Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Παρασκευή 23 Αυγούστου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 1 HD
06:20 Ένα σχολείο πολύ ροκ
08:10 Το δόλωμα
09:55 Η μούμια
12:00 Μις Πέρεγκριν - Στέγη για ασυνήθιστα παιδιά
14:10 Ο Περίεργος Γιωργάκης
15:40 Ωραίο μου διαζύγιο
17:20 Το κυνήγι των χαμένων βελανιδιών
18:50 Story of a Girl
20:20 Your Entertainment Fix
21:00 Crossword Mysteries: A Puzzle to Die For
22:45 Η μάχη των φύλων
00:50 Δεν είναι για τα μούτρα σου
02:40 Γιατί αυτόν;
04:35 Wilson
Πρόγραμμα novacinema1
06:45 Κινηματογραφικά νέα
07:25 Η μάσκα
09:05 Στα παρασκήνια του Χόλιγουντ
09:35 Με αγάπη, Σάιμον
11:30 Ο άνδρας που αγαπούσε τις γυναίκες
13:30 Ο σκορπιός
15:30 Πάντινγκτον 2
17:20 Leave No Trace
19:15 Hollywood Buzz
19:50 Tomb Raider: Lara Croft
22:00 Σκοτώστε τον Gunther
23:45 Αγαπώντας τον Πάμπλο
01:50 Το κρυφτό
03:30 Δύσκολες ώρες στο Ελ Ροαγιάλ
Πρόγραμμα FOXlife
05:45 Last Man Standing - 7ος κύκλος 
Επ.4  Bride of Prankenstein
06:00 Beyond - 2ος Κύκλος 
Επ.7  Stir
06:40 Grey's anatomy - 13ος Κύκλος 
Επ.15  Civil War
07:20 Grey's anatomy - 13ος Κύκλος 
Επ.16  Who is he (And what is he to you)?
08:05 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.5  Landline
08:25 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.6  Background Check
08:45 This Is Us - 3ος Κύκλος  
Επ.5  Toby
09:25 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.6  The Time of Our Lives
10:10 Modern Family - 6ος κύκλος 
Επ.11  The Day We Almost Died
10:30 Modern Family - 6ος κύκλος 
Επ.12  The Big Guns
10:50 Project Runway - 17ος Κύκλος  
Επ.9  The Stitch is Back
11:40 Grey's anatomy - 13ος Κύκλος 
Επ.17  Till I Hear It From You
12:20 Grey's anatomy - 13ος Κύκλος 
Επ.18  Be Still, My Soul
13:00 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.7  Goldmine
13:20 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.8  Teachers
13:45 This Is Us - 3ος Κύκλος  
Επ.6  Kamsahamnida
14:25 Last Man Standing - 7ος κύκλος 
Επ.3  Giving Mike the Business
14:45 Last Man Standing - 7ος κύκλος 
Επ.4  Bride of Prankenstein
15:10 Project Runway - 17ος Κύκλος  
Επ.10  What Do You Care About?
15:55 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.7  Once Upon a Time in the West
16:40 Modern Family - 6ος κύκλος 
Επ.13  Rash Decisions
17:00 Modern Family - 6ος κύκλος 
Επ.14  Valentine's Day 4: Twisted Sister
17:20 Grey's anatomy - 13ος Κύκλος 
Επ.19  What's Inside
18:05 Grey's anatomy - 13ος Κύκλος 
Επ.20  In the Air Tonight
18:45 Top chef - 14ος Κύκλος  
Επ.11  Adios Charleston, Hello James Beard
19:30 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.9  Thanksgiving IV
19:50 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.10  Girl Fight
20:15 This Is Us - 3ος Κύκλος  
Επ.7  Sometimes
21:00 Last Man Standing - 7ος κύκλος 
