Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Παρασκευή 18 Ιανουαρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote cinema 1 HD
02:50 Bad Stepmother
04:20 Θάρρος ή αλήθεια
06:00 Ο μεγάλος φιλικός γίγαντας
08:00 Η τρομερη Γκίλυ
09:40 Υ.Γ Σ' αγαπώ
11:45 Ο αδελφός μου ο αρκούδος
13:15 The Adventurer: Η κατάρα του Μίδα
15:00 Ο Άγγλος ασθενής
17:45 Star Wars: Οι τελευταίοι Τζεντάι
20:20 Your Entertainment Fix
Πρόγραμμα novacinema1
03:10 Κινηματογραφικά νέα
03:40 Το ξύπνημα της Άνοιξης
05:15 Revenge
07:20 Αν μείνω
09:10 Το στιλ των σταρ
09:45 2012
12:25 Αντιο Κριστοφερ Ρομπιν
14:15 Ζωολογικός τύπος
16:00 Η φωλιά
17:40 Το ταλέντο
19:20 Hollywood Buzz
19:55 Θαύμα
22:00 Δικος μου μεχρι θανατου
23:40 Χαμος στη Βραζιλία
Πρόγραμμα FOXlife
03:05 Castle - 6ος κύκλος 
Επ.14  Dressed to Kill
03:45 Modern Family - 10ος Κύκλος  
Επ.2  Kiss and Tell
04:10 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.2  Sleepover Ready
04:35 Quantico - 2ος Κύκλος 
Επ.4  Kubark
05:15 Grandfathered - 1ος Κύκλος 
Επ.2  Dad Face
05:40 Grandfathered - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Guys' Night
06:00 Grey's anatomy - 14ος Κύκλος 
Επ.5  Danger Zone
06:45 Grey's anatomy - 14ος Κύκλος 
Επ.6  Come on Down to My Boat, Baby!
07:30 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.10  Thanksgiving III
07:50 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.11  Clavado En Un Bar
08:15 Chicago Med - 2ος Κύκλος  
Επ.12  Mirror, Mirror
09:00 Quantico - 2ος Κύκλος 
Επ.4  Kubark
09:40 Castle - 6ος κύκλος 
Επ.14  Dressed to Kill
10:25 Masterchef - 9ος Κύκλος 
Επ.21  The Semi Final
11:10 Grey's anatomy - 14ος Κύκλος 
Επ.7  Who Lives, Who Dies, Who Tells Your Story
11:50 Grey's anatomy - 14ος Κύκλος 
Επ.8  Out of Nowhere
12:35 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.12  Basketsball
12:55 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.13  Birthday
13:20 Chicago Med - 2ος Κύκλος  
Επ.13  Theseus' Ship
14:00 Last Man Standing - 7ος κύκλος 
Επ.8  HR's Rough n' Stuff
14:25 The Kids Are Alright - 1ος Κύκλος  
Επ.6  Behind the Counter
14:55 Grandfathered - 1ος Κύκλος 
Επ.2  Dad Face
15:15 Grandfathered - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Guys' Night
15:35 Quantico - 2ος Κύκλος 
Επ.5  KMFORGET
16:20 Castle - 6ος κύκλος 
Επ.15  Smells Like Teen Spirit
17:05 Grey's anatomy - 14ος Κύκλος 
Επ.9  Four Seasons in One Day
17:50 Grey's anatomy - 14ος Κύκλος 
Επ.10  Personal Jesus
18:35 Jamie Cooks Italy - 1ος Κύκλος 
Επ.5  Sicily
19:25 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.14  Prince
19:50 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.15  Exes
20:10 Chicago Med - 2ος Κύκλος  
Επ.14  Cold Front
21:00 Last Man Standing - 7ος κύκλος 
Επ.9  The Gift of the Mike Guy
21:25 The Kids Are Alright - 1ος Κύκλος  
Επ.7  Little Cyst
21:50 Grandfathered - 1ος Κύκλος 
