Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Παρασκευή 14 Αυγούστου 2020 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
10:00 Αν Θυμηθείς τ' Όνειρό μου
11:00 Η απλή μέθοδος των τριών - 1ος κύκλος 
Επ.10 
12:00 Η πολυκατοικία - 2ος κύκλος 
Επ.72  Ήταν μια φορά μια ακύρωση...
13:00 Μεσημβρινό δελτίο ειδήσεων
14:00 Δέκα λεπτά κήρυγμα 
Επ.61 
14:40 Μαρία, η άσχημη
15:10 Μαρία, η άσχημη
15:50 Περί ανέμων και υδάτων 
Επ.25 
16:50 Καιρός για Αγρότες
17:00 Μπαμπά μην τρέχεις 
Επ.25 
18:00 Δελτίο Νοηματικής
18:10 Ντόλτσε βίτα
18:50 Ντόλτσε βίτα
19:30 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Λάκης ο γλυκούλης 
Επ.44 
22:00 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος 
Επ.39 
23:00 Safe sex 
Επ.50  Η νύχτα του Αγίου Βησσαρίωνα - Μέρος Α''
00:00 Mr. Mercedes 
Επ.28  Η απαγωγή
01:00 Outlander 
Επ.30  Η Μάχη
02:10 Mr. Mercedes 
Επ.26  Από το κακό στο χειρότερο
03:10 Mr. Mercedes 
Επ.27  Η αρχή του τέλους
04:10 Mr. Mercedes 
Επ.28  Η απαγωγή
05:10 Δέκα λεπτά κήρυγμα
05:50 Βέρα στο δεξί
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 1 HD
06:45 Δίκτυο κατασκόπων
08:40 Μέρες κεραυνού
10:30 Ariana Grande: State of Mind
11:30 Three days and a life
13:35 Απόλυτη Εκδίκηση: Θανάσιμη Πτώση (True Justice: Dead Drop)
15:10 Love under the rainbow
16:40 Beyond the Edge
18:40 Ο κόσμος σου ανήκει
20:20 Instaglamour
21:00 Κάποτε στη Δύση
23:50 Μαίρη Σέλλεϋ
01:50 Η χήρα
03:30 Εκδίκηση
05:15 Forever Christmas
Πρόγραμμα novacinema1
00:40 Η αποικία
02:40 Little monsters
04:20 Κινηματογραφικά νέα
04:40 Mean Queen
06:05 Αν η οδός Μπιλ μπορούσε να μιλήσει
08:05 All is true
09:50 Κινηματογραφικά νέα
10:30 I Love You, Now Die
11:40 I Love You, Now Die
13:05 Κινηματογραφικά νέα
13:55 Η μπαλαντα ενος κατασκοπου
15:45 Είναι για το καλό σου
17:30 Phil
19:20 Hollywood Buzz
19:55 American woman
22:00 Η καρδερίνα
Πρόγραμμα FOXlife
05:10 Project Runway - 18ος Κύκλος  
Επ.2  Cats of the Urban Jungle
06:00 Last Man Standing - 8ος Κύκλος  
Επ.6  Mysterious Ways
06:25 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.18  The Survivor In The Soap
07:05 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.15  We Didn't Start the Fire
07:50 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.17  The Game
08:10 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.18  Recovering Pessimist
08:35 Good Trouble - 1ος Κύκλος  
Επ.10  Re-Birthday
09:15 Marvel's Cloak & Dagger - 1ος Κύκλος 
Επ.10  Colony Collapse
09:55 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.9  Ronald Reagan's White House Collectible Pen
10:20 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.10  The Magic Box
10:40 Project Runway - 18ος Κύκλος  
Επ.1  Episode #18.1
11:25 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.19  The Doom In The Gloom
12:10 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.16  Blood and Water
12:50 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.19  The Dog
13:15 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.20  Neighbors
13:35 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 1ος κύκλος 
Επ.6  Friending Emily
14:20 Good Trouble - 1ος Κύκλος  
Επ.11  Less Than
15:00 Project Runway - 18ος Κύκλος  
Επ.2  Cats of the Urban Jungle
15:45 Marvel's Cloak & Dagger - 2ος Κύκλος  
Επ.1  Restless Energy
16:25 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.11  That Elusive Zazz
16:50 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.12  All Aboard the Two-Parent Struggle Bus
17:10 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.20  The Blood From The Stones
17:55 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.17  And Dream of Sheep
18:40 Million Dollar Listing New York - 3ος Κύκλος  
Επ.13  Reunion Part 2
19:25 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.21  Fascinatin' Debra
19:50 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.22  Why Are We Here?
