Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Παρασκευή 23 Ιουνίου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
13:30 Μαρία, η άσχημη
14:10 Μαρία, η άσχημη
15:10 Το ρετιρέ
16:10 Το ρετιρέ
16:50 Ο καιρός με τον Θοδωρή Κολυδά
17:00 Καν'το όπως ο Άκης
17:50 Δέκα λεπτά κήρυγμα
18:40 Ζωές παράλληλες - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
19:20 Ζωές παράλληλες - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
20:00 Μοντέρνα οικογένεια - 1ος κύκλος 
Επ.42  Επ. 42
20:50 Εραστής δυτικών προαστίων
21:50 Ήρθε και έδεσε 
Επ.1 
22:50 Όχι άλλη χαζοαμερικάνικη ταινία
00:40 Αδιέξοδο 2
02:20 The Tudors
03:20 Νοικοκυρά με παντελόνια
03:50 Fantasy Island
04:50 Χαραυγή
Πρόγραμμα OTE cinema 1 HD
15:20 Η χαμένη Ατλαντίδα
17:00 Οικογενειακές ανισορροπίες
18:40 Οι υπερέξι (και σε 3D, μεταγλωττισμένο ή με υπότιτλους)
20:20 Your Entertainment Fix
21:00 Αγάπα με αν τολμάς
22:45 Μπεν-Χουρ
01:00 Στα Όρια Ζωής Και Θανάτου
02:30 Fast and furious: Μαχητές των δρόμων 4
04:20 Cloverfield
05:45 Γνήσιο αντίγραφο
Πρόγραμμα novacinema1
13:35 Murder, she baked
15:05 Το τελευταίο μας τανγκό
16:35 Ροβινσώνας Κρούσος
18:15 Sing Street
20:05 Έντι ο αετός
22:00 Εκτός εαυτού
00:05 Ο επαναστάτης
02:25 Μαζί ως την κορυφή
04:15 Αδιεξοδοι δρομοι
Πρόγραμμα FOXlife
13:15 Bob's Burgers - 5ος Κύκλος 
Επ.21  The Oeder Games
13:15 Grey's anatomy - 10ος Κύκλος 
Επ.2  I Want You with Me
13:40 Family Guy - 13ος Κύκλος 
Επ.9  Peter Problems
14:00 Last Man Standing - 6ος Κύκλος 
Επ.5  Trick or Treat
14:05 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.5  Safe and Sound
14:25 The Mick - 1ος Κύκλος 
Επ.11  The New Girl
14:50 Beyond - 1ος Κύκλος 
Επ.10  Into the Light
14:50 Criminal Minds - 8ος κύκλος 
Επ.14  All That Remains
15:35 11.22.63 - 1ος Κύκλος 
Επ.6  Happy Birthday, Lee Harvey Oswald
15:35 5oς Κύκλος - Melissa and Joey 
Επ.21  Be the Bigger Person
16:00 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.9  Thanksgiving IV
16:20 Sleepy Hollow - 4ος Κύκλος 
Επ.2  In Plain Sight
16:25 Backstrom - 1ος Κύκλος 
Επ.2  Bella
17:05 According to Jim - 7ος Κύκλος 
Επ.14  The Chaperone
17:10 Backstrom - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Takes One to Know One
17:30 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.5  The Poker Game
17:55 That '70s show - 8ος Κύκλος 
Επ.17  Crazy Little Thing Called Love
17:55 Project Runway - 11ος Κύκλος  
Επ.7  A Sticky Situation
18:20 That '70s show - 8ος Κύκλος 
Επ.18  We Will Rock You
18:40 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.19  A Hard Jay's Night
18:45 Bob's Burgers - 6ος Κύκλος 
Επ.1  Sliding Bobs
19:05 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.20  Australia
19:05 Family Guy - 13ος Κύκλος 
Επ.10  Grimm Jobs
19:30 Grey's anatomy - 10ος Κύκλος 
Επ.3  Everybody's Crying Mercy
19:30 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.6  Blow Out
20:15 Criminal Minds - 8ος κύκλος 
Επ.15  Broken
20:15 Grey's anatomy - 10ος Κύκλος 
Επ.4  Puttin' on the Ritz
21:00 Last Man Standing - 6ος Κύκλος 
Επ.6  A New Place for One of Our People