Επ.4  Deadbeat
22:15 Grandfathered - 1ος Κύκλος 
Επ.5  Edie's Two Dads
22:35 Marvel's Cloak & Dagger - 1ος Κύκλος 
Επ.7  Lotus Eaters
23:20 Chicago Med - 2ος Κύκλος  
Επ.14  Cold Front
Πρόγραμμα ANT1
03:00 Μη μου λες αντίο
04:00 Το καφέ της Χαράς
05:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος 
Επ.27  Κωνσταντίνου και Ελένης βοήθεια μας
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι ψήνεται
17:15 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα χωρίς όνομα 
Επ.80  Επ. 80
19:30 Ant1 news
20:45 Η επιστροφή 
Επ.58  Επ. 58
21:45 Ο θησαυρός
Πρόγραμμα ALPHA
02:50 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ11 
Επ.5  Lions and Tigers and Texts
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal
05:10 Εικόνες
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
07:20 Η μικρή γοργόνα
07:45 Happy Day στον Alpha
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:00 Μην αρχίζεις τη μουρμούρα Κ6 
Επ.12  Επ. 12
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ3 
Επ.75  Επ. 75
21:00 Οι θαλασσιές οι χάντρες
23:10 Φως στο τούνελ
Πρόγραμμα novacinema2
03:50 Ο γιος μου
05:20 Το κρυφτό
07:05 Κινηματογραφικά νέα
08:05 Ο ήλιος του μεσονυχτίου
09:40 Ποτέ την Κυριακή
11:20 Η μάχη των φύλων
13:25 Γυάλινο κάστρο
15:40 Action zone
16:20 Ο άντρας που έριξε τον Λευκό Οίκο
18:10 Logan Lucky
20:15 Κάθε φορά, πρώτη φορά
22:00 Be cool
Πρόγραμμα Discovery
03:00 Πως γινεται; Κ15 Πως γινεται;
03:30 Πως γινεται; Κ15 Πως γινεται;
04:00 Βυθιζομενες πολεις Λονδίνο, Βρετανία
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Jag XK8
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Desoto Firedome
07:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Lincoln Continental
08:00 Πως φτιαχνεται; - κύκλος 1 Φακοί επαφής/ Ψωμί/ Αλουμινόχαρτο
08:30 Πως φτιαχνεται; Κ17 Διακοσμητικά Σομπρέρο/ Σάλτσες σαλάτας
09:00 Πώς Κατασκευάζονται - κύκλος 23 Βραβεία Grammy/ Φώτα ποδηλάτου
09:30 Πώς γίνεται; - κύκλος 3 Διαστημική Στολή/ Κινητήρες Ντίζελ
10:00 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων - κύκλος 3 Βρετανία
10:30 Μάχες φορτίων Μαχες φορτιων
11:00 Ένα διαφορετικό συνεργείο Cuda του '71/ Αντίο μικρέ Ρίτσαρντ
12:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 13 Sunbeam Alpine του 1963
13:00 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 25 Καλλιτεχνικά πινέλα/ Θερμαντήρες DEF
13:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 5 Πώς φτιάχνεται;
14:00 Fast N Loud - κύκλος 4 Η Harley κι εγώ
15:00 Fast N Loud - κύκλος 4 Η άφιξη του Camaro
16:00 Fast N Loud - κύκλος 4 Κατασκευή-αστραπή
17:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Φορτηγατζήδες στην ερημιά
18:00 Μάχες Αποσκευών - κύκλος 2 Σοκ και δέος
18:30 Μάχες φορτίων Μαχες φορτιων
19:00 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 6 Τρίκυκλα οχήματα/Μπαστούνια μπέιζμπολ
19:30 Πώς γίνεται; - κύκλος 13 Πως γινεται;