20:15 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 1ος κύκλος 
Επ.7  Vanity's Bonfire
21:00 This Is Us - 4ος Κύκλος  
Επ.14  Episode #4.14
21:45 Last Man Standing - 8ος Κύκλος  
Επ.7  Bedtime Story
22:05 Jamie's Quick & Easy Food - 2ος Κύκλος  
Επ.7  Salmon/Cauliflower/Pork Sausage Bake/Cherry Rice
22:35 Good Trouble - 1ος Κύκλος  
Επ.12  Broken Arted
23:20 This Is Us - 4ος Κύκλος  
Επ.14  Episode #4.14
00:05 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.21  Fascinatin' Debra
00:30 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.22  Why Are We Here?
00:55 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 1ος κύκλος 
Επ.7  Vanity's Bonfire
01:35 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.20  The Blood From The Stones
02:20 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.17  And Dream of Sheep
03:00 Marvel's Cloak & Dagger - 2ος Κύκλος  
Επ.1  Restless Energy
03:40 This Is Us - 4ος Κύκλος  
Επ.14  Episode #4.14
04:30 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 1ος κύκλος 
Επ.7  Vanity's Bonfire
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
07:00 Καλοκαίρι Μαζί
11:00 Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος 
Επ.13 
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
16:00 Εκείνες κι εγώ
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Μην ψαρώνεις 
Επ.25  Επ. 25
18:15 Το καφέ της Χαράς
19:30 Ant1 news
20:45 Πέτα τη φριτέζα 
Επ.56  Selina με κάρι
21:45 Πέτα τη φριτέζα 
Επ.57  Τα γεμιστά της καρδιάς του Αντρέα
22:45 Κάτι χωρισμένα παλικάρια 
Επ.22  Επ. 22
23:45 Τhe 2night Show Κ4 Τhe 2night Show
02:00 Οι στάβλοι της Εριέτας Ζαΐμη
03:15 VICE on HBO Κ6 VICE on HBO
04:00 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας
05:00 Στον ήλιο του αιγαίου  Τελευταίο επεισόδιο
Πρόγραμμα ALPHA
06:10 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40 Η φρουρά των λιονταριών
07:30 Ο Τζέικ και οι Πειρατές από τη Χώρα του Ποτέ
08:00 60 λεπτά Ελλάδα
09:00 Alpha Παντού
12:15 Ειδήσεις
13:00 Μη μασάς
13:50 Το ψώνιο
15:45 Εντιμότατοι... κερατάδες 
Επ.17  Ο διάσημος κερατάς - 1ο μέρος
16:40 Κάτι ψήνεται
17:40 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:50 Οικογενειακές ιστορίες
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Το Σόι σου Κ3 
Επ.44  Επ. 44
20:50 Το Σόι σου Κ3 
Επ.45  Επ. 45
21:40 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ7 
Επ.5  Επ. 5
22:30 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ7 
Επ.6  Επ. 6
23:30 Grey's anatomy - 9ος κύκλος 
Επ.15  Hard Bargain
00:20 Grey's anatomy - 9ος κύκλος 
Επ.16  This Is Why We Fight
01:20 Το Τατουάζ 
Επ.24  Επ. 24
02:15 Το Τατουάζ 
Επ.25  Επ. 25
03:15 Οι Ιστορίες του Αστυνόμου Μπέκα Κ2 
Επ.2  Αύριο και για πάντα - Μέρος A''
04:15 Αληθινοί Έρωτες Κ1 
Επ.5  Επικίνδυνος έρωτας
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:30 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος 
Επ.15 
Πρόγραμμα novacinema2
02:20 Το πορτρέτο μιας γυναίκας που φλέγεται
04:25 Awake
06:05 Domino: η ωρα της εκδικησης
07:40 Κινηματογραφικά νέα
08:40 The sound of silence
10:15 Στην πύλη της αιωνιότητας
12:15 Κινηματογραφικά νέα
13:15 Επικηρύσσοντας την πρώην
15:15 Moneyball
17:30 Action zone
18:30 Το σκυλάκι της Βασίλισσας
19:55 Η νύχτα μας ανήκει