Επ.5  One Flew Into the Empty Nest
21:20 Last Man Standing - 7ος κύκλος 
Επ.6  The Courtship of Vanessa's Mother
21:45 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.2  Sleepover Ready
22:05 You're the worst - 5ος Κύκλος  
Επ.10  Magical Thinking
22:30 Jamie & Jimmy's Food Fight Club - Kύκλος 7 
Επ.7  Stephen Fry
23:15 This Is Us - 3ος Κύκλος  
Επ.7  Sometimes
00:00 Last Man Standing - 7ος κύκλος 
Επ.5  One Flew Into the Empty Nest
00:25 Last Man Standing - 7ος κύκλος 
Επ.6  The Courtship of Vanessa's Mother
00:45 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.2  Sleepover Ready
01:05 You're the worst - 5ος Κύκλος  
Επ.10  Magical Thinking
01:30 Grey's anatomy - 13ος Κύκλος 
Επ.19  What's Inside
02:10 Grey's anatomy - 13ος Κύκλος 
Επ.20  In the Air Tonight
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
07:00 Καλοκαίρι Μαζί
11:00 Παρθένα ζωή - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
12:00 Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος 
Επ.13 
13:00 Ant1 news
13:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:45 Εκείνες κι εγώ
17:15 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Εγκλήματα - 2ος κύκλος 
Επ.7  Επ. 7
18:30 Οργή 
Επ.41  Επ. 41
19:30 Ant1 news
20:45 Κάνε γονείς να δεις καλό 
Επ.2  Μην ξεχνάς τον Ωρωπό
21:45 Πέτα τη φριτέζα 
Επ.42  Πενταπόδι στην ταμπέλα, του Αλέκου
22:45 Κάτι χωρισμένα παλικάρια 
Επ.56  Επ. 56
23:45 Κάτι χωρισμένα παλικάρια 
Επ.57  Επ. 57
00:45 The Night Shift - 3ος Κύκλος  
Επ.10  Between a Rock and a Hard Place
01:45 Σερίφης ο μηχανοφάγος
03:30 VICE Κ6 VICE
04:15 Το καφέ της Χαράς
05:15 Είναι στιγμές 
Επ.91  Είναι στιγμές - Τελευταίο επεισόδιο
Πρόγραμμα ALPHA
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Σοφία, η πριγκίπισσα
07:30 Ο Μίκυ και οι φίλοι του σε αγώνες ταχύτητας
08:00 Total dreamer 
Επ.45  Επ. 45
09:00 Alpha Παντού
12:15 Ειδήσεις
13:00 Εντιμότατοι... κερατάδες 
Επ.32  Ο κερατάς και δαρμένος
14:00 Εντιμότατοι... κερατάδες 
Επ.32  Ο κερατάς και δαρμένος
15:00 Τρεις κούκλες κι εγώ
17:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ1 
Επ.52  Επ. 52
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Οικογενειακές ιστορίες
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Κράτα μου το χέρι 
Επ.41  Επ. 41
21:15 Το Σόι σου Κ3 
Επ.30  Επ. 30
22:00 Το Σόι σου Κ3 
Επ.31  Επ. 31
22:40 Μην αρχίζεις τη μουρμούρα Κ6 
Επ.43  Επ. 43
23:40 Grey's anatomy - 11ος κύκλος 
Επ.8  Risk?
00:30 Grey's anatomy - 11ος κύκλος 
Επ.9  Where Do We Go From Here
01:30 Μετά τα μεσάνυχτα
03:40 Κόκκινος κύκλος Η μέρα της γυναίκας
04:40 Οδός Παραδείσου 7 
Επ.51 
05:10 Για πάντα φίλες  
Επ.20  Επ. 20
Πρόγραμμα novacinema2
06:05 Amore mio
08:05 Μονομαχία στο Ελ Πάσο
10:20 7 μέρες στο Έντεμπε
12:15 Ζευγάρι με το ζόρι
14:15 Οι άθλιοι
16:35 Φράνκλιν και ο θησαυρός...
