Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Τρίτη 19 Φεβρουαρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote cinema 1 HD
01:05 The Bang Bang club
02:55 Μαύρη πεταλούδα
04:30 Wilson
06:05 Old Stock
07:30 Οι αδελφοί Γκριμ
09:30 Η χιονάτη και οι επτά νάνοι
10:55 Οι υπηρέτριες
13:20 Ο αγαπημένος σου Βίνσεντ
15:00 Το μυστικό του δικαστή
16:40 Lion
18:50 Συγκάτοικοι με το ζόρι
20:20 Hollywood on Set
Πρόγραμμα novacinema1
00:05 Salt and Fire
01:50 The bye bye man
03:30 Κινηματογραφικά νέα
04:00 The Flash Κ3 
Επ.5  Girls Night Out
05:35 Serialized
07:15 Κινηματογραφικά νέα
08:05 Emoji, η ταινία
09:35 Films & Stars
10:10 Έτσι είναι η ζωή
12:10 Ο άγνωστος
14:05 Πρόβατα εναντίον λύκων
15:35 Έρωτας μετ' εμποδίων
17:40 Rampage: Το απόλυτο χάος
19:30 Στα παρασκήνια του Χόλιγουντ
20:05 The little witch
22:00 Μπλε Βασίλισσα
23:45 Ο σωματοφύλακας του εκτελεστή
Πρόγραμμα FOXlife
00:05 How to get away with murder - 5ος Κύκλος 
Επ.10  Don’t Go Dark on Me
00:50 Alone Together - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Fertility
01:10 Alone Together - 1ος Κύκλος 
Επ.4  Pop Up
01:45 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.14  The Doll In The Derby
02:35 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.15  The Shot in the Dark
03:25 Masterchef - 5ος κύκλος 
Επ.13  The Chicken or The Egg
04:10 Quantico - 3ος Κύκλος 
Επ.4  Spy Games
04:55 How to Be a Better Cook - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Sonia Harwood
05:25 How to Be a Better Cook - 1ος Κύκλος 
Επ.4  Neil Forster
06:00 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.12  Private Eye Caramba!
06:40 Masterchef - 5ος κύκλος 
Επ.13  The Chicken or The Egg
07:25 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.10  Goosebumps Walkaway
07:45 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.11  Folie à Deux
08:30 Quantico - 3ος Κύκλος 
Επ.4  Spy Games
09:10 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.13  I, Witness
09:55 Jamie's Comfort Food - 1ος Κύκλος 
Επ.1  The Ultimate Burger
10:45 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.14  The Doll In The Derby
11:30 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.15  The Shot in the Dark
12:15 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.11  The Apartment
12:40 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.12  D-Day
13:00 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.12  Born This Way
13:45 Modern Family - 10ος Κύκλος  
Επ.6  On the Same Paige
14:05 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.6  Lettuce
14:30 Jamie's Comfort Food - 1ος Κύκλος 
Επ.2  The Ultimate Cheese Toastie and Chicken Tikka Masala
15:20 Quantico - 3ος Κύκλος 
Επ.5  The Blood of Romeo
16:05 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.14  Resurrection
16:50 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.16  The Friend in Need
17:35 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.17  The Fact In The Fiction
18:20 How to Be a Better Cook - 1ος Κύκλος 
Επ.5  Travis Francis
18:50 How to Be a Better Cook - 1ος Κύκλος 
Επ.6  Sally Mack
19:20 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.13  Sam, Again
19:45 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.14  300 Feet
20:10 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.13  Best Laid Plans
21:00 Modern Family - 10ος Κύκλος  
Επ.7  Did the Chicken Cross the Road?
21:25 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.7  They Call Me DOCTOR Biscuits!
