Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Τετάρτη 25 Ιανουαρίου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα novacinema1
06:45 Μια αγκαλιά στην άκρη του κόσμου
08:40 Κινηματογραφικά νέα
09:35 Μην ενοχλείτε, παρακαλώ!
10:55 Έμποροι αμφιβολιών
12:30 Batman v Superman: Η αυγή της δικαιοσύνης
15:00 Στα παρασκήνια του Χόλιγουντ
15:40 Εκεί που είναι η αγάπη
17:40 Bright lights: C. Fisher & D. Reynolds
19:20 Action zone
19:55 Η μοδίστρα
22:00 Η Εβίτα δεν κοιμάται πια εδώ
23:30 Παγιδευμένη ψυχή: Κεφάλαιο 3
01:10 Νιντζα 2: η εκδίκηση του πολεμιστη
02:50 Η δεύτερη αλήθεια
04:35 Κινηματογραφικά νέα
05:35 Η κυρία και ο ναύτης
Πρόγραμμα OTE cinema 1 HD
06:50 Barbecue
08:30 Η νύχτα πριν πέσει το Παρίσι
10:00 Η Ρόζα της Σμύρνης: Πώς γυρίστηκε η ταινία
10:30 Last Chance for Christmas
12:15 Captain America: Εμφύλιος πόλεμος
14:50 5 Flights Up
16:30 Φύλακες του γαλαξία
18:40 Ο μπάτλερ
21:00 Ολική έκλειψη
22:40 Blackhat
00:55 Οδηγός για Singles
02:50 The Intervention
04:20 Ο Μισισιπής καίγεται
Πρόγραμμα novacinema2
07:10 Κινηματογραφικά νέα
08:00 Ο βροχοποιός
10:15 Πέντε λεπτά ακόμα
11:55 Κινηματογραφικά νέα
12:30 Η μαχαιριά
14:50 Γείτονες μέχρι θανάτου
16:25 Films and stars
17:00 Παράλογος άνθρωπος
18:40 A tale of three cities
21:00 Ραντεβού στα κλεφτά
22:35 Πατέρας και κόρη
00:35 33 Ψυχές
03:05 Το μυστικό στα μάτια τους
05:00 45 χρόνια
Πρόγραμμα OTE cinema 2
08:20 A Christmas Detour
10:10 Το πνεύμα του ΄45
12:00 Η μαγική ομπρέλα
14:10 Άλεξ Ράιντερ: Μυστική αποστολή
15:45 Η ξυπόλητη κόμισσα
18:00 I am Johnny Cash
19:40 Πάντα ονειρευόμουν να γίνω γκάνγκστερ
21:30 Hollywood news feed
02:15 Η μεγάλη ληστεία
03:50 Σαλβαδόρ
05:50 Ενάντια στη βία
Πρόγραμμα novalifε
07:30 Καγιού
08:00 King
08:30 Κινηματογραφικά νέα
09:00 Pilates για δυνατή πλάτη
09:35 Κινηματογραφικά νέα
10:05 Ο κύριος του Σαββατόβραδου
12:00 Mad About You - κύκλος 1 
Επ.14  Weekend Getaway
12:55 Το ασημένιο άλογο
14:30 The Ellen Degeneres show
15:30 Mad About You - κύκλος 1 
Επ.15  The Wedding Affair
16:20 Thinspiration
17:50 Pilates για δυνατή πλάτη
18:25 Η γέφυρα για την Τεραμπίθια
20:00 Fashion in the city - κύκλος 1 Επεισόδιο 1
21:00 The least of these
22:45 The Ellen Degeneres show
23:45 Επικίνδυνο πέρασμα
02:05 NovalifεHD
Πρόγραμμα Village Cinema HD
10:00 Ξανά μαζί σας μετά τις 12:00
12:45 Ο Τσάρλι και το εργοστάσιο σοκολάτας
14:50 Hairspray
16:55 Sherlock Holmes
19:10 Μεταφυσικό... ταλέντο
21:00 Drive
22:50 Carlos
01:40 Κοίτα χαμηλά
03:10 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
Πρόγραμμα novacinema3
19:15 Σολάρις
21:00 Η συμμορία του Τζέσι Τζέϊμς
22:40 Ιωάννα της Λωραίνης
01:30 La Garagiste
03:00 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα novacinema4
17:00 Blindspot - κύκλος 2 
Επ.12  Episode #2.12
18:00 Κινηματογραφικά νέα
18:55 Έχετε μήνυμα στον υπολογιστή σας
21:00 Timeless - κύκλος 1 
Επ.11  The World's Columbian Exposition
22:00 Timeless - κύκλος 1 
Επ.12  The Murder of Jesse James
23:00 Gotham - κύκλος 3 
Επ.12  Episode #3.12
00:00 Westworld - κύκλος 1 
Επ.1  The Original
01:10 Timeless - κύκλος 1 
Επ.12  The Murder of Jesse James
02:00 Gomorra - κύκλος 2 
Επ.12  La fine del giorno
02:50 The art of more - 2ος Κύκλος  
Επ.2  Man on a Rope
03:50 Novacinema4HD
06:00 Novacinema4HD
Πρόγραμμα OTE cinema 3
06:10 Μικροί μεγάλοι εν δράσει
07:50 Διωγμός
09:25 Ο Άγιος Νεκτάριος
10:55 Η κυρά μας η μαμή
12:15 Ένα βότσαλο στη λίμνη
13:55 Το αγριμι
15:35 Ο αντιφασίστας
17:10 Φτωχός, αλλά τίμιος
18:35 Αρτίστα
20:15 Ο άνθρωπος ρολόι
22:00 Το κοροϊδάκι της πριγκηπέσσας
23:55 Η καρδιά του κτήνους
01:25 Ο μεθύστακας
03:10 Υβ! Υβ! Ο Μανωλιός παίζει μπάλα
04:45 Η στροφή
Πρόγραμμα ΟΤΕ cinema 4
09:30 Ξανά μαζί σας μετά τις 17:00
17:00 Zoo
18:00 Defiance - κύκλος 3 
Επ.1  The World We Seize
19:00 Conviction - season 1 
Επ.5  The 1% Solution
20:00 Ripper Street - κύκλος 4 
Επ.1  The Strangers' Home
21:00 MacGyver - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
22:00 MacGyver - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
23:00 Peaky Blinders - κύκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
00:10 South of Hell - κύκλος 1 
Επ.1  Demons Are Forever
01:00 Zoo
01:50 Ripper Street - κύκλος 4 
Επ.1  The Strangers' Home
02:50 MacGyver - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
03:40 South of Hell - κύκλος 1 
Επ.1  Demons Are Forever
04:30 Ξανά μαζί σας μετά τις 17:00
Πρόγραμμα Sundance Channel HD
06:00 Jack Irish - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
07:00 The Girl from Nagasaki
08:45 Σχέσεις πάθους
10:35 Wish 143
11:00 Heaven Adores You
12:45 New Boy
13:00 Jack Irish - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
14:00 Jack Irish - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
15:00 The Girl from Nagasaki
16:45 Σχέσεις πάθους
18:35 Wish 143
19:00 Ο Φίλος μου και Εγώ
20:45 Saturday
21:15 Unity
23:00 To Kill A Man
00:20 Uncertain Terms
01:30 Hello, I Must Be Going
03:00 Ο Φίλος μου και Εγώ
04:45 Saturday
05:15 Unity