Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Σάββατο 25 Φεβρουαρίου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
16:00 Κλινική περίπτωση 
Επ.1 
17:00 Το Σπίτι της Έμμας - 1ος κύκλος 
Επ.2 
17:50 Η σιδηρά κυρία
20:00 Taxi Girl
20:40 Τα στρουμφάκια: ο θρύλος της στρουμφοκοιλάδας
21:00 Το τερατόσπιτο
22:50 Αόρατο άγγιγμα
01:00 Αδιέξοδο
02:40 Charlie΄s angels
03:40 Lost girl - 1ος κύκλος 
Επ.4  Faetal Attraction
04:40 Παντρεμένοι με παιδιά
05:10 Παράλληλοι δρόμοι
Πρόγραμμα OTE cinema 1 HD
16:45 Ο μπαμπάς γύρισε
18:30 Δηλητηριασμένες ψυχές
20:20 Making the Movies
21:00 Ράτσετ και Κλανκ
22:45 Ημερολόγιο ενός σκανδάλου
00:20 Ζήτημα εμπιστοσύνης
01:55 10.000 χιλιόμετρα: Η απόσταση μεταξύ μας
03:40 Teddy Bear
05:15 Μην ανοίξεις
Πρόγραμμα novacinema1
16:50 Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο
18:30 Ερωτευμενοι στο Εδιμβουργο
20:15 Η τρομερη Γκίλυ
22:00 Δεύτερη ευκαιρία
23:45 Η θεωρία των πάντων
01:50 Spy
03:50 Victoria
Πρόγραμμα FOXlife
16:25 Criminal Minds: Beyond Borders - 1ος Κύκλος 
Επ.7  Citizens of the World
17:10 Criminal Minds: Beyond Borders - 1ος Κύκλος 
Επ.8  De Los Inocentes
17:55 Criminal Minds: Beyond Borders - 1ος Κύκλος 
Επ.9  The Matchmaker
18:40 Simply Nigella - 1ος Κύκλος 
Επ.1  Episode 1
19:10 Simply Nigella - 1ος Κύκλος 
Επ.2  Episode 2
19:40 Simply Nigella - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Episode 3
20:10 Masterchef - 7ος Κύκλος 
Επ.12  5 Star Food
21:00 Masterchef - 7ος Κύκλος 
Επ.13  Hot Potato
21:50 Jamie & Jimmy's Food Fight Club - 3ος Κύκλος 
Επ.1  Kate Hudson
22:40 Quantico - 2ος Κύκλος 
Επ.3  Stescalade
23:30 Jamie's Super Food Family Classics - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Jamie's Super Food Family Classics, 3
00:20 How to get away with murder - 3ος Κύκλος 
Επ.13 
01:10 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.1  Driven
02:00 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.2  Montreal
02:45 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.3  Clear & Present Danger
03:30 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.4  Child's Play
04:15 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.5  Meme Is Murder
04:55 The Crazy Ones -1ος Κύκλος 
Επ.19  Danny Chase Hates Brad Paisley
Πρόγραμμα ANT1
16:00 Άκρως οικογενειακόν
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Εγκλήματα - 2ος κύκλος 
Επ.7  Επ. 7
19:00 Ant1 news
20:00 Γάμος αλά ελληνικά
22:15 Τρώει Story 30 χρόνια τώρα!
02:15 Στον ήλιο του αιγαίου  Τελευταίο επεισόδιο
03:15 Η εκδρομή 
Επ.16  Επ. 16
04:15 Vice
05:15 Έρωτας κλέφτης
Πρόγραμμα ALPHA
16:00 Quizdom the show
17:00 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:10 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.22  Εορταστικό Χριστουγέννων
18:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος 
Επ.18  Επ. 18
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.22  Εορταστικό Χριστουγέννων
21:00 Στην υγειά μας ρε παιδιά
00:45 Γεωργία: Το Χρυσόμαλλο δέρας των μεταρρυθμίσεων
01:30 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα
02:30 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα
03:45 Κόκκινος κύκλος
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες
05:45 Μυστικά και λάθη
Πρόγραμμα novacinema2
17:00 Amore mio
19:00 Παγκόσμια εισβολή
21:00 Τρελός από έρωτα
22:35 Κάτω από τον ήλιο
00:45 Ο μαφιόζος της διπλανής πόρτας
02:25 Κινηματογραφικά νέα
03:05 Child 44
05:20 True Story
Πρόγραμμα National Geographic
16:00 The greeks - κύκλος 1 Αναζητώντας το Μεγαλείο
16:50 Όλη η αλήθεια - 2ος κύκλος Το Τέρας του Λοχ Νες
17:40 Πρωτόγονη επιβίωση Αγρια ζούγκλα
18:30 Πρωτόγονη επιβίωση Φονικά νερά
20:10 Σ. Χόκινγκ: Επιστήμη του Μέλλοντος - κύκλος 1 Εμπνευση από τη Φύση
21:00 Στίβεν Χόκινγκ Ανθρωποι - Σχεδιαστές
21:50 Breakthrough Αντιμετωπίζοντας τις πανδημίες
22:35 Φυλακισμένοι στο εξωτερικό - 7ος κύκλος Μαμά με κοκαϊνη
00:15 Σ. Χόκινγκ: Επιστήμη του Μέλλοντος - κύκλος 1 Εμπνευση από τη Φύση
01:00 Στίβεν Χόκινγκ Ανθρωποι - Σχεδιαστές
01:45 Breakthrough Αντιμετωπίζοντας τις πανδημίες
02:30 Ιδιοφυϊα από τον Stephen Hawking - κύκλος 1 Πώς σχηματίστηκε το σύμπαν;
03:15 The greeks - κύκλος 1 Αναζητώντας το Μεγαλείο
04:05 Όλη η αλήθεια - 2ος κύκλος Το Τέρας του Λοχ Νες
04:55 Αρχαία μυστικά Οι χαμένες Πυραμίδες της Κίνας
Πρόγραμμα Fox
16:15 24: Legacy - 1ος Κύκλος 
Επ.4  3:00PM - 4:00PM
17:00 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.2  Breaking and Entering
17:45 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.3  Shut Down
18:30 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.4  Eagles and Angels
19:15 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.5  Safe and Sound
20:00 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.6  Blow Out
20:50 Bob's Burgers - 6ος Κύκλος 
Επ.19  Glued, Where's My Bob?
