Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Παρασκευή 18 Οκτωβρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 1 HD
16:45 Φοβού τον πεθερό
18:20 Ταξίδι αναψυχής
20:20 Your Entertainment Fix
21:00 Ο αξιαγάπητος κύριος Τροχίδης
22:40 H επιστροφή του Μπεν
00:30 Το Τοκιο στις φλόγες
02:15 Πεθαίνω στα γέλια
04:40 Ali
Πρόγραμμα novacinema1
16:00 Venom
17:55 Ζευγάρι με το ζόρι
19:50 Hollywood Buzz
20:25 Η μεγάλη αλεπού και άλλες ιστορίες
22:00 Ο κύριος & το όπλο
23:45 Μαμάδες με κακή διαγωγή: Χριστούγεννα εκτός ελέγχου
01:30 Το ένστικτο της επιβίωσης
03:05 Κινηματογραφικά νέα
03:35 The humanity bureau
05:15 Παγίδα θανάτου
Πρόγραμμα FOXlife
16:10 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.9  The 23rd
16:35 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.10  The Story of the 50
16:55 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.13  The Twist In The Plot
17:40 Chicago Med - 1ος Κύκλος  
Επ.14  Hearts
18:25 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.13  Jamie's Quick & Easy Food 1, 13
18:55 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.14  Jamie's Quick & Easy Food 1, 14
19:25 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.15  The Car
19:50 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.16  Diamonds
20:15 For The People - 1ος κύκλος 
Επ.2  Rahowa
21:00 Last Man Standing - 7ος κύκλος 
Επ.21  Episode #7.21
21:25 Last Man Standing - 7ος κύκλος 
Επ.22  A Moving Finale
21:45 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.14  The Shed
22:10 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.15  A Cash-Grab Cooked Up by the Crepe Paper Industry
22:35 BH90210 - 1ος Κύκλος  
Επ.4  The Table Read
23:20 Last Man Standing - 7ος κύκλος 
Επ.21  Episode #7.21
23:45 Last Man Standing - 7ος κύκλος 
Επ.22  A Moving Finale
00:10 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.15  The Car
00:30 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.16  Diamonds
00:55 For The People - 1ος κύκλος 
Επ.2  Rahowa
01:40 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.13  The Twist In The Plot
02:25 Chicago Med - 1ος Κύκλος  
Επ.14  Hearts
03:10 Project Runway - 14ος Κύκλος 
Επ.11  Crew's All In
03:50 Grand Hotel - 1ος Κύκλος  
Επ.2  Smokeshow
04:35 Scandal - 3ος κύκλος 
Επ.2  Guess Who's Coming to Dinner
Πρόγραμμα ANT1
16:00 Αν ήμουν πλούσιος
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα χωρίς όνομα Κ2 
Επ.25  Επ. 25
19:30 Ant1 news
20:45 Αν ήμουν πλούσιος 
Επ.25  Επ. 25
21:45 Αγάπη Μόνο
01:00 Έκρηξη αδρεναλίνης
03:00 Κάρμα
04:00 Το καφέ της Χαράς
05:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
Πρόγραμμα ALPHA
16:30 Αστέρια στην άμμο 
Επ.27  Επ. 27
17:40 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:50 Πάνω Κάτω
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ4 
Επ.25  Επ. 25
21:00 Μπαμπάς για γκολ
23:15 Φως στο τούνελ
02:10 10η Εντολή Κ3 Ψίθυροι
03:00 Οικογενειακές ιστορίες
04:00 Πάνω Κάτω
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Αστέρια στην άμμο
Πρόγραμμα novacinema2
17:50 Action zone
18:25 Κουνελάκι από σπίτι
20:10 Μια ανάσα
22:00 Οικογένεια Μίλερ
00:00 Ο τελευταίος πρόσκοπος
01:55 Κινηματογραφικά νέα
02:50 Ο τιμωρός
04:45 Δύσκολες ώρες στο Ελ Ροαγιάλ
Πρόγραμμα Discovery
16:00 Αυτόνομα σπίτια - ειδική έκδοση Παράδεισος στα Οζαρκ
17:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Αυτοκίνητα-βετεράνοι
18:00 Διασωση σπιτιων Κ3 Βικτοριανό αγρόκτημα
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα
19:00 Πώς γίνεται; - κύκλος 9 Πως γινεται;
19:30 Πώς Κατασκευάζονται 
Επ.1  Πηρούνα κήπου/ Τόφι/ Τηγάνια Bundt
20:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ13 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών
21:00 Δυτες χρυσού K8 Σύγκρουση Τιτάνων
22:00 Ανακύκλωση μεταλλου - Πολωνια 5
23:00 The autobahn a2 The autobahn a2
00:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά - κύκλος 4 Φορτηγατζηδες στην ερημια
01:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών - κύκλος 9 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών
02:00 Άγνωστη αποστολή Η κατάρα της Χρυσής Καμπάνας
03:00 Δυτες χρυσού K8 Σύγκρουση Τιτάνων
04:00 Ανακύκλωση μεταλλου - Πολωνια 5
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 12 BMW 2002tii
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 12 BMW 2002tii
Πρόγραμμα Fox
16:10 Bob's Burgers - 9ος Κύκλος  
Επ.15  The Fresh Princ-ipal
16:30 Episodes - 5ος Κύκλος 
Επ.7  Episode Seven
17:00 Prison Break - 2ος κύκλος 
Επ.12  Disconnect
17:45 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 5ος Κύκλος 
Επ.7  Together or Not at All
18:30 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.2  To a Better Place
19:15 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.3  Blue Angel
20:00 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.11  The one where the stripper cries
20:30 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.12  The one with Phoebe's wedding
21:00 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.18  Ghosts
21:50 Bob's Burgers - 9ος Κύκλος  
Επ.16  Roamin' Bob-iday
22:10 Arrested Development - 5ος Κύκλος  
Επ.9  Unexpected Company
22:40 9-1-1 - 3ος Κύκλος  
Επ.3  The Searchers
23:30 American Horror Story - 9ος Κύκλος  
Επ.5  Episode #9.5
00:15 The Walking Dead - 10ος Κύκλος  
Επ.2  We Are the End of the World
01:00 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.18  Ghosts
01:45 American dad! - 7ος Κύκλος 
Επ.3  Best Little Horror House In Langley Falls
02:10 American dad! - 7ος Κύκλος 
Επ.4  Stan's Food Restaurant
02:35 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 5ος Κύκλος 
Επ.7  Together or Not at All
03:20 The Gifted - 1ος Κύκλος 
Επ.9  outfoX
04:05 The Walking Dead - 10ος Κύκλος  
Επ.2  We Are the End of the World
04:50 American dad! - 7ος Κύκλος 
Επ.3  Best Little Horror House In Langley Falls
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
17:00 Φτερωτός Θεός 
Επ.77  Επ. 77
17:40 Δελτίο στη Νοηματική
17:45 Guess My Age
18:45 Boom
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Θα Γίνει της Πολυκατοικίας 
Επ.6  Μια σακαράκα, ένα μεθύσι και μια αγελάδα στον κήπο
22:00 The Voice of Greece
01:30 Καλό Μεσημεράκι
03:15 Crime Inc. - 1ος Κύκλος  
Επ.3  Racket Busters
04:15 Μεσημέρι
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
16:00 Οι σπουδαιότερες συναντήσεις στο ζωικό βασίλειο  Ζώα της Ζούγκλας
17:00 Οι θησαυροί της Ευρώπης  Κροατία
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15 Καιρός για... ΕΡΤ
18:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
18:45 Η μηχανή του χρόνου  
