Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Σάββατο 25 Μαρτίου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα novasports1
07:00 Basketball Champions League - κύκλος 1 Μπάνβιτ - Λούντβιγκσμπουργκ (Μ)
09:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΣ Γιάννινα (E)
11:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 ΠΑΟΚ - Πανιώνιος (E)
13:00 Γαλλικά στιγμιότυπα
14:00 Euroleague
16:00 Παίζουμε Ελλάδα
19:30 ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πατρών
21:30 Final fight championship - κύκλος 1 Αγώνες Kickboxing και MMA (M)
02:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Ολυμπιακός - Ατρόμητος (E)
04:00 Winter X Games 2017 - κύκλος 1 Νορβηγία (Μ)
05:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 ΑΟΚ Κέρκυρα - Ξάνθη (E)
Πρόγραμμα novasports3
09:00 Euroleague
11:00 Euroleague
13:00 Euroleague
15:00 Euroleague
17:00 Euroleague - κύκλος 1 Μπάμπεργκ - Μπασκόνια (E)
19:00 Euroleague - κύκλος 1 Φενέρμπαχτσε - Μακάμπι Τελ Αβίβ (E)
21:00 Euroleague - κύκλος 1 Παναθηναϊκός - Αρμάνι Μιλάνο (E)
23:00 Stoiximan.gr Basket League 2016/17 - κύκλος 1 Τρίκαλα - Ολυμπιακός (E)
01:00 Novasports3HD
Πρόγραμμα novasports6
06:30 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
07:25 Legend stories - κύκλος 1 Οτο Ρεχάγκελ
08:30 Today - κύκλος 1 Μεγάλες ώρες του αθλητισμού
09:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
10:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
11:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
12:00 Οι πρωτεύουσες του μπάσκετ
12:30 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
13:25 Legend stories - κύκλος 1 Οτο Ρεχάγκελ
14:30 Today - κύκλος 1 Μεγάλες ώρες του αθλητισμού
15:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
16:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
17:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
18:00 Οι πρωτεύουσες του μπάσκετ
18:30 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
19:25 Legend stories - κύκλος 1 Οτο Ρεχάγκελ
20:30 Today - κύκλος 1 Μεγάλες ώρες του αθλητισμού
21:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
22:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
23:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
00:00 Οι πρωτεύουσες του μπάσκετ
00:30 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
01:25 Legend stories - κύκλος 1 Οτο Ρεχάγκελ
02:30 Today - κύκλος 1 Μεγάλες ώρες του αθλητισμού
03:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
04:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
05:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
06:00 Οι πρωτεύουσες του μπάσκετ
Πρόγραμμα Eurosport HD
06:30 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
08:00 Ποδηλασία: Harelbeke
08:45 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καταλονίας
09:30 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
10:45 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο LIVE
12:45 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καταλονίας
13:30 Ποδηλασία: Harelbeke
14:00 Ποδόσφαιρο: Γερμανία - Ελβετία
15:00 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