21:15 Episodes - 4ος Κύκλος 
Επ.9  Episode Nine
21:50 Legion - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Chapter 3
22:40 Atlanta - 1ος Κύκλος 
Επ.9  Juneteenth
23:10 Atlanta - 1ος Κύκλος 
Επ.10  The Jacket
23:40 Chance - 1ος Κύκλος 
Επ.7  Unlocking Your Hidden Powers
00:30 Homeland - 6ος Κύκλος 
Επ.5 
01:20 The Walking Dead - 7ος Κύκλος 
Επ.10 
02:10 The Americans - 2ος Κύκλος 
Επ.8  New Car
03:00 The Americans - 2ος Κύκλος 
Επ.9  Martial Eagle
03:50 The Americans - 2ος Κύκλος 
Επ.10  Yousaf
04:40 The Walking Dead - 7ος Κύκλος 
Επ.10 
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
17:45 Δελτίο στη Νοηματική
18:00 Happy traveller
19:00 Γλυκές αλχημείες
20:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Φθινόπωρο στη Νέα Υόρκη
23:00 Το χάρισμα
01:00 Dexter - 6ος κύκλος 
Επ.7  Nebraska
02:00 Vikings - 2ος κύκλος 
Επ.1  Brother's war
02:45 Nurse Jackie - 2ος Κύκλος  
Επ.6  Bleeding
03:15 Nurse Jackie - 2ος Κύκλος  
Επ.6  Bleeding
03:45 The messengers - 1ος Κύκλος 
Επ.10  Why We Fight
04:30 Happy traveller
05:15 Σαββατοκύριακο με δράση
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
16:00 ERT Report
17:00 Η μηχανή του χρόνου Η εποχή των Κοτζαμπάσηδων
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:30 Ες αύριον τα σπουδαία
19:00 Οίνος ο αγαπητός - κύκλος 1 Νεμέα
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 1 
Επ.1  Power
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Άντε γειά...
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:30 Almanya: Καλωσήρθατε στην Γερμανία
02:30 Οίνος ο αγαπητός - κύκλος 1 Νεμέα
03:20 ERT Report
04:20 Europe
05:45 Επτά
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
16:30 Η εποχή των εικόνων Robert Wilson, Video Portraits of Lady Gaga
17:30 Από αγκάθι ρόδο - κύκλος 1 Από Αγκάθι Ρόδο
18:30 Τοπικές κουζίνες - κύκλος 1 Βουβάλια Κερκίνης
19:30 Ο Λούκι Λουκ σε νέες περιπέτειες
20:00 TIFF - κύκλος 1 Α' Μέρος
20:30 Ταξίδι στο νησί της φαντασίας
22:00 Κλήρωση ΟΠΑΠ
22:15 Μέδικοι, οι Άρχοντες της Φλωρεντίας
23:15 Μία Γαλλίδα στο Μανχάταν
01:15 Η εποχή των εικόνων Robert Wilson, Video Portraits of Lady Gaga
02:15 Από αγκάθι ρόδο - κύκλος 1 Από Αγκάθι Ρόδο
03:15 Η ιστορία της μόδας  
Επ.4  19ος αιώνας: Επαναστάσεις σε μόδες
04:00 Μέδικοι, οι Άρχοντες της Φλωρεντίας
05:00 Οι βιβλιοθήκες της Αθήνας - κύκλος 1 Εθνική Βιβλιοθήκη της Ελλάδος
Πρόγραμμα novacinema3
17:35 Two wrongs
19:15 Το ταξί της Νέας Υόρκης
21:00 Η διάσωση
23:25 Max Payne
01:30 Hotel No. Tell 2
03:45 Το λυκόφως του τρόμου
05:20 Το χάρισμα
Πρόγραμμα E! Entertainment
16:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 12 Δεν το πιστεύω! 2ο Μέρος
17:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 12 Τι λες τώρα!
18:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 12 Χλιδή στην παγωνιά
19:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 12 Μαμάδες για φίλημα
20:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 12 Havana Good Day
21:00 Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1 Ο κοσμος της Mariah
22:00 Fashion Police Βραβεία Screen Actors Guild 2017
23:00 Η ιστορία του στιλ των διάσημων - κύκλος 2 Τζένιφερ Λόρενς
23:30 Η ιστορία του στιλ των διάσημων - κύκλος 2 Τζένιφερ Λόρενς
00:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Ε-ξωτική ομορφιά
01:00 E! News
02:00 Μεντιουμ του Χόλιγουντ
03:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ Μεντιουμ του Χόλιγουντ
04:00 E! News
05:00 Η ιστορια του στιλ των διασημων
05:30 Η ιστορια του στιλ των διασημων
06:00 Δράμα στις Μπαχάμες
Πρόγραμμα STAR
16:15 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.8  The one with the list
16:45 30 Rock - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
17:15 30 Rock - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
17:40 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Psych - 2ος Κύκλος 
Επ.7  If You're So Smart, Then Why Are You Dead?
18:50 The Big Bang Theory - 8ος κύκλος 
Επ.21  The Communication Deterioration
19:20 The Big Bang Theory - 8ος κύκλος 
Επ.21  The Communication Deterioration
19:50 STAR News
21:00 Ο μπόμπιρας ξεπόρτισε
23:10 Αυτό θα πει πόλεμος
01:10 Ολέθριος έρωτας
03:15 Warehouse 13 - 3ος κύκλος 
Επ.12  Stand
05:00 Πράκτορας στο τσακ Πράκτορας στο τσακ - 4ος Κύκλος
05:45 Suburgatory - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
Πρόγραμμα OTE cinema 2
17:20 Εβίτα
19:45 Φιλενάδες
22:00 Οι πειρατές της Καραϊβικής: Σε άγνωστα νερά
00:20 Το κορίτσι από τη Δανία
02:30 Μαύρο γεράκι: Η κατάρριψη
05:00 Η ατιμασμένη
Πρόγραμμα OTE cinema 3
17:25 Τα 201 καναρίνια
18:50 Κορίτσια στον ήλιο
20:25 Διπλοπενιές
22:00 Κάτι να καίει
00:00 Επιχείρηση Απόλλων
01:30 Κατηγορώ τη ζωή
03:00 Όργια σε τιμή ευκαιρίας
04:25 Εθελοντής στον ερώτα
Πρόγραμμα ΟΤΕ cinema 4
16:00 MacGyver - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
17:00 Tutankhamun - κύκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
18:00 The Good Place - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
18:30 The great indoors - κύκλος 1 
Επ.2  Dating Apps
19:00 Undercover - κύκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
20:00 Undercover - κύκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
21:00 Bright-eyed Revenge - κύκλος 1 
Επ.2  D'entre les morts
22:00 Colony - season 1 
Επ.1  Pilot
23:00 Emerald City
00:00 Peaky Blinders - κύκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
01:00 Aquarius
01:50 Imposters - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
02:45 MacGyver - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
03:35 Bright-eyed Revenge - κύκλος 1 
Επ.2  D'entre les morts
04:30 Ξανά Μαζί σας μετά τις 14:00
Πρόγραμμα novasports1
17:15 ΑΟΚ Κερκυρα - Παναιτωλικος
19:15 Ο κόσμος της ιππασίας
20:00 Γαλλικά στιγμιότυπα
21:00 Ποδόσφαιρο: Ρεν - Λοριαν LIVE
23:00 Winter X Games 2017 - κύκλος 1 Ασπεν (M)
00:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
02:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
04:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
Πρόγραμμα novasports1
17:15 ΑΟΚ Κερκυρα - Παναιτωλικος
19:15 Ο κόσμος της ιππασίας
20:00 Γαλλικά στιγμιότυπα
21:00 Ποδόσφαιρο: Ρεν - Λοριαν LIVE
23:00 Winter X Games 2017 - κύκλος 1 Ασπεν (M)
00:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
02:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
04:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
Πρόγραμμα OTE Sport 1 HD
16:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα: Match Pack
16:30 Αγγλικό Πρωτάθλημα: Προεπισκόπηση 2016 - 2017
17:00 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Σουόνσι LIVE
19:00 Στιγμιότυπα
19:30 Ποδόσφαιρο: Γουότφορντ - Γουέστ Χαμ LIVE
21:30 Στιγμιότυπα
21:45 Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους - Έμπολι LIVE
23:45 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Σουόνσι
01:45 Στιγμιότυπα
02:00 Ποδόσφαιρο: Φενέρμπαχτσε - Κρασνοντάρ
04:00 Ποδόσφαιρο: Γκενκ - Άστρα Γκιουργκίου