Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Πέμπτη 19 Ιανουαρίου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
06:00 Τα μυστικά της Εδέμ
07:00 Λάκης ο γλυκούλης
07:50 Ψίθυροι Καρδιάς
08:50 Το σημάδι του έρωτα
09:50 Τηλεμπόρα 
Επ.1 
10:50 Η ώρα η καλή
12:40 Εμείς και εμείς
14:00 Το κόκκινο δωμάτιο
14:50 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος 
Επ.74 
15:50 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος 
Επ.74 
16:50 Ο καιρός με τον Θοδωρή Κολυδά
17:00 7 θανάσιμες πεθερές
19:20 Σαββατογεννημένες - 1ος κύκλος 
Επ.3 
20:20 Η πολυκατοικία
21:20 Οι Βασιλιάδες Οι Βασιλιάδες - Τηλεταινία
22:00 Στο παρά πέντε 
Επ.29 
23:00 Μαύρα μεσάνυχτα
00:00 Impulse
01:50 Lost girl - 1ος κύκλος 
Επ.4  Faetal Attraction
02:40 Pan Am
03:30 Til death
04:10 Breaking in
04:40 Άφρικα
05:30 Παράλληλοι δρόμοι
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Πρώτη γραμμή
10:00 Σκάι τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Προδοσίες - κύκλος 1 
Επ.3  Επ. 3
16:00 Chef στον αέρα
17:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
17:50 ΣΚΑΪ στις 6
19:00 Νυμφίος ανύμφευτος
21:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:55 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
22:00 The Voice of Greece
01:00 Οτινάναι
02:00 Blue Bloods - 4ος κύκλος 
Επ.6  Growing boys
03:00 Perception
03:45 America's next top model
04:30 Happy traveller
05:15 Chef στον αέρα
Πρόγραμμα Μακεδονία TV
06:30 Είναι στιγμές
07:30 Τα 3 Πρόσωπα της Άννας
08:30 Όλα καλά
10:00 Η αγορά σήμερα
12:30 Close Up
13:30 Η αγορά σήμερα
18:00 Τα 3 Πρόσωπα της Άννας
19:00 Όλα καλά
20:30 Είναι στιγμές
22:00 Τα πέντε κλειδιά
23:00 Sex and the City
23:30 Mayday
00:30 Φυγόκεντρος
01:30 Vice
02:30 Sex and the City
03:00 Vice
04:00 Close Up
04:30 Φυγόκεντρος
05:30 House and home
Πρόγραμμα BBC World
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
07:00 Τα νέα του BBC World
07:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
07:45 Τα νέα του BBC World
08:00 Τα νέα του BBC World
08:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
08:45 Τα νέα του BBC World
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Τα νέα του BBC World
09:45 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00 Τα νέα του BBC World
10:30 BBC Business Live
11:00 Κλικ
11:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
12:00 Τα νέα του BBC World
12:30 Η Τέχνη του Γκόγια με τον Τζέικ Τσάπμαν
13:00 Τα νέα του BBC World
13:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45 Τα σπορ σήμερα
14:00 GMT
14:30 GMT
15:00 GMT
15:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
15:45 Τα σπορ σήμερα
16:00 Νέα για την Ασία
16:30 Νέα για την Ασία
17:00 Νέα για την Ασία
17:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
18:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
18:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30 Το BBC στην Αφρική
20:00 Εξωτερική πηγή
20:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
20:45 Τα σπορ σήμερα
21:00 Παγκόσμια νέα σήμερα
21:30 Τα σπορ σήμερα
22:00 BBC Business Live
22:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
Πρόγραμμα 4Ε
07:15 Ακολουθία του Μεσονυκτικού
07:55 Εθνικός Ύμνος
08:00 Ακολουθία του Όρθρου
09:00 Αναδιφήσεις στην Ιστορία και τον Πολιτισμό
09:55 Λέξεις και Έννοιες
10:05 Ο κόσμος... αλλιώς
10:55 Τηλεσχολείο ψαλτικής
11:25 Οι συμμαθητές μου Αλεξάνδρα, καπετάν φασαρίας
11:40 Θεατρική παράσταση
12:00 Λόγια της Πλώρης
12:40 Εν Χορδαίς
13:10 Πνευματική Οδοιπορία
14:10 Ένατη Ώρα
14:25 Αγιογραφικά Αναγνώσματα
14:45 Ημερολόγιο
14:50 Μαγειρεύοντας Ελληνικά
15:00 Τηλεφημερίδα
16:00 Παρακλητικός Κανόνας στον Άγιο Μηνά
16:40 Χρώματα και Ιδέες
17:05 Ο κόσμος του μπάσκετ
18:00 Ακολουθία του Εσπερινού
18:40 Μιλώντας για τη Μακεδονία
19:15 Το ελληνικό τραγούδι
20:00 Στον παιδίατρο
20:35 Γνωρίζετε ότι...