16:30 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καταλονίας LIVE
18:30 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
19:45 Σνόουμπορντ: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο
20:25 Νέα
20:30 Major league soccer
21:00 Ποδόσφαιρο: Νιου Ίνγκλαντ Ρεβολούσιον - Minnesota United LIVE
23:00 Ποδόσφαιρο: Ν.Υ. Ρεντ Μπουλς - Ρεάλ Σολτ Λέικ LIVE
00:55 Νέα
01:00 Eurosport
02:00 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
04:30 Ποδηλασία: Harelbeke
05:05 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
Πρόγραμμα Fox Sports HD
07:00 Q-sport
07:30 Gillette World Of Sport: 2017
08:00 Belgian Rally Championship: 2017
08:30 HSBC Sevens World Series: 2017 - κύκλος 1 Dubai
09:00 Mobil 1 The Grid: 2017
09:30 Ski Classics: 2016-2017
13:00 Q-sport
13:30 Pitts. Penguins - NY Islanders
15:30 Gillette World Of Sport: 2017
16:00 World Baseball Classic 2017
18:30 In Depth with Graham Bensinger: 2017 - κύκλος 1 Shaquille O'Neal
19:00 Formula E: Street Racers 2016/17
19:30 FIM Superenduro: 2017
20:00 Col. Blue Jackets - Phil. Flyers
22:30 Q-sport
23:00 Pitts. Penguins - NY Islanders
01:00 Florida Panthers - Blackhawks
04:30 HSBC Sevens World Series: 2017 - κύκλος 1 Dubai
05:00 Dream Team Triathlon Series: 2017
05:30 FIM Superenduro: 2017
06:00 FIM X-Trial World Championship: 2017
Πρόγραμμα Motors Tv
06:20 Road Racing Series
07:10 Road Racing Series
08:00 Fim Mx2 World Championship - κύκλος 1 Fim Mx2 World Championship
08:50 Fim Mx2 World Championship - κύκλος 1 Fim Mx2 World Championship
10:30 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα X-Trial - κύκλος 1 1ος γύρος: Βαρκελώνη
11:20 Road Racing Series
12:10 Road Racing Series
13:20 Mobil 1 the grid: 2015
15:05 Imsa Sports Car Championship - κύκλος 1 12 Ωρες του Sebring
18:00 Lucas Oil Off Road Racing Series Lucas Oil Off Road Racing Series
18:50 Lucas Oil Off Road Racing Series Lucas Oil Off Road Racing Series
19:40 FIA WRC: τα καλυτερα - κύκλος 1 Ράλι Μεξικό
21:20 Fim Mx2 World Championship - κύκλος 1 Fim Mx2 World Championship
22:10 Fim Mx2 World Championship - κύκλος 1 Fim Mx2 World Championship
23:25 Road Racing Series
00:15 Road Racing Series
01:30 Lucas Oil Off Road Racing Series Lucas Oil Off Road Racing Series
02:20 Lucas Oil Off Road Racing Series Lucas Oil Off Road Racing Series
04:30 Mobil 1 the grid: 2015
05:25 Αγώνες αυτοκινήτου Τα καλύτερα
Πρόγραμμα novasports2
08:00 Η ώρα των πρωταθλητών
09:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Γκινγκάμπ - Μπαστιά (E)
11:00 Αγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου - κύκλος 1 Αρσεναλ - Γουότφορντ (13/03/16)
13:00 Βιτόρια Γκιμαράες - Εστορίλ (Ε)
15:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Βέροια - ΑΟΚ Κέρκυρα (E)
17:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Ατρόμητος - ΑΕΚ (E)
19:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός (E)
21:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 ΑΕΛ - Παναιτωλικός (E)
23:00 Στιγμιότυπα Πορτογαλικού Πρωταθλήματος
00:00 Γερμανικο κυπέλλο ποδοσφαίρου - κύκλος 1 Γερμανικό κύπελλο ποδοσφαίρου
02:00 Αγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου - κύκλος 1 Αρσεναλ - Γουότφορντ (13/03/16)
