! Η ταινία
13:05 Χορός
13:10 Χαλάρωσε Σκούμπι Ντου! Η ταινία
13:15 Χορός
13:20 Το Απόλυτο Πρόγραμμα Γυμναστικής Τόνωσης Γλουτών
13:35 Σε Φόρμα - Εκπομπή για την Υγεία
13:40 Συνέντευξη με τον Δρ. Ηλία Τσούγκο
13:55 Sonia Doubell Total Body Yoga
14:20 Το Σώμα στα Υδάτινα και Εναέρια Σπορ
14:30 Το Σώμα στα Υδάτινα και Εναέρια Σπορ
14:35 Το Σώμα στα Υδάτινα και Εναέρια Σπορ
14:40 Γυμναστική Αντι-γήρανσης με τη Nawaz Modi Singhania
15:05 Εκπομπή με τη Μαριάννα Χρυσικάκου
15:20 Body in Play
15:25 Body in Play
15:30 Shape Up! με την Caroline Sandry
15:40 Shape Up! με την Caroline Sandry
15:55 Total Body Cleanse
16:45 Yoga for Grandparents
16:55 Yoga for Grandparents
17:10 Kelta Fit
17:30 Παρουσίαση με τον Ηλία Χατζηχρήστο
18:05 Leg Training Series με τον Jamie Alderton