20:45 Περιοδικές Προτάσεις
21:30 Βυζαντινά μελωδήματα
22:30 Εν Χορδαίς
23:00 Μικρό Απόδειπνο
23:45 Τηλεφημερίδα
00:45 Λόγια της Πλώρης
01:25 Εν Χορδαίς
01:55 Πνευματική Οδοιπορία
02:55 Σημεία των καιρών
04:55 Ο κόσμος του μπάσκετ
05:50 Μαγειρεύοντας Ελληνικά
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Της Ελλάδος τα παιδιά  Χριστουγεννιάτικο επεισόδιο
07:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
12:50 Με αγάπη
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:00 Το καφέ της Χαράς
17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Δίδυμα φεγγάρια - κύκλος 1 
Επ.25  Επ. 25
19:00 Ant1 news
20:00 Lucky Room
21:00 Μπρούσκο 
Επ.169  Επ. 169
22:15 Οι συμμαθητές 
Επ.14  Επ. 14
23:15 Τhe 2night Show
01:30 Vice
02:30 Ιστορίες μυστηρίου
03:15 Το καφέ της Χαράς
04:15 Vice
05:00 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας
Πρόγραμμα MAD
06:00 Hits Non Stop
07:00 Breakfast
10:00 Hits Non Stop
13:00 All New Mixer
14:00 Loca Report
15:00 Cool.E.R.
16:00 Mad Greekz Top 10
17:00 OK
19:00 Hits Non Stop
21:00 Zone M.
22:00 Facebook tv
23:00 Λάικ στα Ελληνικά
01:00 Mixer
Πρόγραμμα ΒΟΥΛΗ
09:00 Πρωινή ανάγνωση
09:30 Κοινοβουλευτικό έργο
17:00 Κοινοβουλευτικό έργο
23:00 Βουλής Βήμα
00:30 Παλέτες που έγραψαν ιστορία Ντελακρουά (1798 - 1863)
01:00 Επανάληψη προγράμματος
Πρόγραμμα Zoom TV
06:00 Δελτίο Ειδήσεων
07:00 Τηλεαγορές
15:00 Τηλεαγορές
18:30 Τηλεαγορές
19:15 Τηλεαγορές
23:30 Δελτίο Ειδήσεων
23:40 Ξένη Ταινία
04:30 Ξένη Ταινία
Πρόγραμμα SBC
10:00 Πρώτη σελίδα στην οικονομία
12:00 Telemarketing
16:00 Υπάρχει λύση
18:00 Πολιτικοί και οικονομία
20:00 Praxis
22:00 Car Plus
22:30 Telemarketing
23:00 Πολιτικοί και οικονομία
00:00 Πολιτικοί και οικονομία
01:00 Praxis
03:00 Telemarketing
Πρόγραμμα Deutsche Welle
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:05 Οι Ειδήσεις της Ημέρας
06:30 Ζώνη συγκρούσεων
07:00 Ειδήσεις στην DW
07:05 Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
07:15 Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
08:00 Ειδήσεις στην DW
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:30 Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:30 Ζώνη συγκρούσεων
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:15 Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:30 Euromaxx (αγγλικά)
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:15 Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
13:30 Ματιά στην Ευρώπη - Στα Αγγλικά
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:30 Ζώνη συγκρούσεων
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:15 Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
15:30 Euromaxx (αγγλικά)
16:00 Ειδήσεις στην DW
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:15 Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:30 Σε φόρμα (αγγλικά)
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:15 Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
19:30 Quadriga (αγγλικά)
20:00 Ειδήσεις στην DW
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:15 Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:30 Οι Ειδήσεις της Ημέρας
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:15 Κίνο (αγγλικά)
23:30 Quadriga (αγγλικά)
00:00 Ειδήσεις στην DW
Πρόγραμμα ALPHA
06:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:00 Ο Κάπτεν Τζέικ και οι Πειρατές της Χώρας του Ποτέ
07:30 Η μικρή γιατρός
08:00 Happy Day στον Alpha
11:00 TV Mall
11:20 Εντιμότατοι... κερατάδες 
Επ.32  Ο κερατάς και δαρμένος
12:20 Eurodata
12:30 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
16:00 Ξαναδέστε τους!
