Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Σάββατο 25 Μαρτίου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Disney Channel
06:00 Τζέσι Jessie΄s Big Break
06:25 Τζέσι Jessie΄s Big Break
06:50 Eco Club
06:55 Όστιν και Άλι
07:20 Εκπαιδεύοντας τους Ρονκ
07:45 The ZhuZhus
08:10 Oι φανταστικές ιστορίες της Λέιντι Μπαγκ και του Κατ Νουάρ
08:35 Η Έλενα του Άβαλορ
09:00 Η απίθανη Χάρλεϋ
09:25 The Lodge - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
09:50 Μακριά από το σπίτι - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
10:15 Τα Μαγειρέματα
10:40 Παραλία των εφήβων 2
12:20 /Ενα κορίτσι γνωρίζει τον κόσμο 
Επ.1  Επ. 1
12:45 /Ενα κορίτσι γνωρίζει τον κόσμο 
Επ.1  Επ. 1
13:10 /Ενα κορίτσι γνωρίζει τον κόσμο 
Επ.1  Επ. 1
13:35 /Ενα κορίτσι γνωρίζει τον κόσμο 
Επ.1  Επ. 1
14:00 /Ενα κορίτσι γνωρίζει τον κόσμο 
Επ.1  Επ. 1
14:25 Τζέσι Jessie΄s Big Break
14:50 Τζέσι Jessie΄s Big Break
15:15 Όστιν και Άλι
15:40 Όστιν και Άλι
16:05 Η επόμενη γενιά
16:10 Η Έλενα του Άβαλορ
16:35 Η απίθανη Χάρλεϋ
17:00 The Lodge - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
17:25 Ψάχνοντας το Νέμο 3D
19:00 Eco Club
19:05 Τα Μαγειρέματα
19:30 Μπιζάρντβαρκ
19:55 Μακριά από το σπίτι - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
20:20 Κουνήσου στον ρυθμό
20:45 The Lodge - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
21:10 Κολλητές παντού και πάντα 
Επ.4  Επ. 4
21:35 Κέρμπι Μπάκετς
22:00 Κέρμπι Μπάκετς
22:25 Σαμπρίνα: Μια εκπαιδευόμενη μάγισσα 
Επ.21  Επ. 21
22:50 Σαμπρίνα: Μια εκπαιδευόμενη μάγισσα 
Επ.21  Επ. 21
23:10 Χανκ Ζίπζερ 
Επ.1  Επ. 1
23:35 Η Μπίνι και το Φάντασμα
Πρόγραμμα Disney XD
09:50 Ο πόλεμος των άστρων: Οι επαναστάτες
12:00 Ο Φινέας και ο Φερμπ στη 2η Διάσταση
13:45 Μάρβελ - Εκδικητές ενωθείτε
15:30 Κέρμπι Μπάκετς
17:15 Φινέας και Φερμπ
19:00 Μάρβελ - Εκδικητές ενωθείτε
20:00 Disney XD
Πρόγραμμα Baby TV
06:00 Από τη νύχτα στη μέρα
07:00 Καλημέρα με τους φίλους του Baby TV
07:30 Καλημέρα με τους φίλους του Baby TV
08:00 Good-Morning stretch
08:30 Good-Morning stretch
09:00 Ξεκινήστε τη μέρα σας με τους φίλους του BabyTV
09:30 Μπερδεμένη Μαίρη και Άλλες Ιστορίες
10:00 Πάρτι Ζώων
10:30 Ώρα για τέχνη, δραστηριότητες και μουσική
11:00 Οι μαγικές πρώτες ανακαλύψεις
11:30 Η παιδική χαρά της φαντασίας
12:00 Ανακαλύπτοντας τον κόσμο με τα μωρά
12:30 Μπερδεμένη Μαίρη και Άλλες Ιστορίες
13:00 Ο Τσάρλι και οι αριθμοί
13:30 Ώρα για τέχνη, δραστηριότητες και μουσική
14:00 Οι μαγικές πρώτες ανακαλύψεις
14:30 Η παιδική χαρά της φαντασίας
15:00 Ανακαλύπτοντας τον κόσμο με τα μωρά
15:30 Μπερδεμένη Μαίρη και Άλλες Ιστορίες
16:00 Ο Τσάρλι και οι αριθμοί
16:30 Ώρα για τέχνη, δραστηριότητες και μουσική
17:00 Οι μαγικές πρώτες ανακαλύψεις
17:30 Η παιδική χαρά της φαντασίας
18:00 Ανακαλύπτοντας τον κόσμο με τα μωρά
18:30 Ανακαλύψεις με τα Βέτζιμπαγκς
19:00 Παιχνίδι και μάθηση με τραγούδια και ρίμες
19:30 Κουίζ με την Τούλι και τους φίλους της
20:00 Ώρα για οικογενειακό παιχνίδι και ρίμες
20:30 Ώρα για οικογενειακό παιχνίδι και ρίμες
21:00 Τέχνη, δημιουργία και μουσική με το BabyTV
21:30 Κλασσική μουσική, νανουρίσματα και ιστορίες
22:00 Ετοιμαστείτε για ύπνο
23:00 Όνειρα γλυκά
00:00 Ονειρεμένες νύχτες
02:30 Φεγγάρι και αστέρια
04:00 Καληνύχτες και αγκαλιές
04:30 Ονειρεμένες νύχτες
05:00 Φεγγάρι και αστέρια
05:30 Ηρεμιστικοί ήχοι
Πρόγραμμα Boomerang
06:15 The Tom and Jerry show
07:00 Bugs! a looney tunes production - κύκλος 1 Κινούμενα σχέδια
07:45 Mr. Bean: Animated
08:30 Ιστορίες με τους Τομ και Τζέρι
09:15 Garfield
10:45 Mr. Bean: Animated
12:15 The Tom and Jerry show
13:45 Mr. Bean: Animated
14:30 Scooby-Doo! Η μυστηριώδης μουσική
16:45 Mr. Bean: Animated
17:30 Garfield
18:15 Ιστορίες με τους Τομ και Τζέρι
19:45 Mr. Bean: Animated
02:55 Ψυχραιμια, Σκούμπι Ντου!