20:00 Άγνωστη αποστολή Κ4 
Επ.5  Μυστικά των Βίκινγκ
21:00 Κυνήγι θησαυρού στο νησί των φιδιών - κύκλος 2 Μέρα πληρωμής
22:00 Οι τελευταίοι κάτοικοι της Αλάσκα Κ4 Οι Τελευταίοι Κάτοικοι της Αλάσκα
23:00 Mad Dog made Ομάδα εξουδετέρωσης
Πρόγραμμα National Geographic
03:30 Valley of the boom Μέρος Α: Γεια σου Κόσμε
04:15 Valley of the boom Μέρος Β: Ψευδοκώδικας
05:05 Τραγωδία στον αέρα Κ17 Στο Καταχείμωνο
06:35 Αποστολή στον Ηλιο
08:05 Υπερ-εργοστάσια Boeing 747
09:40 Curiosity:το διαστημικό οχήμα στον Αρη
10:30 Στα βάθη του Τιτανικού
12:05 Υπερ-εργοστάσια Bentley
13:40 Τραγωδια στον αερα K18 Συνοριακές Τακτικές
14:30 Προκλήσεις Μηχανικής Βαθιά στο διάστημα
15:20 Wicked tuna: Βόρειοι και Νότιοι Κ5 Τ' Αγαθά Κόποις Κτώνται
16:05 Wicked tuna: Βόρειοι και Νότιοι Κ5 Ενας Λιγότερος
16:55 Wicked tuna: Βόρειοι και Νότιοι Κ5 Βόρεια Οργή
18:35 Τραγωδια στον αερα K18 Φονική Κλίση
19:25 Νησί χωρίς κανόνες Αλάσκα - Ειδική Εκδοση
20:10 Πρωτόγονη επιβίωση: τα πιο ακραία Ακραίες Ερημοι
21:00 Φυλακισμενοι στό εξωτερικο Κ12 Μεθαμφεταμίνη στην Ταϊλάνδη
21:50 Κρατουμενοι - ειδικη εκδοση Δεσμοί φυλακής
22:40 Drugs Inc. - κύκλος 5 Χάος στο Μέμφις
23:25 Φυλακισμενοι στό εξωτερικο Κ12 Μεθαμφεταμίνη στην Ταϊλάνδη
Πρόγραμμα Fox
03:10 Empire - 4ος Κύκλος 
Επ.6  Fortune Be Not Crost
03:55 Criminal Minds - 14ος κύκλος 
Επ.5  The Tall Man
04:40 Trust - Κύκλος 1 
Επ.6  John, Chapter 11
05:40 Τα φιλαράκια - 4ος κύκλος 
Επ.1  The one with the jellyfish
06:00 Criminal minds - 9ος κύκλος 
Επ.5  Route 66
06:45 American dad! - 5ος Κύκλος 
Επ.18  Weiner Of Our Discontent
07:10 Bob's Burgers - 6ος Κύκλος 
Επ.17  The Horse Rider-er
07:30 Suits - 1ος Κύκλος 
Επ.6  Tricks of the Trade
08:15 How I Met Your Mother - 4ος κύκλος 
Επ.5  Shelter Island
08:35 How I Met Your Mother - 4ος κύκλος 
Επ.6  Happily Ever After
09:00 Τα φιλαράκια - 3ος κύκλος 
Επ.23  The one with Ross's thing
09:20 Τα φιλαράκια - 3ος κύκλος 
Επ.24  The one with the ultimate fighting champion
09:45 Chicago P.D. - 2ος Κύκλος  
Επ.22  Push the Pain Away
10:30 American dad! - 5ος Κύκλος 
Επ.19  Daddy Queerest
10:50 Bob's Burgers - 6ος Κύκλος 
Επ.18  Glued, Where's My Bob?
11:15 Empire - 4ος Κύκλος 
Επ.7  The Lady Doth Protest
11:55 Empire - 4ος Κύκλος 
Επ.8  Cupid Painted Blind
12:40 Criminal minds - 9ος κύκλος 
Επ.6  In the Blood
13:25 Suits - 1ος Κύκλος 
Επ.7  Tricks of the Trade 
14:10 How I Met Your Mother - 4ος κύκλος 
Επ.7  Not a Father's Day
14:30 How I Met Your Mother - 4ος κύκλος 
Επ.8  Woooo!
14:55 Τα φιλαράκια - 3ος κύκλος 
Επ.25  The one at the beach
15:15 Τα φιλαράκια - 4ος κύκλος 
Επ.1  The one with the jellyfish
15:40 Chicago P.D. - 2ος Κύκλος  
Επ.23  Born Into Bad News
16:25 Deep State - 1ος Κύκλος 
Επ.3  The Man Came Around
17:15 American dad! - 5ος Κύκλος 
Επ.20  Stan's Night Out
17:35 Bob's Burgers - 6ος Κύκλος 
Επ.19  Glued, Where's My Bob?
