Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 30 Απριλίου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
00:40 Το μεγάλο χτύπημα
02:30 Σίνα: Η βασίλισσα της ζούγκλας
03:30 The Big C
04:00 Fantasy Island
05:00 Παράλληλοι δρόμοι
06:00 Τα μυστικά της Εδέμ
07:00 Μην φοβάσαι τη φωτιά
08:00 Σκορπιός
09:00 Drop Dead Diva - 1ος κύκλος 
Επ.10  Make me a match
09:50 Η Τζίνι και το τζίνι
10:20 Παιδική χαρά
11:00 Κουνελάκι από σπίτι
13:00 Μπαμπά μην τρέχεις
14:00 Το κόκκινο δωμάτιο
15:00 Μπαμπάδες, νταντάδες & μικροί κατασκηνωτές εν δράσει
16:50 Η χειρότερη εβδομάδα της ζωής μου 
Επ.4  Bachelor μετ' εμποδίων
17:40 7 θανάσιμες πεθερές
20:00 Taxi Girl
21:00 SWAT: Επίλεκτη ομάδα κρούσης
23:20 Ερωτικά παιχνίδια
Πρόγραμμα OTE cinema 1 HD
00:20 Άμισταντ
02:55 Με απόκρυψη (Τιμωρία)
04:40 Albatross
06:10 Εγώ, ο απαισιότατος 2
07:50 Τέλος διαδρομής
09:40 Η Τίνκερμπελ και οι πειρατές (και σε 3D)
11:00 Lead with your Heart
12:40 Big Stone Gap
14:30 Χελωνονιντζάκια 2
16:30 Take Care
18:20 Η μεγάλη διάσωση
20:25 Buzz
21:00 Πριν έρθεις εσύ
23:10 Το πείραμα
Πρόγραμμα novacinema1
01:25 Μίλια μπροστά
03:05 Κινηματογραφικά νέα
03:35 Συνέβη στη Γαλλία
05:10 Όταν ξυπνά το θηρίο
06:35 Κινηματογραφικά νέα
07:25 Άλο ... Ντόλι !
09:50 Becoming Mike Nichols
11:05 Κινηματογραφικά νέα
11:40 Adidas vs Puma
13:45 Η πριγκίπισσα το 'σκασε
15:25 The hunger games: Η επανάσταση - 2ο μέρος
17:45 Ο αρχάριος
19:50 Πίσω από το παιχνίδι
22:00 Ο θρύλος του Ταρζάν
Πρόγραμμα FOXlife
00:10 Salem - 3ος Κύκλος 
Επ.4  Night's Black Agents
00:55 Mistresses - 3ος Κύκλος 
Επ.10  What Could Have Been
01:40 Mistresses - 3ος Κύκλος 
Επ.11  Guilt by Association
02:25 Mistresses - 3ος Κύκλος 
Επ.12  Reasonable Doubt
03:10 Mistresses - 3ος Κύκλος 
Επ.13  Goodbye Girl
03:55 Mistresses - 4ος Κύκλος 
Επ.1  The New Girls
04:40 The muppets - 1ος κύκλος 
Επ.15  Generally Inhospitable
05:00 The muppets - 1ος κύκλος 
Επ.16  Because…Love
05:25 Raising Hope - 4ος Κύκλος 
Επ.1  Déjà Vu Man
05:45 Raising Hope - 4ος Κύκλος 
Επ.2  Burt Bucks
06:10 Raising Hope - 4ος Κύκλος 
Επ.3  Ship Happens
06:30 Last Man Standing - 6ος Κύκλος 
Επ.20  Heavy Meddle
06:55 Modern Family - 2ος κύκλος 
Επ.3  Earthquake
07:20 Modern Family - 2ος κύκλος 
Επ.4  Strangers on a Treadmill
07:45 Modern Family - 2ος κύκλος 
Επ.5  Unplugged
08:10 Modern Family - 2ος κύκλος 
Επ.6  Halloween
08:35 Modern Family - 2ος κύκλος 
Επ.7  Chirp
09:00 Modern Family - 2ος κύκλος 
Επ.8  Manny Get Your Gun
09:25 Modern Family - 2ος κύκλος 
Επ.9  Mother Tucker
09:45 Modern Family - 2ος κύκλος 
