Αναζήτηση
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ
ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
ΝΕΑ
Συμμετοχές
Η τελευταία ταινία (2019)
Hired gun
Ωραίος και σέξυ (2010)
Hood #1
Απόπειρα δολοφονίας (2001)
George Bush
Hawaii Five-0 (2000)
Gerard Burns (as Michael Jay Green)
The Chaos Factor (2000)
John Vanhorn
I Woke Up Early the Day I Died (1999)
Tom Harris
Four Corners (1998)
Winchell (1998)
Bellamy
My Son Is Innocent (1996)
The Pickle (1993)
Mission Control Farmer
Undercover Blues (1993)
Col. Kenton
In the Heat of Passion (1992)
Sanford Adams
Scenes from a Mall (1991)
Motorcyclist
Για τ΄ αγόρια (1991)
Maj. Gen. Scott
Kill Me Again (1989)
Lt. Hendrix
Johnny Be Good (1988)
Tex Wade
Moon Over Parador (1988)
Clint
The Night Before (1988)
Captain Mitchell
*batteries not included (1987)
Lacey, Real Estate Developer
Stranded (1987)
Vernon Burdett
The Betty Ford Story (1987)
Head Usher
Λιγότερο από μηδέν (1987)
Robert Wells
Crossings (1986)
British Ambassador
Το μούτρο του μπέβερλι χιλς (1986)
Big Ed
Creator (1985)
Guard (as Michael Green)
Ο άνθρωπος από το Λος Άντζελες (1985)
Jim Hart
Από τη Μόσχα στο Σούπερ Μάρκετ (1984)
Texan
The Mountain Men (1980)
Trapper
Η παράσταση αρχίζει (1979)
Clapper Boy
That Lucky Touch (1975)
Young Arab (as Michael Green)
California Split (1974)
Reno dealer
The Clones (1973)
Dr. Gerald Appleby
Naked Angels (1970)
Mother
Melrose Place
Franklin
Americana
Mike the garageman
Comeback Season
Waiter
Judicial Consent
Lt. Kartes
Unbecoming Age
Leonard
Wilding
Punk boy in liquor store
Σενάριο
Έγκλημα στο Νείλο (2022)
Blade Runner 2049 (2017)
Προμηθέας 2 (2017)
Green Lantern (2011)
Σούπερμαν, τα χρόνια της νιότης (2001)
Sex and the City (1998)
Heroes
Heroes
Παραγωγή
Μην πυροβολείτε τη γιαγιά: Πατέρας και γιος εν δράσει (2011)
Οι στοιχειωμένες νύχτες του Fred 2 (2011)
Μπελάδες με τον μπαμπά μου (2008)
Chapter Three 'Kindred' (2007)
Μην πυροβολείτε τη γιαγιά 2 (2006)
Jasper, Texas (2003)
Εθνική ασφάλεια (2003)
Black Knight (2001)
Σούπερμαν, τα χρόνια της νιότης (2001)
Μην πυροβολείτε τη γιαγιά (2000)
The Perfect Getaway (1998)
The Owl (1991)
Η κλέφτρα (1987)
Rustlers' Rhapsody (1985)
The Magnificent Seven Deadly Sins (1971)
What a Whopper (1962)
Heroes
Heroes
A.K.A.
Chapter One 'Four months later...'
Forever
Katt Williams: American Hustle
Τελευταίες ειδήσεις
Από το sequel του «Blade Runner» στο «Murder on the Orient Express» Από το sequel του «Blade Runner» στο «Murder on the Orient Express»  πριν 7 χρόνια
Επικοινωνήστε με το iShow.gr
iShow.gr - Ο κόσμος της Showbiz
Αρχική Σελίδα
Τηλεόραση
ΑΪΣΟΟΥ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ INTERNET Μ.ΙΚΕ
Επικοινωνία: webmaster@ishow.gr
Δελτία τύπου: press@ishow.gr
Τηλ. 211-4100551