Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
06:10 Τα μυστικά της Εδέμ
07:10 Γη και ουρανός
08:10 Μετράω στιγμές
09:10 Μπελάδες για δύο
10:10 Γοργόνες
11:00 Πες το ψέματα
12:00 Η απλή μέθοδος των τριών
13:00 Το κόκκινο δωμάτιο
14:00 Το κόκκινο δωμάτιο
15:00 Το τερατόσπιτο
16:40 Τα στρουμφάκια: ο θρύλος της στρουμφοκοιλάδας
17:10 Το Σπίτι της Έμμας - 1ος κύκλος 
Επ.2 
18:30 Ένας απένταρος λεφτάς
20:00 Taxi Girl
21:00 Evolution
23:00 Ultraviolet
00:40 Ερωτικά παιχνίδια 3
02:00 Charlie΄s angels
03:00 Lost girl - 1ος κύκλος 
Επ.4  Faetal Attraction
04:00 Fantasy Island
05:00 Παράλληλοι δρόμοι
Πρόγραμμα OTE cinema 1 HD
06:55 Μάγκες και κούκλες
09:30 Ράτσετ και Κλανκ
11:10 Γκριζ
13:00 Ο κιτρινομύτης σε τρελές πτήσεις
14:40 Οιδιπόδειο αλά Γαλλικά
16:30 Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου
18:45 Πέντε χρόνια αρραβώνας
21:00 Star Trek Beyond
23:10 BUZZ - Oscars Special
00:00 Όσκαρ 2017
02:00 Όσκαρ 2017
03:30 89η Τελετή Απονομής των Βραβείων Όσκαρ
Πρόγραμμα novacinema1
06:05 The pelican brief
08:25 Κινηματογραφικά νέα
09:15 Το τελευταίο μας τανγκό
10:40 The green hornet
12:40 Το μυστικό του δικαστή
14:20 Ο κύριος Χολμς
16:05 Παν
18:00 Η κυρία και το φορτηγάκι
19:50 Η τριλογία της απόκλισης: Ανταρσία
22:00 Ghostbusters III
00:00 Το αγόρι της διπλανής πόρτας
01:30 Spotlight: Όλα στο φως
03:40 Ύποπτος μηδέν
05:20 Λογική και ευαισθησία
Πρόγραμμα FOXlife
05:20 The Crazy Ones -1ος Κύκλος 
Επ.20  Love Sucks
05:40 The Crazy Ones -1ος Κύκλος 
Επ.21  The Monster
06:05 The Crazy Ones -1ος Κύκλος 
Επ.22  The Lighthouse
06:30 Last Man Standing - 6ος Κύκλος 
Επ.11  My Name Is Rob
06:50 Lorraine’s Fast, Fresh and Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.6  Everyday Easy
07:20 How to Be a Better Cook - 1ος Κύκλος 
Επ.6  Sally Mack
07:50 Simply Nigella - 1ος Κύκλος 
Επ.1  Episode 1
08:20 Simply Nigella - 1ος Κύκλος 
Επ.2  Episode 2
08:50 Simply Nigella - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Episode 3
09:20 Simply Nigella - 1ος Κύκλος 
Επ.4  Episode 4
09:50 Simply Nigella - 1ος Κύκλος 
Επ.5  Episode 5
10:20 Simply Nigella - 1ος Κύκλος 
Επ.6  Episode 6
10:50 Save with Jamie - 1ος Κύκλος 
Επ.1  Brisket of Beef
11:40 Jamie's Super Food Family Classics - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Jamie's Super Food Family Classics, 3
12:25 Jamie & Jimmy's Food Fight Club - 3ος Κύκλος 
Επ.2  Tinie Tempah
13:15 Masterchef - 7ος Κύκλος 
Επ.12  5 Star Food
14:00 Masterchef - 7ος Κύκλος 
Επ.13  Hot Potato
14:45 Grey's anatomy - 13ος Κύκλος 
Επ.13 
15:30 Scandal - 6ος Κύκλος 
Επ.4 
16:15 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.6  The Time of Our Lives
17:00 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.7  Once Upon a Time in the West
17:45 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.8  Kill Switch
18:30 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.9  Last Action Hero
