Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Τετάρτη 23 Μαΐου 2018 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
06:00 Βέρα στο δεξί
07:40 Περί ανέμων και υδάτων
08:20 Το σόι μας
08:50 Αέρινες σιωπές
10:20 Μονάχους Μονάχους
10:50 Κρις κρος
11:40 Τα μυστικά της Εδέμ 
Επ.90 
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ 
Επ.91 
13:10 Κλεμμένα όνειρα 
Επ.280  Επ. 280
13:55 Κλεμμένα όνειρα 
Επ.281  Επ. 281
14:40 Κλεμμένα όνειρα 
Επ.282  Επ. 282
15:20 Η οικογένεια βλάπτει 
Επ.24 
16:30 Η ώρα η καλή 
Επ.21 
17:10 Η ώρα η καλή 
Επ.22 
17:50 Είσαι το ταίρι μου 
Επ.3 
18:40 Singles 1 
Επ.4  Τεστ πολλαπλών επιλογών; Και πώς ξέρουμε αν διαλέξαμε σωστά;
19:30 Απαγορευμένη αγάπη
20:20 Παιδική χαρά 
Επ.18 
20:50 Ήρθε και έδεσε 
Επ.1 
21:40 Η πολυκατοικία - 1ος κύκλος 
Επ.24 
22:30 Να με προσέχεις 
Επ.9 
23:20 Οι μάγισσες της Σμύρνης
00:10 Δικαίωση 
Επ.124  Επεισόδιο 124
01:00 Δικαίωση 
Επ.125  Επεισόδιο 125
01:40 Μπελάδες για δύο
02:30 Ένοχη αγάπη
03:10 Κούκλες
04:00 Στη σκιά του πολέμου
05:00 Φιλοδοξίες
05:50 Βέρα στο δεξί
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Σήμερα
10:00 Σκάι τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Power of Love
17:20 Δελτίο στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor - 2018
00:30 Fatal vows Κ2 
Επ.3  Harrod
01:30 Dracula - κύκλος 1 
Επ.5  The Devil's Waltz
02:30 Power of Love
04:30 Survivor Πανόραμα
Πρόγραμμα Μακεδονία TV
06:30 Όλα καλά
08:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Μπρούσκο
12:00 Κάρμα
13:00 Κάρμα
14:00 Όλα καλά
15:30 Η αγορά σήμερα
18:00 Είναι στιγμές
19:00 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Είναι στιγμές
05:00 Είναι στιγμές
Πρόγραμμα BBC World
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
07:00 Ενημέρωση
07:30 Επιχειρηματικά Νέα
07:45 Ενημέρωση
08:00 Ενημέρωση
08:30 Επιχειρηματικά Νέα
08:45 Ενημέρωση
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Τα νέα του BBC World
09:45 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00 Τα νέα του BBC World
10:30 BBC Business Live
11:00 Ταξιδεύοντας
11:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
12:00 GMT
12:30 Ο κόσμος μας Blogging στο Μπαγκλαντές
13:00 GMT
13:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45 Τα σπορ σήμερα
14:00 GMT
14:30 GMT
15:00 Νέα για την Ασία
15:30 Νέα για την Ασία
16:00 Νέα για την Ασία
16:30 Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00 Νέα για την Ασία
17:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
18:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
18:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
19:45 Τα σπορ σήμερα
20:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
20:30 Το BBC στην Αφρική
21:00 Πέρα από τις 100 Ημέρες
21:30 Πέρα από τις 100 Ημέρες
22:00 Εξωτερική πηγή
22:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
23:00 Εξωτερική πηγή
