Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Δευτέρα 21 Αυγούστου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
06:30 Βέρα στο δεξί
07:40 Ζωές παράλληλες - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
09:10 Περί ανέμων και υδάτων
10:00 Πολυθρόνα για τρεις 
Επ.1 
10:50 Οι αταίριαστοι
12:20 Πες το ψέματα
12:50 Η ζωή της άλλης - 1ος κύκλος 
Επ.1 
13:40 Η ζωή της άλλης - 1ος κύκλος 
Επ.1 
14:20 Η ζωή της άλλης - 1ος κύκλος 
Επ.1 
15:00 Οι μικρομεσαίοι
16:00 Κάπου σε ξέρω
16:40 Ο καιρός με τον Θοδωρή Κολυδά
16:50 Καν'το όπως ο Άκης
17:40 Σ' αγαπώ - μ' αγαπάς
18:40 Ζωές παράλληλες - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
19:20 Ζωές παράλληλες - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
20:00 Δεν έχω λόγια
21:00 Κλινική περίπτωση 
Επ.1 
22:00 Μάλιστα, Σεφ! 
Επ.3  Η δεξίωση γενεθλίων και μια χήνα
22:40 Τζιβαέρι
23:30 Outlander
00:40 Lost girl - 1ος κύκλος 
Επ.4  Faetal Attraction
01:40 Drop Dead Diva - 1ος κύκλος 
Επ.10  Make me a match
02:40 Breaking Bad
03:30 Νοικοκυρά με παντελόνια
04:00 Fantasy Island
05:00 Χαραυγή
05:30 Τα μυστικά της Εδέμ
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Ενημέρωση
10:00 Online
12:00 Magazino
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Masterclass
16:00 Επικαιρότητα με τη Σία Κοσιώνη
17:50 Δελτίο στη Νοηματική
18:00 Rodeo!
19:00 Κάνε παζάρι
20:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Το θήραμα
23:00 Hawaii Five-0 - 4ος κύκλος 
Επ.17  Ma lalo o ka 'ili
00:00 Η Δίκη στον ΣΚΑΪ
01:30 Vikings - 2ος κύκλος 
Επ.1  Brother's war
02:30 Blue Bloods - 4ος κύκλος 
Επ.6  Growing boys
03:15 Ιός Ανδρομέδα - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
05:00 Masterclass
Πρόγραμμα Μακεδονία TV
06:30 Ο θρίαμβος της αγάπης
07:30 Food IQ
08:00 Εγώ... ο Enzo και ο Vicenzo
08:30 Close Up
09:30 Η αγορά σήμερα
12:00 Τα 3 Πρόσωπα της Άννας
13:00 Η αγορά σήμερα
18:00 Κυριακάτικο ξύπνημα
20:00 Close Up
20:30 Τα 3 Πρόσωπα της Άννας
21:30 Celebrity Legacies
22:30 Φυγόκεντρος
23:30 Mayday
00:30 Mayday
01:30 Vice
02:30 Φυγόκεντρος
03:30 Celebrity Legacies
04:30 Mayday
05:30 Close Up
Πρόγραμμα BBC World
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
07:00 Τα νέα του BBC World
07:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
07:45 Τα νέα του BBC World
08:00 Τα νέα του BBC World
08:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
08:45 Τα νέα του BBC World
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Τα νέα του BBC World
09:45 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00 Τα νέα του BBC World
10:30 BBC Business Live
11:00 Τα νέα του BBC World
11:10 Τα επιχειρηματικά νέα της Αφρικής
11:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
12:00 GMT
12:30 Ο μεσημβρινός του Λονδίνου
13:00 GMT
13:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45 Τα σπορ σήμερα
14:00 GMT
14:30 GMT
15:00 Νέα για την Ασία
15:30 Νέα για την Ασία
16:00 Νέα για την Ασία
16:30 Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00 Νέα για την Ασία
17:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
18:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
18:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
19:45 Τα σπορ σήμερα
20:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
20:30 Το BBC στην Αφρική
21:00 Εξωτερική πηγή
21:30 Παγκόσμια Αθλητικά Νέα
22:00 Εξωτερική πηγή
22:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
Πρόγραμμα 4Ε
06:00 Στον Τόπο που Γεννήθηκα...