19:20 Save with Jamie - 1ος Κύκλος 
Επ.1  Brisket of Beef
20:10 Last Man Standing - 6ος Κύκλος 
Επ.11  My Name Is Rob
20:35 Grandfathered - 1ος Κύκλος 
Επ.17  The Boyfriend Experience
21:00 Jamie & Jimmy's Food Fight Club - 3ος Κύκλος 
Επ.2  Tinie Tempah
21:50 Grey's anatomy - 13ος Κύκλος 
Επ.13 
22:40 Scandal - 6ος Κύκλος 
Επ.4 
23:30 How to get away with murder - 3ος Κύκλος 
Επ.13 
00:20 You're the worst - 2ος Κύκλος 
Επ.9  LCD Soundsystem
00:45 You're the worst - 2ος Κύκλος 
Επ.10  A Right Proper Story
01:10 You're the worst - 2ος Κύκλος 
Επ.11  A Rapidly Mutating Virus
01:35 You're the worst - 2ος Κύκλος 
Επ.12  Other Things You Could Be Doing
02:00 You're the worst - 2ος Κύκλος 
Επ.13  The Heart Is a Dumb Dumb
02:25 Masterchef - 7ος Κύκλος 
Επ.12  5 Star Food
03:15 Masterchef - 7ος Κύκλος 
Επ.13  Hot Potato
04:00 The Grinder - 1ος Κύκλος 
Επ.19  A System On Trial
04:25 The Grinder - 1ος Κύκλος 
Επ.20  For the People
04:50 The Grinder - 1ος Κύκλος 
Επ.21  Divergence
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Τα μαχαιρώματα
06:45 Λίφτινγκ
07:45 Ιδιαιτέρα για κλάματα
08:45 Υγεία πάνω απ' όλα
09:45 ΣουΚου
13:00 Ant1 news
14:00 Ερωτικές εξισώσεις
16:00 Της Ελλάδος τα παιδιά  Χριστουγεννιάτικο επεισόδιο
16:45 Η κόμισσα της Κέρκυρας
17:15 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Η κόμισσα της Κέρκυρας
19:00 Ant1 news
20:00 Ταμάμ 
Επ.23  (τελευταίο)
21:00 Rising Star
01:15 Vice
02:15 Στον ήλιο του αιγαίου  Τελευταίο επεισόδιο
03:15 Η εκδρομή 
Επ.16  Επ. 16
04:15 Vice
05:15 Έρωτας κλέφτης
Πρόγραμμα ALPHA
06:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:00 TV Mall
08:00 Σοφία, η πριγκίπισσα
08:55 Η μπουτίκ της Μίνι
09:00 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.22  Εορταστικό Χριστουγέννων
09:45 Σπίτι μου σπιτάκι μου
13:00 Ειδήσεις
14:00 Και κλάααμα στα σχολειά
16:00 Quizdom the show
17:00 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:10 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.22  Εορταστικό Χριστουγέννων
18:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος 
Επ.18  Επ. 18
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.22  Εορταστικό Χριστουγέννων
21:00 Ηρακλής
23:00 Rocky 3
01:00 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα
02:15 10η εντολή
03:15 Κόκκινος κύκλος
04:15 Σφηνάκια
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Εικόνες
05:45 Μυστικά και λάθη
Πρόγραμμα novacinema2
07:00 Διαλέξτε μπαμπά
08:40 Ο μικρός Νικόλας
10:15 Κινηματογραφικά νέα
11:00 Η βαθιά άκρη του ωκεανού
12:50 Ο έρωτας στα χρόνια της χολέρας
15:10 Ο Καλόσαυρος
16:50 Ακραίες καταστάσεις
18:55 Εκτός εαυτού
21:00 Βασιλιάς Αρθούρος
23:05 Η επιστροφή
01:40 Η τέχνη του πολέμου
03:35 Η φαμίλια
05:25 Αυτόπτης μάρτυρας
Πρόγραμμα National Geographic
06:55 Πρωτόγονη επιβίωση Αγρια ζούγκλα
07:40 Ο στρατός-φάντασμα της Κίνας
08:30 Αρχαία μυστικά Οι χαμένες Πυραμίδες της Κίνας
09:20 Σκανάροντας το παρελθόν Machu Picchu