Πρόγραμμα 4Ε
06:15 Προσεγγίσεις
07:15 Ακολουθία του Μεσονυκτικού
07:55 Εθνικός Ύμνος
08:00 Ακολουθία του Όρθρου
09:05 Κοιτώντας γύρω μας
09:35 Γράμματα Σπουδάματα
10:35 Εκπαιδευτική τηλεόραση
11:00 Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
12:00 Οδοιπορικό στην Κύπρο
14:10 Ένατη Ώρα
14:25 Αγιογραφικά Αναγνώσματα
14:45 Ημερολόγιο
15:00 Τηλεφημερίδα
16:00 Παρακλητικός Κανόνας
16:45 Επικαιρότητες
18:00 Ακολουθία του Εσπερινού
18:35 Ταξίδια
19:00 Στους Δρόμους της Παράδοσης
20:00 Τηλεσχολείο ψαλτικής
20:30 Πανεπιστημιακά στην 4Ε - κύκλος 1 Κεντρική Βιβλιοθήκη Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης
21:00 Αναδιφήσεις στην Ιστορία και τον Πολιτισμό
22:05 Ο κόσμος... αλλιώς
23:00 Μικρό Απόδειπνο
23:45 Τηλεφημερίδα
00:45 Οδοιπορικό στην Κύπρο
02:55 Στους Δρόμους της Παράδοσης
03:50 Θεατρική παράσταση
04:20 Χαρωπές Φωνές
04:40 Παρακλητικός Κανόνας
05:20 Γλυκές Δημιουργίες
05:30 Ταξίδια
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Της Ελλάδος τα παιδιά  Χριστουγεννιάτικο επεισόδιο
07:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος 
Επ.6  Δεν πληρώνω, δεν πληρώνω
14:55 G Tech Trends by Germanos
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Το καφέ της Χαράς
17:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή 
Επ.160  Επ. 160
20:00 Ant1 news
21:00 The Game of Love
23:15 Κάτι χωρισμένα παλικάρια 
Επ.69  Επ. 69
00:15 Βινύλιο με τον Αντώνη Κανάκη
01:45 Fazilet
03:15 Το καφέ της Χαράς
04:15 Αδελφές ψυχές
05:15 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας
Πρόγραμμα MAD
06:00 MAD Top
07:00 Morning Hits
09:00 15 Super Mad Hits GR
10:00 Χρονομηχανή
10:30 Brand New Clips
11:00 UK Top
12:00 Λάικ στα Λαϊκά
13:00 Zone Classix
13:30 Greek Super Heroes
14:00 15 Super Mad Hits GR
15:00 15 Super Mad Hits INTL
16:00 Loca Report
16:30 Lyric Video Show
17:00 OK
19:00 Cool.E.R.
19:30 Music Non Stop INTL
20:00 15 Super Mad Hits GR
21:00 Λάικ στα Λαϊκά
22:00 Στη διαπασών
23:00 Alternative Intl
23:30 Rock On Mixer
00:00 A-katalilo URBAN
01:00 Music Non Stop GR
02:00 Λάικ στα Λαϊκά
03:00 Music Non Stop GR
04:00 Music Non Stop INTL
05:00 Music Non Stop GR
Πρόγραμμα ΒΟΥΛΗ
09:00 Πρωινή ανάγνωση
10:00 Κοινοβουλευτικό έργο
18:00 Κοινοβουλευτικό έργο
22:00 Κάρτα Μέλους / Διαβουλεύσεις
23:30 Παλέτες που έγραψαν ιστορία Ντελακρουά (1798 - 1863)
00:00 Επανάληψη προγράμματος
01:00 Επανάληψη προγράμματος
Πρόγραμμα Zoom TV
06:00 Δελτίο Ειδήσεων
07:00 Τηλεαγορές
15:00 Τηλεαγορές
18:30 Τηλεαγορές
19:15 Τηλεαγορές
23:30 Δελτίο Ειδήσεων
23:40 Ξένη Ταινία
04:30 Ξένη Ταινία
Πρόγραμμα SBC
10:00 SBC: Πρωινή Ενημέρωση
12:00 SBC at 12:00
14:00 Telemarketing
16:00 Υπάρχει λύση
18:00 Telemarketing
19:00 SBC at Cosmos
20:00 Πρόσωπα με Κρίση
21:00 Marketing in Practice More
22:00 Υπάρχει λύση
00:00 Telemarketing
01:00 SBC: Πρωινή Ενημέρωση
03:00 Telemarketing
Πρόγραμμα TV100