07:15 Ακολουθία του Μεσονυκτικού
07:55 Εθνικός Ύμνος
08:00 Ακολουθία του Όρθρου
09:00 Εν Χορδαίς
09:30 Η Χαρά των Παιδιών
10:30 Ταξίδια
10:50 Μαγειρεύοντας Ελληνικά
11:05 Μοναστήρια του Τόπου μας
11:35 Επί τας Πηγάς των Υδάτων
12:00 Στον παιδίατρο
12:35 Ιστορικές σελίδες Αγία Αναστασία - Καπετάν Χάψας
13:15 Βυζαντινά μελωδήματα
14:15 Ένατη Ώρα
14:30 Αγιογραφικά Αναγνώσματα
14:50 Ημερολόγιο
15:00 Μέγας πανηγυρικός αρχιερατικός εσπερινός
16:40 Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
17:45 Λέξεις και Έννοιες
18:00 Ακολουθία του Εσπερινού
18:40 Εν Χορδαίς
19:00 Πνευματική Οδοιπορία
20:00 Αρχιερατικός Εσπερινός - Εγκώμια της Παναγίας
22:00 Λόγια της Πλώρης
22:45 Πυροσβεστική
23:05 Μικρό Απόδειπνο
23:50 Μέγας πανηγυρικός αρχιερατικός εσπερινός
01:30 Βυζαντινά μελωδήματα
02:30 Στον παιδίατρο
03:05 Ιστορικές σελίδες Αγία Αναστασία - Καπετάν Χάψας
03:45 Εν Χορδαίς
04:05 Λέξεις και Έννοιες
04:15 Η Συντροφιά μας
04:55 Φωτεινές συναντήσεις 28η Οκτωβρίου 1940
05:30 Μικρό Συναξάρι
05:45 Προσανατολισμοί
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
06:45 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
08:00 Υγεία πάνω απ' όλα
09:00 Εκείνες κι εγώ
10:00 Φίλα το βάτραχό σου
11:00 40 κύματα
12:00 Άκρως οικογενειακόν
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:00 Το καφέ της Χαράς
16:45 Της Ελλάδος τα παιδιά  Χριστουγεννιάτικο επεισόδιο
17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Εγκλήματα - 2ος κύκλος 
Επ.7  Επ. 7
19:00 Ant1 news
20:00 Ο πόλεμος των άστρων 
Επ.3  Αιγώ κι αυτός... - 1ο μέρος
21:00 Εργαζόμενη γυναίκα - 1ος κύκλος 
Επ.10  Ασφαλίστρια
22:00 Daddy Cool - κύκκλος 1 
Επ.12  (τελευταίο της σεζόν)
23:00 Ταμάμ 
Επ.23  (τελευταίο)
00:00 Ougachallenge
00:20 Τhe 2night Show
03:00 Οι στάβλοι της Εριέτας Ζαΐμη
04:15 Το καφέ της Χαράς
05:15 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας
Πρόγραμμα MAD
06:00 UK Top
07:00 Morning Hits
09:00 15 Super Mad Hits GR
10:00 MAD Beach Ball
11:00 MAD Top 10
12:00 Λάικ στα Λαϊκά
13:00 Zone Classix
13:30 Greek Super Heroes
14:00 15 Super Mad Hits GR
15:00 Cool.E.R.