Επ.10  Dance Dance Revelation
10:10 Modern Family - 2ος κύκλος 
Επ.11  Slow Down Your Neighbors
10:35 Modern Family - 2ος κύκλος 
Επ.12  Our Children, Ourselves
11:00 Jamie & Jimmy's Food Fight Club - 4ος Κύκλος 
Επ.6  Anna Friel
11:50 Project Runway - 14ος Κύκλος 
Επ.7  Lace To The Finish
12:35 Modern Family - 8ος Κύκλος 
Επ.15  Finding Fizbo
13:00 New Girl - 6ος Κύκλος 
Επ.16  Operation: Bobcat
13:25 This Is Us - 1ος Κύκλος 
Επ.16  Memphis
14:10 Grey's anatomy - 13ος Κύκλος 
Επ.21 
14:55 Scandal - 6ος Κύκλος 
Επ.11 
15:40 The Catch - 2ος Κύκλος 
Επ.7  The Birthday Party
16:25 Mistresses - 4ος Κύκλος 
Επ.2  Mistaken Identity
17:10 Mistresses - 4ος Κύκλος 
Επ.3  Under Pressure
17:55 Mistresses - 4ος Κύκλος 
Επ.4  Blurred Lines
18:40 Mistresses - 4ος Κύκλος 
Επ.5  Lean In
19:25 Mistresses - 4ος Κύκλος 
Επ.6  What Happens In Vegas
20:10 Last Man Standing - 6ος Κύκλος 
Επ.20  Heavy Meddle
20:35 The Mick - 1ος Κύκλος 
Επ.4  The Balloon
21:00 Genius - 1ος Κύκλος 
Επ.1  Einstein: Chapter One
22:10 Grey's anatomy - 13ος Κύκλος 
Επ.21 
23:00 Scandal - 6ος Κύκλος 
Επ.11 
Πρόγραμμα ANT1
01:00 Vice
02:00 Κλεμμένη ζωή
03:00 Ποτέ δεν είναι αργά
04:00 Vice
05:15 Όσο υπάρχει αγάπη
06:15 Τα μαχαιρώματα
07:00 Πάτερ ημών
07:45 Λίφτινγκ
08:45 Υγεία πάνω απ' όλα
09:45 ΣουΚου
13:00 Ant1 news
13:45 Εγκλήματα - 2ος κύκλος 
Επ.7  Επ. 7
15:00 So You Think You Can Dance
17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Lucky Room
19:00 Ant1 news
20:00 Your face sounds familiar (2016)
Πρόγραμμα ALPHA
01:30 Checkpoint Alpha
03:00 10η εντολή
04:00 Grand hotel 
Επ.18  Επ.18
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Εικόνες
05:45 Θα σε δω στο πλοίο
06:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:00 TV Mall
08:00 Σοφία, η πριγκίπισσα
08:55 Η μπουτίκ της Μίνι
09:00 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.22  Εορταστικό Χριστουγέννων
09:45 Σπίτι μου σπιτάκι μου
13:00 Ειδήσεις
14:00 Ψηλός, λιγνός και ψεύταρος
16:00 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.22  Εορταστικό Χριστουγέννων
16:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:00 Στο δρόμο
18:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος 
Επ.18  Επ. 18
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.22  Εορταστικό Χριστουγέννων
21:00 Σε 60 δευτερόλεπτα
23:15 Ρόνιν
Πρόγραμμα novacinema2
00:25 Δίδυμοι θρύλοι
02:35 Κινηματογραφικά νέα
03:20 Αποκαλύψεις
05:30 Στην κόψη του χρόνου
07:00 Ο Καλόσαυρος
08:55 Η πόλη των αγγέλων
10:50 Το χρονικό μιας αθωότητας
12:30 Κωδικό όνομα U.N.C.L.E.