10:10 Μυστήρια της αρχαιότητας - 2ος κύκλος Η μεγάλη πλημμύρα
11:00 Κατασκευάζοντας την Κιβωτό του Νώε
12:30 Το Στοουνχεντζ αποκαλυπτεται
13:20 Σημάδια της Αποκάλυψης
14:10 Η διάδοση του Χριστιανισμού Χριστιανοί
15:00 Ο μυστικός τάφος της Κίνας
16:55 Τα χαμένα πλοία της Ρώμης
17:45 Bob Ballard - κύκλος 1 Μυστική Επιχείρηση Τιτανικός
18:35 Τα φαντασματα του Περλ Χάρμπορ
19:20 The greeks - κύκλος 1 Αναζητώντας το Μεγαλείο
21:00 Επανάσταση των Φύλων με την K. Couric
22:35 Αναπαραγωγη στη λιθινη εποχη
00:15 Επανάσταση των Φύλων με την K. Couric
01:50 Αναπαραγωγη στη λιθινη εποχη
02:40 Τα φαντασματα του Περλ Χάρμπορ
03:25 The greeks - κύκλος 1 Αναζητώντας το Μεγαλείο
04:15 Ο μυστικός τάφος της Κίνας
Πρόγραμμα Fox
05:30 Bob's Burgers - 6ος Κύκλος 
Επ.19  Glued, Where's My Bob?
05:55 That '70s show 
Επ.22  Punk Chick
06:15 That '70s show 
Επ.23  Grandma's Dead
06:40 That '70s show 
Επ.24  Hyde Moves In
07:00 That '70s show 
Επ.25  The Good Son
07:25 That '70s show - 2ος κύκλος 
Επ.1  Garage Sale
07:45 Elementary - 4ος Κύκλος 
Επ.11  Down Where The Dead Delight
08:30 Elementary - 4ος Κύκλος 
Επ.12  A View With A Room
09:15 Elementary - 4ος Κύκλος 
Επ.13  A Study in Charlotte
10:00 Elementary - 4ος Κύκλος 
Επ.14  Who Is That Masked Man?
10:45 Elementary - 4ος Κύκλος 
Επ.15  Up to Heaven and Down to Hell
11:30 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος 
Επ.12  Girls Vs. Suits
11:50 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος 
Επ.13  Jenkins
12:15 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος 
Επ.14  The Perfect Week
12:35 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος 
Επ.15  Rabbit or Duck
13:00 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος 
Επ.16  Hooked
13:20 That '70s show 
Επ.22  Punk Chick
13:45 That '70s show 
Επ.23  Grandma's Dead
14:05 That '70s show 
Επ.24  Hyde Moves In
14:30 That '70s show 
Επ.25  The Good Son
14:50 That '70s show - 2ος κύκλος 
Επ.1  Garage Sale
15:15 Legion - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Chapter 3
16:05 Chance - 1ος Κύκλος 
Επ.7  Unlocking Your Hidden Powers
16:55 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.7  Five the Hard Way
17:45 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.8  The Price
18:30 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.9  Greatness Achieved
19:15 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.10  The Legend
20:00 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.11  Quiet Riot
20:50 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. - 4ος Κύκλος 
Επ.9  Broken Promises
21:40 Homeland - 6ος Κύκλος 
Επ.5 
22:30 24: Legacy - 1ος Κύκλος 
Επ.4  3:00PM - 4:00PM
23:20 The Walking Dead - 7ος Κύκλος 
Επ.10 
00:10 Legion - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Chapter 3
01:00 Atlanta - 1ος Κύκλος 
Επ.9  Juneteenth
01:30 Atlanta - 1ος Κύκλος 
Επ.10  The Jacket
02:00 The Americans - 2ος Κύκλος 
