Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Παρασκευή 24 Φεβρουαρίου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα novasports1
07:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Πανιώνιος - Ηρακλής (E)
09:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος (E)
11:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 ΑΟΚ Κέρκυρα - Λεβαδειακός
13:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Αστέρας Τρίπολης - Παναθηναϊκός (E)
15:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Παναιτωλικός - Πλατανιάς (Ε)
17:00 Basketball Champions League
19:00 Στιγμιότυπα Πορτογαλικού Πρωταθλήματος
20:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20:30 Η ώρα των πρωταθλητών
21:45 Νις - Μονπελιε
00:10 Euroleague
02:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Ηρακλής - ΑΕΚ (E)
04:00 Η ώρα των πρωταθλητών
05:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος (E)
Πρόγραμμα novasports3
09:00 Novasports3HD
12:00 Stoiximan.gr Basket League 2016/17 - κύκλος 1 ΠΑΟΚ - Αρης (E)
14:00 Κυπέλλο Ελλαδος Μπασκετ - κύκλος 1 Τελικός: Παναθηναϊκός - Αρης (Ε)
16:30 Euroleague
18:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
19:00 Αναντολου Εφες - Μπασκονια
21:00 The mavericks - κύκλος 1 Επεισόδιο 1: Και οι 7 ήταν υπέροχοι (E)
22:00 Ρεαλ Μαδριτης - Νταρουσαφακα
00:00 Novasports3HD
Πρόγραμμα novasports6
06:40 Ματchback Ηρακλης - ΠΑΟΚ
09:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
09:30 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
10:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
12:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
12:40 Ματchback Ηρακλης - ΠΑΟΚ
15:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
15:30 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
16:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
18:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
18:40 Ματchback Ηρακλης - ΠΑΟΚ
21:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
21:30 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
22:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
00:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
00:40 Ματchback Ηρακλης - ΠΑΟΚ
03:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
03:30 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
04:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
06:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
Πρόγραμμα Eurosport HD
07:00 Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
08:30 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
09:30 Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
10:15 Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LIVE
11:30 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο LIVE
12:15 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο LIVE
13:30 Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LIVE
14:00 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LIVE
15:30 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο LIVE
16:15 FISU Athlete Story
16:45 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
17:15 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LIVE
19:00 Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
19:45 Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
20:15 Χειμερινά αθλήματα σήμερα
21:10 Νέα
21:15 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