18:00 Action zone
18:35 Ένας έρωτας μεγάλος
20:30 Πρόβατα εναντίον λύκων
22:00 Πρόσκληση σε γάμο
23:30 Ο τιμωρός
01:25 Ανθρωπινο πειραμα
03:00 Η γυναίκα του αστροναύτη
05:00 Bel Canto
Πρόγραμμα Discovery
07:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 13 Ford Mustang GT του '88
08:00 Πώς γίνεται; Κ8 Πως γινεται;
08:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 21 Λαστιχένια γάντια/ Ανάγλυφα σαπούνια
09:00 Πώς Κατασκευάζονται - κύκλος 13 Σφυριά/ Ελβετικό τυρί/ Ρόλερ σκέιτ
09:30 Διάσωση σπιτιών Μύλος στο βουνό
10:00 Κρυμμενος θησαυρος 2 Χόκεϊ και αγωνιστικά αυτοκίνητα
10:30 Θαμμένα στην αποθήκη Κ2 
Επ.17  Πολλές επιλογές
11:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ12 Παίρνοντας Ρίσκα
12:00 Κακό Bronco - Μερος Α'
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Jag XK8
14:00 Πυρετος του χρυσου Κ3 Στα Ιχνη του Πάρκερ
15:00 Πυρετος του χρυσου Κ3 Στα Ιχνη του Πάρκερ
16:00 Πυρετος του χρυσου Κ3 Στα Ιχνη του Πάρκερ
17:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 13 Cadillac V8 του 1916
18:00 Διασωση σπιτιων Κ3 Το Πρεσβυτέριο της Παναγίας
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη Κ2 
Επ.8  Ο παράδεισος της Χάρλεϊ
19:00 Πώς γίνεται; - κύκλος 14 Πως γινεται;
19:30 Πώς Κατασκευάζονται - κύκλος 22 Αισθητήρες κίνησης/ Εκφορτωτές
20:00 Αγνωστη αποστολη Κ5 Τα Μυστήρια του Ιησού
21:00 Ατσαλινα αδερφια Κ2 Ατσαλινα αδερφια
22:00 Ανακύκλωση μεταλλου - Πολωνια 5
23:00 The autobahn a2 The autobahn a2
00:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Κ5 Φορτηγατζήδες στην ερημιά
01:00 Καουμποηδες της ασφαλτου Κ5 Καουμποηδες της ασφαλτου
02:00 Άγνωστη αποστολή 
Επ.6  Ο τύμβος του Τσένγκις Χαν
03:00 Ατσαλινα αδερφια Κ2 Ατσαλινα αδερφια
04:00 Ανακύκλωση μεταλλου - Πολωνια 5
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 13 Chevrolet Camaro του 1973
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 13 Porsche 912E του 1976
Πρόγραμμα National Geographic
06:40 Wicked tuna Κ7 Τονο-προστριβές
07:25 UFO στη Βρετανία: Νέες αποκαλύψεις
08:15 Στα βάθη των ωκεανών - κύκλος 1 Βυθισμένοι Θησαυροί
09:00 Τραγωδια στον αερα K18 Μοιραία Ανοδος
09:50 Οι θησαυροι του Τουταγχαμών Ανακάλυψη Θησαυρών
10:35 Οι έμποροι του ποταμού Γιούκον Κέρδος ή κίνδυνος
11:20 Ο χρυσός του Γιουκον - κύκλος 4 Αίμα ή κέρδος
12:05 Wicked tuna Κ7 Ανταρσία στο νερό
12:50 Exomars: αναζήτηση για ζωή
13:40 Στα βάθη των ωκεανών - κύκλος 1 Τα χαμένα θαύματα της Αιγύπτου
14:30 Τραγωδια στον αερα K18 Μοιραία Προσέγγιση
15:15 Θαυματα μηχανικης Τεράστιο Αεροπλάνο
16:05 Τραγωδία στον αέρα: ειδική ερευνα Αστοχίες στον Σχεδιασμό
16:50 Wicked tuna - ειδικη εκδοση Κ1 Το Απόλυτο Ψάρι
17:40 Οι θησαυροι του Τουταγχαμών Ανακάλυψη Θησαυρών
18:25 Genius: Picasso Κεφάλαιο Εφτά
20:10 Στα σύνορα Κ6 Σφαίρες πάνω από τα σύνορα
21:00 Ανοδος ενος δικτατορα Απόλυτη εξουσία
21:45 Χρυσος ανταρτοπολεμος
22:35 Inside: Η εμπόλεμη ζώνη των ναρκωτικών Inside: Η εμπόλεμη ζώνη των ναρκωτικών
23:25 Ανοδος ενος δικτατορα Απόλυτη εξουσία
00:15 Χρυσος ανταρτοπολεμος
