Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα novasports1
07:00 Basketball Champions League - κύκλος 1 Νίμπουρκ - Μονακό (Μ)
09:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
11:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
13:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
15:00 Στιγμιότυπα Πορτογαλικού Πρωταθλήματος
16:00 Παίζουμε Ελλάδα
19:30 ΑΟΚ Κερκυρα - Παναθηναϊκος
21:30 Παιζουμε Ελλαδα
00:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
02:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
04:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
06:00 Αθλητικές στιγμές
Πρόγραμμα novasports3
09:00 Euroleague
11:00 Euroleague
13:00 Euroleague
15:00 Stoiximan.gr Basket League 2016/17 - κύκλος 1 Τρίκαλα - Ολυμπιακός (E)
17:15 Λεβαδειακος - Ατρομητος
19:15 Euroleague
21:15 Αθλητικές στιγμές
22:15 Μπραγκα - Βιτορια Γκιμαραες
00:15 Novasports3HD
Πρόγραμμα novasports6
06:30 Legend stories season - κύκλος 2 Γιώργος Αφρουδάκης
08:30 Today - κύκλος 1 Μεγάλες ώρες του αθλητισμού
09:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
11:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
12:00 Οι πρωτεύουσες του μπάσκετ - κύκλος 1 Κωνσταντινούπολη
12:30 Legend stories season - κύκλος 2 Γιώργος Αφρουδάκης
14:30 Today - κύκλος 1 Μεγάλες ώρες του αθλητισμού
15:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
17:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
18:00 Οι πρωτεύουσες του μπάσκετ - κύκλος 1 Κωνσταντινούπολη
18:30 Legend stories season - κύκλος 2 Γιώργος Αφρουδάκης
20:30 Today - κύκλος 1 Μεγάλες ώρες του αθλητισμού
21:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
23:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
00:00 Οι πρωτεύουσες του μπάσκετ - κύκλος 1 Κωνσταντινούπολη
00:30 Legend stories season - κύκλος 2 Γιώργος Αφρουδάκης
02:30 Today - κύκλος 1 Μεγάλες ώρες του αθλητισμού
03:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
05:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
06:00 Οι πρωτεύουσες του μπάσκετ - κύκλος 1 Κωνσταντινούπολη
Πρόγραμμα Eurosport HD
08:05 Τένις: Αυστραλιανό Όπεν LIVE
10:00 Game, Set and Mats LIVE
10:15 Τένις: Αυστραλιανό Όπεν LIVE
15:15 Game, Set and Mats LIVE
15:45 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο LIVE
17:00 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο LIVE
18:45 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
19:15 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο
19:45 Σνούκερ: Masters in London
20:50 Νέα
21:00 Σνούκερ: Masters in London LIVE
23:55 Νέα
00:05 Χειμερινά αθλήματα σήμερα
01:00 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο
01:30 Game, Set and Mats
02:00 Τένις: Αυστραλιανό Όπεν LIVE
04:00 Τένις: Αυστραλιανό Όπεν LIVE
Πρόγραμμα Fox Sports HD
06:30 Gillette World Of Sport: 2017
07:00 P1 Powerboat: 2016
08:00 UCLA Bruins - Arizona State Sun Devil
09:30 International Canoe Federation: 2016
10:00 World archery cup: 2016
10:30 Gillette World Of Sport: 2017
11:00 Winnipeg Jets - St Louis Blues