Επ.11  Stealth
02:45 The Americans - 2ος Κύκλος 
Επ.12  Operation Chronicle
03:30 Episodes - 4ος Κύκλος 
Επ.9  Episode Nine
04:00 Sirens - 2ος Κύκλος 
Επ.13  Sub-Primal Fears
04:20 The League - 6ος Κύκλος 
Επ.1  Sitting Shiva
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Ακραίως
11:30 Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
12:00 7 ημέρες κόσμος
12:30 7 ημέρες επιστήμη
13:00 Goal χωρίς σύνορα
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:35 7 ημέρες Ελλάδα
15:15 Masterclass
16:15 Traction
17:00 Δελτίο στη Νοηματική
17:15 Μαγείρισσα Άμεσης Βοήθειας
18:00 Για ποιον χτυπά η κουδούνα
20:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
00:00 Kick off
01:30 Dexter - 6ος κύκλος 
Επ.7  Nebraska
02:30 Vikings - 2ος κύκλος 
Επ.1  Brother's war
03:15 The messengers - 1ος Κύκλος 
Επ.10  Why We Fight
04:00 Masterclass
05:00 7 ημέρες κόσμος
05:30 7 ημέρες Ελλάδα
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
06:45 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
07:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Πάμε Αλλιώς
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
12:15 Επωνύμως
13:00 Το αλάτι της Γης  
Επ.12  Ανατολής και Μεσογείου... γωνία!
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Προσωπικά
17:00 28 φορές Ευρώπη - κύκλος 1 Νοσταλγώντας τη Σίσι
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:30 Άνιμερτ - κύκλος 1 Ο γλάρος
19:00 Αθήνα Καλεί Μόσχα
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 1 
Επ.1  Power
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
21:30 Αθλητική Κυριακή
00:30 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
01:00 Η γέφυρα
01:50 Προσωπικά
02:50 Επωνύμως
03:40 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 1 
Επ.1  Power
04:30 Αθήνα Καλεί Μόσχα
05:30 Άνιμερτ - κύκλος 1 Ο γλάρος
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:00 Τα παιδιά του κόσμου 
Επ.5  Children΄s Musician of Burgina Faso
07:00 Καρναβάλια στο Αιγαίο
08:00 Αρχιερατική θεία λειτουργία
10:30 Τα παιδιά του κόσμου 
Επ.5  Children΄s Musician of Burgina Faso
11:30 Σεφ Πάστα Βράστα
12:30 Οι 12 άθλοι του Αστερίξ
14:00 Πατρινό Καρναβάλι - Μεγάλη Παρέλαση LIVE
16:30 Τα μυστικά της μουσικής 
Επ.9  Μουσική και κινηματογράφος
17:30 Art week
18:30 'Γαϊτανάκι - Γαϊτανάκι', Η Ελληνική Μουσική Σκηνή στο Δεύτερο
20:00 Το παιδί και η αλεπού
21:45 Εντός Αττικής - κύκλος 1 Λαύριο, Α' Μέρος
22:00 Κλήρωση ΟΠΑΠ
22:15 Μέδικοι, οι Άρχοντες της Φλωρεντίας
23:15 Επέκεινα
01:00 Art week
02:00 Τα μυστικά της μουσικής 
Επ.9  Μουσική και κινηματογράφος
03:00 Καρναβάλια στο Αιγαίο
04:00 Μέδικοι, οι Άρχοντες της Φλωρεντίας
05:15 Επέκεινα
Πρόγραμμα novacinema3
07:00 Κινηματογραφικά νέα
07:45 Τρελό θηριοτροφείο: Η νέα γενιά
09:25 Murder, she baked
10:55 Ο λαβύρινθος: Πύρινες δοκιμασίες
13:10 Θυσιάζοντας ένα πιόνι
15:10 Πρόσκληση σε γεύμα από έναν υποψήφιο δολοφόνο
16:50 Το 5ο κύμα