01:00 Inside: Η εμπόλεμη ζώνη των ναρκωτικών Inside: Η εμπόλεμη ζώνη των ναρκωτικών
01:50 Wicked tuna Κ7 Ανταρσία στο νερό
02:35 Exomars: αναζήτηση για ζωή
03:25 Στα βάθη των ωκεανών - κύκλος 1 Τα χαμένα θαύματα της Αιγύπτου
04:10 Τραγωδια στον αερα K18 Μοιραία Προσέγγιση
05:00 Οι έμποροι του ποταμού Γιούκον Κέρδος ή κίνδυνος
Πρόγραμμα Fox
05:20 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.1  The one with Monica's thunder
05:40 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.2  The one with Rachel's book
06:00 American dad! - 6ος Κύκλος 
Επ.17  An Incident At Owl Creek
06:20 Elementary - 6ος κύκλος 
Επ.18  The Visions of Norman P. Horowitz
07:05 Empire - 4ος Κύκλος 
Επ.17  Bloody Noses and Crack'd Crowns
07:50 Bob's Burgers - 8ος Κύκλος 
Επ.21  Something Old, Something New, Something Bob Caters for You
08:10 Ghosted - 1ος Κύκλος 
Επ.1  Pilot
08:35 Criminal Minds - 10ος κύκλος 
Επ.12  Anonymous
09:15 How I Met Your Mother - 3ος κύκλος 
Επ.15  The Chain of Screaming
09:40 How I Met Your Mother - 3ος κύκλος 
Επ.16  Sandcastles in the Sand
10:00 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος 
Επ.24  The One With The Proposal, Part 1
10:20 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος 
Επ.25  The One With The Proposal, Part 2
10:45 Chicago P.D. - 3ος Κύκλος  
Επ.22  She's Got Us
11:25 Ghosted - 1ος Κύκλος 
Επ.2  Bee-Mo
11:50 Ghosted - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Whispers
12:10 Empire - 4ος Κύκλος 
Επ.17  Bloody Noses and Crack'd Crowns
12:55 Elementary - 6ος κύκλος 
Επ.19  The Geek Interpreter
13:35 Criminal Minds - 10ος κύκλος 
Επ.13  Nelson's Sparrow
14:20 How I Met Your Mother - 3ος κύκλος 
Επ.17  The Goat
14:40 How I Met Your Mother - 3ος κύκλος 
Επ.18  Rebound Bro
15:05 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.1  The one with Monica's thunder
15:25 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.2  The one with Rachel's book
15:50 Chicago P.D. - 3ος Κύκλος  
Επ.23  Start Digging
16:35 Bob's Burgers - 9ος Κύκλος  
Επ.7  I Bob Your Pardon
16:55 Arrested Development - 5ος Κύκλος  
Επ.15  Courting Disasters
17:25 Ghosted - 1ος Κύκλος 
Επ.4  Lockdown
17:45 Ghosted - 1ος Κύκλος 
Επ.5  The Machine
18:10 Elementary - 6ος κύκλος 
Επ.20  Fit to Be Tied
18:50 Criminal Minds - 10ος κύκλος 
Επ.14  Hero Worship
19:35 How I Met Your Mother - 3ος κύκλος 
Επ.19  Everything Must Go
19:55 How I Met Your Mother - 3ος κύκλος 
Επ.20  Miracles
20:20 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.3  The one with Phoebe's cookies
20:40 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.4  The one with Rachel's assistant
21:05 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.1  The Silos
21:50 Bob's Burgers - 9ος Κύκλος  
Επ.8  Roller? I Hardly Know Her!
22:10 Arrested Development - 5ος Κύκλος  
Επ.16  The Fallout
22:55 9-1-1 - 2ος Κύκλος 
Επ.15  Episode #2.15
23:40 9-1-1 - 2ος Κύκλος 
Επ.16  Bobby Begins Again
00:25 Bob's Burgers - 9ος Κύκλος  
Επ.8  Roller? I Hardly Know Her!