21:50 Top chef - 14ος Κύκλος  
Επ.8  Restaurant Wars
22:40 How to get away with murder - 5ος Κύκλος 
Επ.10  Don’t Go Dark on Me
23:25 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.13  Best Laid Plans
Πρόγραμμα ANT1
02:00 Εκείνες κι εγώ
03:00 VICE Κ6 VICE
04:00 Το καφέ της Χαράς
05:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι ψήνεται
17:15 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα χωρίς όνομα 
Επ.102  Επ. 102
19:30 Ant1 news
20:40 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
20:45 Η επιστροφή 
Επ.80  Επ. 80
21:45 Πέτα τη φριτέζα 
Επ.36  Σενεγαλέζικο τουρλού της Ταμπαγιόλας
22:45 Ξένη ταινία
Πρόγραμμα ALPHA
00:10 The Bachelor 2
02:30 Revenge Body With Khloe Kardashian 
Επ.6  Untying the Knot Giraffically Sexy
03:15 Revenge Body With Khloe Kardashian 
Επ.7  The Lost Voice Half-Baked
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal
05:10 Εικόνες
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40 Έλα στη θέση μου Κ3 
Επ.96  Επ. 96
07:45 Happy Day στον Alpha
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
17:00 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:10 Το Σόι σου Κ3 
Επ.18  Επ. 18
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ3 
Επ.97  Επ. 97
21:00 Το σόι σου Κ5 
Επ.32  Επ. 32
21:50 Το Τατουάζ Κ2 
Επ.157  Επ. 157
23:00 Το Τατουάζ Κ2 
Επ.158  Επ. 158
Πρόγραμμα novacinema2
00:05 Vengeance: A Love Story
01:45 Η ζούγκλα
03:45 Κινηματογραφικά νέα
04:35 Το τέλος μιας σχέσης
06:15 Λέοντες αντί αμνών
08:00 Πριν έρθεις εσύ
09:55 Κινηματογραφικά νέα
10:55 Επαναστάτης στη Σίκαλη
12:50 Μπερνάρντο Μπερτολουτσι: Η συνέντευξη
13:25 Walk the line
15:45 Ταρζάν
17:25 Hollywood Buzz
18:00 Σκούμπι Ντου 2: Τα τέρατα απελευθερώθηκαν
19:35 Ο λαβύρινθος: Η τελική δοκιμασία
22:00 Ταξίδι 2: Το μυστηριώδες νησί
23:45 Πρακτορας από ατσαλι
Πρόγραμμα Discovery
00:00 Αλασκα: στην ακρη της γης Κ8 Κυνήγι στο Hill Country
01:00 Οι ανθρωποι της αγριας Αλάσκα Κ4 Μια νέα αρχή
02:00 Τι γινεται στη γη; Κ4 Ναός αίματος
03:00 Εντ Στάφορντ: Νικητής ή Χαμένος; Ταϊλάνδη
04:00 Εντ Στάφορντ: γυμνός και απομονωμένος
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 13 Porsche 912E του 1976
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - Κ 14 Ford Ranchero
07:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 13 Mercedes 560SL του 1987
08:00 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 2 Μαχαίρα Πηλού/ Πόρτες Γκαράζ
08:30 Πώς φτιάχνεται; Κ15 Πως φτιαχνεται;
09:00 Πώς Κατασκευάζονται - κύκλος 23 Βραβεία Grammy/ Φώτα ποδηλάτου
09:30 Πώς γίνεται; - Κ6 Πως γινεται;
10:00 Μάχες Αποσκευών - κύκλος 2 Ψεύτης
10:30 Μάχες φορτίων - κύκλος 3 Surf's Up
11:00 Ένα διαφορετικό συνεργείο - κύκλος 2 Ford του '32
12:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Jaguar Mark 2
13:00 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 24 Εμπορικά drone/Ψάρια ενυδρείου
13:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 6 Παραδοσιακά τόξα/ Καφετιέρες
14:00 Οι άνθρωποι της άγριας Αλάσκα - κύκλος 3 Οι ανθρωποι της αγριας Αλάσκα
15:00 Οι άνθρωποι της άγριας Αλάσκα - κύκλος 3 Το βάρος της οικογένειας
16:00 Οι άνθρωποι της άγριας Αλάσκα - κύκλος 3 Κώδικας της άγριας φύσης
17:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά - κύκλος 4 Φορτηγατζήδες στην ερημιά
18:00 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων - κύκλος 5 Βρετανία
18:30 Μάχες Αποσκευών - κύκλος 2 Ιππότες
19:00 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 7 Μπαλόνια/ Αφίσες
19:30 Πώς γίνεται; - κύκλος 14 Πως γινεται;
20:00 Άγνωστη αποστολή Κ2 Η αναζήτηση για τον βασιλιά Αρθούρο
21:00 Στον πυρετό του χρυσού Κ9 Τέλος εποχής
22:00 Πυρετός του χρυσού: ορμητικά ποτάμια Κ2 Οι Ντακότα ξαναχτυπούν
23:00 Αλασκα: στην ακρη της γης Κ8 Αλασκα: στην ακρη της γης
Πρόγραμμα National Geographic
00:15 H τελευταια μαχη του Χιτλερ Κ1 Εχθρικοί Σύμμαχοι
01:00 Αντιμετωπος με ... - κύκλος 1 Αντιμέτωπος με τον Τραμπ
01:50 Τραγωδία στον αέρα - 11ος κύκλος Τα πιο φονικά συμβάντα στην Αμερική
02:35 Υπερκατασκευές των Ναζί 2 Το Λημέρι του λύκου
03:25 Υπερκατασκευές των Ναζί 
Επ.5  Τα τεράστια πλοία του Χίτλερ
04:15 Υπερκατασκευές των Ναζί 2 Τα SS του Χίμλερ
05:05 Τραγωδία στον αέρα - 11ος κύκλος Τα πιο φονικά συμβάντα στην Αμερική
08:20 Supercar Megabuild - κύκλος 2 Porsche Υπό το Μηδέν