21:00 11.22.63 - 1ος Κύκλος 
Επ.7  Happy Birthday, Lee Harvey Oswald
21:25 The Mick - 1ος Κύκλος 
Επ.12  The Wolf
21:50 Sleepy Hollow - 4ος Κύκλος 
Επ.3  Heads of State
21:50 Once upon a time - 6ος Κύκλος 
Επ.1  The Savior
22:40 Salem - 3ος Κύκλος 
Επ.2  The Heart Is a Devil
22:40 Suits - 6ος Κύκλος 
Επ.4  Turn
23:30 Last Man Standing - 6ος Κύκλος 
Επ.6  A New Place for One of Our People
23:30 Homeland - 6ος Κύκλος 
Επ.4  A Flash of Light
23:55 The Mick - 1ος Κύκλος 
Επ.12  The Wolf
00:20 Once upon a time - 6ος Κύκλος 
Επ.1  The Savior
00:25 Sleepy Hollow - 4ος Κύκλος 
Επ.3  Heads of State
01:10 Salem - 3ος Κύκλος 
Επ.2  The Heart Is a Devil
Πρόγραμμα ANT1
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Το καφέ της Χαράς
17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Δίδυμα φεγγάρια - κύκλος 1 
Επ.25  Επ. 25
19:00 Ant1 news
20:00 Μπρούσκο 
Επ.169  Επ. 169
21:00 So You Think You Can Dance
01:00 Vice
02:00 Επιθυμίες
03:15 Το καφέ της Χαράς
04:15 Vice
05:15 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας
Πρόγραμμα ALPHA
15:45 Αυτές είναι οι Kardashians - κύκλος 1 I'm Watching You
16:15 Αυτές είναι οι Kardashians - κύκλος 1 I'm Watching You
16:45 Ready, Steady, Cook
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
21:00 Παραμύθι αλλιώς - κύκλος 1 
Επ.3  Επ. 3
22:00 Αστέρας Ραχούλας - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
23:00 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.22  Εορταστικό Χριστουγέννων
23:50 Miami vice
02:30 Αυτές είναι οι Kardashians - κύκλος 1 I'm Watching You
03:00 Αυτές είναι οι Kardashians - κύκλος 1 I'm Watching You
03:30 Δύο και κάτι άνδρες - 9ος Κύκλος 
Επ.14  A Possum on Chemo
04:00 Δύο και κάτι άνδρες - 9ος Κύκλος 
Επ.14  A Possum on Chemo
04:30 Eurodata
04:45 TV Mall
05:10 Εικόνες
Πρόγραμμα novacinema2
13:40 Ο άνθρωπος των δύο αιώνων
15:55 Action zone
16:30 X-Men: Απόκαλιψ
19:00 Μια θάλασσα απο δέντρα
21:00 Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο
22:40 Το χαμόγελο της Μόνα Λίζα
00:40 Ασύλληπτη συμμορία
02:30 Κινηματογραφικά νέα
03:30 Ο Βασιλιάς μου
05:35 Μίλια μπροστά
Πρόγραμμα National Geographic
13:35 Τρομος στον αερα - κύκλος 1 Μικρά λάθη
14:25 Wicked tuna - κύκλος 6 Ποιος Χρειάζεται τους Καπετάνιους;
15:15 Supercar Megabuild - κύκλος 2 Jaguar Dragster
16:55 Ο χρυσός του Γιουκον - κύκλος 4 Δύσκολες στιγμές
17:40 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 15 Μοιραία αλλαγή πορείας
18:30 Οι παραξενες ιστοριες των Ναζι - κύκλος 1 Μυστικό Φρούριο Τέχνης
20:10 Οι διασώστες της 11ης Σεπτεμβρίου
21:00 La 92: Η εξέγερση
23:50 Οι διασώστες της 11ης Σεπτεμβρίου
00:40 La 92: Η εξέγερση
02:40 Ο χρυσός του Γιουκον - κύκλος 4 Δύσκολες στιγμές
03:25 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 15 Μοιραία αλλαγή πορείας
04:15 Supercar Megabuild - κύκλος 2 Jaguar Dragster
05:05 Οι παραξενες ιστοριες των Ναζι - κύκλος 1 Μυστικό Φρούριο Τέχνης
06:00 Ο χρυσός του Γιουκον - κύκλος 4 Αίμα ή κέρδος
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 ΣΚΑΪ στις 3
16:00 Survivor Πανόραμα
17:50 Δελτίο στη Νοηματική
18:00 Rodeo!