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
21:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος 
Επ.18  Επ. 18
21:50 Πάμε πακέτο
23:50 Αυτοψία
01:30 Άτρωτοι
03:45 Κόκκινος κύκλος
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες
05:45 Μια αγάπη, μια ζωή
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
06:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
07:00 Πρωϊνή Ζώνη
07:30 Δελτίο Euronews
08:05 Πρωϊνή Ζώνη
10:00 10 Στην Ενημέρωση
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Αρχαία Επιτεύγματα
14:00 Ιατρική και λαϊκές παραδόσεις  
Επ.10  La Reunion
14:30 Ιατρική και λαϊκές παραδόσεις  
Επ.10  La Reunion
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Στάση ΕΡΤ
17:30 Η Ζωή μου, η Υγεία μου
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15 Αίθουσα Σύνταξης
19:45 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 1 
Επ.1  Power
20:45 Ο καιρός στην ώρα του
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Πολιτιστικό Δελτίο
22:15 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοσιεδάδ - Μπαρτσελόνα LIVE
00:15 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:45 Λι Χάρβεϊ Όσβαλντ 48 ώρες ζωής, Β΄ Μέρος
01:40 Στάση ΕΡΤ
03:05 Η Ζωή μου, η Υγεία μου
03:40 Αίθουσα Σύνταξης
05:00 Ιατρική και λαϊκές παραδόσεις  
Επ.10  La Reunion
05:30 Ιατρική και λαϊκές παραδόσεις  
Επ.10  La Reunion
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:30 Γιακαρί
06:45 Γιακαρί
07:00 Ντετέκτιβ Νόντι
07:15 Ντετέκτιβ Νόντι
07:30 Ο ταχυδρόμος Πατ
07:45 Ο ταχυδρόμος Πατ
08:00 Όλι: Περιπέτεια στο Βυθό
08:30 Η δύναμη της ζωής - 1 
Επ.1  Africas Albertine Rift
09:30 Οι Mάστορες του Tσαγιού
10:30 Άσπρο - Μαύρο: Τσάρλι Τσάπλιν
11:00 Άσπρο - Μαύρο: Τσάρλι Τσάπλιν
11:30 Οι αναιδέστατοι  
Επ.18  Τελευταίο
12:20 Εθελοντής στον ερώτα
14:00 Ο Μικρός Νικόλας 
Επ.21  Η επίσκεψη της γιαγιάς
14:15 Ο Μικρός Νικόλας 
Επ.21  Η επίσκεψη της γιαγιάς
14:30 Γιακαρί
14:45 Γιακαρί
15:00 Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1 The battle of the century
15:30 Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1 The battle of the century
16:00 Η Άννα των Αγρών
17:00 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
19:00 Ο Λούκι Λουκ σε νέες περιπέτειες
19:30 Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε - Παναθηναϊκός LIVE
21:30 Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1 The battle of the century
22:00 Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1 The battle of the century
22:30 Euroleague show
00:30 Οι Mάστορες του Tσαγιού
01:30 Η δύναμη της ζωής - 1 
Επ.1  Africas Albertine Rift
02:30 Οι αναιδέστατοι  
Επ.18  Τελευταίο
03:30 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
05:30 Ο Λούκι Λουκ σε νέες περιπέτειες
Πρόγραμμα MTV
07:00 Only Hits
08:00 Plain Jane - 2ος κύκλος 
Επ.1  Επ. 1
09:00 My super sweet 16 - κύκλος 1 Επ. 1
09:30 My super sweet 16 - κύκλος 1 Επ. 1
10:00 Teen Cribs - κύκλος 2 Επ. 7
10:30 Teen Cribs - κύκλος 2 Επ. 8
11:00 Disaster date - κύκλος 4 Επ. 14
11:30 Disaster date - κύκλος 4 Επ. 15
12:00 Only Hits
14:00 Teen mom
15:00 AWKWARD 3