18:45 Ο άνθρωπος που θα γινόταν βασιλιάς
21:00 Το πέμπτο στοιχείο
23:10 Mad city
01:30 Anna secretaire tres particuliere
03:10 Σιωπηλά πνεύματα
04:50 Rabid dogs
Πρόγραμμα E! Entertainment
06:30 Η ιστορια του στιλ των διασημων
07:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Μια δεύτερη ευκαιρία
08:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Ρινόρροια από το Μεξικό
09:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Υπέρογκα χείλη
10:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 J-Cup Juggernaut
11:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Here Comes Tummy Boo Hoo
12:00 Hollywood and football - κύκλος 1 Η οικογένεια μετράει
13:00 Hollywood and football - κύκλος 1 Γυναίκες σε δράση
14:00 Hollywood and football - κύκλος 1 Το πρώτο παιχνίδι
15:00 So Cosmo - κύκλος 1 Vol.1, No.1: Fun Fearless Females
16:00 Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1 Αντικείμενο σύγκρουσης
17:00 Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1 Διασχίζοντας σύνορα
18:00 Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1 Η επέτειος τη Mimi
19:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1 Μαζί και στα δύσκολα
20:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1 Μια απόφαση ζωής
21:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe
22:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1 Ουδέν κακόν αμιγές καλού
23:00 So Cosmo - κύκλος 1 Preview Special
23:30 So Cosmo - κύκλος 1 Vol.1, No.1: Fun Fearless Females
00:30 Ζωντανα απο το κόκκινο χαλί - κύκλος 1 Βραβεία Οσκαρ 2017
02:30 Oscars red carpet rundown 2017
03:30 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Οι πιο εξωφρενικές απορρίψεις
04:00 E! News
05:00 Η ιστορια του στιλ των διασημων
05:30 Η ιστορια του στιλ των διασημων
06:00 Η ιστορια του στιλ των διασημων
Πρόγραμμα STAR
06:10 Teen titans
06:30 Transformers: Robots in Disguise
07:00 Τόμας, το τρενάκι
07:20 Πέππα: Το γουρουνάκι
07:30 Κέιτ και Μιμ-Μιμ
07:50 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν
08:20 Transformers Rescue Bots
08:50 Timmy Time
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:30 Η Μάσα και ο αρκούδος
10:00 Μπόμπι και Μπιλ
10:30 Σον, το πρόβατο
10:50 Garfield
11:20 Η Μπάρμπι (Barbie) στην ιστορία μιας γοργόνας 2
12:00 Η Μία κι εγώ
12:30 Dragons: Οι Φύλακες του Μπερκ
13:00 The Looney Tunes show
13:30 Μπιν, η υπέρτατη ταινία καταστροφής
15:15 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.8  The one with the list
15:45 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.8  The one with the list
16:15 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.8  The one with the list
16:45 30 Rock - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
17:15 30 Rock - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
17:40 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Psych - 2ος Κύκλος 
Επ.7  If You're So Smart, Then Why Are You Dead?