19:00 Κάνε παζάρι
20:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Αυτό που θέλουν οι γυναίκες
23:45 Η νύφη το 'σκασε
02:00 Celebrity Travel
02:45 Γη: Σενάρια Καταστροφής - κύκλος 2 
Επ.3  Flooded Earth
03:45 Κάνε παζάρι
04:30 Survivor Πανόραμα
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
13:30 Μαγευτικοί κήποι - κύκλος 1 The Vallee Aux Loups (Γαλλία)
14:00 Επικίνδυνες Διαδρομές
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Στάση ΕΡΤ
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15 Αίθουσα Σύνταξης
19:40 Η μηχανή του χρόνου Η εποχή των Κοτζαμπάσηδων
20:45 Ο καιρός στην ώρα του
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Πολιτιστικό Δελτίο
22:15 Το πατρικό μου - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
23:15 Η Δεκαετία του '80 - κύκλος 1 Μεγαλώνοντας με την τηλεόραση
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:15 Νέες εξερευνήσεις - κύκλος 1 
Επ.7  Αιθιοπία
01:10 Στάση ΕΡΤ
03:15 Η Δεκαετία του '80 - κύκλος 1 Μεγαλώνοντας με την τηλεόραση
04:15 Νέες εξερευνήσεις - κύκλος 1 
Επ.7  Αιθιοπία
05:15 Επικίνδυνες Διαδρομές
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
13:40 Γεύσεις από Ελλάδα
14:30 Η Πεντάμορφη και το Τέρας
15:30 Ο ζηλιαρόγατος
17:20 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
18:45 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα LIVE
21:15 Art week
22:15 Βασίλης Σκουλάς: Από το Ηρώδειο και το Μέγαρο στη Φορτέτζα
00:15 Παρασκήνιο  Blog: Ένας δημόσιος χώρος
01:00 Εδώ Που Τα Λέμε
02:15 Γεύσεις από Ελλάδα
03:00 Art week
04:00 Ο ψεύτης παππούς 
Επ.1  Επ. 1
05:00 Η Πεντάμορφη και το Τέρας
Πρόγραμμα novacinema3
19:20 Όμηρος
21:00 The transporter refueled
23:00 Sinister 2
00:40 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Taxi pervers
03:10 Γράμματα από το Ιβο Τζίμα
05:30 Τετάρτη 04:45
06:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
14:15 Η ιστορια του στιλ των διασημων
15:00 Second Wives Club - κύκλος 1 Second wives club
16:00 Second Wives Club - κύκλος 1 Δυσαρεστημένοι κατασκηνωτές
17:15 Η ιστορια του στιλ των διασημων
18:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Φρου φρου και βασιλικά αρώματα
19:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Keeping Up with the Kardashians
20:00 Second Wives Club - κύκλος 1 Second wives club
21:00 Second Wives Club - κύκλος 1 Δυσαρεστημένοι κατασκηνωτές
22:00 Second Wives Club - κύκλος 1 Προβλήματα στον παράδεισο
23:15 Μεντιουμ του Χόλιγουντ - κύκλος 2 Nico Tortorella, Ice-t και Coco Austin
00:30 Η ιστορια του στιλ των διασημων
01:00 E! News
02:00 Second Wives Club - κύκλος 1 Δυσαρεστημένοι κατασκηνωτές