16:00 15 Super Mad Hits GR
17:00 OK
19:00 15 Super Mad Hits INTL
20:00 MAD Beach Ball
21:00 Λάικ στα Λαϊκά
22:00 Στη διαπασών
23:00 Alternative Intl
23:30 Lyric Video Show
00:00 A-katalilo URBAN
01:00 Music Non Stop GR
02:00 Λάικ στα Λαϊκά
03:00 Music Non Stop GR
04:00 Music Non Stop INTL
05:00 Music Non Stop GR
Πρόγραμμα ΒΟΥΛΗ
09:00 Οι Κοινοβουλευτικοί Διαμορφωτές της Σύγχρονης Ελλάδας Αλέξανδρος Παπάγος, ο αρχιστράτηγος, ο στρατάρχης, ο πρωθυπουργός
10:00 Ελεύθερο Πανεπιστήμιο
12:00 Η τεχνολογία στην αρχαία ελλάδα Λατομεία - 1ο μέρος
12:30 Τα Λαϊκά Όργανα και η Κατασκευή τους 
Επ.1  Κρητική Λύρα
13:00 Μπούλγκαρι, οι Έλληνες
14:00 Πρωτοσέλιδα ιστορίας Από τον Παπάγο στον Καραμανλή, μια τομή στον πολιτικό βίο της χώρας
15:00 25η ωρα Αλέξανδρος Σβώλος - Ο καθηγητής της Ειρήνης και της Δημοκρατίας
16:00 Με το βλέμμα του ταξιδιώτη
16:30 Με το βλέμμα του ταξιδιώτη
17:00 Με το βλέμμα του ταξιδιώτη
17:30 Ο λόγος της γραφής
18:30 Ντον Τζιοβάνι
22:00 Συνάντηση Αλέκος Αλεξανδράκης
23:00 Ο δρόμος του καφέ
00:00 Επανάληψη προγράμματος
04:00 Επανάληψη προγράμματος
Πρόγραμμα Zoom TV
06:00 Δελτίο Ειδήσεων
07:00 Τηλεαγορές
15:00 Τηλεαγορές
18:30 Τηλεαγορές
19:15 Τηλεαγορές
23:30 Δελτίο Ειδήσεων
23:40 Ξένη Ταινία
04:30 Ξένη Ταινία
Πρόγραμμα SBC
06:00 Telemarketing
10:30 SBC Live
11:00 Telemarketing
13:00 SBC Live
13:30 Telemarketing
16:30 SBC Live
17:00 Telemarketing
22:00 Ιατρικές συναντήσεις
23:00 Telemarketing
00:00 Telemarketing
Πρόγραμμα Deutsche Welle
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:05 Κίνο (αγγλικά)
06:15 Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
07:00 Ειδήσεις στην DW
07:05 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
07:15 Γερμανικό Πρωτάθλημα
07:30 Τέχνες 21(αγγλικά)
08:00 Ειδήσεις στην DW
08:05 Κίνο (αγγλικά)
08:15 Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
09:00 Ειδήσεις στην DW
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:30 Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:30 Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:15 Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:30 EcoAfrica - Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:15 Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
14:30 PopXport (αγγλικά)
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:30 Τέχνες 21(αγγλικά)
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:15 Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
16:30 Οδήγησέ το (αγγλικά)
17:00 Ειδήσεις στην DW
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:15 Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:30 Ταξιδιωτικός Οδηγός
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
20:30 Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
21:00 Ειδήσεις στην DW
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:15 Close Up (αγγλικά)
22:45 Αλλαγή - Η ζωή στην ψηφιακή εποχή (στα αγγλικά)