22:00 Η μάγισσα
23:50 Τα κακά παιδιά
Πρόγραμμα Discovery
00:00 Άγνωστη αποστολή 
Επ.11  Το ξίφος της δύναμης
01:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών - κύκλος 9 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών
02:00 Fast n΄ Loud: Demolition Theater 
Επ.7  Όρεξη για καταστροφή
03:00 Επικίνδυνη Ψαριά - 16ος κύκλος 
Επ.999  Στην Κόκκινη Γραμμή
04:00 Αλάσκα: Η μάχη του κόλπου Πυροτεχνήματα
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 11 Chevrolet Camaro
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 13 Porsche 912E του 1976
07:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα BMW Isetta
08:00 Ήχος και ταχύτητα Cool Impala
09:00 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 6 Παραδοσιακά τόξα/ Καφετιέρες
09:30 Μάχες αποσκευών Σκωτία
10:00 Κρυμμένος θησαυρός 
Επ.8  Grand Slam
10:30 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1 Σάρεϊ
11:00 Κομματιάζοντας την ιστορία - κύκλος 2 Η κρυφή ιστορία της Σφίγγας
12:00 Στη "Σκουληκότρυπα" με τον Μ. Φρίμαν - 2ος κύκλος 
Επ.999  Υπάρχει Τέλος στο Σύμπαν;
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 11 Chevrolet Camaro
14:00 Επικίνδυνη ψαριά Κ15 Επιβίωση Αντιπάλων
15:00 Επικίνδυνη ψαριά Κ15 Τελικό Χτύπημα
16:00 Επικίνδυνη ψαριά Κ15 Σημείο Αποτυχίας
17:00 Ζητείται τροχόσπιτο Κ3 
Επ.999  Καλοκαίρια στο Τέξας
17:30 Ζητείται Τροχόσπιτο Κ2 
Επ.5  Αναβαθμισμένο τροχόσπιτο για νέους
18:00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ - 2ος κύκλος 
Επ.999  Μικρό Σπίτι στην Αυλή της Μαμάς
18:30 ΚΥΝΗΓΟΙ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ - 3ος κύκλος 
Επ.999  Το Μικρό Σπίτι Είναι Εμπνευση
19:00 Πώς γίνεται; Κ8 Πως γινεται;
19:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 8 
Επ.999  Αμπούλες CO2/ Πρέτζελ/ Ανυψωτήρες
20:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ13 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών
21:00 Επικίνδυνη Ψαριά - 16ος κύκλος 
Επ.999  Στην Κόκκινη Γραμμή
22:00 Αλάσκα: Η μάχη του κόλπου Πυροτεχνήματα
23:00 Αυτόνομα σπίτια - 1ος κύκλος 
Επ.999  Αγρόκτημα στα Smoky Mountains
Πρόγραμμα Fox
05:15 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.15  The one with the birthing video
05:35 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.16  The one where Joey tells Rachel
06:00 Criminal minds - 11ος κύκλος 
Επ.20  Inner Beauty
06:55 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.15  A Wise Father That Knows His Own Child
07:40 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.19  Bachelor Party
08:05 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.20  Showdown
08:25 The Simpsons - 26ος Κύκλος  
Επ.13  Walking Big & Tall
08:45 The Simpsons - 26ος Κύκλος  
Επ.14  My Fare Lady
09:10 Chicago P.D. - 2ος Κύκλος  
Επ.4  Chicken, Dynamite, Chainsaw
09:50 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.13  The one where Chandler takes a bath
10:15 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.14  The one with the secret closet
10:35 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.16  Never Doubt I Love
11:20 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.21  Something Borrowed
11:45 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.22  Something Blue
12:05 Suits - 7ος Κύκλος 