22:00 Ποδηλασία: Ο γύρος του Άμπου Ντάμπι
23:55 Νέα
00:00 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
01:00 Ποδηλασία: Ο γύρος του Άμπου Ντάμπι
02:00 Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
02:30 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
04:00 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Πρόγραμμα Fox Sports HD
07:00 Mobil 1 The Grid: 2017
07:30 Premier league of darts: 2017 - κύκλος 1 Newcastle
10:30 Formula E: Street Racers 2016/17
11:00 Tampa Lightning - Calgary Flames
13:00 PGA EuroPro Tour: Hiighlights 2016
13:30 Mobil 1 The Grid: 2017
14:00 Sailing World Cup: Miami Highlights
15:00 Vendee Globe: 2017 Highlights
16:00 Americas Cup World Series 2016
17:00 The mavericks - κύκλος 1 Football: Diamonds in the Rough
18:00 Gillette World Of Sport: 2017
18:30 International Canoe Federation: 2016
19:00 Vil. Wildcats - Butler Bulldogs
20:30 World archery cup: 2016
21:00 Tampa Lightning - Calgary Flames
23:00 World Sailing Show: 2017
23:30 The mavericks - κύκλος 1 Football: Diamonds in the Rough
00:30 Gillette World Of Sport: 2017
01:00 International Canoe Federation: 2016
01:30 Dream Team Triathlon Series: 2016 - κύκλος 1 3 Peaks Yacht Race
02:30 NHL Presents
03:30 Sailing World Cup: Miami Highlights
04:30 Mobil 1 The Grid: 2017
05:00 Cal. Golden Bears - Oregon Beavers
06:00 Vendee Globe: 2017 Highlights
Πρόγραμμα Motors Tv
06:20 Super League: Bathurst 12hours: Στιγμιότυπα LIVE
08:00 Lucas Oil Off Road Racing Series Lucas Oil Off Road Racing Series
08:50 Lucas Oil Off Road Racing Series Lucas Oil Off Road Racing Series
09:45 FIM MXGP: Παγκόσμιο πρωτάθλημα - κύκλος 1 FIM MXGP: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
13:35 UIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Jetspring - κύκλος 1 Group A
14:30 FIA Παγκοσμίο Πρωτάθλημα Ράλι - κυκλος 1 Ράλι Σουηδίας
15:20 Κλασσικο Ραλι Μόντε Κάρλο
16:10 Lucas Oil Off Road Racing Series Lucas Oil Off Road Racing Series
17:05 Lucas Oil Off Road Racing Series Lucas Oil Off Road Racing Series
18:20 Super League: Bathurst 12hours: Στιγμιότυπα LIVE
20:30 Grand Prix - Μακάο
21:50 Κλασσικο Ραλι Μόντε Κάρλο
23:05 Lucas Oil Off Road Racing Series Lucas Oil Off Road Racing Series
23:55 Lucas Oil Off Road Racing Series Lucas Oil Off Road Racing Series
00:50 Adac GT masters
03:20 Best Of Crash Φεβρουάριος
03:50 Super League: Bathurst 12hours: Στιγμιότυπα LIVE
05:30 Toyota NZ 86 championship
Πρόγραμμα novasports2
08:00 Η ώρα των πρωταθλητών
09:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Μπορντό - Παρί Σεν Ζερμέν (E)
11:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Μπαστιά - Μονακό (Ε)
13:00 Μπράγκα - Μπενφίκα (Ε)
15:00 Αγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου - κύκλος 1 Γουλβς - Τσέλσι (E)
17:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Λοριάν - Νις (E)
19:00 Αγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου - κύκλος 1 Μπλάκμπερν - Μάντσεστερ Γ. (E)
21:15 Παναθηναϊκος - Ουνιξ Καζαν
23:15 Super Euroleague
01:00 Winter X Games 2017 - κύκλος 1 Ασπεν (M)
02:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου LIVE
04:00 Μπράγκα - Μπενφίκα (Ε)
06:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Μονακό - Μετς (E)
Πρόγραμμα novasports4
07:00 Novasports4HD
12:30 Basketball Champions League
14:30 Basketball Champions League
16:15 Basketball Champions League