04:00 Γερμανικο κυπέλλο ποδοσφαίρου - κύκλος 1 Γερμανικό κύπελλο ποδοσφαίρου
06:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν (Ε)
Πρόγραμμα novasports4
09:00 Γκολφ: 41o Ryder Cup - κύκλος 1 1η μέρα - Μινεσότα, ΗΠΑ (30/09/16)
18:45 Basketball Champions League - κύκλος 1 Μπάνβιτ - Λούντβιγκσμπουργκ (E)
20:45 Basketball Champions League - κύκλος 1 Μονακό - Ντίναμο Σάσαρι (E)
22:45 Winter X Games 2017 - κύκλος 1 Νορβηγία (Μ)
23:45 Novasports4HD
Πρόγραμμα Action24
07:00 Ποδόσφαιρο
09:00 Tour de romandie
11:00 Gillette World Sports
11:30 Mobil 1 The Grid
12:00 Extreme Sailing
13:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
17:00 Ταξιδευοντας με την κουζινα
18:00 Hawaii 5-0
19:00 Ο πολεμος των Σεφ
20:00 Βρες τη χρονιά
21:00 Μουσική σκηνή
23:00 Ξένη ταινία
01:00 Ο πολεμος των Σεφ
02:00 Ajax TV
04:00 Extreme Sailing
05:00 Ποδόσφαιρο
Πρόγραμμα novasports7
09:00 Τενις: Wimbledon 2016 - κύκλος 1 Προημιτελικά γυναικών (05/07/16)
11:30 Η ώρα των πρωταθλητών
12:30 Super Euroleague
14:15 Τενις: Wimbledon 2016 - κύκλος 1 Προημιτελικά γυναικών (05/07/16)
18:00 Τενις: Wimbledon 2016 - κύκλος 1 Προημιτελικά γυναικών (05/07/16)
20:00 Τενις: Wimbledon 2016 - κύκλος 1 Προημιτελικά γυναικών (05/07/16)
23:30 Στιγμιοτυπα ποδηλασιας - κύκλος 1 Γύρος του Ομάν (E)
00:30 Novasports5HD
Πρόγραμμα Eurosport2
06:30 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καταλονίας
07:15 Ποδηλασία: Harelbeke
08:00 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
09:30 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καταλονίας
10:15 Ποδόσφαιρο: Γερμανία - Ελβετία
11:30 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καταλονίας
12:15 Ποδηλασία: Harelbeke
13:00 Curling: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γυναικών
14:00 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
15:00 Σνόουμπορντ: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο LIVE
16:30 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
17:30 Σνόουμπορντ: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο
18:30 Ποδηλασία: Harelbeke
19:15 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καταλονίας
20:30 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
21:55 Νέα
22:00 Ποδηλασία: Harelbeke
23:00 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
00:30 Σνόουμπορντ: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο
01:15 Ποδηλασία: Harelbeke
01:55 Νέα
02:00 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καταλονίας
05:05 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Καταλονίας
Πρόγραμμα Motorvision Channel
06:10 Υπερ-αυτοκίνητα
06:35 Ο τρόπος ζωής των μηχανόβιων 
Επ.51  Bike
07:00 Ταξίδι στον Χρόνο
07:25 Ταξίδι στον Χρόνο
07:50 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
08:15 Δοκιμή στον δρόμο 
Επ.901  901
08:35 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
09:05 Υπερ-αυτοκίνητα
09:30 Υπερ-αυτοκίνητα
09:55 Ο τρόπος ζωής των μηχανόβιων 
Επ.51  Bike
10:20 Μοτοσυκλέτες 
Επ.29  Enduro Park Χέχλινγκεν
10:45 Μοτοσυκλέτες 
Επ.29  Enduro Park Χέχλινγκεν
11:10 Ονειρεμένα Αυτοκίνητα - κύκλος 1 
Επ.13  SUVs
11:35 4x4 
Επ.28  4x4 Rallye Fun
12:05 Υψηλά οκτάνια 