23:00 Ειδήσεις στην DW
Πρόγραμμα ALPHA
06:00 Κάτω από την Ακρόπολη
06:15 Κάτω από την Ακρόπολη
06:45 Κάτω από την Ακρόπολη
07:00 TV Mall
07:30 Η λέσχη του Μίκυ
08:00 Θα σε δω στο πλοίο
09:00 Θα σε δω στο πλοίο
10:00 Αχ! Και να ΄ξερες - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
11:00 Έλα στη θέση μου - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
11:45 Έλα στη θέση μου - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
12:30 Ειδήσεις
13:00 Σαν Οικογένεια
14:00 Ο περίεργος... και ο πρώτος ματάκιας
16:00 Οικογενειακές ιστορίες
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.22  Εορταστικό Χριστουγέννων
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος 
Επ.18  Επ. 18
20:50 Το σόι σου - 1ος κύκλος 
Επ.18  Επ. 18
21:45 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.22  Εορταστικό Χριστουγέννων
22:40 World Party
23:50 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα
01:00 Αυτές είναι οι Kardashians - κύκλος 1 I'm Watching You
02:00 Ο περίεργος... και ο πρώτος ματάκιας
03:50 TV Mall
04:15 Οδός Παραδείσου 7 
Επ.1 
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Εικόνες
05:45 Κάτω από την Ακρόπολη
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
06:00 Τα επαγγέλματα της θάλασσας
07:00 Καλοκαιρινή Ενημέρωση
10:00 Ταξιδεύοντας με τη Μάγια Τσόκλη Αγκόλα
11:00 Τα μυστικά του απόλυτου γαλάζιου  
Επ.5  Τήνος - Μέρος B: Η Iστορία
11:30 Πρόβα γάμου  Γιαννιτσά
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Φάκελος διατροφή 
Επ.1  Κοτόπουλο
13:00 Ο μαγικός κόσμος των τρένων - κύκλος 1 Circus Train
14:00 Ocean Nomads - κύκλος 1 
Επ.1  Βραζιλία
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Ένα μήλο την ημέρα
16:15 Μις Μαρπλ 
Επ.1  A pocket full of rye
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15 Η Ζωή μου, η Υγεία μου
18:50 Η ιστορία των χρόνων μου  Χριστόφορος Μηλιώνης - 1961
19:40 Η μηχανή του χρόνου Η εποχή των Κοτζαμπάσηδων
20:45 Ο καιρός στην ώρα του
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά
22:00 Εξάντας  El Sistema - Σώζοντας ζωές
23:00 Το Τραγούδι του Γιούσεφ
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:10 Η αράχνη 
Επ.1  Επ. 1
01:10 Η Ζωή μου, η Υγεία μου
01:45 Εξάντας  El Sistema - Σώζοντας ζωές
02:45 Μις Μαρπλ 
Επ.1  A pocket full of rye
04:30 Φάκελος διατροφή 
Επ.1  Κοτόπουλο
05:00 Ο μαγικός κόσμος των τρένων - κύκλος 1 Circus Train
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:00 Duo Fina - κύκλος 1 
Επ.3  Επ. 3
07:00 Σιντ, ο μικρός επιστήμονας
07:30 Όλι: Περιπέτεια στο Βυθό
07:45 Όλι: Περιπέτεια στο Βυθό
08:00 Ζου
08:15 Ζου
08:30 Ο φλύαρος Τομ και η παρέα του
08:45 Ο φλύαρος Τομ και η παρέα του
09:00 Ο Μικρός Νικόλας 
Επ.21  Η επίσκεψη της γιαγιάς
09:15 Ο Μικρός Νικόλας 
Επ.21  Η επίσκεψη της γιαγιάς
09:30 Ο μικρός πρίγκιπας - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
09:45 Ο μικρός πρίγκιπας - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