18:00 Criminal minds - 9ος κύκλος 
Επ.7  Gatekeeper
18:45 Suits - 1ος Κύκλος 
Επ.8  Identity Crisis
19:30 How I Met Your Mother - 4ος κύκλος 
Επ.9  The naked man
19:50 How I Met Your Mother - 4ος κύκλος 
Επ.10  The fight
20:15 Τα φιλαράκια - 4ος κύκλος 
Επ.2  The one with the cat
20:40 Τα φιλαράκια - 4ος κύκλος 
Επ.3  The one with the 'cuffs
21:00 Chicago P.D. - 3ος Κύκλος  
Επ.1  Life Is Fluid
21:50 Deep State - 1ος Κύκλος 
Επ.4  Reunion
22:45 Criminal Minds - 14ος κύκλος 
Επ.5  The Tall Man
23:30 Mayans M.C. - 1ος Κύκλος  
Επ.7  Cucaracha/K'uruch
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
05:00 Μαζί σου
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί σου
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο στη Νοηματική
15:10 Όσο έχω εσένα 
Επ.86  Επ. 86
16:10 My Style Rocks
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Power of Love
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
02:45 Οι Ιδιοφυΐες του Αρχαίου Κόσμου - κύκλος 1 Οι Ιδιοφυΐες του Αρχαίου Κόσμου
03:40 Modus - κύκλος 2 
Επ.3  Episode #2.3
04:30 Jamaica Inn 
Επ.3  Επ. 3
05:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρώτη Είδηση
09:50 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:50 Άλλη διάσταση
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Δεύτερη Ματιά
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15 Οι Ιδιοφυΐες του Αρχαίου Κόσμου - κύκλος 1 Οι Ιδιοφυΐες του Αρχαίου Κόσμου
19:15 Η Επόμενη Μέρα
20:40 Ο καιρός στην ώρα του
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Στα τραγούδια λέμε ναι Κ2 Στα Τραγούδια Λέμε Ναι
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
02:45 Σαν παραμύθι  Γεννήθηκα για Κόρη
03:45 Ό,τι φτιάχνεται, το φτιάχνετε  
Επ.11  Επ. 11
04:15 Γεύσεις από Ελλάδα
05:00 I Love Lucy 
Επ.105  Επ. 105
05:30 I Love Lucy 
Επ.106  Επ. 106
06:00 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ7 
Επ.21  Επ. 21
07:00 Έρνεστ και Σελεστίν  
Επ.5  Επ. 5
07:10 Έρνεστ και Σελεστίν  
Επ.6  Επ. 6
07:25 Γιάκαρι  
Επ.10  Επ. 10
07:40 Γιάκαρι  
Επ.1  Επ. 1
08:00 Αμήχανη Βιομηχανία  
Επ.4  Ελευσίνα:Στον απόηχο των μηχανών
08:30 Η ΕΡΤ στη Βόρειο Ελλάδα  19o Φεστιβάλ Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης
09:00 Μνήμες Χαράς (Όταν η Ελλάδα Μεγάλωνε) - κύκλος 1 Η ένωση της Δωδεκανήσου με την Ελλάδα
10:00 Σαν παραμύθι  Γεννήθηκα για Κόρη
11:00 Ό,τι φτιάχνεται, το φτιάχνετε  
Επ.12  Επ. 12
11:30 Παραμύθι χωρίς όνομα  
Επ.9  Επ. 9
12:00 Τα Ψάθινα Καπέλα  
Επ.1  Επ. 1
12:50 I Love Lucy 
Επ.107  Επ. 107
13:30 Γεύσεις από Ελλάδα
14:15 Έρνεστ και Σελεστίν  
Επ.3  Επ. 3
14:30 Έρνεστ και Σελεστίν  
Επ.4  Επ. 4
14:45 Γιάκαρι  
Επ.10  Επ. 10
15:00 Γιάκαρι  
Επ.10  Επ. 10
15:15 Το σχολείο της Έλεν 
Επ.2  Επ. 2
15:30 Το σχολείο της Έλεν 
Επ.3  Επ. 3
15:45 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ7 
Επ.22  Επ. 22
16:30 Η Μπέττυ Παντρεύεται
18:00 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.39  Επ. 39
19:00 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.40  Επ. 40
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Κ7 
Επ.8  Επ. 8
21:00 Ατίθασες
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:45 Η μαχαιριά
Πρόγραμμα novacinema3