03:00 Second Wives Club - κύκλος 1 Προβλήματα στον παράδεισο
04:00 E! News
05:00 Η ιστορία του στιλ των διάσημων - κύκλος 2 Τζένιφερ Λόρενς
05:30 Η ιστορία του στιλ των διάσημων - κύκλος 2 Τζένιφερ Λόρενς
06:00 Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς - 3ος κύκλος Partycrasher
Πρόγραμμα STAR
14:00 Master Chef
15:10 Shopping Star
16:35 Blind taste
17:45 STAR News
17:55 AR3NA - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
18:50 Ο τροχός της τύχης
19:55 STAR News
21:00 Master Chef
22:20 Ο Ηλίας του 16ου
00:30 Zero Dark Thirty
03:45 Hart of Dixie - 1ος Κύκλος 
Επ.6  The Undead & The Unsaid
04:45 Ο τροχός της τύχης
Πρόγραμμα OTE cinema 2
13:10 Ράτσετ και Κλανκ
14:45 Ο μάγος του Οζ: Η επιστροφή της Ντόροθι
16:20 Οργισμένα νιάτα
18:10 Η άλλη όψη του θυμού
20:15 Before I Disappear
22:00 13 Ώρες: Οι μυστικοί πράκτορες της Βεγγάζης
00:30 Cybernatural
01:55 Friend Request
03:30 Υπηρέτησα τον βασιλιά της Αγγλίας
05:30 Μαντάμ Μποβαρί
Πρόγραμμα OTE cinema 3
13:10 Ορκίζομαι είμαι αθώα
14:55 Η βουλευτίνα
16:35 Υπολοχαγός Νατάσσα
18:45 Η χαρτορίχτρα
20:25 Όλοι οι άνδρες είναι ίδιοι
22:00 Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο κοντός
23:40 Κάλπικη λίρα
01:50 Ο σκληρός άνδρας
03:10 Ο Μικές παντρεύεται
04:50 Αγάπησα και πόνεσα
Πρόγραμμα ΟΤΕ cinema 4
17:00 Star Trek
18:00 Thirteen - κύκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
19:00 Broken - κύκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
20:00 SS-GB - κύκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
21:00 Riviera - κυκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
22:00 Riviera - κυκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
23:00 Fargo - 2ος κύκλος 
Επ.1  Waiting for Dutch
00:00 Last Week Tonight
00:40 Mozart in the Jungle - κύκλος 3 
Επ.1  La Fiamma
01:15 Mozart in the Jungle - κύκλος 3 
Επ.1  La Fiamma
01:50 Zoo
02:40 Riviera - κυκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
03:35 Last Week Tonight
04:10 Fargo - 2ος κύκλος 
Επ.1  Waiting for Dutch
05:05 Ξανά μαζί σας μετά τις 15:00
Πρόγραμμα novasports1
15:00 Emf Euro 2017: Α Ημιτελικος / Ουγγαρία - Ρωσία (E)
16:15 Emf Euro 2017: Β Ημιτελικος / Ρουμανία - Τσεχία (E)
17:30 Στιγμιότυπα Blancpain Gt Sprint
18:30 Υδάτινα σπορ απ όλο τον κόσμο
19:00 Καλλιθέα - ΑΕΚ (Μ)
21:00 Στιγμιότυπα Blancpain Gt Sprint
22:00 Super League Ελλαδα 2016/17: MVP - κύκλος 1 2η αγ.: Πασχαλάκης (ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα)
00:00 Emf Euro 2017: Α Ημιτελικος / Ουγγαρία - Ρωσία (E)
01:15 Emf Euro 2017: Β Ημιτελικος / Ρουμανία - Τσεχία (E)
02:30 Super League 2016/17: Best Goal - κύκλος 1 Κ. Φορτούνης (Ολυμπιακός - Αστέρας Τρ.)