10:00 Ίντι
10:30 Κάπου στη γη - κύκλος 1 Αλάσκα
11:30 Ο Ανδροκλής και τα Λιοντάρια του - κύκλος 1 
Επ.26  Επ. 26 (τελευταίο)
12:00 Ο Ανδροκλής και τα Λιοντάρια του - κύκλος 1 
Επ.26  Επ. 26 (τελευταίο)
12:30 Κοίτα τι έκανες  Best of τραγουδιών 2ου κύκλου
14:30 Οικογένεια Μπέιλι
15:30 Αυτή η γη είναι δική μας
17:00 Σάρα, Περιπέτειες στο Άβονλι
18:00 Σάρα, Περιπέτειες στο Άβονλι
19:00 Mr Selfridge - 1ος κύκλος 
Επ.1  Επ. 1
20:00 Mr Selfridge - 1ος κύκλος 
Επ.1  Επ. 1
21:00 Άνθρωποι ιστορίες - κύκλος 1 Metamorphoses
22:15 Αγαπώντας, πίνοντας και τραγουδώντας
00:00 Κείμενα: Documenta 14
01:45 Κείμενα: Documenta 14
03:30 Mr Selfridge - 1ος κύκλος 
Επ.1  Επ. 1
04:30 Mr Selfridge - 1ος κύκλος 
Επ.1  Επ. 1
05:15 Σάρα, Περιπέτειες στο Άβονλι
Πρόγραμμα MTV
07:00 Only Hits
08:00 Made - κύκλος 11ος Ψυχαγωγικό σόου - Επ. 44
09:00 16 and pregnant - κύκλος 2 Επ. 15
10:00 Teen Cribs - κύκλος 2 Επ. 33
10:30 Teen Cribs - κύκλος 2 Επ. 34
11:00 Plain Jane - κύκλος 1 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 4
12:00 Only Hits
14:00 Teen mom 2 - κυκλος 6 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 698
15:00 Teen mom 2 - κύκλος 7 Επ. 1
16:00 Pimp my ride - κύκλος 2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 2
16:30 Pimp my ride - κύκλος 2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 3
17:00 Cribs - κύκλος 7 Επ. 14
17:30 Cribs - κύκλος 7 Επ. 15
18:00 Cribs - κύκλος 7 Επ. 16
18:30 Only Hits
19:30 Catfish: the TV show - κύκλος 4ος 
Επ.2  Επ. 2
20:30 Catfish: the TV show - κύκλος 4ος 
Επ.3  Επ. 3
21:30 Are you the one? second chances - κύκλος 1 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
22:30 Ridiculousness - κύκλος 5 
Επ.1  Επ. 1
23:00 Ridiculousness - κύκλος 3 Επ. 18
23:30 Ridiculousness - κύκλος 3 Επ. 18
00:00 Ridiculousness - κύκλος 9 Ψυχαγωγικό σόου - Επ. 1
00:30 Ridiculousness - κύκλος 9 Ψυχαγωγικό σόου - Επ. 1
01:00 Are you the one? second chances - κύκλος 1 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
02:00 Are you the one? second chances - κύκλος 1 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
03:00 Only Hits
05:00 Only Hits
Πρόγραμμα Kontra Channel
10:00 Οίκο Ζην
11:00 Center Plus
12:00 Shop TV
14:00 Κόντρα και Ρήξη
15:00 Shop TV
16:00 Κόντρα και Ρήξη
17:00 Ελλήνων Έγερσις
18:00 Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
18:50 Οίκο Ζην
19:50 Kontra News
21:00 Κόντρα και Ρήξη
22:00 Επί του Πιεστηρίου
00:00 Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
05:00 Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
Πρόγραμμα Extra 3
06:00 Πολιτικός Μαραθώνιος
07:00 Τηλεαγορές
10:00 Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
12:00 Τηλεαγορές
13:00 Υγεία και Πρόληψη
14:00 Τηλεαγορές
16:00 Τηλεαγορές: Εν Χρυσώ
17:55 Ειδήσεις στη Νοηματική
18:00 Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
19:00 Σουλεϊμάν ο μεγαλοπρεπής
19:45 Medi Jeunesse