Επ.9  Shame
12:50 The Amazing Race - 31ος Κύκλος  
Επ.11  This One is For One Million Dollars (Part 1)
13:40 The Simpsons - 26ος Κύκλος  
Επ.15  The Princess Guide
14:00 The Simpsons - 26ος Κύκλος  
Επ.16  Sky Police
14:25 Chicago P.D. - 2ος Κύκλος  
Επ.5  An Honest Woman
15:05 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.15  The one with the birthing video
15:30 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.16  The one where Joey tells Rachel
15:50 Criminal minds - 11ος κύκλος 
Επ.21  Devil's Backbone
16:35 Suits - 7ος Κύκλος 
Επ.10  Donna
17:20 How I Met Your Mother - 3ος κύκλος 
Επ.1  Wait for It
17:40 How I Met Your Mother - 3ος κύκλος 
Επ.2  We're Not from Here
18:05 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.17  My Fate Cries Out
18:50 The Simpsons - 26ος Κύκλος  
Επ.17  Waiting for Duffman
19:10 The Simpsons - 26ος Κύκλος  
Επ.18  Peeping Mom
19:30 Chicago P.D. - 2ος Κύκλος  
Επ.6  Prison Ball
20:15 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.17  The one with the tea leaves
20:40 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.18  The one in Massapequa
21:05 Criminal minds - 11ος κύκλος 
Επ.22  The Storm
21:50 The Amazing Race - 31ος Κύκλος  
Επ.12  This One is For One Million Dollars (Part 2)
22:30 9-1-1: Lone Star - 1ος Κύκλος  
Επ.10  Austin, We Have a Problem
23:15 The Simpsons - 26ος Κύκλος  
Επ.19  The Kids Are All Fight
23:40 The Simpsons - 26ος Κύκλος  
Επ.20  Let's Go Fly a Coot
00:00 The Amazing Race - 31ος Κύκλος  
Επ.12  This One is For One Million Dollars (Part 2)
00:45 Criminal minds - 11ος κύκλος 
Επ.22  The Storm
01:30 The Walking Dead - 7ος Κύκλος 
Επ.8  Hearts Still Beating
02:30 The Walking Dead - 7ος Κύκλος 
Επ.9  Rock in the Road
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Πρωινή Ενημέρωση
10:00 Newsroom
12:00 Online
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Guess My Age
16:00 Boom!
17:00 Happy traveller
18:25 Δελτίο στη Νοηματική
18:40 Ο πιο αδύναμος κρίκος
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Θα Γίνει της Πολυκατοικίας 
Επ.25  Μια Συνοδός, Ένα Ιδιωτικό Πάρτι και μια Παιδική Ασθένεια
00:00 9-1-1 - 2ος Κύκλος 
Επ.8  Buck, Actually
01:00 Anthony Bourdain Parts Unknown Κ3 
Επ.2  Επ. 2
02:00 Μαθήματα ενηλικίωσης
03:45 9-1-1 - 2ος Κύκλος 
Επ.8  Buck, Actually
04:45 Newsroom
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
10:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
10:15 Ενημέρωση 10:00 - 12:00
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Συνδέσεις
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 ΦλΕΡΤ
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
18:15 Ο θαυματοποιός
20:00 Δες Βρες
21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Κ11 
Επ.8  Οι καλλιτεχνικές ανησυχίες του Μπράκενριντ
23:00 Αυτός και ο άλλος
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:15 Η Ιστορία της Θεραπαινίδας Κ2 
Επ.9  Επ. 9
01:15 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Κ11 
Επ.8  Οι καλλιτεχνικές ανησυχίες του Μπράκενριντ
02:10 ΦλΕΡΤ
04:00 Δες Βρες
05:00 Αυτός και ο άλλος
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
07:00 Τα σπουδαιότερα νησιά  
Επ.3  Ηφαιστειογενή νησιά
07:45 Σεφ Πάστα Βράστα  
Επ.22  Η συνέντευξη