06:00 Η τέχνη στο πέρασμα του χρόνου
06:30 Εξερευνώντας τη Μεσόγειο Κ2 Εξερευνώντας τη Μεσόγειο
07:00 Πράσινα κτίρια
07:30 Η Ελλάδα μέσα από το θέατρο σκιών
08:05 Επικοινωνήστε με τα παιδιά σας
08:30 Μεγάλα παγκόσμια μυστήρια
09:00 Τοπικά νέα
09:10 City break
12:00 Ανακαλύπτοντας την Ψυχολογία
12:30 Δημιουργίες
13:00 Ντοκιμαντέρ
13:55 Ένα βιβλίο ένα ταξίδι
15:00 Πεδίο ιδεών
16:00 TV 100 Ειδήσεις
16:15 City break
19:05 Το μικρό καράβι
19:15 Ευρωπαϊκή αρχιτεκτονική
19:45 TV 100 Ειδήσεις και Δελτίο στη Νοηματική
20:30 Η τέχνη στο πέρασμα του χρόνου
21:00 Ανοιχτά μικρόφωνα
21:55 Ξένη Ταινία
00:00 TV 100 Ειδήσεις και Δελτίο στη Νοηματική
01:00 Ανοιχτά μικρόφωνα
02:00 Ανοιχτά μικρόφωνα
03:00 Τα δάκρυα της Ανταρκτικής
04:00 Δημιουργίες
04:30 Ευρωπαϊκή αρχιτεκτονική
05:00 Αρπακτικά ζώα Κ2 Αρπακτικά Ζώα
Πρόγραμμα Deutsche Welle
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:05 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
06:15 Close Up - Ντοκιμαντέρ για την Επικαιρότητα
06:45 Αλλαγή - Η Ζωή στην Ψηφιακή Εποχή
07:00 Ειδήσεις στην DW
07:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
07:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
08:00 Ειδήσεις στην DW
08:05 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
08:15 Ντοκιμαντέρ
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:30 Υφήλιος 3000 - Παγκοσμιοποίηση
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:30 Μαγκαζίνο για την Οδήγηση
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:15 Close Up - Ντοκιμαντέρ για την Επικαιρότητα
12:45 Αλλαγή - Η Ζωή στην Ψηφιακή Εποχή
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:30 Euromaxx - Η Ζωή στην Ευρώπη Lifestyle στην Ευρώπη
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:15 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
14:30 Ταξιδιωτικός Οδηγός
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:15 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
16:30 Euromaxx - Η Ζωή στην Ευρώπη Lifestyle στην Ευρώπη
17:00 Ειδήσεις στην DW
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:15 Ντοκιμαντέρ
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
20:30 Ζώνη Συγκρούσεων - Αντιμέτωποι με τους Ισχυρούς
21:00 Ειδήσεις στην DW
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:15 Ντοκιμαντέρ
Πρόγραμμα ALPHA
06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Happy Day στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος 
Επ.8  Επ. 8
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές ιστορίες
17:45 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη Θέση μου Κ2 
Επ.159  Επ. 159
21:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ5 
Επ.56  Επ. 56
21:50 Πάμε πακέτο
23:50 Οικογενειακές ιστορίες
01:50 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ4 
Επ.1  The Wedding
02:50 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα - 1oς κύκλος Το χαμόγελο της σφίγγας- 1ο μέρος