03:30 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
19:20 Απαγωγή
21:00 Ο αρχιτσιγκούνης
23:00 Η επίσκεψη
Πρόγραμμα E! Entertainment
03:00 E! News
04:00 Μεντιουμ του Χόλιγουντ - κύκλος 2 Eva Longoria, Bobby Brown, JWoww
05:00 Total bellas Κ2 Μεταβατική περίοδος
06:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Το ασυνήθιστο ζευγάρι και ο πρώην
07:00 Total bellas Κ2 Ποιος είναι το αφεντικό;
08:00 Total bellas Κ2 Αγώνας υπεροχής
09:00 E! News
10:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Ενας γιατρός θα μας σώσει
11:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Αναζητώντας το τέλειο στήθος
12:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Τα μπαλκόνια της ευτυχίας
13:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Τι Μου Λείπει Αραγε;
14:00 E! News
15:00 Μοντελα εν δρασει Κ1 Model Squad Ειδική Προβολή
16:00 Μοντελα εν δρασει Κ1 Ο κλοιός σφίγγει
17:00 Μοντελα εν δρασει Κ1 Λεπτές ισορροπίες
18:00 Μοντελα εν δρασει Κ1 Ενηλικίωση
19:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Αναζητώντας το τέλειο στήθος
20:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Τα μπαλκόνια της ευτυχίας
21:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Τι Μου Λείπει Αραγε;
22:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Μεγάλα ή Μικρά, Ολα Καλά
23:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
Πρόγραμμα STAR
04:15 Christine - 3ος κύκλος 
Επ.3  Popular
05:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο Κ4 Μαύρο Τριαντάφυλλο
06:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ- 4ος κύκλος 
Επ.15  Mr. Monk goes to the dentist
15:00 STAR News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif Κ2 
Επ.254  Επ. 254
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:55 STAR News
21:00 Lethal Weapon - κύκλος 2 
Επ.13  Episode #2.13
22:00 Lethal Weapon - κύκλος 2 
Επ.14  Episode #2.14
23:00 Transporter 3
Πρόγραμμα Cosmote cinema 2 HD
04:10 Φρέσκο αίμα
05:45 Αρδέννες
07:20 Fantasia 2000
08:45 Christmas in angel falls
10:20 Περηφάνια & προκατάληψη
12:30 High fidelity
14:30 Rules dont apply
16:40 A Song for Christmas
18:10 Ο πολικός αρκούδος και οι ανίκητοι
19:45 Κάτι αληθινό
22:00 Η οργή ενός υπομονετικού ανθρώπου
23:40 Lady Bird
Πρόγραμμα Cosmote cinema 3
03:00 Έλα να αγαπηθούμε ντάρλινγκ
04:35 Λατέρνα, φτώχεια και γαρύφαλλο
06:05 Μανταλένα
07:40 Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο κοντός
09:15 Δουλείες με φούντες
10:30 Ο Πατούχας
12:10 Οι μνηστήρες της Πηνελόπης
13:45 Όσα Κρύβει η Νύχτα
15:35 Νυχτοπερπατήματα
17:20 Η κόρη του ήλιου
19:05 Ένας απένταρος λεφτάς
Πρόγραμμα Cosmote cinema 4 HD
03:05 Wedding Band Κ1 
Επ.8  99 Problems
04:00 Επικίνδυνες Αποστολές Κ5 
Επ.23  Επ. 23
05:00 Billions Κ3 
Επ.8  Επ. 8
06:05 Colony Κ3 
Επ.10  Episode #3.10
07:00 The A-Team Κ4 
Επ.16  Επ. 16
08:00 The Heart Guy Κ3 
Επ.10  Episode #3.10
09:00 Ο ιππότης της ασφάλτου - Κ2 
Επ.13  A Knight in Shining Armor
10:00 Κότζακ Κ1 
Επ.16  Επ. 16
11:00 Salvation Κ2 
Επ.4  Επ. 4
12:00 Dukes of Hazzard Κ2 
Επ.26  Επ. 26
13:00 Cheers Κ10 
Επ.2  Επ. 2
13:30 Cheers Κ10 
Επ.3  Επ. 3
14:00 The A-Team Κ4 
Επ.17  Επ. 17
15:00 The west wing Κ1 
Επ.13  Επ. 13