Επ.10  Ιστορίες από το Φεστιβάλ Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης, Μέρος Β'
19:50 Β' Παγκόσμιος Πόλεμος: Το Τίμημα της Αυτοκρατορίας - κύκλος 1 
Επ.5  Μπαρμπαρόσα
21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Η χορωδία του Χαρίτωνα
00:00 Ειδήσεις
00:15 Ελλάδα, έτος μηδέν
01:40 Οι σπουδαιότερες συναντήσεις στο ζωικό βασίλειο  Ζώα της Ζούγκλας
02:35 Οι θησαυροί της Ευρώπης  Κροατία
03:30 Β' Παγκόσμιος Πόλεμος: Το Τίμημα της Αυτοκρατορίας - κύκλος 1 
Επ.5  Μπαρμπαρόσα
04:30 Inferno  Η πάλη των γεύσεων
05:00 Inferno  Η πάλη των γεύσεων
05:30 Η μηχανή του χρόνου  
Επ.10  Ιστορίες από το Φεστιβάλ Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης, Μέρος Β'
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
15:50 Έξι αδελφές Κ3 
Επ.58  Επ. 58
16:40 Έξι αδελφές Κ3 
Επ.59  Επ. 59
17:45 Ό,τι λάμπει είναι χρυσός
19:15 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 
Επ.205  Επ. 205
20:00 Art week
21:00 Η Αυλή των Χρωμάτων Κ3 Η Αυλή των Χρωμάτων
23:00 Τοπ-Καπί
01:00 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 
Επ.205  Επ. 205
01:45 Art week
02:45 Η Δε Πόλις Ελάλησεν - κύκλος 1 Θεσσαλονίκη - Αναγνωστάκης
03:15 Μαντάμ Σουσού  
Επ.22  Επ. 22
03:45 Μαντάμ Σουσού  
Επ.23  Επ. 23
04:15 Μαντάμ Σουσού  
Επ.24  Επ. 24
04:40 Έξι αδελφές Κ3 
Επ.57  Επ. 57
05:30 Έξι αδελφές Κ3 
Επ.58  Επ. 58
Πρόγραμμα novacinema3
19:00 John Q
21:00 7 μέρες στο Έντεμπε
23:00 Κυνηγός
00:55 Κινηματογραφικά νέα
01:30 La mauvaise eleve
03:35 Τυφλή στροφή
05:40 Ο τελευταιος Νονος
06:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
16:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Μωρό στην κοιλιά
17:00 Total bellas Κ3 Μπάτσελορ στο Παρίσι Μέρος Δεύτερο
18:00 Total bellas Κ4 Οι Bellas και η πόλη
19:00 Total bellas Κ4 Ταραχοποιός
20:00 Total bellas Κ4 Δική μου είναι η ζωή
21:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler Κ4 Kenya Moore, Wendi McClennon-Covey
22:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler Κ4 Kent, Ferguson, Holly Robinson Peete
23:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler Κ4 Jill Zarin, Carson Kressley
00:00 E! News
01:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Σκληρή Τιμωρία
02:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Ολοι οι καλοί χωράνε
03:00 E! News
04:00 Second Wives Club - κύκλος 1 Τέλος παιχνιδιού
05:00 Wags Λος Αντζελες Κ1 Προβλήματα στον παράδεισο
06:00 Wags Λος Αντζελες Κ1 Διψασμένα θηλυκά
Πρόγραμμα STAR
15:50 Shopping Star
17:30 Elif Κ3 
Επ.440  Επ. 440
18:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Ρομπέν των δασών
00:15 Greece΄s Next Top Model Κ2 Greece's Next Top Model
02:45 Διασχίζοντας την έρημο
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 2 HD
16:00 Ποιος παγίδευσε τον Ρότζερ Ράμπιτ
17:50 Τοπ γκαν
19:45 Δίδυμοι μπελάδες
22:00 Από γιάπηδες... Χίπηδες
23:50 Οδηγός για εγκληματίες
01:30 Η διαπαιδαγώγηση της Κάμερον Ποστ
03:05 Thank you for your service
04:55 Μη φέρνεις λουλούδια
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 3
16:55 Πρόσωπα λησμονημένα
18:35 Θου-Βου - Φαλακρός πράκτωρ: Επιχείρηση γης μαδιάμ
20:20 Ο τσαρλατάνος
22:00 Ένας ιππότης για τη Βασούλα
23:45 Ο Τρομοκράτης
01:20 Τέσσερις νύφες και ένας γαμπρός
02:55 Ο εμποράκος
04:25 Κοράκια
05:45 Υπάρχει και φιλότιμο
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 4 HD