04:00 Deal
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εντιμότατοι... κερατάδες 
Επ.32  Ο κερατάς και δαρμένος
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
10:00 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Άλλη διάσταση
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Δεύτερη Ματιά
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:30 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
19:00 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
20:20 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
20:40 The Mitsi Show
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά
22:00 Η Ιστορία του Ελληνικού Ποδοσφαίρου
23:00 Password Password
00:00 Genius - κύκλος 1 
Επ.3  Episode #1.3
01:00 Η Ιστορία του Ελληνικού Ποδοσφαίρου
02:00 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
03:30 Genius - κύκλος 1 
Επ.3  Episode #1.3
04:20 Password Password
05:20 The Mitsi Show
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:55 Πρώτη Είδηση
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:00 Φάκελος Διατροφή Κ2 
Επ.13  Επ. 13
06:30 Φάκελος Διατροφή Κ3 
Επ.1  Is your salad trying to kill you? Η σαλάτα είναι το πιο υγιεινό πιάτο υποτίθεται
07:00 Ο ανυπόφορος Χένρυ 
Επ.23  Επ. 23
07:15 Ο ανυπόφορος Χένρυ 
Επ.24  Επ. 24
07:25 Πίπη Φακιδομύτη 
Επ.12  Επ. 12
07:50 Λούλου Ζίπαντου  
Επ.21  Επ. 21
08:05 Λούλου Ζίπαντου  
Επ.22  Επ. 22
08:15 Ζου  
Επ.9  Επ. 9
08:25 Η Μικρή Πριγκίπισσα 
Επ.64  Επ. 64
08:30 Η Μικρή Πριγκίπισσα 
Επ.65  Επ. 65
08:40 Ίντι  
Επ.22  Πώς να μάχεσαι για τα δικαιώματά σου
09:00 Ταξιδεύοντας στη Νότιο Αφρική  
Επ.3  Άγριες ακτές
10:00 Ocean Nomads 
Επ.2  Επ. 2
11:00 Οδός Ανθέων  
Επ.5  Επ. 5
12:00 Αστροφεγγιά  
Επ.7  Επ. 7
13:00 Great Mysteries Myths of the 20th Century
13:30 Προορισμοί του ονείρου 
Επ.23  Ολλανδία
14:30 Φάκελος Διατροφή Κ3 
Επ.2  Food and love
15:00 Φάκελος Διατροφή Κ3 
Επ.3  The secret power of food
15:30 Γεύσεις από Ελλάδα
16:15 Εντός Αττικής Κ2 Κέντρο της Γης και Πύργος Βασιλίσσης
16:30 Ο νικητής
18:00 I Love Lucy 
Επ.112  Επ. 112
18:30 La senora  
Επ.14  Επ. 14
20:00 Τα Στέκια  
Επ.1  Βιντεοκλάμπ
21:00 Αντίο, Βασίλισσά μου
22:45 Πολιτιστικό Δελτίο
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:40 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ 
Επ.23  Επ. 23
00:40 Εκτός πορείας  
Επ.12  Επ. 12
01:30 Οδός Ανθέων  
Επ.5  Επ. 5
02:30 Αστροφεγγιά  
Επ.7  Επ. 7
03:30 Γεύσεις από Ελλάδα
04:15 Ταξιδεύοντας στη Νότιο Αφρική  
Επ.3  Άγριες ακτές
05:00 Ocean Nomads 
Επ.2  Επ. 2
Πρόγραμμα MTV
07:00 Only Hits
08:00 Friendzone - κύκλος 2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 18
08:30 Friendzone - κύκλος 2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 19
09:00 16 and pregnant - κύκλος 2 Επ. 9
10:00 Plain Jane - κύκλος 3 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 8