18:00 Basketball Champions League
20:00 Winter X Games 2017 - κύκλος 1 Ασπεν (E)
21:00 Euroleague: Μπαμπεργκ - Ζαλγκιρις Καουνας LIVE
23:00 Στιγμιότυπα γκολφ - κύκλος 1 U.S. Open Championship 2016 (Ε)
00:00 Novasports4HD
Πρόγραμμα Action24
07:00 Cycling tour Taihu
09:00 Tour Series Britain
11:00 Sports Live
12:00 Ajax TV
13:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:00 Volvo Ocean Race
16:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
17:00 Global Champions League
17:30 Gillette World Sports
18:00 Hawaii 5-0 - κύκλος 1 Twenty-Four Karat Kill
19:00 Ο αγιος - κύκλος 1 Luella
20:00 Sports Live
21:00 Briefing
23:00 88 λεπτά
01:00 Auto Action
02:00 Hawaii 5-0 - κύκλος 1 Twenty-Four Karat Kill
03:00 Gillette World Sports
03:30 Extreme Sailing
04:00 Ajax TV
05:00 Αγγλικο πρωταθλημα ποδοσφαιρου - κύκλος 1 Τσέλσι - Τότεναμ (Ε)
Πρόγραμμα novasports7
08:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Χάντμπολ
10:00 Στο φιλέ
11:30 Η ώρα των πρωταθλητών
12:30 Super Euroleague
14:15 Best of Super League
15:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Χάντμπολ
16:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Χάντμπολ
18:00 Η ώρα των πρωταθλητών
19:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Χάντμπολ
21:00 Βιτορια Γκιμαραες - Μορεϊρενσε
23:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Χάντμπολ
00:35 Winter X Games 2017 - κύκλος 1 Ασπεν (M)
01:30 Super Euroleague
03:00 Novasports5HD
Πρόγραμμα Eurosport2
06:00 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
06:45 Όλα τα Σπορ
07:00 Football Greatest
08:00 Football Greatest
09:00 Ποδηλασία: Ο Γύρος του Λανγκάουι
09:15 Ποδηλασία: Ο γύρος του Άμπου Ντάμπι
10:30 Ποδηλασία: Ο Γύρος του Λανγκάουι
10:45 Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
11:30 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
12:30 FIFA Football
13:00 Κλήρωση UEFA Europa League 2016-17 LIVE
13:15 Ποδηλασία: Ο Γύρος του Άμπου Ντάμπι LIVE
15:15 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
16:00 Formula E
18:00 Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
18:45 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
19:30 FISU Athlete Story
20:00 Ποδηλασία: Ο γύρος του Άμπου Ντάμπι
21:00 Football Greatest
22:00 Football Greatest
22:55 Νέα
23:00 Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
23:45 Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
00:15 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
01:10 Νέα
01:15 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
02:00 Football Greatest
03:00 Ποδηλασία: Ο γύρος του Άμπου Ντάμπι
04:00 Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
04:45 Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
05:15 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Πρόγραμμα Motorvision Channel
06:05 Υψηλά οκτάνια 
Επ.9  ATV National Championship Series
06:30 Ο κόσμος των φορτηγών 
Επ.28  Επ. 28
07:00 Ταξίδι στον Χρόνο
07:20 Ταξίδι στον Χρόνο
07:50 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
08:15 Δοκιμή στον δρόμο 
Επ.901  901
08:35 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
09:00 Υπερ-αυτοκίνητα
09:25 Υπερ-αυτοκίνητα
09:50 Οικολογική Οδήγηση
10:15 Οικολογική Οδήγηση
10:40 Χώρα παραγωγής - κύκλος 1 Μοτοσυκλέτες PG
11:05 Χώρα παραγωγής - κύκλος 1 Μοτοσυκλέτες PG
11:30 4x4 
Επ.28  4x4 Rallye Fun