20:15 Τηλεαγορές
20:45 Αποκαλυπτικό Δελτίο
20:55 Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
22:00 Δυνατά και Ελληνικά
00:00 Τηλεαγορές
01:00 Lexitel
04:30 Τηλεαγορές
05:30 Αποκαλυπτικό Δελτίο
Πρόγραμμα Action24
07:00 Ποδηλατικός γύρος Ελβετίας
09:00 Tour de romandie
11:00 Gillette World Sports
12:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
17:00 Formula E
17:30 Γκολφ
18:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
19:00 Moto in action
20:00 Sports Live
21:00 Newsroom
22:00 Ο πολεμος των Σεφ - κύκλος 1 Who goes and who stays
23:00 Liza
01:00 World Sailing Show - κύκλος 1 World Sailing Show
02:00 Γκολφ
02:30 Volvo Ocean Race
03:00 Global Champions League
03:30 Gillette World Sports
04:00 Ajax TV
05:00 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Τσέλσι
Πρόγραμμα STAR
07:00 Σούπερ Looney Tunes
07:30 Dinotrux
08:00 Ένας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo
08:30 Μπομπ ο μάστορας
09:00 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:10 Η Μάσα και ο αρκούδος
09:30 Ben and Holly
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, το πρόβατο
10:50 Οι περιπέτειες του Γάτου Σπιρουνάτου
11:20 Ninjago: Masters of Spinjitzu
11:50 Beware the Batman
12:15 Scooby-Doo! Η κατασκήνωση
13:45 Ηρακλής 
Επ.14  Επ. 14
14:45 Ζίνα - 6ος κύκλος 
Επ.16 
15:45 Ντετέκτιβ Μονκ- 4ος κύκλος 
Επ.2  Mr. Monk goes home again
16:45 Christine - 5ος κύκλος 
Επ.8  Love Means Never Having to Say You're Crazy
17:15 Christine - 5ος κύκλος 
Επ.8  Love Means Never Having to Say You're Crazy
17:45 STAR News
17:55 Δύο και κάτι άνδρες - 9ος Κύκλος 
Επ.14  A Possum on Chemo
18:25 Δύο και κάτι άνδρες - 9ος Κύκλος 
Επ.14  A Possum on Chemo
18:55 Ιατρικές υποθέσεις - 5ος κύκλος 
Επ.11  Joy to the world
19:55 STAR News
21:00 Το σταυροδρόμι του θανάτου
23:15 Κόμπρα
01:00 Ομάδα NCIS - 8ος κύκλος 
Επ.10  False Witness
02:00 21 γραμμάρια
04:30 Gossip girl
Πρόγραμμα Epsilon TV
08:30 La Biri Biri
11:00 Μάτσες - Μούτσες
14:00 Τηλεκύβος
16:00 Summergram
19:20 E News
19:30 Τηλεκύβος
21:30 Η χαρτορίχτρα
23:30 Τηλεκύβος
01:45 Fatsabook
02:30 Μάτσες - Μούτσες
05:00 Summergram
Πρόγραμμα ΕΡΤ HD
06:45 20ός αιώνας επιλογές
07:00 Καλοκαιρινή Ενημέρωση
10:00 Ταξιδεύοντας με τη Μάγια Τσόκλη Από τις Σέρρες στη Λίμνη Κερκίνη
11:00 Τα μυστικά του απόλυτου γαλάζιου  Τήνος - Μέρος Α': Η Παράδοση
11:30 Πρόβα γάμου  Γιαννιτσά
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Φάκελος διατροφή Microwaves Exposed - Help or Hazard
13:00 Ο μαγικός κόσμος των τρένων - κύκλος 1 Circus Train
14:00 Ocean Nomads - κύκλος 1 ΗΠΑ
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Ένα μήλο την ημέρα
16:15 Μις Μαρπλ 
Επ.1  A pocket full of rye
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15 Η Ζωή μου, η Υγεία μου - κύκλος 1 Τα γαλακτοκομικά στη ζωή μας
18:50 Η ιστορία των χρόνων μου  Μίκης Θεοδωράκης - 1964
19:40 Η μηχανή του χρόνου 1870: Η σφαγή στο Δήλεσι