16:00 My true brilliant briend
17:10 The Late Late Show with James Corden Κ5 
Επ.11  Επ. 11
18:00 New Amsterdam Κ1 
Επ.11  Επ. 11
19:00 Travelers Κ2 
Επ.4  Επ. 4
20:00 Gone Κ1 
Επ.4  Tiger
21:00 The Good Place Κ3 
Επ.6  A Fractured Inheritance
21:30 Will Grace Κ2 
Επ.6  Επ. 6
22:00 A Million Little Things Κ1 
Επ.11  Επ. 11
23:00 The last Kingdom Κ3 
Επ.9  Επ. 9
Πρόγραμμα novasports1
06:00 Νovasports1HD
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΛ - Απόλλων Σμύρνης (M)
16:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ - Στιγμιότυπα 27ης αγωνιστικής (M)
16:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 TIMELINE
19:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 19ης αγωνιστικής (M)
20:00 THE JOURNEY
20:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:45 ΛΙΛ - ΑΜΙΑΝ
Πρόγραμμα History Channel HD
03:20 Το Έπος των Ελλήνων στην Αλβανία
05:00 Γιοι του Του-Ματόενγκα
06:00 Μινωικός Πολιτισμός: Το Παλιρροϊκό Κύμα στο Παλαίκαστρο
06:20 'Πολύ μιλάς... Πολύ κλαις' - Ο Πολιτισμός των Πομάκων
07:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα 
Επ.29  Επ. 29
08:00 Η Μυθολογία των Ελλήνων 
Επ.9  Δαίδαλος και Ίκαρος - Ένα όνειρο που γκρεμίστηκε
08:40 Η Αθήνα του πολέμου, της κατοχής και της αντίστασης
09:30 Μινωικός Πολιτισμός: Το Παλιρροϊκό Κύμα στο Παλαίκαστρο
09:50 Το Έπος των Ελλήνων στην Αλβανία
11:30 Ήρωες της Αρχαίας Ελλάδας 
Επ.2  Η Οδύσσεια
12:30 'Πολύ μιλάς... Πολύ κλαις' - Ο Πολιτισμός των Πομάκων
14:00 Γιοι του Του-Ματόενγκα
15:00 Εξερευνώντας την ιστορία 
Επ.1  Αθήνα: Θρίαμβος και τραγωδία
15:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα 
Επ.29  Επ. 29
16:00 Η Μυθολογία των Ελλήνων 
Επ.10  Αθηνά - Η ένοπλη σοφία
16:30 Ύστερα μένει η θάλασσα
18:00 Παυλοπέτρι: Η Πόλη Κάτω από τα Κύματα
19:00 Κνωσός: Τα Μυστικά του Λαβυρίνθου
20:00 Οι Ρίζες Μεγάλων Κατασκευών: Τα Πλοία της Αρχαίας Ελλάδας
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα 
Επ.30  Επ. 30
21:00 Θρύλοι των γηπέδων 
Επ.12  Επ. 12
22:10 Μακεδονικός αγώνας: 1904-1908 
Επ.2  Επ. 2
23:00 Μούσα Πολύτροπος: Τα Αρχαία Θέατρα της Μακεδονίας
Πρόγραμμα novasports1
06:00 Νovasports1HD
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΛ - Απόλλων Σμύρνης (M)
16:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ - Στιγμιότυπα 27ης αγωνιστικής (M)
16:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 TIMELINE
19:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 19ης αγωνιστικής (M)
20:00 THE JOURNEY
20:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:45 ΛΙΛ - ΑΜΙΑΝ
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
04:20 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2018-19
04:50 Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου - ΑΕΚ
06:45 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
09:00 Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
11:15 Ποδόσφαιρο: Έβερτον - Μπόρνμουθ
13:30 Ποδόσφαιρο: Κρίσταλ Πάλας - Γουότφορντ
15:45 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
18:00 Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
20:00 Ποδόσφαιρο: Μπράιτον Χόουβ Άλμπιον - Λίβερπουλ
22:00 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