09:05 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 15 Μοιραία αλλαγή πορείας
09:55 Αυτοκίνητα εκπέμπουν SOS Lotus
12:15 Supercar Megabuild - κύκλος 2 Bentley GT
13:05 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 15 Επικίνδυνη προσέγγιση
13:50 Τραγωδία στον αέρα - 11ος κύκλος Στα όρια
14:40 Μεγάλο, μεγαλύτερο, τεράστιο! - 3ος κύκλος Μετρό
15:25 Θησαυροι σε παγωμενα νερα - κύκλος 1 Δίνοντας μαθήματα
16:15 Θησαυροι σε παγωμενα νερα - κύκλος 1 Φτάνοντας στα Ορια
17:00 Θησαυροι σε παγωμενα νερα - κύκλος 1 Μα το σκουμπρί!
17:45 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 15 Εφιάλτης στο Αφγανιστάν
18:30 Τραγωδία στον αέρα - 11ος κύκλος Μοιραία προσγείωση
20:10 Year million - κύκλος 1 Φίλε, Που Είναι το Σώμα μου;
22:40 Breakthrough - κύκλος 2 Προβλέποντας το μέλλον
Πρόγραμμα Fox
00:10 The Gifted - 2ος Κύκλος 
Επ.14  Episode #2.14
00:55 Chicago P.D. - 3ος Κύκλος  
Επ.22  She's Got Us
01:40 American Horror Story - 7ος Κύκλος 
Επ.8  Winter Of Our Discontent
02:25 Criminal Minds - 10ος κύκλος 
Επ.4  The Itch
03:10 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.12  Odd Man Out
03:50 The Gifted - 2ος Κύκλος 
Επ.14  Episode #2.14
04:35 American Horror Story - 7ος Κύκλος 
Επ.8  Winter Of Our Discontent
05:20 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.20  The One With The Ride-Along
06:00 Criminal Minds - 10ος κύκλος 
Επ.3  A Thousand Suns
06:45 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.13  End of the Tunnel
07:35 American dad! - 7ος Κύκλος 
Επ.2  Son Of Stan
07:55 Bob's Burgers - 7ος Κύκλος 
Επ.20  Mom, Lies, and Videotape
08:20 Suits - 2ος Κύκλος 
Επ.15  Normandy
09:00 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.1  Big Days
09:20 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.2  Cleaning House
09:45 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.18  The one where Rachel smokes
10:05 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.19  The one where Ross can't flirt
10:30 Chicago P.D. - 3ος Κύκλος  
Επ.21  Justice
11:15 American dad! - 7ος Κύκλος 
Επ.3  Best Little Horror House In Langley Falls
11:35 Bob's Burgers - 7ος Κύκλος 
Επ.21  Paraders of the Lost Float
12:00 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.13  End of the Tunnel
12:45 Criminal Minds - 10ος κύκλος 
Επ.4  The Itch
13:25 Suits - 2ος Κύκλος 
Επ.16  War -Edited
14:10 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.3  Unfinished
14:30 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.4  Subway Wars
14:55 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.20  The One With The Ride-Along
15:15 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.21  The one with the ball
15:40 Chicago P.D. - 3ος Κύκλος  
Επ.22  She's Got Us
16:25 Elementary - 6ος κύκλος 
Επ.21  Whatever Remains, However Improbable
17:10 American dad! - 7ος Κύκλος 
Επ.4  Stan's Food Restaurant
17:30 Bob's Burgers - 7ος Κύκλος 
Επ.22  Into the Mild
17:55 Criminal Minds - 10ος κύκλος 
Επ.5  If the Shoe Fits
18:40 Suits - 3ος Κύκλος 
Επ.1  The Arrangement
19:30 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.5  Architect of Destruction
19:50 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.6  Baby Talk
20:15 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.22  The one with Joey's big break
20:35 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.23  The One In Vegas, Part 1
21:00 Chicago P.D. - 3ος Κύκλος  
Επ.23  Start Digging
21:50 Suits - 8ος Κύκλος 
Επ.11  Rocky 8
22:35 The Gifted - 2ος Κύκλος 
Επ.14  Episode #2.14
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
01:15 Power of Love
03:45 Survivor Πανόραμα
04:45 Μαζί σου
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί σου
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Power of Love
18:10 Δελτίο στη Νοηματική
18:20 Survivor Πανόραμα
19:30 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor - 2018
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
00:15 Vis a Vis Κ2 
Επ.2  Επ. 2
01:15 Indian Summers Κ2 
Επ.2  Επ. 2
02:05 Ποδόσφαιρο: Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ
03:50 Vis a Vis Κ2 
Επ.2  Επ. 2
04:45 Από τον Φρόιντ στο διαδίκτυο  Από τον Φρόιντ στο διαδίκτυο
05:50 Πρώτη Είδηση
09:50 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Για την Ελλάδα...