12:00 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
12:25 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
13:00 Ταξίδι στον Χρόνο
13:25 Ταξίδι στον Χρόνο
13:50 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
14:15 Δοκιμή στον δρόμο 
Επ.901  901
14:40 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
15:05 Υπερ-αυτοκίνητα
15:35 Υπερ-αυτοκίνητα
16:00 Ονειρεμένα Αυτοκίνητα - κύκλος 1 
Επ.13  SUVs
16:25 Μετατροπές
16:55 Μετατροπές
17:15 Μετατροπές
17:40 Υπερ-αυτοκίνητα
18:05 Υπερ-αυτοκίνητα
18:35 Ο τρόπος ζωής των μηχανόβιων 
Επ.51  Bike
19:00 Ταξίδι στον Χρόνο
19:25 Ταξίδι στον Χρόνο
19:50 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
20:15 Δοκιμή στον δρόμο 
Επ.901  901
20:35 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
21:05 Υπερ-αυτοκίνητα
21:25 Υπερ-αυτοκίνητα
21:50 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
22:15 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
22:40 Ταξίδι στον Χρόνο
Πρόγραμμα OTE Sport 1 HD
06:00 Αγγλικό πρωτάθλημα: Ανασκόπηση της Δευτέρας
07:00 Ποδόσφαιρο: Λιόν - Άλκμααρ
09:00 Ποδόσφαιρο: Ζενίτ - Άντερλεχτ
11:00 Ποδόσφαιρο: ΑΠΟΕΛ - Μπιλμπάο
13:00 UEFA Champions League - Στιγμιότυπα
13:30 UEFA Champions League - Στιγμιότυπα
14:00 Κλήρωση UEFA Europa League 2016-17 LIVE
14:30 Αγγλικό πρωτάθλημα: Ανασκόπηση της Δευτέρας
15:30 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Γάνδη
17:30 UEFA Champions League - Στιγμιότυπα
18:00 UEFA Champions League - Στιγμιότυπα
18:30 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Χαλ
20:25 Στιγμιότυπα Bundesliga 2016 - 2017
21:30 Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ - Βέρντερ Βρέμης LIVE
23:30 UEFA Champions League Magazine - κύκλος 1 
Επ.33  Ανασκόπηση της σεζόν
00:30 Αγγλικό Πρωτάθλημα: Match Pack
01:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα: Προεπισκόπηση 2016 - 2017
01:30 Ποδόσφαιρο: Κοπεγχάγη - Λουντογκόρετς
03:30 Ο κόσμος του αγγλικού πρωταθλήματος
04:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουότφορντ
Πρόγραμμα OTE Sport 3 HD
06:00 Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ - Λεβερκούζεν
08:00 Ποδόσφαιρο: Χέρτα Βερολίνου - Μπάγερν Μονάχου
10:00 Ποδόσφαιρο: Οσμανλίσπορ - Ολυμπιακός
12:00 Ποδόσφαιρο: Κοπεγχάγη - Λουντογκόρετς
14:00 Ποδόσφαιρο: Σπάρτα Πράγας - Ροστόφ
16:00 Ποδόσφαιρο: Ζενίτ - Άντερλεχτ
18:00 Στιγμιότυπα Bundesliga 2016 - 2017
19:00 SportShow LIVE
21:30 Ποδόσφαιρο: Οσμανλίσπορ - Ολυμπιακός
23:30 SportShow
02:00 Στιγμιότυπα Ιταλικού Πρωταθλήματος 2016 - 2017
02:30 Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ - Βέρντερ Βρέμης
04:30 Στιγμιότυπα Bundesliga 2016 - 2017
05:00 SportShow
Πρόγραμμα OTE Sport 5 HD
06:00 Μηχανοκίνητα: Ο Αγώνας των Πρωταθλητών 2017
08:55 WRC 2017
10:00 WRC 2017
11:05 WRC 2017
12:40 WRC 2017
13:40 Gymkhana Grid
16:30 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
17:30 Formula E
19:25 Formula E
21:15 Formula E
23:10 Formula 1 - Ανασκόπηση 2016
00:15 GP Confidential 2016
00:45 WRC 2017
01:50 WRC 2017
02:55 WRC 2017
04:30 WRC 2017
05:30 GP Confidential 2016
Πρόγραμμα OTE Sport 7 HD
08:00 COSMOTE SPORT 7HD
16:00 COSMOTE SPORT 7HD
19:30 Ποδόσφαιρο: Ουνιόν Βερολίνου - Μόναχο 1860
21:30 COSMOTE SPORT 7HD
00:00 COSMOTE SPORT 7HD
Πρόγραμμα EDGEsport HD
06:00 Fia world championship rallycross - κύκλος 1 Γύρος 1 - Πορτογαλία
07:00 E League - κύκλος 1 9η εβδομάδα
07:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Kitesurfing
08:00 Τουρνουά Πρωταθλήματος Γυναικών WSL
09:00 Lane one 1ος γύρος - Μάντσεστερ, Βρετανία
09:30 Παγκόσμιο Τουρνουά PKRA - κύκλος 1 
Επ.3  Αίγυπτος
10:00 FIM Sidecar World Championship
10:30 Speedway grand prix 
Επ.1  Βαρσοβία, Πολωνία
11:30 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Cross-Country Rallies
12:30 World Surf League
13:30 Formula Drift 
Επ.8  Evergreen Speedway
14:00 Fia world championship rallycross - κύκλος 1 Γύρος 1 - Πορτογαλία
15:00 E League - κύκλος 1 9η εβδομάδα
15:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Kitesurfing
16:00 Τουρνουά Πρωταθλήματος Γυναικών WSL
17:00 Lane one 1ος γύρος - Μάντσεστερ, Βρετανία
17:30 Παγκόσμιο Τουρνουά PKRA - κύκλος 1 
Επ.3  Αίγυπτος
18:00 FIM Sidecar World Championship
18:30 Speedway grand prix 
Επ.1  Βαρσοβία, Πολωνία
19:30 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Cross-Country Rallies
20:30 World Surf League
21:30 Formula Drift 
Επ.8  Evergreen Speedway
22:00 Fia world championship rallycross - κύκλος 1 Γύρος 1 - Πορτογαλία
23:00 E League - κύκλος 1 9η εβδομάδα
23:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Kitesurfing
00:00 Τουρνουά Πρωταθλήματος Γυναικών WSL
01:00 Lane one 1ος γύρος - Μάντσεστερ, Βρετανία
01:30 Παγκόσμιο Τουρνουά PKRA - κύκλος 1 
Επ.3  Αίγυπτος
02:00 World Surf League
03:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Kitesurfing
03:30 Formula Drift 
Επ.8  Evergreen Speedway
04:00 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα X-Trial
05:00 Gymkhana Grid
05:30 E League - κύκλος 1 9η εβδομάδα
Πρόγραμμα OTE Sport 2 HD
07:00 Ποδόσφαιρο: Άγιαξ - Λέγκια Βαρσοβίας
09:00 Ποδόσφαιρο: Μπεσίκτας - Χάποελ Μπερ Σεβά
11:00 Ποδόσφαιρο: Σαχτάρ Ντονέτσκ - Θέλτα
13:00 Στιγμιότυπα Ισπανικού Πρωταθλήματος 2016 - 2017
14:05 Στιγμιότυπα Ιταλικού Πρωταθλήματος 2016 - 2017
14:35 Ποδόσφαιρο: Ρόμα - Βιγιαρεάλ
16:35 Ποδόσφαιρο: ΑΠΟΕΛ - Μπιλμπάο
18:35 Ποδόσφαιρο: Φιορεντίνα - Γκλάντμπαχ
20:35 Στιγμιότυπα Ισπανικού Πρωταθλήματος 2016 - 2017
21:45 Ποδόσφαιρο: Λας Πάλμας - Ρεάλ Σοσιεδάδ LIVE
23:45 Ποδόσφαιρο: Ρόμα - Βιγιαρεάλ
01:45 Ποδόσφαιρο: Άγιαξ - Λέγκια Βαρσοβίας
03:45 UEFA Champions League - Στιγμιότυπα
04:15 UEFA Champions League - Στιγμιότυπα
04:45 Στιγμιότυπα
05:00 Ποδόσφαιρο: Λας Πάλμας - Ρεάλ Σοσιεδάδ
Πρόγραμμα OTE Sport 4 HD
06:00 Pick n' Roll
07:25 Μπάσκετ: Ολυμπιακός - Άρης
09:20 Pick n' Roll
10:45 Μπάσκετ: Κλ. Καβαλίερς - Ν. Γιορκ Νικς
13:10 NBA Daily
13:45 Μπάσκετ: Κύπελλο Ιταλίας 2017
15:55 NBA Daily
16:30 Μπάσκετ: Κλ. Καβαλίερς - Ν. Γιορκ Νικς
18:55 Pick n' Roll
20:25 NBA Daily
21:00 NBA Action 2016-17
21:35 Μπάσκετ: Κλ. Καβαλίερς - Ν. Γιορκ Νικς
00:35 Μπάσκετ: Κύπελλο Ισπανίας 2017
02:50 Μπάσκετ: Κύπελλο Ιταλίας 2017
05:00 NBA Daily
05:30 Μπάσκετ: Λ. A. Κλίπερς - Σ. Αντ. Σπερς LIVE
Πρόγραμμα OTE Sport 6 HD
06:00 Τένις: 2017 ATP World Tour 500
11:00 Topspin
12:30 Τένις: 2017 ATP World Tour 500
18:30 Topspin
20:00 Τένις: 2017 ATP World Tour 500 LIVE
22:00 Τένις: 2017 ATP World Tour 500 LIVE
00:00 Τένις: 2017 ATP World Tour 500 LIVE
02:00 Τένις: 2017 ATP World Tour 500 LIVE
04:30 Χάντμπολ: Στιγμιότυπα Γερμανικού Πρωταθλήματος 2016 - 2017
05:00 Τένις: 2017 ATP World Tour 250
Πρόγραμμα OTE Sport 8 HD
08:00 COSMOTE SPORT 8HD
16:00 COSMOTE SPORT 8HD
19:30 Τένις: 2017 ATP World Tour 250 LIVE
21:30 COSMOTE SPORT 8HD
00:00 COSMOTE SPORT 8HD