08:45 Πανδώρα και Πλάτωνας  
Επ.12  Το Μυστικό των Γήινων
09:15 Πανδώρα και Πλάτωνας  
Επ.7  Τα Φαντάσματα της Όπερας
09:35 Ο Γουάι στο Παραμυθοχωριό  
Επ.2  Επ. 2
10:00 Paprika
10:25 Γάτος Σπιρουνάτος 
Επ.1  Επ. 1
10:50 Ο Μουκ
11:00 Spirit
11:30 Οι αδελφοί Ντάλτον
12:00 Το μεγάλο ταξίδι του Μπουμ Μπουμ
12:30 1.000 Χρώματα του Χρήστου
13:00 Τα σπουδαιότερα νησιά  
Επ.1  Αρχιπέλαγος
14:00 ΠΟΠ Μαγειρική ΠΟΠ Μαγειρική
14:45 Στα φτερά του έρωτα Κ4 Στα Φτερά του Έρωτα
16:15 Οι 3 Γουιάνες  
Επ.3  Επ. 3
17:15 Στον κόσμο του σύμπαντος 
Επ.6  Μετεωρίτες - Οι θησαυροί του διαστήματος
18:15 Οικογένεια Ντάρελ 
Επ.1  Επ. 1
19:00 Οικογένεια Ντάρελ 
Επ.2  Επ. 2
20:00 Μέγας Πανηγυρικός Εσπερινός
22:15 Η δασκάλα
00:00 Η αυλή των χρωμάτων
01:45 Στα φτερά του έρωτα Κ4 Στα Φτερά του Έρωτα
03:15 Οι 3 Γουιάνες  
Επ.3  Επ. 3
04:15 Οικογένεια Ντάρελ 
Επ.1  Επ. 1
Πρόγραμμα novacinema3
00:55 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Wanted
04:05 Tammy
05:45 Πόλη υπό κατοχή
19:10 Καθηγητής βαρέων βαρών
21:00 Ανίκητοι πρωταθλητές
23:00 Το οικοτροφείο
Πρόγραμμα E! Entertainment
00:00 Nightly Pop - 2ος κύκλος 
Επ.999  E! Entertainment
00:30 Nightly Pop - 2ος κύκλος 
Επ.999  E! Entertainment
01:00 ΤΑ ΕΥΤΡΑΠΕΛΑ - 13ος κύκλος 
Επ.999  E! Entertainment
01:30 ΤΑ ΕΥΤΡΑΠΕΛΑ - 13ος κύκλος 
Επ.999  E! Entertainment
02:00 Total bellas Κ5 Ιδιαίτερες προτιμήσεις
03:00 Nightly Pop - 2ος κύκλος 
Επ.999  E! Entertainment
03:30 Nightly Pop - 2ος κύκλος 
Επ.999  E! Entertainment
04:00 Total bellas Κ3 Κάτι χάνεις, κάτι κερδίζεις
05:00 Καν το οπως ο Ντισικ Μίκι εναντίον Μαλιμπού
06:00 Καν το οπως ο Ντισικ Οικογενειακά ζητήματα
07:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Μεγάλα στήθη και μεγάλα οπίσθια
08:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Τα αληθινά βυζιά του Νιού Τζέρσεϊ
09:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Αποτυχημενες επεμβασεις
10:00 Καθημερινες ιστοριες απο το Ε!
10:30 Καθημερινες ιστοριες απο το Ε!
11:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler  Mathews, Cho, Sweetin & Reed
12:00 Στον κόσμο των Kardashians Με τη σφραγίδα του νόμου
13:00 Στον κόσμο των Kardashians Εξοδος κινδύνου
14:00 Στον κόσμο των Kardashians Αμάν αυτά τα κατοικίδια
15:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις Κ6 Οι σταρ των ριάλιτι και τα βάσανά τους
16:00 Καθημερινες ιστοριες απο το Ε!
16:30 Καθημερινες ιστοριες απο το Ε!
17:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 6ος κύκλος 
Επ.999  Με διαφορά στήθους
18:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 6ος κύκλος 
Επ.999  Ριάλιτι
19:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις Κ6 
Επ.999  Μια δεύτερη ευκαιρία
20:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις Κ6 
Επ.999  Με καινούρια φτερά
21:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 6ος κύκλος 
Επ.999  Συμμαζεύοντας τα ασυμμάζευτα
22:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις Κ6 
Επ.999  Ριάλιτι
23:00 ΓΡΑΜΜΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΔΙΑΣΗΜΩΝ - 1ος κύκλος 
Επ.999  Η ώρα της μανούλας
23:30 Αποτυχημένες επεμβάσεις Κ6 Τα 10 πιο Εξωφρενικά Πριν & Μετά
Πρόγραμμα STAR
06:00 How I met your mother How I Met Your Mother - 1ος κύκλος
07:15 Tom and Jerry Show
07:40 Σον, το πρόβατο
08:00 Super Wings!