04:30 Καλλιθέα - ΑΕΚ (Μ)
Πρόγραμμα History Channel HD
14:00 Περί Αρετής και Ανδρείας: Γιάννης Μακρυγιάννης
14:50 Αρχαία στο Φως: 1 Ιουνίου 1933
15:00 Δοκός: Το Αρχαιότερο Γνωστό Ναυάγιο στον Κόσμο
16:00 Ο Ιπποκράτης στην Αρχαία Ολυμπία
17:00 Αναστενάρια
17:30 Αρχαιολογικές ξεναγήσεις κυκλάδων - κύκλος 1 Αρχαία Σύρος, Κέα, Κύθνος, Σίφνος, Σίκινος, Αμοργός
18:10 Ιλιάδα Οδύσσεια: Το Mυστήριο των Oμηρικών Eπών
19:10 Ίμβρος: της μνήμης και της λήθης
20:00 Επτά μουσεία, ένα ταξίδι Βόλος: Μουσείο Πλινθοκεραμοποιίας Ν. και Σ. Τσαλαπάτα
20:40 Ο Γλύπτης Αντώνης Σώχος
21:00 Ελλάδα από το Α έως το Ω Η Κρήτη των μύθων και της αρχαιολογίας
22:00 Αρχαία Ήλις: Η Διοργανώτρια Πόλη των Ολυμπιακών Αγώνων
22:50 Αρχαία στο Φως: 25 Μαΐου 1931
23:00 Οι Πρώτοι Ολυμπιακοί Αγώνες - Τιμή και Δόξα
00:00 Ιλιάδα Οδύσσεια: Το Mυστήριο των Oμηρικών Eπών
01:00 Ο Ιπποκράτης στην Αρχαία Ολυμπία
02:00 Επτά μουσεία, ένα ταξίδι Βόλος: Μουσείο Πλινθοκεραμοποιίας Ν. και Σ. Τσαλαπάτα
02:40 Αρχαιολογικές ξεναγήσεις κυκλάδων - κύκλος 1 Αρχαία Σύρος, Κέα, Κύθνος, Σίφνος, Σίκινος, Αμοργός
03:20 Αρχαία στο Φως: 25 Μαΐου 1931
03:30 Ίμβρος: της μνήμης και της λήθης
04:20 Αναστενάρια
04:50 Αρχαία Ήλις: Η Διοργανώτρια Πόλη των Ολυμπιακών Αγώνων
05:40 Ο Γλύπτης Αντώνης Σώχος
Πρόγραμμα novasports1
15:00 Emf Euro 2017: Α Ημιτελικος / Ουγγαρία - Ρωσία (E)
16:15 Emf Euro 2017: Β Ημιτελικος / Ρουμανία - Τσεχία (E)
17:30 Στιγμιότυπα Blancpain Gt Sprint
18:30 Υδάτινα σπορ απ όλο τον κόσμο
19:00 Καλλιθέα - ΑΕΚ (Μ)
21:00 Στιγμιότυπα Blancpain Gt Sprint
22:00 Super League Ελλαδα 2016/17: MVP - κύκλος 1 2η αγ.: Πασχαλάκης (ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα)
00:00 Emf Euro 2017: Α Ημιτελικος / Ουγγαρία - Ρωσία (E)
01:15 Emf Euro 2017: Β Ημιτελικος / Ρουμανία - Τσεχία (E)
02:30 Super League 2016/17: Best Goal - κύκλος 1 Κ. Φορτούνης (Ολυμπιακός - Αστέρας Τρ.)
04:30 Καλλιθέα - ΑΕΚ (Μ)
Πρόγραμμα OTE Sport 1 HD
14:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μάντσεστερ Σίτι
16:00 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ - Έβερτον
18:00 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Λίβερπουλ
20:00 Ποδόσφαιρο: Γιουνγκ Μπόις - Ολυμπιακός
22:00 We Own the City
00:00 Ποδόσφαιρο: Λεβερκούζεν - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
02:00 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Λίβερπουλ
04:00 Ποδόσφαιρο: Ρόμα - Λάτσιο