11:00 Fear Factor Κ1 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 4
12:00 Only Hits
13:00 Only Hits
14:00 Teen mom 2 - κύκλος 5 Επ. 6
15:00 Teen mom 2 - κύκλος 5 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 7
16:00 Awkward - κύκλος 5 Επ. 5
16:30 Awkward - κύκλος 5 Επ. 6
17:00 I used to be fat - κύκλος 1 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 9
18:00 Disaster date - κύκλος 4 Επ. 18
18:30 Disaster date - κύκλος 4 Επ. 19
19:00 Only Hits
20:00 Fear Factor Κ1 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 5
21:00 Catfish: the TV show - κύκλος 1ος Επ. 8
23:00 Ridiculousness - κύκλος 3 Επ. 18
23:30 Ridiculousness - κύκλος 3 Επ. 18
00:00 Jersey shore: οικογενειακές διακοπές Μουσικό μαγκαζίνο - Επ. 1
01:00 Jersey shore: οικογενειακές διακοπές Μουσικό μαγκαζίνο - Επ. 1
02:00 Winter break: Hunter Mountain Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 3
03:00 Only Hits
05:00 Only Hits
Πρόγραμμα Kontra Channel
10:00 Οίκο Ζην
11:00 Shop TV
14:00 Κόντρα και Ρήξη
15:00 Center Plus
16:00 Κόντρα και Ρήξη
17:00 Ελλήνων Έγερσις
18:00 Shop TV
18:50 Οίκο Ζην
19:50 Kontra News
21:00 Χώρα εν καμίνω
22:00 Επί του Πιεστηρίου
00:00 Kontra 24
02:00 Shop TV
05:00 Shop TV
Πρόγραμμα Extra 3
06:00 Τηλεαγορές
07:00 Τηλεαγορές
10:00 Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
12:00 Τηλεαγορές
13:00 Υγεία και Πρόληψη
14:00 Τηλεαγορές
16:00 Τηλεαγορές: Εν Χρυσώ
17:55 Ειδήσεις στη Νοηματική
18:00 Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
19:00 Σουλεϊμάν ο μεγαλοπρεπής
19:45 Medi Jeunesse
20:15 Τηλεαγορές
20:45 Αποκαλυπτικό Δελτίο
20:55 Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
22:00 Δυνατά και Ελληνικά
00:30 Τηλεαγορές
01:00 Lexitel
04:30 Τηλεαγορές
05:30 Αποκαλυπτικό Δελτίο
Πρόγραμμα Action24
07:00 Triathlon Series
08:00 Ποδόσφαιρο: Χόμπρο - Μπρόντμπι
10:00 World Sailing Show - κύκλος 1 World Sailing Show
11:00 Gillette World Sports
12:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
15:00 Skai Σήμερα
16:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
19:00 Chef στον Αέρα
20:00 Sports Live
21:00 Newsroom
22:00 Evening Report
23:30 Ω, τι Κόσμος Μπαμπά
00:30 MacGyver Κ2 MacGyver
01:30 Mobil 1 The Grid
02:00 Gillette World Sports
02:30 World Sailing Cup
03:00 Ποδόσφαιρο: Λίνγκμπι - Κοπεγχάγη
05:00 Ποδόσφαιρο: Κοπεγχάγη - Οντένσε
Πρόγραμμα STAR
06:30 Ο τροχός της τύχης
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ1 
Επ.16  Επ. 16
15:00 STAR News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif Κ1 
Επ.86  Επ. 86
18:30 STAR News
18:45 Ο τροχός της τύχης
19:55 STAR News
21:00 Lethal Weapon - κύκλος 1 
Επ.8  Can I Get a Witness?
22:00 The transporter
00:00 Αμαρτωλή πόλη: Η κυρία θέλει φόνο
02:15 Η ιστορία της ζωής μας
04:30 Third Watch Κ1 Third Watch
Πρόγραμμα Epsilon TV
06:00 Ξυπνάμε Μαζί
08:45 Φτιάξε καφέ ...να στα πω!