13:00 Sailing World Cup 2016 - κύκλος 1 Melbourne Day 1
14:00 Formula E: Street Racers
14:30 World SUP and Paddleboard Championship
15:00 P1 Powerboat: 2016
16:00 Tiree Wave Classic: 2016
16:30 Dream Team Triathlon Series: 2016 - κύκλος 1 Sandman Triathlon
17:00 Winnipeg Jets - St Louis Blues
19:00 NFL Gameday: 2016
19:30 Detroit R. Wings - Ny Rangers
22:00 NFL Post-season: 2016/2017
01:30 NFL Post-season: 2016/2017
05:00 Tiree Wave Classic: 2016
05:30 Historic Grand Prix of Monaco: 2016
06:00 World archery cup: 2016
Πρόγραμμα Motors Tv
08:00 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής - κύκλος 1 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής
12:00 Κύπελλο Porsche Carrera Γαλλίας - κύκλος 1 1ος γύρος: Βαρκελώνη
14:05 Euroformula Open - κύκλος 1 1ος γύρος: Εστορίλ - 2ος Αγώνας
15:00 1ος γύρος: Εστορίλ - 2ος αγώνας
16:30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα: Formula V8 3.5 LIVE
17:50 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής - κύκλος 1 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής
23:00 International GT Open - Στιγμιότυπα - κύκλος 1 GT Open
00:40 Formula V8 3.5: στιγμιότυπα - κύκλος 1 1ος γύρος: Motorland, Αραγκόν
02:30 Κύπελλο Porsche Carrera Γαλλίας - κύκλος 1 1ος γύρος: Βαρκελώνη
05:05 Βρετανικό Πρωτάθλημα Rallycross - κύκλος 1 1ος γύρος: Croft
Πρόγραμμα novasports2
06:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου LIVE
08:30 Ο κόσμος των freesports
09:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου LIVE
11:00 Πορτογαλικό πρωταθλήμα ποδοσφαίρου
12:50 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου LIVE
15:00 ΑΕΚ - Αστερας Τριπολης
17:15 ΑΕΛ - Πλατανιας
19:15 Ο κόσμος των freesports
19:45 Πορτογαλικό πρωταθλήμα ποδοσφαίρου
22:00 ΛΙΟΝ - ΜΑΡΣΕΪΓ
00:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
02:00 Πορτογαλικό πρωταθλήμα ποδοσφαίρου
04:00 Euroleague
Πρόγραμμα novasports4
09:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Χάντμπολ
10:15 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Χάντμπολ
11:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Χάντμπολ
12:45 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Χάντμπολ
14:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Χάντμπολ
15:15 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Χάντμπολ
16:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Χάντμπολ
17:45 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Χάντμπολ
19:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Χάντμπολ
20:30 Στιγμιότυπα γκολφ - κύκλος 1 U.S. Open Championship 2016 (Ε)
21:45 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Χάντμπολ
23:15 Basketball Champions League - κύκλος 1 Αρης - Φράπορτ Σκαϊλάινερς (E)
01:15 Novasports4HD
Πρόγραμμα Action24
07:00 Ποδόσφαιρο
09:00 Moto in action
10:00 Auto Action
11:00 Ajax TV
12:00 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Βρετανίας (Ε)
13:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
17:00 Mobil 1 The Grid
17:30 Moto in action
18:00 Auto Action
19:00 Ο πολεμος των Σεφ