14:30 Έρωτας πάνω από τον νομο
16:15 Batman v Superman: Η αυγή της δικαιοσύνης
18:50 Η αλήθεια
21:00 45 χρόνια
22:40 Το κόλπο
Πρόγραμμα National Geographic
00:20 Η ιστορία του Θεού - κύκλος 2 Η Ιστορια Του Θεού
01:15 Origins: Το ταξίδι της ανθρωπότητας - κύκλος 1 Η Πρόοδος του Πολέμου
02:05 Original sin: sex - κύκλος 1 Η Νέα Κανονικότητα
02:50 Ενας χρονος στο διάστημα
03:35 Making Mars
04:25 Κλοπή σεληνιακών πετρωμάτων
05:15 Λίθος 400 εκατομμυρίων δολαρίων
06:00 Ice road rescue - κύκλος 1 Το τέλος του χειμώνα
06:05 Ice road rescue - κύκλος 1 Το τέλος του χειμώνα
06:50 Area 51: Απόρρητοι φάκελοι της CIA
07:35 Ιδιοφυϊα από τον Stephen Hawking - κύκλος 1 Πώς σχηματίστηκε το σύμπαν;
08:25 Ενας χρονος στο διάστημα
09:10 The greeks - κύκλος 1 Από Ανθρωποι Σπηλαίων σε Βασιλιάδες
10:00 The greeks - κύκλος 1 Η Θετική Διαμάχη
10:50 The greeks - κύκλος 1 Αναζητώντας το Μεγαλείο
11:40 Γρίφοι της Βίβλου - 2017 Special
12:25 Αυτοκίνητα εκπέμπουν sos - κύκλος 5 Renault 5 GT Turbo
13:15 Λίκνο των θεών
14:05 Origins: Το ταξίδι της ανθρωπότητας - κύκλος 1 Η Πρόοδος του Πολέμου
14:55 Η ιστορία του Θεού - κύκλος 2 με τον Morgan Freeman
15:50 Η ιστορία του Θεού - κύκλος 2 με τον Morgan Freeman
16:45 Η ιστορία του Θεού - κύκλος 2 Η Ιστορια Του Θεού
17:40 Μυστήρια της αρχαιότητας - 2ος κύκλος Η μεγάλη πλημμύρα
18:30 Παπας εναντιον Χιτλερ
20:05 Η ιστορία του Θεού - κύκλος 1 Η ιστορία του Θεού
21:00 Genius
22:10 Origins: Το ταξίδι της ανθρωπότητας - κύκλος 1 Τα Μηνύματα στους Τοίχους
23:00 Ο μυστικός τάφος της Κίνας
Πρόγραμμα Fox
00:10 The Americans - 5ος Κύκλος 
Επ.2  Pests
01:00 American horror story - 4ος κύκλος 
Επ.1  Monsters Among Us
02:05 American horror story - 4ος κύκλος 
Επ.2  Massacres and Matinees
03:00 American horror story - 4ος κύκλος 
Επ.3  Edward Mordrake: Part 1
03:55 American horror story - 4ος κύκλος 
Επ.4  Edward Mordrake: Part 2
04:40 American horror story - 4ος κύκλος 
Επ.5  Pink Cupcakes
05:30 Bob's Burgers - 7ος Κύκλος 
Επ.9  Bob Actually
05:55 That '70s show - 5ος κύκλος 
Επ.9  Black Dog
06:15 That '70s show - 5ος κύκλος 
Επ.10  The Crunge
06:40 That '70s show - 5ος κύκλος 
Επ.11  The Girl I Love
07:00 That '70s show - 5ος κύκλος 
Επ.12  Misty Mountain Hop
07:25 That '70s show - 5ος κύκλος 
Επ.13  Your Time is Gonna Come
07:45 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.19  The Key
08:30 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.20  Tonight
09:15 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.21  Go
10:00 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.22  Flight
10:45 Prison Break - 2ος κύκλος 
Επ.1  Manhunt
11:30 How I met your mother - 7ος Κύκλος 
Επ.9  Disaster Averted
11:50 How I met your mother - 7ος Κύκλος 
Επ.10  Tick, Tick, Tick...