12:45 Εμείς
14:45 Κάθε Μέρα Σεφ
15:30 E News
15:45 Tatiana Live
18:30 Live news
19:50 Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική
20:00 Ο κόσμος τρελάθηκε
22:00 Χορεύετε;
00:15 Criminal Minds - 3ος κύκλος 
Επ.8  Lucky
01:15 Circo
02:15 Criminal Minds - 3ος κύκλος 
Επ.3  Scared to death
03:15 Circo
04:15 Anamesa
04:45 Style Rules
05:15 Κάθε Μέρα Σεφ
Πρόγραμμα ΕΡΤ HD
10:00 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Άλλη διάσταση
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Δεύτερη Ματιά
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:30 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
19:00 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
20:20 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
20:40 The Mitsi Show
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Η Ιστορία του Ελληνικού Ποδοσφαίρου
23:00 Password Password
00:00 Genius - κύκλος 1 
Επ.3  Episode #1.3
01:00 Η Ιστορία του Ελληνικού Ποδοσφαίρου
02:00 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
03:30 Genius - κύκλος 1 
Επ.3  Episode #1.3
04:20 Password Password
05:20 The Mitsi Show
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:55 Πρώτη Είδηση
Πρόγραμμα Nickelodeon
06:30 Drake and Josh
07:00 Big time rush
07:30 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
08:00 Paw patrol
08:30 Bubble guppies
09:00 Wallykazam!
09:30 Zack and Quack
10:00 The New Teletubies
10:30 Team Umizoomi
11:00 Ντόρα η μικρη εξερευνητρια
11:30 Rusty Rivets
12:00 Τέρατα και εξωγήινοι
12:30 Yo και Watch
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 Fanboy and Chum Chum
14:00 Paw patrol
14:30 Winx Club
15:00 Regal Academy
15:30 Maggie & Bianca
16:00 Kuu Kuu Harajuku
16:30 Τριπλός Μπελάς
17:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
17:30 Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
18:00 Τα Μυστικά της Αβύσσου
18:30 Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
19:00 Σίμερ και Σάιν
19:30 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
20:00 Paw patrol
20:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
21:00 Τα Μυστικά της Αβύσσου
21:30 Mysticons
22:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
22:30 The Loud House
23:00 Χελωνονιντζάκια
23:30 Hunter Street
00:00 Drake and Josh
05:35 The troop
06:00 Drake and Josh
Πρόγραμμα Body in Balance
08:00 Body in Balance
16:00 Body in Balance
00:00 Body in Balance
Πρόγραμμα Blue Sky
06:00 Δελτίο Ειδήσεων των 21:00 (Ε)
07:00 Ραντεβού με την Επικαιρότητα
08:00 Blue Sky Economy
09:00 Έξυπνες αγορές
10:00 Ας ζωγραφίσουμε
10:30 Lipstick
11:00 Σεϊτανίδης Collection
13:00 Έξυπνες αγορές
14:00 Ραντεβού με την Επικαιρότητα
15:00 Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
15:30 Έξυπνες αγορές
17:00 Σεϊτανίδης Collection
18:00 Jubilee
19:00 Αστυνομία και Κοινωνία
19:50 Blue Sky Economy
21:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
21:50 Παρεμβάσεις
23:30 Προσεχώς
00:30 Με το Κλειδί της Ιστορίας
01:30 Παγκρήτιες Ώρες
03:00 Δελτίο Ειδήσεων των 21:00 (Ε)
04:00 Blue Sky Economy
Πρόγραμμα ΑΡΤ
06:00 Τα νέα της αγοράς
06:30 Εκρηκτικό δελτίο
08:00 Επανελλήνισις
09:00 Zoom In
10:00 Τα νέα της αγοράς
11:00 Μια Τηλεϊατρική Καλημέρα
12:00 Τα νέα της αγοράς
12:30 Αλά Κ-ΑΡΤ
14:00 Στη φόρα
15:30 Εν Κατακλείδι
16:30 Τα νέα της αγοράς
17:00 Δοκάρι και Μέσα
18:30 Τα νέα της αγοράς
19:00 Ραντεβού με τον Βαή
20:00 Τα νέα της αγοράς
20:30 Εκρηκτικό δελτίο
22:00 Εν Κατακλείδι - Best Of
23:00 Τα νέα της αγοράς
23:30 Σχολιάζοντας την Επικαιρότητα
00:30 Zoom In
01:30 Στη φόρα
03:00 Τα νέα της αγοράς
03:30 Αλά Κ-ΑΡΤ
05:00 Ραντεβού με τον Βαή