08:30 Πέππα: Το γουρουνάκι
08:45 Μπομπ ο μάστορας
09:15 Baby Looney Tunes
09:45 Garfield
10:15 Be Cool Scooby-Doo!
10:45 Wabbit
11:20 Lego Scooby-Doo: Στοιχειωμένο Χόλιγουντ
13:00 How I Met Your Mother - 3ος κύκλος 
Επ.9  Slapsgiving
13:30 How I Met Your Mother - 3ος κύκλος 
Επ.10  The Yips
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος κύκλος 
Επ.13  Mr. Monk and the Three Julies
15:00 STAR News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif Κ3 
Επ.650  Επ. 650
18:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Δύο και κάτι άνδρες - 7ος κύκλος 
Επ.2  Whipped unto the third generation
21:30 Δύο και κάτι άνδρες - 7ος κύκλος 
Επ.3  Mmm
22:00 Πίστεψέ με
00:15 The hunger games: Η επανάσταση - 2ο μέρος
03:15 Η αγάπη θέλει τον χρόνο της
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 2 HD
07:00 Ανάμεσα σε δύο μπαμπάδες
08:50 Heimlich
09:15 Στιγμιαία οικογένεια
11:15 The Chronicle Mysteries: Recovered
12:45 Μπέργκμαν: ένας αιώνας
14:30 Yesterday
16:30 Η πρόταση
18:20 Το ατελιέ
20:15 Barbarosa
22:00 Η μορφή του νερού
00:10 Ο εξαφανισμένος φάκελος
02:05 Glass
04:15 Dogman
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 3
06:05 Εκείνες που δεν πρέπει ν' αγαπούν
07:30 Συνοικία το όνειρο
09:10 Η ωραία του κουρέα
10:35 Βοήθεια... Με παντρεύουνε!
12:10 Ο κυρ-Γιώργης εκπαιδεύεται
13:45 Αγάπη και αίμα
15:25 Ο μπαμπάς μου ο τεντιμπόης
16:45 Κατάχρησις εξουσίας
18:40 Ο απίθανος
20:10 Το θύμα
22:00 Μια κυρία στα μπουζούκια
23:40 Έχει θειο το κορίτσι
01:10 Ένας ήρως με παντούφλες
02:55 Ζητείται ψεύτης
04:25 Η άγνωστος
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 4 HD
06:00 The Good Fight - 4ος Κύκλος  
Επ.1  The Gang Deals with Alternate Reality
07:00 Stath lets flats - 2ος Κύκλος  
Επ.5  Episode #2.5
07:30 Stath lets flats - 2ος Κύκλος  
Επ.6  Episode #2.6
08:00 Merlin - 3ος κύκλος 
Επ.13  The coming of Arthut
08:55 Our Cartoon President - 2ος Κύκλος  
Επ.1  Trump Tower-Moscow
09:25 Our Cartoon President - 2ος Κύκλος  
Επ.2  The Party of Trump
10:00 Will and Grace - 3ος κύκλος 
Επ.7  Gypsies
10:30 Will and Grace - 3ος κύκλος 
Επ.8  Lows in the Mid-Eighties
11:00 The Good Fight - 4ος Κύκλος  
Επ.2  Episode #4.2
12:00 Manifest - 2ος Κύκλος  
Επ.10  Episode #2.10
13:00 Manhunt: Deadly Games - 1ος Κύκλος 
Επ.5  Abri
14:00 Star Trek: The Original Series - 3ος Κύκλος 
Επ.4  And the Children Shall Lead
15:00 Star Trek: The Original Series - 3ος Κύκλος 
Επ.5  Is There in Truth No Beauty?