20:45 Ο καιρός στην ώρα του
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Εξάντας  49 Λέξεις για το Χιόνι
23:00 Το Τραγούδι του Γιούσεφ
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:10 Η αράχνη 
Επ.1  Επ. 1
01:10 Η Ζωή μου, η Υγεία μου - κύκλος 1 Τα γαλακτοκομικά στη ζωή μας
01:45 Εξάντας  49 Λέξεις για το Χιόνι
02:45 Μις Μαρπλ 
Επ.1  A pocket full of rye
04:30 Φάκελος διατροφή Microwaves Exposed - Help or Hazard
05:00 Ο μαγικός κόσμος των τρένων - κύκλος 1 Circus Train
Πρόγραμμα Body in Balance
06:00 Mind and Body
06:25 Chakra Meditation
06:35 Caribbean Workout
06:55 Dreams of Nature
07:00 Yoga to Have Fun
07:15 Yoga to Have Fun
07:25 Shanti Yoga
07:40 Shanti Yoga
08:00 Body in Balance
08:05 Caribbean Workout
08:25 Yoga for Grandparents
08:40 Yoga for Grandparents
08:55 Φύση χαλάρωση
09:00 Warrior Yoga με τη Trudie Styler
09:10 Warrior Yoga με τη Trudie Styler
09:25 Εγκυμοσύνη: Σφριγηλότητα Τόνωση
09:55 The Perfect Bum με τον Doug Robertson
10:05 Pilates Express με την Lynne Robinson
10:20 Γιόγκα για Παιδιά με τη Barbara Carrie
10:45 10 Minutes Natural Moodlift
10:55 Φύση χαλάρωση
11:00 Πολεμική Τέχνη Καποέιρα
11:25 The Really Useful Health Show
11:30 Φύση χαλάρωση
11:35 Back in Shape
11:45 Yoga με τη Σοφία Ξηροτύρη
11:50 Pilates with Lynne Robinson
12:05 Body in Balance
12:10 Belly Dance Workout με την Samsara
12:35 Χορός
12:45 Stress Less με τον Charles Linden
12:55 Stress Less με τον Charles Linden
13:05 Body in Balance
13:10 Johanna Hall-28 Day Total Body Plan
13:25 Johanna Hall-28 Day Total Body Plan
13:35 Μυστικά Ευλυγισίας
13:55 Μυστικά Ευλυγισίας
14:20 5 Ρυθμοί
14:25 Caribbean Workout
14:45 Kelta Fit
Πρόγραμμα Blue Sky
06:00 Δελτίο Ειδήσεων των 21:00 (Ε)
07:00 Ραντεβού με την Επικαιρότητα
08:00 Blue Sky Economy
09:00 Σεϊτανίδης Collection
10:00 Έξυπνες αγορές
11:00 Σεϊτανίδης Collection
13:00 Έξυπνες αγορές
14:00 Ραντεβού με την Επικαιρότητα
15:00 Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
15:25 Έξυπνες αγορές
16:00 Jubilee
17:00 Έξυπνες αγορές
18:00 Σεϊτανίδης Collection
19:00 Ας ζωγραφίσουμε
19:30 Έξυπνες αγορές
19:50 Blue Sky Economy
21:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
21:50 Παρεμβάσεις
23:30 Εντός και Εκτός Συνόρων
00:30 Ραντεβού με την Επικαιρότητα
01:30 Παγκρήτιες Ώρες
03:00 Δελτίο Ειδήσεων των 21:00 (Ε)
04:00 Blue Sky Economy
Πρόγραμμα ΑΡΤ
06:30 Ελληνικός Κινηματογράφος
07:00 Παιδικό πρόγραμμα
08:00 Τα νέα της αγοράς
08:30 Μια Τηλεϊατρική Καλημέρα
09:30 Τα νέα της αγοράς
10:00 Part Time
13:00 Τα νέα της αγοράς
14:00 Διπλή αντίδραση
14:30 Face to Face
15:30 Ελλάδα Γεια Σου με το Γιώργο Καρατζαφέρη
16:30 Τα νέα της αγοράς
17:00 Δοκάρι και Μέσα
18:30 Τα νέα της αγοράς
19:30 Φροντίδα και Υγεία
20:15 Τα νέα της αγοράς
20:45 Εκρηκτικό δελτίο
21:35 Master Quiz
23:25 What Comes Around
01:30 Ελλάδα Γεια Σου με το Γιώργο Καρατζαφέρη
02:30 Part Time
05:30 Face to Face