Επ.9  ATV National Championship Series
12:30 Ο κόσμος των φορτηγών 
Επ.28  Επ. 28
13:00 Χώρα παραγωγής - κύκλος 1 Μοτοσυκλέτες PG
13:20 Μοτοσυκλέτες 
Επ.29  Enduro Park Χέχλινγκεν
13:45 Μοτοσυκλέτες 
Επ.29  Enduro Park Χέχλινγκεν
14:10 Μοτοσυκλέτες 
Επ.29  Enduro Park Χέχλινγκεν
14:35 Μοτοσυκλέτες 
Επ.29  Enduro Park Χέχλινγκεν
15:00 Μοτοσυκλέτες 
Επ.29  Enduro Park Χέχλινγκεν
15:25 Μοτοσυκλέτες 
Επ.29  Enduro Park Χέχλινγκεν
15:50 Μοτοσυκλέτες 
Επ.29  Enduro Park Χέχλινγκεν
16:20 Μοτοσυκλέτες 
Επ.29  Enduro Park Χέχλινγκεν
16:45 Κασκαντέρ 
Επ.1  Πέτα στη φωτιά
17:10 Υψηλά οκτάνια 
Επ.9  ATV National Championship Series
17:40 Ταξιδεύοντας 
Επ.1  Επ. 1
18:00 Αφιέρωμα
19:00 Ταξίδι στον Χρόνο
19:25 Ταξίδι στον Χρόνο
19:50 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
20:15 Δοκιμή στον δρόμο 
Επ.901  901
20:40 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
21:05 Υπερ-αυτοκίνητα
21:35 Υπερ-αυτοκίνητα
21:55 Οικολογική Οδήγηση
22:25 Οικολογική Οδήγηση
22:50 Χώρα παραγωγής - κύκλος 1 Μοτοσυκλέτες PG
23:15 Χώρα παραγωγής - κύκλος 1 Μοτοσυκλέτες PG
Πρόγραμμα OTE Sport 1 HD
06:00 Ποδόσφαιρο: Αυστρία - Μολδαβία
08:00 Ποδόσφαιρο: Τουρκία - Φινλανδία
10:00 Ποδόσφαιρο: Κροατία - Ουκρανία
12:00 Εκπομπή: Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2016-18
13:30 Αγγλικό Πρωτάθλημα: Ανασκόπηση της Κυριακής
14:25 Ποδόσφαιρο: Ιρλανδία - Ουαλία
16:20 UEFA Champions League Magazine - κύκλος 1 
Επ.33  Ανασκόπηση της σεζόν
16:50 Ποδόσφαιρο: Ισπανία - Ισραήλ
18:45 Ποδόσφαιρο: Ιταλία - Αλβανία
20:45 Εκπομπή: Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2016-18 LIVE
21:45 Ποδόσφαιρο: Βέλγιο - Ελλάδα LIVE
23:45 Εκπομπή: Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2016-18 LIVE
01:30 Ποδόσφαιρο: Βέλγιο - Ελλάδα
04:30 Ο κόσμος του αγγλικού πρωταθλήματος
05:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα: Ανασκόπηση της Κυριακής
Πρόγραμμα OTE Sport 3 HD
06:00 Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός - Ατρόμητος Αθηνών
08:10 Ποδόσφαιρο: Ατρόμητος Αθηνών - Ολυμπιακός
10:05 Ποδόσφαιρο: Ουνιόν Βερολίνου - Νυρεμβέργη
12:00 Ποδόσφαιρο: Σαν Πάουλι - Ανόβερο
13:55 UEFA Europa League - Στιγμιότυπα
14:50 Ποδόσφαιρο: Βέρντερ Βρέμης - Λειψία
16:45 Ποδόσφαιρο: Γκλάντμπαχ - Μπάγερν Μονάχου
19:00 Ποδόσφαιρο: Βοσνία-Ερζεγοβίνη - Γιβραλτάρ LIVE
21:00 Στιγμιότυπα Ιταλικού Πρωταθλήματος 2016 - 2017
21:45 Ποδόσφαιρο: Πορτογαλία - Ουγγαρία LIVE
23:45 Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ - Λεβερκούζεν
01:45 Στιγμιότυπα
02:00 Στιγμιότυπα Bundesliga 2016 - 2017
04:00 Ποδόσφαιρο: Μπράουνσβαϊγκ - Χάιντενχαϊμ
Πρόγραμμα OTE Sport 5 HD
06:05 Στιγμιότυπα
06:20 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
07:20 GP Confidential 2017
07:50 Formula 1 2017 LIVE
09:20 Στιγμιότυπα
09:30 MotoGP 2017
10:35 MotoGP 2017
11:35 Moto2 2017
12:40 MotoGP 2017
13:45 Formula 1 2017
15:05 Formula 1 2017
16:40 MotoGP 2017
16:55 Moto3 2017 LIVE
17:50 Moto2 2017 LIVE
18:50 MotoGP 2017 LIVE
19:30 MotoGP 2017 LIVE
20:40 GP Confidential 2017
21:10 Formula 1 2017
22:45 Moto3 2017
23:45 Moto2 2017
00:50 MotoGP 2017
01:35 MotoGP 2017
02:45 Formula E 2016-17
04:25 Formula 1 2017
Πρόγραμμα OTE Sport 7 HD