12:15 How I met your mother - 7ος Κύκλος 
Επ.11  The Rebound Girl
12:35 How I met your mother - 7ος Κύκλος 
Επ.12  Symphony of Illumination
13:00 How I met your mother - 7ος Κύκλος 
Επ.13  Tailgate
13:25 That '70s show - 5ος κύκλος 
Επ.9  Black Dog
13:50 That '70s show - 5ος κύκλος 
Επ.10  The Crunge
14:15 That '70s show - 5ος κύκλος 
Επ.11  The Girl I Love
14:40 That '70s show - 5ος κύκλος 
Επ.12  Misty Mountain Hop
15:05 That '70s show - 5ος κύκλος 
Επ.13  Your Time is Gonna Come
15:30 Feud: Bette and Joan - 1ος Κύκλος 
Επ.7  Abandoned
16:20 Empire - 3ος Κύκλος 
Επ.15  Civil Hands Unclean
17:05 Suits - 5ος Κύκλος 
Επ.12  Live to Fight...
17:50 Suits - 5ος Κύκλος 
Επ.13  God's Green Earth
18:35 Suits - 5ος Κύκλος 
Επ.14  Self Defense
19:20 Suits - 5ος Κύκλος 
Επ.15  Tick Tock
20:10 Suits - 5ος Κύκλος 
Επ.16  25th Hour
21:00 Feud: Bette and Joan - 1ος Κύκλος 
Επ.8  You Mean All This Time We Could…
21:50 The Americans - 5ος Κύκλος 
Επ.2  Pests
22:40 Criminal Minds - 12ος Κύκλος 
Επ.11  Surface Tension
23:25 Outcast - 2ος Κύκλος 
Επ.3 
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
01:15 Rodeo!
02:15 Game of Thrones - 1ος κύκλος 
Επ.1  Winter is coming
03:15 Happy traveller
04:15 Γλυκές αλχημείες
05:15 Σαββατοκύριακο με δράση
06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Ακραίως
11:30 Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
12:00 7 ημέρες κόσμος
12:30 7 ημέρες επιστήμη
13:00 Goal χωρίς σύνορα
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 7 ημέρες Ελλάδα
15:00 Masterclass
16:00 Chef στον αέρα
17:00 Traction
17:30 Δελτίο στη Νοηματική
17:45 Κορίτσια για φίλημα
20:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:30 Με σειρά εξαφάνισης
02:30 Από τον Φρόιντ στο διαδίκτυο  Από τον Φρόιντ στο διαδίκτυο
03:30 Επτά
04:30 Europe
06:00 Οίνος ο αγαπητός - κύκλος 1 Νεμέα
06:45 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
07:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Πάμε Αλλιώς
11:30 Με αρετή και τόλμη
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Ελλήνων Δρώμενα ...Θα πάω να βγω στην Πάρο
13:00 Το αλάτι της Γης  
Επ.12  Ανατολής και Μεσογείου... γωνία!