14:30 Ώρα Ελλάδας
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Άλλη διάσταση
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15 Ο καιρός στην ώρα του
18:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
18:50 Δεύτερη Ματιά
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Η Επόμενη Μέρα
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
00:00 Θανάσης Λάλας: Τετράδια 
Επ.2  Σάρλοτ Ράμπλινγκ
00:30 Σαν μαγεμένοι... Κ3 Σαν Μαγεμένοι...
01:00 Child in the wild 
Επ.1  Επ. 1
02:00 Ένα Ξενοδοχείο Δίπλα στη Θάλασσα 
Επ.3  Επ. 3
02:45 Φυλές της Αθήνας  Φιλιππίνες
03:45 Ταξίδια στη μνήμη  Άννα Βαγενά
04:45 I Love Lucy 
Επ.147  Επ. 147
05:05 I Love Lucy 
Επ.148  Επ. 148
05:30 Γεύσεις από Ελλάδα
06:10 Το Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι Κ8 
Επ.21  Επ. 21
07:00 Οι αναμνήσεις της Νανέτ  
Επ.23  Επ. 23
07:15 Οι αναμνήσεις της Νανέτ  
Επ.24  Επ. 24
07:25 Η Μικρή Πριγκίπισσα 
Επ.43  I Want to Be a Baby
07:40 Η Μικρή Πριγκίπισσα 
Επ.44  I Want a Midnight Feast
08:00 Άγνωστοι σπηλαιολογικοί θησαυροί  
Επ.6  Σπήλαιο Πάνα Πάρνηθος
08:30 Η ΕΡΤ στη Βόρειο Ελλάδα  19o Φεστιβάλ Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης
09:00 Ταξίδια στη μνήμη  Άννα Βαγενά
10:00 Φυλές της Αθήνας  Φιλιππίνες
11:00 Ό,τι φτιάχνεται, το φτιάχνετε  
Επ.34  Επ. 34
11:30 Child in the wild 
Επ.2  Επ. 2
12:30 I Love Lucy 
Επ.149  Επ. 149
13:00 I Love Lucy 
Επ.150  Επ. 150
13:30 Γεύσεις από Ελλάδα
14:15 Οι αναμνήσεις της Νανέτ  
Επ.21  Επ. 21
14:30 Οι αναμνήσεις της Νανέτ  
Επ.22  Επ. 22
14:45 Γιάκαρι  
Επ.37  Επ. 37
15:00 Γιάκαρι  
Επ.38  Επ. 38
15:15 Η Μικρή Πριγκίπισσα 
Επ.41  I Want a Bicycle
15:30 Η Μικρή Πριγκίπισσα 
Επ.42  I Don't Want to Leave Home
15:45 Το Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι Κ8 
Επ.22  Επ. 22
16:30 Ο ντιρλαντάς
18:00 Έξι Αδελφές Κ5 
Επ.4  Επ. 4
19:00 Έξι Αδελφές Κ5 
Επ.5  Επ. 5
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 8 
Επ.2  On the Waterfront: Part 2
21:00 Art week
22:00 Στα Άκρα Κ16 Κώστας Γαβράς
23:00 Μια τόσο μακρινή απουσία
Πρόγραμμα novacinema3
01:00 Axel brauns magic mike xl - p.1
03:30 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
19:20 Μολις αρχισαμε
21:00 Μπεν-Χουρ
23:05 RoboCop
Πρόγραμμα E! Entertainment
00:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
01:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
02:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
03:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
04:00 Μονοι και διάσημοι - κύκλος 2 Συναρπαστικές εξελίξεις
05:00 WAGS Ατλάντα Κ1 Το παιχνίδι των σχέσεων
06:00 WAGS Ατλάντα Κ1 Γοργόνες και Μάγκες
07:00 WAGS Ατλάντα Κ1 Το τελευταίο τελεσίγραφο
08:00 WAGS Ατλάντα Κ1 Ροδάκινα στο μεγάλο Μήλο
09:00 Ashlee & Evan Κ1 Καλώς Ηρθες
10:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Μια Αμερικανίδα στο Παρίσι
11:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Οι Καρντάσιανς κατακτούν την Ιαπωνία
12:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Παίξτε μπάλα!
13:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Ο Κύριος και η κυρία του
14:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Το ασυνήθιστο ζευγάρι και ο πρώην
15:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Τι είναι ο πόνος μπρος στα κάλλη;
16:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Αποτυχημενες επεμβασεις
17:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Ποπό μπελάδες!
18:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Για ένα στήθος ζούμε
19:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
20:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
21:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
22:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
23:00 Αποψε με τη Busy  Patti LaBelle
23:30 Αποψε με τη Busy  Patti LaBelle
Πρόγραμμα STAR
01:15 MasterChef 3
03:15 Pretty Little Liars Κ5 Pretty Little Liars
06:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος κύκλος 
Επ.6  Mr. Monk and the buried treasure
15:00 STAR News
15:50 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
16:00 Shopping Star
17:40 Elif Κ2 
Επ.276  Επ. 276
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 MasterChef 3
23:00 Στη σκιά των κατασκόπων
Πρόγραμμα Cosmote cinema 2 HD
01:00 Στο πέρασμα του χρόνου
04:00 Αντίδοτο στην ευεξία
06:30 Άρωμα γυναίκας
09:10 Χατάρι
11:50 Ερωτευμενοι στο Εδιμβουργο
13:30 My Secret Valentine
15:00 Πήτερ Παν
16:30 A ghost story
18:10 Ο κατήγορος
20:10 Tanna
Πρόγραμμα Cosmote cinema 3
00:55 Ο αστερισμός της παρθένου
02:30 Οι ουρανοί είναι δικοί μας
04:10 Η κόρη του Ρέμπραντ
05:40 Η Αθήνα μετά τα μεσάνυχτα
07:15 Δύο αγάπες, δύο κόσμοι
08:40 Ο φαντασμένος
10:20 Ο Μικές παντρεύεται
12:00 Τρελλός και Πάσης Ελλάδος
13:35 Αδέλφια μου, Αλήτες, Πουλιά
15:30 Του κουτρούλη ο γάμος
17:00 Ο αετός των σκλαβωμένων
18:55 Δόκτωρ Ζι - Βέγγος
20:25 Διακοπές στην Αίγινα
22:00 Η Ρένα είναι "οφ σάιντ"
23:35 Η έβδομη μέρα της δημιουργίας
Πρόγραμμα Cosmote cinema 4 HD
00:00 Fortitude Κ3 
Επ.1  Episode #3.1
01:00 UnReal - κύκλος 3 
Επ.9  Episode #3.9
02:00 Girlfriends' guide to divorce Κ5 
Επ.2  Episode #5.2
03:00 Midnight, Texas Κ2 
Επ.6  Επ. 6
04:00 Επικίνδυνες Αποστολές Κ7 
Επ.10  Επ. 10
05:00 Jamestown Κ2 
Επ.3  Επ. 3
06:00 Κότζακ Κ2 
Επ.11  Επ. 11
07:00 Girlfriends' guide to divorce Κ5 
Επ.3  Episode #5.3
08:00 Private eyes Κ2 
Επ.11  Επ. 11
09:00 Ο ιππότης της ασφάλτου - Κ3 
Επ.11  Knight of the Chameleon
10:00 Manifest Κ1 
Επ.16  Episode #1.16
11:00 Marlon Κ2 
Επ.6  Man Code
11:30 Marlon Κ2 
Επ.7  Homecoming
12:00 Dukes of Hazzard Κ3 
Επ.22  Επ. 22
13:00 Cheers Κ11 
Επ.20  Επ. 20
13:30 Cheers Κ11 
Επ.21  Επ. 21
14:00 Private eyes Κ2 
Επ.12  Επ. 12
15:00 The West Wing Κ2 
Επ.13  Επ. 13
16:00 Sick Note Κ2 
Επ.3  Επ. 3
16:30 Sick Note Κ2 
Επ.4  Επ. 4
17:00 Manifest Κ1 
Επ.15  Hard Landing
18:00 Berlin Station Κ3 
Επ.10  Επ. 10
19:00 Butterfly 
Επ.3  Επ. 3
19:55 Our Girl 
Επ.10  Επ. 10
21:00 The resident Κ2 
Επ.15  Queens
22:00 The flatey enigma Κ1 
Επ.3  Episode #1.3
23:05 Magnum P.I. Κ1 
Επ.15  Episode #1.15
Πρόγραμμα novasports1