20:00 Βρες τη χρονιά
21:00 Μουσική σκηνή
23:00 Ξένη ταινία
01:00 Ο πολεμος των Σεφ
02:00 Cycling tour Taihu
04:00 Tour de romandie
05:00 Ποδόσφαιρο
Πρόγραμμα novasports7
08:45 Super Euroleague
10:30 Παιζουμε ελλαδα
12:00 Πανελληνιο Πρωταθλημα Τενις 2016 - κύκλος 1 Ημιτελικοί ανδρών & γυναικών (25/06/16)
18:30 Επιτραπέζια αντισφαίριση - κύκλος 1 ΙΤΤF Grand Finals: Προημιτελικά (E)
21:00 Πανελληνιο Πρωταθλημα Τενις 2016 - κύκλος 1 Ημιτελικοί ανδρών & γυναικών (25/06/16)
00:30 Novasports5HD
Πρόγραμμα Eurosport2
10:00 Τένις: Αυστραλιανό Όπεν LIVE
11:30 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο LIVE
12:45 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο LIVE
14:30 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο LIVE
15:30 Σνούκερ: Masters in London LIVE
18:00 Ποδηλασία Πίστας: Six Day LIVE
21:00 Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο
21:40 Νέα
21:45 Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο
22:30 Ελεύθερο Σκι: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο
23:30 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
00:15 Σνόουμπορντ: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο
00:55 Νέα
01:00 Τένις: Mats Choice
02:00 Τένις: Αυστραλιανό Όπεν LIVE
04:00 Τένις: Αυστραλιανό Όπεν LIVE
Πρόγραμμα Motorvision Channel
06:10 Ταξιδεύοντας 
Επ.1  Επ. 1
06:30 Αφιέρωμα
06:55 Ταξίδι στον Χρόνο
07:25 Ταξίδι στον Χρόνο
07:50 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
08:15 Δοκιμή στον δρόμο 
Επ.901  901
08:40 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
09:05 Υπερ-αυτοκίνητα
09:35 Υπερ-αυτοκίνητα
10:00 Ονειρεμένα Αυτοκίνητα - κύκλος 1 
Επ.13  SUVs
10:25 Μετατροπές
10:55 Μετατροπές
11:20 Μετατροπές
11:40 Υπερ-αυτοκίνητα
12:05 Υπερ-αυτοκίνητα
12:30 Ο τρόπος ζωής των μηχανόβιων 
Επ.51  Bike
13:00 Ferrari Challenge Europa 
Επ.81  Mugello, Trofeo Pirelli 1 Finals - 2015
14:00 Ferrari Challenge Europa 
Επ.81  Mugello, Trofeo Pirelli 1 Finals - 2015
15:00 Ferrari Challenge Europa 
Επ.81  Mugello, Trofeo Pirelli 1 Finals - 2015
16:00 Ferrari Challenge Europa 
Επ.81  Mugello, Trofeo Pirelli 1 Finals - 2015
17:00 Κύπελλο Audi Sport TT - κύκλος 1 
Επ.4  Ζάντφορτ, Γερμανία
17:30 Κύπελλο Audi Sport TT - κύκλος 1 
Επ.4  Ζάντφορτ, Γερμανία
17:55 Κύπελλο Audi Sport TT - κύκλος 1 
Επ.4  Ζάντφορτ, Γερμανία
18:20 Κύπελλο Audi Sport TT - κύκλος 1 
Επ.4  Ζάντφορτ, Γερμανία
19:00 Ταξίδι στον Χρόνο
19:25 Ταξίδι στον Χρόνο
19:50 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
20:15 Δοκιμή στον δρόμο 
Επ.901  901
20:40 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
21:05 Υπερ-αυτοκίνητα
21:30 Υπερ-αυτοκίνητα
21:55 Ο τρόπος ζωής των μηχανόβιων 
Επ.51  Bike
22:20 Μοτοσυκλέτες 
Επ.29  Enduro Park Χέχλινγκεν
22:45 Μοτοσυκλέτες 
Επ.29  Enduro Park Χέχλινγκεν
23:10 Ονειρεμένα Αυτοκίνητα - κύκλος 1 
Επ.13  SUVs
23:35 4x4 
Επ.28  4x4 Rallye Fun
00:00 Υψηλά οκτάνια 
Επ.9  ATV National Championship Series
00:30 Ο κόσμος των φορτηγών 
Επ.28  Επ. 28
01:00 Ferrari Challenge Europa 
Επ.81  Mugello, Trofeo Pirelli 1 Finals - 2015