16:00 Baywatch Κ3 
Επ.22  Fatal Exchange
16:50 Last Week Tonight - 7ος Κύκλος  
Επ.15  Episode #7.15
17:25 Last Week Tonight - 7ος Κύκλος  
Επ.16  Episode #7.16
18:00 Ramy - 2ος Κύκλος  
Επ.5  3riana grande
18:25 Ramy - 2ος Κύκλος  
Επ.6  They
19:00 Merlin - 4ος Κύκλος  
Επ.1  The Darkest Hour
20:00 The Late Late Show with James Corden Κ6 
Επ.126  Επ. 126
20:55 Mr. Robot - 4ος Κύκλος  
Επ.7  Episode #4.7
22:00 Bodyguard - 1ος Κύκλος  
Επ.5  Episode #1.5
23:05 In the Dark Κ2 
Επ.12  Επ. 12
00:00 The affair - 5ος Κύκλος  
Επ.7  Episode #5.7
01:00 Creepshow Κ1 
Επ.1  Επ. 1
02:00 Creepshow Κ1 
Επ.2  Επ. 2
03:00 Creepshow Κ1 
Επ.3  Επ. 3
03:50 Bodyguard - 1ος Κύκλος  
Επ.5  Episode #1.5
04:55 The affair - 5ος Κύκλος  
Επ.7  Episode #5.7
Πρόγραμμα Cosmote History
06:10 Οι 'Μπλε Ζώνες' της Μακροζωίας: Ικαρία
07:10 Οι 10 πιο καταστροφικές πολιορκίες της αρχαιότητας
08:00 MIET - 50 χρόνια πολιτισμός
08:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ3 
Επ.9  Επ. 9
09:00 Κέντρισμα Γης
10:00 Εθνική βιβλιοθήκη: το μέλλον της ιστορίας μας 
Επ.2  Επ. 2
11:00 Πέρα από το Τάγμα: Η Κληρονομιά των Μάορι
12:00 Οι Βλάχοι - Ο Τρανός Χορός
13:00 Bασιλικές Δόξες
13:45 Η εκστρατεία της Μικράς Ασίας
14:15 Η Ελληνική Βιομηχανία
15:15 Αρχαία Τέχνη: Ευφρόνιος
16:00 Μούσα Πολύτροπος: Τα Xίλια πρόσωπα της Μούσας
16:30 Άγιον Όρος: Η Δημοκρατία των Μοναχών
17:30 Η Ανατολή 'Εδυσε
19:00 Λυρική σκηνή: η ιστορία της όπερας στην ελλάδα 
Επ.2  Επ. 2
20:00 Τα Μυστήρια του Κήπου της Εδέμ
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ3 
Επ.10  Επ. 10
21:00 Ειρηναίος Γαλανάκης
22:00 Ελλάδα από το Α έως το Ω Κ2 
Επ.6  Αθήνα (Μέρος Β')
23:00 Γεγονότα στη Φώκαια 1914
00:00 Οι Βλάχοι - Ο Τρανός Χορός
01:00 Bασιλικές Δόξες
01:45 Η εκστρατεία της Μικράς Ασίας
02:15 Η Ελληνική Βιομηχανία
03:15 Αρχαία Τέχνη: Ευφρόνιος
04:00 Μούσα Πολύτροπος: Τα Xίλια πρόσωπα της Μούσας
04:30 Άγιον Όρος: Η Δημοκρατία των Μοναχών
05:30 Η Ανατολή 'Εδυσε
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:00 Πρέμιερ Λιγκ 100 2019-20
06:30 Ποδόσφαιρο: Αταλάντα - Παρί Σεν Ζερμέν
08:30 Ποδόσφαιρο: Σαχτάρ Ντόνετσκ - Βασιλεία
10:30 UEFA Europa League 2019-20 - Στιγμιότυπα
11:00 Ποδόσφαιρο: Λειψία - Ατλέτικο Μαδρίτης
13:00 Πρέμιερ Λιγκ 100 2019-20
13:30 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Κοπεγχάγη
15:30 Ποδόσφαιρο: Αταλάντα - Παρί Σεν Ζερμέν
17:30 Επ. 2
18:00 Ποδόσφαιρο: Λειψία - Ατλέτικο Μαδρίτης
20:00 Στο Πλεχτό 
Επ.44  Επ. 44
20:50 Cristiano Ronaldo: The One and Only
22:00 Sports Classics: Send It 
Επ.5  Επ. 5
22:30 Game R1 
Επ.28  Paper Mario: The Origami King και Huntdown στο προσκήνιο
23:00 ESPN Films: The Announcement
00:25 Ποδόσφαιρο: UEFA Champions League 2019-2020
02:30 ESPN Films: O. J.: Made in America 
Επ.5  Επ. 5
04:15 Sports Classics: Worldies 
Επ.17  Επ. 17
04:35 Πρέμιερ Λιγκ 100 2019-20
05:05 ESPN Films: Setenta e Sete