15:30 Awkward - κύκλος 3 Επ. 5
16:00 Catfish: the TV show - κύκλος 5ος Επ. 3
17:00 Catfish: the TV show - κύκλος 5ος Επ. 4
18:00 Only Hits
19:00 Pimp my ride - κύκλος 4ος Επ. 2
19:30 Pimp my ride - κύκλος 4ος Επ. 3
20:00 Ex on the beach - κύκλος 5 Επ. 7
20:30 Ex on the beach - κύκλος 5 Επ. 8
21:00 Catfish Κολομβια - κύκλος 1 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
22:00 Ridiculousness - κύκλος 5 
Επ.1  Επ. 1
22:30 Ridiculousness - κύκλος 5 
Επ.1  Επ. 1
23:00 MTV Super Shore - κύκλος 2 Επ. 1
00:00 Geordie Shore - κύκλος 5 Επ. 1
01:00 Geordie Shore - κύκλος 5 Επ. 1
02:00 Geordie shore: big birthday battle - κύκλος 1 Επ. 2
03:00 Only Hits
Πρόγραμμα Kontra Channel
10:00 Οίκο Ζην
11:00 Center Plus
12:00 Shop TV
14:00 Κόντρα και Ρήξη
15:00 Shop TV
16:00 Κόντρα και Ρήξη
17:00 Ελλήνων Έγερσις
18:00 Shop TV
18:50 Οίκο Ζην
19:50 Kontra News
21:00 Χώρα εν καμίνω
22:00 Επί του Πιεστηρίου
00:00 Kontra 24
02:00 Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
05:00 Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
Πρόγραμμα Extra 3
06:00 Τηλεαγορές
07:00 Collagen
07:30 Τηλεαγορές: Hellenic Aloe
10:00 Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
12:00 Τηλεαγορές: Hellenic Aloe
14:00 Υγεία και Πρόληψη
15:00 Τηλεαγορές: Hellenic Aloe
16:00 Δυνατά και Ελληνικά
17:55 Ειδήσεις στη Νοηματική
18:00 Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
19:00 Τηλεαγορές
19:30 Medi Jeunesse
20:00 Collagen
20:30 Αποκαλυπτικό Δελτίο
20:55 Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
22:00 Δυνατά και Ελληνικά
00:30 Τηλεαγορές
01:00 Lexitel
04:30 Τηλεαγορές
05:30 Αποκαλυπτικό Δελτίο
Πρόγραμμα Action24
07:00 British tour 2016
09:00 Γκολφ
09:30 Global Champions League
10:00 Sports Live
11:00 Mobil 1 The Grid
11:30 Gillette World Sports
12:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
17:00 Global Champions League
17:30 Gillette World Sports
18:00 Hawaii 5-0
19:00 Ο αγιος - κύκλος 1 Ο αγιος
20:15 Sports Live
21:30 Evening report
23:00 X - Men 2
01:00 Hawaii 5-0
02:00 In cycle
02:30 X-Cat World Series
03:00 Global Champions League
03:30 Volvo Ocean Race
04:00 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Βρετανίας (Ε)
05:00 Ποδόσφαιρο
Πρόγραμμα STAR
06:00 Ο τροχός της τύχης
06:45 Transformers: Robots in Disguise
07:10 Max Steel
07:35 Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος
08:00 Συμβόλαιο αγάπης - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
09:00 Συμβόλαιο αγάπης - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
10:00 Live U
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ζωή μου - κύκλος 1 
Επ.2  Επ. 2
15:00 Shopping Star
16:25 Blind taste
17:30 STAR News
17:45 9 μήνες 
Επ.164  Επ. 164
18:50 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Ομάδα NCIS - 8ος κύκλος 
Επ.10  False Witness
22:00 Ελεύθερος σκοπευτής
00:45 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 13ος Κύκλος 
Επ.1  Scorched Earth
01:45 The mentalist
02:45 Ο Έλληνας μεγιστάνας
05:15 Suburgatory - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
Πρόγραμμα Epsilon TV
07:00 Φτιάξε καφέ ...να στα πω!