02:00 Ferrari Challenge Europa 
Επ.81  Mugello, Trofeo Pirelli 1 Finals - 2015
Πρόγραμμα OTE Sport 1 HD
06:00 Ποδόσφαιρο: Σέλτικ - Γκλάντμπαχ
08:00 Ποδόσφαιρο: Παρί Σεν Ζερμέν - Βασιλεία
10:00 Ποδόσφαιρο: Στόουκ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
12:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι - Τότεναμ
14:00 Ποδόσφαιρο: Σαουθάμπτον - Λέστερ LIVE
16:00 Στιγμιότυπα
16:15 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Μπέρνλι LIVE
18:15 Στιγμιότυπα
18:30 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Χαλ LIVE
20:30 Ο κόσμος του αγγλικού πρωταθλήματος
21:00 UEFA Champions League Magazine - κύκλος 1 
Επ.33  Ανασκόπηση της σεζόν
21:30 Στιγμιότυπα
21:45 Ποδόσφαιρο: Ρόμα - Κάλιαρι LIVE
23:45 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Μπέρνλι
01:45 Στιγμιότυπα
02:00 Ποδόσφαιρο: Νταντάλκ - Ζενίτ
04:00 Ποδόσφαιρο: Ίντερ - Σαουθάμπτον
Πρόγραμμα OTE Sport 3 HD
06:00 Ποδόσφαιρο: Ντάρμσταντ - Γκλάντμπαχ
08:00 Ποδόσφαιρο: Σάλκε - Ίνγκολσταντ
10:00 Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ - Αμβούργο
12:00 Ποδόσφαιρο: Βέρντερ Βρέμης - Ντόρτμουντ
14:00 Στιγμιότυπα Bundesliga 2016 - 2017
14:30 Ποδόσφαιρο: Λειψία - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
16:30 Ποδόσφαιρο: Λεβερκούζεν - Χέρτα Βερολίνου LIVE
18:30 Ποδόσφαιρο: Μάιντς - Κολονία LIVE
20:30 Ποδόσφαιρο: Πεσκάρα - Σασουόλο
22:30 SportShow LIVE
00:45 SportShow LIVE
01:00 SportShow
03:30 Στιγμιότυπα Bundesliga 2016 - 2017
04:00 Ποδόσφαιρο: Μάιντς - Κολονία
Πρόγραμμα OTE Sport 5 HD
06:00 MotoGP 2016
07:05 MotoGP 2016
08:10 MotoGP 2016
09:10 Gymkhana Grid
11:55 WRC 2017
13:00 WRC 2017 LIVE
14:05 Formula E
16:00 Ποδόσφαιρο: Παλέρμο - Ίντερ LIVE
18:00 Formula E: IceDrive
19:00 WRC 2017
19:30 GP Confidential 2016
20:00 WRC 2017
21:05 WRC 2017
22:10 WRC 2017
23:15 MotoGP 2016
00:15 GP Confidential 2016
00:45 Motorsports: Red Bull X-Fighters 2016 Specials
02:50 WRC 2017
03:20 Gymkhana Grid
Πρόγραμμα OTE Sport 7 HD
08:00 COSMOTE SPORT 7HD
13:30 Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους - Λάτσιο LIVE
15:30 COSMOTE SPORT 7HD
16:00 Ποδόσφαιρο: Τζένοα - Κροτόνε LIVE
18:00 COSMOTE SPORT 7HD
19:00 Ποδόσφαιρο: Αταλάντα - Σαμπντόρια LIVE
21:00 COSMOTE SPORT 7HD
21:45 Μπάσκετ: Τορίνο - Αβελίνο LIVE
23:45 COSMOTE SPORT 7HD
Πρόγραμμα EDGEsport HD
06:30 Crankworx 1ος γύρος, Ροτορούα
07:00 UCI BMX Supercross Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 1ος γύρος, Βρετανία
07:30 Formula Drift 
Επ.8  Evergreen Speedway
08:00 Fia world championship rallycross - κύκλος 1 Γύρος 1 - Πορτογαλία
09:00 Extreme Barcelona
09:30 My Road
10:00 FIM Ice Speedway Gladiators
11:00 Nine knights - κύκλος 1 Ski Highlights
11:30 Ο Κόσμος των Action Sports
12:30 World Surf League
13:30 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Cross-Country Rallies
14:30 Crankworx 1ος γύρος, Ροτορούα
15:00 UCI BMX Supercross Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 1ος γύρος, Βρετανία
15:30 Formula Drift 
Επ.8  Evergreen Speedway
16:00 Fia world championship rallycross - κύκλος 1 Γύρος 1 - Πορτογαλία