18:50 The Big Bang Theory - 8ος κύκλος 
Επ.21  The Communication Deterioration
19:20 The Big Bang Theory - 8ος κύκλος 
Επ.21  The Communication Deterioration
19:50 STAR News
21:00 Ο Ηλίας του 16ου
22:50 Ο μονομάχος
02:00 Η τιμωρός
03:45 The lying game - 1ος κύκλος 
Επ.5  Over Exposed
04:45 Suburgatory - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
05:15 Οι τρελόγατες στο Χόλιγουντ
Πρόγραμμα OTE cinema 2
07:00 Citizenfour
09:15 Άννα Καρένινα
11:30 Θλιμμένη Τζάσμιν
13:15 James Bond: Spectre
15:45 Dreamgirls
18:00 Little Miss Sunshine
20:00 Από μηχανής
22:00 Πυροσβεστικός σταθμός 49
00:00 Όσκαρ 2017
02:00 Όσκαρ 2017
03:30 89η Τελετή Απονομής των Βραβείων Όσκαρ
Πρόγραμμα OTE cinema 3
06:05 Οι κυρίες της αυλής
07:50 2.000 ναύτες κι ένα κορίτσι
09:10 Η μουσίτσα
10:40 Το πιθάρι
12:10 Η μοδιστρούλα
13:40 Τα αδέλφια μου ορκιστήκαν εκδίκηση
15:15 Το πρόσωπο της ημέρας
17:00 Οι δοσατζήδες
18:35 Η καφετζού
20:15 Ο φίλος μου ο Λευτεράκης
22:00 Η ψεύτρα
23:40 Γάμος αλά ελληνικά
01:50 Ο Θύμιος τα κανε θάλασσα
03:05 Ο ρωμιός έχει φιλότιμο
04:40 Τα παιδιά της πιάτσας
Πρόγραμμα ΟΤΕ cinema 4
09:00 Ξανά Μαζί σας μετά τις 14:00
14:00 The Odd Couple - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
14:30 The Odd Couple - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
15:00 Doubt - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
16:00 Rillington Place - κύκλος 1 
Επ.1  Ethel
17:00 Tutankhamun - κύκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
18:00 Emerald City
19:00 Colony - season 1 
Επ.1  Pilot
20:00 Undercover - κύκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
21:00 Bright-eyed Revenge - κύκλος 1 
Επ.2  D'entre les morts
22:00 Imposters - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
23:00 Six - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
00:00 Peaky Blinders - κύκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
01:00 Doubt - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
02:00 Six - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
03:00 Rillington Place - κύκλος 1 
Επ.1  Ethel
04:00 Bright-eyed Revenge - κύκλος 1 
Επ.2  D'entre les morts
05:00 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 12:00
Πρόγραμμα novasports1
07:00 Basketball Champions League - κύκλος 1 Ολντενμπουργκ - Αβτοντορ Σάρατοφ (M)
09:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
11:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
13:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
15:00 Winter X Games 2017 - κύκλος 1 Ασπεν (M)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα
19:30 Super League: Ολυμπιακός - Πανιώνιος LIVE
21:30 Παιζουμε Ελλαδα
00:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
02:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
04:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
06:00 Winter X Games 2017 - κύκλος 1 Ασπεν (M)
Πρόγραμμα novasports1
07:00 Basketball Champions League - κύκλος 1 Ολντενμπουργκ - Αβτοντορ Σάρατοφ (M)
09:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
11:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
13:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
15:00 Winter X Games 2017 - κύκλος 1 Ασπεν (M)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα
19:30 Super League: Ολυμπιακός - Πανιώνιος LIVE
21:30 Παιζουμε Ελλαδα
00:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
02:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
04:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
06:00 Winter X Games 2017 - κύκλος 1 Ασπεν (M)
Πρόγραμμα OTE Sport 1 HD
06:00 Ποδόσφαιρο: Σπάρτα Πράγας - Ροστόφ
08:00 UEFA Champions League - Στιγμιότυπα
08:30 UEFA Champions League - Στιγμιότυπα
09:00 Ποδόσφαιρο: Χαλ - Μπέρνλι
11:00 Ποδόσφαιρο: Γουέστ Μπρομ - Μπόρνμουθ
13:00 UEFA Champions League Magazine - κύκλος 1 
Επ.33  Ανασκόπηση της σεζόν
13:30 Ποδόσφαιρο: Έβερτον - Σάντερλαντ
15:30 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Στόουκ LIVE
17:30 Ο κόσμος του αγγλικού πρωταθλήματος
18:00 UEFA Europa League - Στιγμιότυπα
19:00 UEFA Champions League Magazine - κύκλος 1 
Επ.33  Ανασκόπηση της σεζόν
19:30 Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Χιχόν - Θέλτα LIVE
21:30 Στιγμιότυπα
21:45 Ποδόσφαιρο: Ίντερ - Ρόμα LIVE
23:45 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Στόουκ
01:45 Στιγμιότυπα
02:00 Ποδόσφαιρο: Ζενίτ - Άντερλεχτ
04:00 Ποδόσφαιρο: Μπεσίκτας - Χάποελ Μπερ Σεβά