09:50 Έτοιμο το Πρωινό
12:50 La Biri Biri
15:45 Tatiana Live
18:45 Live news
20:50 Δελτίο Καιρού
20:55 Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική
21:00 Αν έχεις τύχη
23:30 Ορφανή σε ξένα χέρια
02:30 La Biri Biri
05:00 Live news
Πρόγραμμα Body in Balance
08:00 Body in Balance
16:00 Body in Balance
00:15 Mind and Body
00:40 Beauty of Nature
00:55 Yoga On the Edge
01:25 Conscious TV
02:15 Φύση χαλάρωση
03:15 Shanti Yoga
04:00 Core Strength Vinyasa Yoga
04:10 Core Strength Vinyasa Yoga
04:30 Dru Yoga
05:15 Get Fit for Midlife με την Marion Stewart
05:50 Shape Up! με την Caroline Sandry
Πρόγραμμα Blue Sky
06:00 Δελτίο Ειδήσεων των 21:00 (Ε)
07:00 Ραντεβού με την Επικαιρότητα
08:00 Έξυπνες αγορές
09:00 Πολιτιστικό Ημερολόγιο
10:00 Έξυπνες αγορές
11:00 Σεϊτανίδης Collection
13:00 Έξυπνες αγορές
14:00 Ραντεβού με την Επικαιρότητα
15:00 Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
15:25 Έξυπνες αγορές
18:00 Έξυπνες αγορές
19:00 Φύλαττε την Υγεία σου
19:50 Blue Sky Economy
21:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
21:50 Παρεμβάσεις
23:00 Με το Κλειδί της Ιστορίας
00:30 Έξυπνες αγορές
01:10 Έξυπνες αγορές
03:00 Δελτίο Ειδήσεων των 21:00 (Ε)
04:00 Blue Sky Economy
Πρόγραμμα ΑΡΤ
06:00 Ελληνικός Κινηματογράφος
06:30 Εκρηκτικό δελτίο
08:00 Τα νέα της αγοράς
08:30 Μια Τηλεϊατρική Καλημέρα
09:30 Τα νέα της αγοράς
10:00 Part Time
12:00 Τα νέα της αγοράς
13:00 Πολιτική αρτηρία
14:00 Ζερβουδάκης
15:00 Τα νέα της αγοράς
15:30 Ελλάδα Γεια Σου με το Γιώργο Καρατζαφέρη
17:00 Τα νέα της αγοράς
17:30 Σπορ - Σκορ - Ρεκόρ
18:45 Δελτίο στη Νοηματική
19:00 Τα νέα της αγοράς
19:30 GR Express
20:30 Τα νέα της αγοράς
21:00 Εκρηκτικό δελτίο
22:30 Master Quiz
00:30 Ελλάδα Γεια Σου με το Γιώργο Καρατζαφέρη
02:00 Πολιτική αρτηρία
03:00 Part Time
05:00 GR Express