17:00 Extreme Barcelona
17:30 My Road
18:00 FIM Ice Speedway Gladiators
19:00 Nine knights - κύκλος 1 Ski Highlights
19:30 Ο Κόσμος των Action Sports
20:30 World Surf League
21:30 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Cross-Country Rallies
22:30 Crankworx 1ος γύρος, Ροτορούα
23:00 UCI BMX Supercross Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 1ος γύρος, Βρετανία
23:30 Formula Drift 
Επ.8  Evergreen Speedway
00:00 Fia world championship rallycross - κύκλος 1 Γύρος 1 - Πορτογαλία
01:00 Extreme Barcelona
01:30 My Road
02:00 IWWF Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 
Επ.2  Linyi
02:30 FISE World Series
03:00 Speedway grand prix 
Επ.1  Βαρσοβία, Πολωνία
04:00 Ο Κόσμος των Action Sports
05:00 Fia world championship rallycross - κύκλος 1 Γύρος 1 - Πορτογαλία
Πρόγραμμα OTE Sport 2 HD
07:00 Ποδόσφαιρο: Αλαβές - Λεγανές
09:00 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης - Μάλαγα
11:00 Ποδόσφαιρο: Μίλαν - Νάπολι
13:00 Ποδόσφαιρο: Οσασούνα - Σεβίλη LIVE
15:00 Ποδόσφαιρο: Βιγιαρεάλ - Βαλένθια
17:00 Στιγμιότυπα
17:15 Ποδόσφαιρο: Μπιλμπάο - Ατλέτικο Μαδρίτης LIVE
19:15 Στιγμιότυπα
19:30 Ποδόσφαιρο: Μπέτις - Σπόρτινγκ Χιχόν LIVE
21:30 Στιγμιότυπα
21:45 Ποδόσφαιρο: Εϊμπάρ - Μπαρτσελόνα LIVE
23:45 Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους - Λάτσιο
01:45 Ποδόσφαιρο: Μπολόνια - Τορίνο
03:45 La Liga Santander Docs 2016-17
05:00 Ποδόσφαιρο: Οσασούνα - Σεβίλη
Πρόγραμμα OTE Sport 4 HD
06:30 Sports Classics: ESPN 30 for 30 - κύκλος 1 9 Dot 79
08:00 Μπάσκετ: Κλ. Καβαλίερς - Σ. Αντ. Σπερς
10:30 Μπάσκετ: Μπόστον Σέλτικς - Π. Τρέιλ Μπλέιζερς
12:55 NBA Daily
13:30 Μπάσκετ: ΑΕΚ - Απόλλων Πάτρας LIVE
15:30 NBA Action 2016-17
16:05 Στιγμιότυπα
16:20 NBA Daily
17:00 Μπάσκετ: Ολυμπιακός - Κόροιβος LIVE
19:00 Μπάσκετ: Ορλάντο Μάτζικ - Γκόλντεν Στ. Γουόριορς LIVE
22:00 NBA Daily
22:30 Μπάσκετ: Ντ. Μάβερικς - Λ. Α. Λέικερς LIVE
01:30 NBA Daily
02:00 Μπάσκετ: Μπόστον Σέλτικς - Π. Τρέιλ Μπλέιζερς
04:30 Μπάσκετ: Ομάδα Dolomiti Energia - Μπρίντιζι
Πρόγραμμα OTE Sport 6 HD
06:00 Βόλεϊ: Τσιβιτανόβα - Καλάμπρια Βαλέντια
07:40 Χάντμπολ: Στιγμιότυπα Γερμανικού Πρωταθλήματος 2016 - 2017
08:10 Μπιτς Βόλεϊ: FIVB 2016
09:10 Topspin
10:40 Τένις: 2016 ATP World Tour 500
11:40 Τένις: Ντανιίλ Μεντβέντεφ - Ρομπέρτο Μπαουτίστα-Αγκούτ
13:30 Μπάσκετ: Μούρθια - Μπασκόνια LIVE
15:30 Στιγμιότυπα
16:00 Ποδόσφαιρο: Έμπολι - Ουντινέζε LIVE
18:00 Μπάσκετ: Μπαλίκεσιρ - Νταρουσάφακα LIVE
20:00 Υδάτινα Σπορ: Kite Masters 2016
20:30 Χάντμπολ: Στιγμιότυπα Γερμανικού Πρωταθλήματος 2016 - 2017
21:00 Υδάτινα Σπορ: Kite Masters 2016
21:30 Βόλεϊ: Ασέκο Ρεζόβια Ρεζόβ - Τσιβιτανόβα
00:00 Βόλεϊ: Μόντσα - Πάντοβα
02:20 Τένις: ATP 2016
03:20 Βόλεϊ: Ολυμπιακός - Ούγκρα Σούργκουτ
Πρόγραμμα OTE Sport 8 HD
08:00 COSMOTE SPORT 8HD
13:00 Μπάσκετ: Ομάδα Dolomiti Energia - Μπρίντιζι LIVE
15:00 COSMOTE SPORT 8HD
16:00 Ποδόσφαιρο: Μπολόνια - Τορίνο LIVE
18:00 COSMOTE SPORT 8HD
19:30 Μπάσκετ: Ρεάλ Μαδρίτης - Βαλένθια LIVE
21:30 COSMOTE SPORT 8HD
00:00 COSMOTE SPORT 8HD