01:45 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02:45 Νovasports1HD
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (M)
14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 24ης αγωνιστικής (M)
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Ολυμπιακός - ΑΕΚ (M)
21:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 22ης αγωνιστικής (M)
22:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος (M)
Πρόγραμμα History Channel HD
00:00 Αγαπημένη Θεία Λένα
01:30 Το στάρι: Πείνα και επισιτισμός στην κατοχή
02:50 Ο Ταξιάρχης του Μεγάλου Ρεύματος
03:20 Γιοι του Του-Ματόενγκα
04:20 Μαρία Κάλλας: Γεννημένη Σοπράνο
05:30 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.58  Νικόλαος Πλαστήρας: Ο μαύρος καβαλάρης
06:30 Εξερευνώντας την ιστορία - κύκλος 1 
Επ.1  Αθήνα: Θρίαμβος και τραγωδία
07:20 Η κληρονομιά της Γλαύκης 
Επ.13  Επ. 13
07:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2 
Επ.1  Γραμματική 1
08:00 Γιοι του Του-Ματόενγκα
09:00 Αγαπημένη Θεία Λένα
10:30 Εξερευνώντας την ιστορία - κύκλος 1 
Επ.1  Αθήνα: Θρίαμβος και τραγωδία
11:20 Μαρία Κάλλας: Γεννημένη Σοπράνο
12:30 Ο Ταξιάρχης του Μεγάλου Ρεύματος
13:00 Η κληρονομιά της Γλαύκης 
Επ.13  Επ. 13
13:30 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.58  Νικόλαος Πλαστήρας: Ο μαύρος καβαλάρης
14:30 Το στάρι: Πείνα και επισιτισμός στην κατοχή
15:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2 
Επ.1  Γραμματική 1
16:00 Δείπνο με τον Πλάτωνα 
Επ.7  Κως
16:40 Αρχαία στο Φως: 1 Ιουνίου 1933
16:50 Λουλούδια που Μαράθηκαν Νωρίς - Κακόπετρος 28/8/1944
18:00 Ο κόσμος των Ελλήνων 
Επ.3  Επ. 3
19:00 Τέχνη και πολιτισμοί 
Επ.8  Η λατρεία της προόδου
20:00 Υποβρύχια αρχαιολογία: Κατάδυση στην ιστορία
20:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2 
Επ.2  Γλωσσικά αστοχήματα 1
21:00 Οι Ρίζες Μεγάλων Κατασκευών: Τα Πλοία της Αρχαίας Ελλάδας
Πρόγραμμα novasports1
01:45 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02:45 Νovasports1HD
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (M)
14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 24ης αγωνιστικής (M)
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Ολυμπιακός - ΑΕΚ (M)
21:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 22ης αγωνιστικής (M)
22:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος (M)
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
01:30 UEFA Champions League Magazine 2018-19 
Επ.18  Επ. 18
02:00 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Ντόρτμουντ
04:00 Ποδόσφαιρο: Κρίσταλ Πάλας - Γουέστ Χαμ
06:00 Ποδόσφαιρο: Γούλβερχαμπτον Γουάντερερς - Νιουκάστλ
08:15 Ποδόσφαιρο: ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Άρσεναλ
10:30 Ποδόσφαιρο: Ρόμα - Πόρτο
12:45 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Ντόρτμουντ
15:00 Ποδόσφαιρο: Φούλαμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
17:15 Ποδόσφαιρο: Μάλμε - Τσέλσι
19:15 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ - Μπόρνμουθ
21:15 UEFA Champions League Magazine 2018-19 
Επ.18  Επ. 18
22:00 Ποδόσφαιρο: Λιόν - Μπαρτσελόνα LIVE