16:00 Designated Survivor Κ1 
Επ.1  Pilot
17:00 Almost Family - 1ος Κύκλος  
Επ.3  Notorious AF
18:00 Travelers Κ2 
Επ.6  Επ. 6
18:50 Frayed - 1ος Κύκλος  
Επ.1  Episode #1.1
19:45 Last Week Tonight Κ6 
Επ.25  Επ. 25
20:20 Last Week Tonight Κ6 
Επ.26  Επ. 26
21:00 The Late Late Show with James Corden Κ6 
Επ.7  Επ. 7
22:00 A million little things - 2ος Κύκλος  
Επ.4  Episode #2.4
23:00 Catherine the Great - 1ος Κύκλος  
Επ.3  Episode #1.3
00:05 Evil - 1ος Κύκλος  
Επ.4  Episode #1.4
01:05 Wynonna Earp 
Επ.3  Colder Weather
02:00 The West Wing - 5ος Κύκλος  
Επ.14  An Khe
02:55 Catherine the Great - 1ος Κύκλος  
Επ.3  Episode #1.3
04:00 Travelers Κ2 
Επ.6  Επ. 6
05:00 Wynonna Earp 
Επ.3  Colder Weather
Πρόγραμμα novasports1
16:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ - Arctic Race of Norway 2019 (M)
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 TIMELINE
19:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:30 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 DEUCE
20:30 SUPER EUROLEAGUE
21:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΖΕΝΙΤ
23:30 SUPER EUROLEAGUE
01:15 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
01:45 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote History
16:00 Μαρία Κάλλας: Για την Τέχνη και τον Έρωτα
17:00 Θραύσματα
18:00 Η Εξέγερση των 'Βαρβάρων'
19:00 Από τη Δ' Σταυροφορία στην Άλωση της Κων/πολης (1204-1453)
20:00 Κάτω από τον ήλιο του Ιονίου
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ1 
Επ.24  Επ. 24
21:00 Λυρική σκηνή: η ιστορία της όπερας στην ελλάδα 
Επ.3  Επ. 3
22:00 Ο Κώδικας της Τέχνης 
Επ.3  Επ. 3
23:00 Πατριάρχης Βαρθολομαίος
00:00 1912-1922: Η Δεκαετής Εξόρμηση της Ελλάδας 1912-1922: Η Δεκαετής Εξόρμηση της Ελλάδας
00:45 Μέτρηση της Ώρας Ελλάδας
01:00 Οι Έλληνες 
Επ.2  Από το 'σκοτάδι' στον θρίαμβο
02:00 Σπουδαίοι Μύθοι - Η Ιλιάδα 
Επ.10  Επ. 10
02:30 Γεννήθηκε Nωρίς...
03:30 Υποβρύχιο Περσέας
04:00 Μαρία Κάλλας: Για την Τέχνη και τον Έρωτα
05:00 Θραύσματα
Πρόγραμμα novasports1
16:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ - Arctic Race of Norway 2019 (M)
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 TIMELINE
19:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:30 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 DEUCE
20:30 SUPER EUROLEAGUE
21:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΖΕΝΙΤ
23:30 SUPER EUROLEAGUE
01:15 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
01:45 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
17:35 UEFA Champions League Magazine 2019-20 
Επ.6  Επ. 6
18:05 Ποδόσφαιρο: Σουηδία - Ισπανία
20:00 Στο Πλεχτό 
Επ.15  Επ. 15
21:00 Ο κόσμος του Αγγλικού πρωταθλήματος 2019-20 
Επ.11  Επ. 11
21:30 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ - Λέστερ
23:30 UEFA Champions League Magazine 2019-20 
Επ.7  Επ. 7
00:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019-20 - Match Pack
00:30 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019-20 - Προεπισκόπηση Σεζόν
01:00 Ποδόσφαιρο: Νιουκάστλ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
03:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019-20 - Match Pack
03:30 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019-20 - Προεπισκόπηση Σεζόν
04:00 Ποδόσφαιρο: Κόσοβο - Μαυροβούνιο