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Προσωπικά
17:00 28 φορές Ευρώπη - κύκλος 1 Νοσταλγώντας τη Σίσι
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:30 Άνιμερτ - κύκλος 1 Ο γλάρος
19:00 Αθήνα Καλεί Μόσχα
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 1 
Επ.1  Power
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
21:30 Αθλητική Κυριακή
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
01:15 Από αγκάθι ρόδο - κύκλος 1 Από Αγκάθι Ρόδο
02:15 Τοπικές κουζίνες - κύκλος 1 Βουβάλια Κερκίνης
03:15 Η Άννα των Αγρών
04:00 Η Άννα των Αγρών
04:45 Στα παιδιά ο λόγος
07:00 Οι βιβλιοθήκες της Αθήνας - κύκλος 1 Εθνική Βιβλιοθήκη της Ελλάδος
08:00 Θεία Λειτουργία
10:30 Φωτεινά μονοπάτια - κύκλος 1 Ο Άγιος Διονύσιος, ο εν Ολύμπω, μία χαρισματική μορφή
11:30 Σεφ Πάστα Βράστα
12:30 Ο Λούκι Λουκ σε νέες περιπέτειες
13:00 Auto Moto ΕΡΤ
14:00 Formula 1 2017
15:00 Formula 1 2017 LIVE
17:30 Art week
18:30 Κεντρική αγορά: Γεύσεις της πόλης 
Επ.1  Βαρκελώνη
19:30 Πύργος Αθηνών
20:00 Πλανήτης Γη
21:45 Εντός Αττικής - κύκλος 1 Λαύριο, Α' Μέρος
22:00 Κλήρωση ΟΠΑΠ
22:15 Ludlow, οι Έλληνες στους πολέμους του Άνθρακα
23:45 Ανωτέρα βία
Πρόγραμμα novacinema3
01:40 Truth, dare or bare
03:35 Ο τελευταίος κυνηγός μαγισσών
05:25 Νικίτα
07:25 Κινηματογραφικά νέα
08:20 Το πρόγραμμα
10:05 Η γέφυρα των κατασκόπων
12:25 Κινηματογραφικά νέα
13:20 Ο μοναχός που κατέβηκε το βουνό
15:15 Χ-Μen η αρχή: Γούλβεριν
17:05 Victor Frankenstein
19:00 Η τριλογία της απόκλισης: Ανταρσία
21:00 Grey Lady
22:40 Το απέραντο γαλάζιο
Πρόγραμμα E! Entertainment
00:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Αποτυχημενες επεμβασεις
01:00 E! News
02:00 Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1 Μεταδοτικά αισθήματα
03:00 Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1 Η παράσταση συνεχίζεται
04:00 E! News
05:00 Η ιστορια του στιλ των διασημων
05:30 Η ιστορια του στιλ των διασημων
06:00 Στη Νέα Υόρκη με τον EJ - κύκλος 1 Προβλήματα στον παράδεισο
06:30 Η ιστορια του στιλ των διασημων
07:00 So Cosmo - κύκλος 1 Vol. 1, No. 5. Is He Truly Into You?
08:00 So Cosmo - κύκλος 1 Vol.1, No.6. Bahamadrama
09:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1 Ουδέν κακόν αμιγές καλού
10:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1 Η χαμένη φωνή
11:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1 Από μαμά σε MILF
12:00 So Cosmo - κύκλος 1 Vol.1, No.2: Big New Futures
13:00 So Cosmo - κύκλος 1 Vol.1, No.3. Πριν πέσουν κεφάλια
14:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Υπέρογκα χείλη
15:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 J-Cup Juggernaut
16:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Here Comes Tummy Boo Hoo
17:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Αποτυχημενες επεμβασεις
18:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Η τελευταία προσπάθεια της Kim
19:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Paris
20:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Paris
21:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Paris
22:00 Rob and Chyna - κύκλος 1 Μικρό εμπόδιο στο δρόμο
23:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Paris
Πρόγραμμα STAR
02:15 Gossip girl
04:00 Psych - 2ος Κύκλος 
Επ.7  If You're So Smart, Then Why Are You Dead?