08:00 COSMOTE SPORT 7HD
16:00 COSMOTE SPORT 7HD
19:00 Ποδόσφαιρο: Σουηδία - Λευκορωσία LIVE
21:00 COSMOTE SPORT 7HD
21:45 Ποδόσφαιρο: Λουξεμβούργο - Γαλλία LIVE
23:45 COSMOTE SPORT 7HD
00:00 COSMOTE SPORT 7HD
Πρόγραμμα EDGEsport HD
07:00 Ο Κόσμος των Action Sports
08:00 FISE World Series
08:30 Formula Drift 
Επ.8  Evergreen Speedway
09:00 FIM Speedway GP Challenge
10:00 World Surf League
11:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Kitesurfing
11:30 Formula Drift 
Επ.8  Evergreen Speedway
12:00 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα X-Trial
13:00 Lane one 1ος γύρος - Μάντσεστερ, Βρετανία
13:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Snowboard - κύκλος 1 
Επ.1  Burton Rail Days
14:00 Fia world championship rallycross - κύκλος 1 Γύρος 1 - Πορτογαλία
15:00 Ο Κόσμος των Action Sports
16:00 FISE World Series
16:30 Formula Drift 
Επ.8  Evergreen Speedway
17:00 FIM Speedway GP Challenge
18:00 World Surf League
19:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Kitesurfing
19:30 Formula Drift 
Επ.8  Evergreen Speedway
20:00 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα X-Trial
21:00 Lane one 1ος γύρος - Μάντσεστερ, Βρετανία
21:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Snowboard - κύκλος 1 
Επ.1  Burton Rail Days
22:00 Fia world championship rallycross - κύκλος 1 Γύρος 1 - Πορτογαλία
23:00 World Surf League LIVE
00:00 World Surf League LIVE
Πρόγραμμα OTE Sport 2 HD
07:00 Ποδόσφαιρο: Αταλάντα - Πεσκάρα
09:00 Ποδόσφαιρο: Κροτόνε - Φιορεντίνα
11:00 Ποδόσφαιρο: Λεγανές - Μάλαγα
12:55 Ποδόσφαιρο: Τορίνο - Ίντερ
14:50 Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα - Βαλένθια
16:45 Ποδόσφαιρο: Σαμπντόρια - Γιουβέντους
19:00 Ποδόσφαιρο: Κύπρος - Εσθονία LIVE
21:00 UEFA Champions League Magazine 2015 - 16
21:45 Ποδόσφαιρο: Βουλγαρία - Ολλανδία LIVE
23:45 Ποδόσφαιρο: Μπιλμπάο - Ρεάλ Μαδρίτης
01:45 Ποδόσφαιρο: Μίλαν - Τζένοα
04:45 Στιγμιότυπα
05:00 Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Χιχόν - Γρανάδα
Πρόγραμμα OTE Sport 4 HD
06:30 Μπάσκετ: Ολυμπιακός - Τρίκαλα BC Aries
08:30 Fiba: Ο κόσμος του μπάσκετ
09:00 Pick n' Roll
10:30 Μπάσκετ: Σάρλοτ Χόρνετς - Κλ. Καβαλίερς
13:00 NBA Daily
13:35 Μπάσκετ: Σάρλοτ Χόρνετς - Κλ. Καβαλίερς
16:00 Μπάσκετ: Μπεσίκτας - Γαλατάσαραϊ
17:55 NBA Action 2016-17
18:30 Μπάσκετ: Σάρλοτ Χόρνετς - Κλ. Καβαλίερς
21:00 NBA Daily
21:30 Μπάσκετ: Λ. A. Κλίπερς - Γιούτα Τζαζ LIVE
00:30 Fiba: Ο κόσμος του μπάσκετ
01:00 NBA Daily
01:30 Μπάσκετ: Κλ. Καβαλίερς - Γ. Γουίζαρντς LIVE
05:30 NBA Daily
Πρόγραμμα OTE Sport 6 HD
12:00 Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000
16:00 Χάντμπολ: Στιγμιότυπα Γερμανικού Πρωταθλήματος 2016 - 2017
16:30 Υδάτινα Σπορ: Ο Κόσμος της Ιστιοπλοΐας 2017
17:00 Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000 LIVE
00:00 Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000 LIVE
05:00 Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000
Πρόγραμμα OTE Sport 8 HD
08:00 COSMOTE SPORT 8HD
16:00 COSMOTE SPORT 8HD
19:00 Ποδόσφαιρο: Ελβετία - Λετονία LIVE
21:00 COSMOTE SPORT 8HD
21:45 Χάντμπολ: Ναντ - Παρί Σεν Ζερμέν LIVE
23:30 COSMOTE SPORT 8HD
00:00 COSMOTE SPORT 8HD