05:00 The secret circle
06:10 Teen titans
06:30 Transformers: Robots in Disguise
07:00 Τόμας, το τρενάκι
07:20 Πέππα: Το γουρουνάκι
07:30 Κέιτ και Μιμ-Μιμ
07:50 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν
08:20 Transformers Rescue Bots
08:50 Timmy Time
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:30 Η Μάσα και ο αρκούδος
10:00 Μπόμπι και Μπιλ
10:30 Σον, το πρόβατο
10:50 Garfield
11:10 Super hero girls
11:20 Η Μπάρμπι και το διαμαντένιο κάστρο
12:00 Η Μία κι εγώ
12:30 Dragons: Οι καβαλάρηδες του Μπερκ
13:00 The Looney Tunes show
13:30 Στραβοί πιλότοι! Μέρος ντέφτερον
15:15 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.8  The one with the list
15:45 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.8  The one with the list
16:15 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.8  The one with the list
16:45 30 Rock - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
17:10 30 Rock - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
17:40 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Arrow - 1ος κύκλος 
Επ.20  Home Invasion
18:50 The Big Bang Theory - 8ος κύκλος 
Επ.21  The Communication Deterioration
19:20 The Big Bang Theory - 8ος κύκλος 
Επ.21  The Communication Deterioration
19:55 STAR News
21:00 Η θεία μου η χίπισσα
23:10 Χωρίς ταυτότητα
Πρόγραμμα OTE cinema 2
00:00 Υποψίες
01:50 Χαρταετοί πάνω απ' την πόλη
04:00 Ο καλός, ο κακός κι ο περίεργος
06:05 X-Men: Ημέρες ενός ξεχασμένου μέλλοντος
08:15 Kiss Me
09:45 Το σκάνδαλο του πράσινου πύργου
11:20 Bruce Springsteen: In His Own Words
12:40 Παίζοντας με τη φωτιά
14:10 Ταξίδι στην άλλη όχθη
16:30 Βέρα Κρουζ
18:15 Ο Καίσαρας πρέπει να πεθάνει
19:40 Danton
22:00 Οι άντρες προτιμούν τις ξανθιές
23:45 Mr. Nice
Πρόγραμμα OTE cinema 3
01:00 Όργια σε τιμή ευκαιρίας
02:30 Ο νάνος και οι 7 χιονάτες
04:00 Ο τρελοπενηντάρης
05:40 Ο Θόδωρος και το δίκανο
07:20 Κάλπικη λίρα
09:25 Μανταλένα
11:05 Η δασκάλα με τα ξανθά μαλλιά
12:55 Ο τζίτζικας κι ο μέρμηγκας
14:25 Ρένα... να η ευκαιρία
16:10 Οι φανταρίνες
18:10 Ορατότης μηδέν
20:15 Ο μπλοφατζής
22:00 Κάτι να καίει
23:55 Πανικός
Πρόγραμμα ΟΤΕ cinema 4
00:00 Twin Peaks - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
00:50 Hemlock Grove - κύκλος 3 
Επ.1  A Place to Fall
01:40 Zoo
02:30 Chicago Justice - κύκλος 1ος 
Επ.1  Fake
03:20 Twin Peaks - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
04:10 Ξανά μαζί σας μετά τις 15:00
09:00 Ξανά μαζί σας μετά τις 15:00
15:00 Doubt - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
16:00 Taken - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
17:00 Star Trek
17:50 Peaky Blinders - κύκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
19:00 Colony - season 1 
Επ.1  Pilot
20:00 Zoo
21:15 Last Week Tonight
22:00 The Durrells
23:00 The last Kingdom
Πρόγραμμα novasports1
00:30 Γερμανικο κυπέλλο ποδοσφαίρου - κύκλος 1 Στιγμιότυπα, 2ος γύρος (Ε)
01:00 Πρωτάθλημα Μπάσκετ Α1 γυναικών
03:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Ηρακλής - Παναιτωλικός (E)
05:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 ΑΕΛ - Ξάνθη (E)
07:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Πλατανιάς - ΠΑΟΚ (E)
09:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 ΑΟΚ Κέρκυρα - Πανιώνιος (E)
11:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα (E)
13:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Λεβαδειακός - ΑΕΚ (E)
15:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Παναθηναϊκός - Ατρόμητος (E)
17:00 The Insider Euroleague - κύκλος 1 Νάντο Ντε Κολό - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
17:30 Παιζουμε Ελλαδα
21:00 Παίζουμε Ελλάδα
Πρόγραμμα History Channel HD
01:00 Παλιά Εργοστάσια της Αργολίδας
02:00 Η Μάχη του Σαρανταπόρου
02:30 Αρχαιολογικές ξεναγήσεις κυκλάδων - κύκλος 1 Αρχαία Σύρος, Κέα, Κύθνος, Σίφνος, Σίκινος, Αμοργός
03:00 Έτσι χάσαμε τη Σμύρνη
03:40 Γράμμα από το Σαρλερουά
04:00 Λέσβος
04:40 Μεταλλεία Κασσάνδρας: Ο Xρυσός του Μ. Αλέξανδρου
05:00 Αυτοί που τόλμησαν - κύκλος 1 Γεώργιος Παπανικολάου
06:00 Το Εμποροβιοτεχνικό Παρελθόν του Ναυπλίου
07:00 Αριστοτέλης Ωνάσης
08:00 Λέσβος
08:40 Γράμμα από το Σαρλερουά
09:00 Έτσι χάσαμε τη Σμύρνη
09:40 Μεταλλεία Κασσάνδρας: Ο Xρυσός του Μ. Αλέξανδρου
10:00 Αρχαιολογικές ξεναγήσεις κυκλάδων - κύκλος 1 Αρχαία Σύρος, Κέα, Κύθνος, Σίφνος, Σίκινος, Αμοργός
10:30 Η Μάχη του Σαρανταπόρου
11:00 Αριστοτέλης Ωνάσης
12:00 Βαλκανικοί Πόλεμοι - Κινηματογραφώντας την Ιστορία
13:00 Το Εμποροβιοτεχνικό Παρελθόν του Ναυπλίου
14:00 Παλιά Εργοστάσια της Αργολίδας
15:00 Αυτοί που τόλμησαν - κύκλος 1 Γεώργιος Παπανικολάου
16:00 Σύγχρονα Θαύματα: Το Μετρό της Αθήνας
16:50 Βαλκανικοί Πόλεμοι - Ο Ναυτικός Αγώνας
17:20 Μαρτυρίες και Εικόνες της Εποποιίας του 1940
18:00 Η Μάχη του Καλπακίου - 28 Οκτωβρίου 1940
18:30 Αρχαία ελλάδα: θέαμα και iστορία - κύκλος 1 Βασιλείς
Πρόγραμμα novasports1
00:30 Γερμανικο κυπέλλο ποδοσφαίρου - κύκλος 1 Στιγμιότυπα, 2ος γύρος (Ε)
01:00 Πρωτάθλημα Μπάσκετ Α1 γυναικών
03:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Ηρακλής - Παναιτωλικός (E)
05:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 ΑΕΛ - Ξάνθη (E)
07:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Πλατανιάς - ΠΑΟΚ (E)
09:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 ΑΟΚ Κέρκυρα - Πανιώνιος (E)
11:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα (E)
13:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Λεβαδειακός - ΑΕΚ (E)
15:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Παναθηναϊκός - Ατρόμητος (E)
17:00 The Insider Euroleague - κύκλος 1 Νάντο Ντε Κολό - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
17:30 Παιζουμε Ελλαδα
21:00 Παίζουμε Ελλάδα
Πρόγραμμα OTE Sport 1 HD
01:45 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Άντερλεχτ
04:15 Στιγμιότυπα
04:30 UEFA Champions League Magazine - κύκλος 1 
Επ.33  Ανασκόπηση της σεζόν
05:00 Ποδόσφαιρο: Σάλκε - Άγιαξ
07:30 UEFA Champions League Magazine - κύκλος 1 
Επ.33  Ανασκόπηση της σεζόν
08:00 Ποδόσφαιρο: Στόουκ - Γουέστ Χαμ
10:00 Ποδόσφαιρο: Σαουθάμπτον - Χαλ
12:00 Ποδόσφαιρο: Κρίσταλ Πάλας - Μπέρνλι
14:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Σουόνσι LIVE
16:05 Ποδόσφαιρο: Έβερτον - Τσέλσι LIVE
18:05 Στιγμιότυπα
18:30 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Άρσεναλ LIVE
20:30 Ο κόσμος του αγγλικού πρωταθλήματος
21:00 UEFA Champions League Magazine - κύκλος 1 
Επ.33  Ανασκόπηση της σεζόν
21:30 Στιγμιότυπα
21:45 Ποδόσφαιρο: Ίντερ - Νάπολι LIVE
23:45 Ποδόσφαιρο: Έβερτον - Τσέλσι