00:50 Arrested Development - 5ος Κύκλος  
Επ.16  The Fallout
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Πρωινή Ενημέρωση
10:00 Magazino
12:00 Online
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Φτερωτός Θεός 
Επ.35  Επ. 35
16:00 Όσο έχω εσένα 
Επ.35  Επ. 35
17:00 Happy traveller
18:00 Δελτίο στη Νοηματική
18:10 Η κόρη μου 
Επ.60  Επ. 60
19:30 Τα νέα του ΣΚΑΪ
20:50 Φτερωτός Θεός 
Επ.36  Επ. 36
21:50 Το κλαμπ των χωρισμένων γυναικών
23:50 Θαλασσόλυκοι
00:50 Αποπλάνηση
03:00 S.W.A.T. - 1ος Κύκλος  
Επ.21  Hunted
04:00 Η κόρη μου 
Επ.60  Επ. 60
05:00 Magazino
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
06:00 Γεύσεις από Ελλάδα
06:50 Καλοκαιρινή Ενημέρωση
10:00 Από Πέτρα και Χρόνο
10:30 Οι δρόμοι του Θρύλου  
Επ.2  Το Ιερό Νησί - Δήλος
11:00 Από αγκάθι ρόδο Κ2 
Επ.11  Documenta 14
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Ταξιδεύοντας με τη Μάγια Τσόκλη Αγκόλα
14:05 Γεύσεις από Ελλάδα
14:45 Ένα μήλο την ημέρα  
Επ.20  Επ. 20
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Ιατρική και λαϊκές παραδόσεις Κ3 Γαλλία: Σαμονί
16:30 Ιατρική και λαϊκές παραδόσεις Κ3 Γαλλία: Σαμονί
17:00 Μεγάλοι ποταμοί Γαλάζιος Νείλος, Μέρος Α''
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15 Καιρός για... ΕΡΤ
18:30 Εντός Αττικής Κ3 
Επ.3  Ραφήνα
18:45 Ας κρατήσουν οι χοροί
19:20 Διαζύγιο αλά Ελληνικά
20:50 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Παίζοντας με τη φωτιά
23:30 Ιστορικές αναπαραστάσεις 
Επ.6  1916 - Η Μάχη του Βερντέν
00:00 Ειδήσεις
00:15 Ντοκιμαντέρ
01:10 Ιατρική και λαϊκές παραδόσεις Κ3 Γαλλία: Σαμονί
01:40 Ιατρική και λαϊκές παραδόσεις Κ3 Γαλλία: Σαμονί
02:05 Μεγάλοι ποταμοί Γαλάζιος Νείλος, Μέρος Α''
03:05 Ας κρατήσουν οι χοροί
03:40 Από αγκάθι ρόδο Κ2 
Επ.11  Documenta 14
04:45 Ταξιδεύοντας με τη Μάγια Τσόκλη Αγκόλα
05:50 Γεύσεις από Ελλάδα
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:15 Έξι Αδελφές
07:00 Αειναύτες, οι Έλληνες και η Θάλασσα  Ενέργεια
07:30 Ας μιλήσουμε για νησιά  
Επ.1  Κάλυμνος
08:00 Ανιμάλια 
Επ.33  Επ. 33
08:30 Οι πειρατές της διπλανής πόρτας  
Επ.51  Επ. 51
08:45 Οι πειρατές της διπλανής πόρτας  
Επ.52  Επ. 52
09:00 Οι αναμνήσεις της Νανέτ  
Επ.25  Επ. 25
09:15 Οι αναμνήσεις της Νανέτ  
Επ.26  Επ. 26
09:30 Ταξιδεύοντας με τον Τζάστιν 
Επ.25  Επ. 25
09:45 Ταξιδεύοντας με τον Τζάστιν 
Επ.26  Επ. 26
10:00 Ιατρική και λαϊκές παραδόσεις Κ3 Γαλλία: Σαμονί
10:30 Ιατρική και λαϊκές παραδόσεις Κ3 Γαλλία: Σαμονί
11:00 Μεγάλοι ποταμοί
12:00 Η Κατάλληλη Στιγμή  
Επ.6  Επ. 6
12:45 Η Κατάλληλη Στιγμή  
Επ.7  Επ. 7
13:30 Ανιμάλια 
Επ.32  Επ. 32
14:00 Ροζ Πάνθηρας 
Επ.40  Επ. 40
14:30 1.000 Χρώματα του Χρήστου 
Επ.27  Επ. 27
15:00 Έξι αδελφές  
Επ.66  Επ. 66
15:50 Έξι αδελφές  
Επ.67  Επ. 67
16:40 Έξι αδελφές  
Επ.68  Επ. 68
17:45 Ποτέ δε σε ξέχασα
19:15 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 
Επ.167  Επ. 167
20:00 Τα Παιδιά της Νιόβης - 1ος κύκλος 
Επ.10  Επ. 10
21:00 Τα Παιδιά της Νιόβης - 1ος κύκλος 
Επ.11  Επ. 11
22:00 Ballers  
Επ.6  Επ. 6
22:30 Ballers  
Επ.7  Επ. 7
23:00 Στις φλόγες του έρωτα
00:45 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 
Επ.167  Επ. 167
01:30 Τα Παιδιά της Νιόβης - 1ος κύκλος 
Επ.10  Επ. 10
02:30 Τα Παιδιά της Νιόβης - 1ος κύκλος 
Επ.11  Επ. 11
03:00 Η κατάλληλη στιγμή
04:30 Έξι αδελφές  
Επ.66  Επ. 66
05:30 Έξι αδελφές  
Επ.67  Επ. 67
Πρόγραμμα novacinema3
19:15 Μια αληθινή ιστορία
21:00 SOS Έρχονται οι Βρετανοί
23:00 Παγιδευμένη ψυχή: Το τελευταίο κλειδί
00:50 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Dirty deeds
03:30 SuperFly
05:30 Συνωμοσία
06:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 Η πλατινενια ζωη Κ1 After THOT
08:00 Η πλατινενια ζωη Κ1 Μελωδία και αισθησιασμός
09:00 E! News
10:00 Καν το οπως ο Ντισικ Ο άρχοντας επέστρεψε
11:00 Καν το οπως ο Ντισικ Οικογενειακά ζητήματα
12:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 7 Στην οικογένεια παίζουν όλοι μαζί
13:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 7 Ενας φίλος απ' τα παλιά
14:00 E! News
15:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 All Twerk And No Play
16:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 12 Τι λες τώρα!
17:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler K2 Eva Longoria, Bobby Brown, JWoww
18:00 Ραντεβου χωρις φιλτρο 2019: Η οδύσσεια ενός ραντεβού
18:30 Ραντεβου χωρις φιλτρο Για ένα φιλί σου
19:00 Ραντεβου χωρις φιλτρο Το άλλο μου μισό
19:30 Ραντεβου χωρις φιλτρο Σκελετοί στην ντουλάπα
20:00 Νατ & Λιβ Κ1 Φαντάσματα του παρελθόντος
21:00 Νατ & Λιβ Κ1 Στην παγίδα της Liv
22:00 Νατ & Λιβ Κ1 Λονδίνο, μωρό μου
23:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Chicago και ξερό ψωμί
00:00 E! News
01:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ3 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe
02:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ3 Το φαγητό ως καταφύγιο & η χορεύτρια
03:00 E! News
04:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler  A. Rose, Ch. Burke, H. and T. Dubrow
05:00 Η πλατινενια ζωη Κ1 After THOT
06:00 Η πλατινένια ζωή
Πρόγραμμα STAR
06:00 Beyblade Burst
06:30 The Looney Tunes show
07:00 Duck Dodgers
07:30 Τομ και Τζέρι
08:00 Κλίο και Κουκίν
08:30 Πέππα: Το γουρουνάκι
08:45 Η Μία κι εγώ
09:15 Κουταβοφιλαράκια
09:45 Μπόμπι και Μπιλ
10:15 Σον, το πρόβατο
10:45 Μαλλιά κουβάρια: η σειρά
11:15 Garfield
11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
12:15 Τρελή οικογένεια - 1ος κύκλος 
Επ.30  Επ. 30
13:00 The Big Bang theory - 2ος κύκλος 
Επ.22  The classified materials turbulence
13:30 The Big Bang theory - 2ος κύκλος 
Επ.23  The monopolar expedition
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος κύκλος 
Επ.7  Mr. Monk and the daredevil
15:00 STAR News
15:30 Δύο και κάτι άνδρες - 3ος κύκλος 
Επ.11  Santa's village of the damned
15:55 Δύο και κάτι άνδρες - 3ος κύκλος 
Επ.12  That special tug
16:20 Shopping Star
17:50 Elif Κ2 
Επ.400  Επ. 400
18:40 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:50 Ιατρικές υποθέσεις - 3ος κύκλος 
Επ.8  Whac - A - Mole
19:50 STAR News
21:00 The Hangover Part 3
23:15 Αγριότητα
02:00 Μα πως τα καταφέρνει!
03:45 Ηρακλής Κ4 Ηρακλής
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 2 HD
07:10 Χατάρι
09:45 Νοτιάς
11:25 Αστυνόμος Σαϊνης
12:45 Η Ζουγκλοπαρέα
14:25 Πελέ: Η ιστορία ενός θρύλου
16:15 Για όνομα του Θεού
17:50 Ιντιάνα Τζόουνς και ο ναός του χαμένου θησαυρού
20:00 Pacific Rιm: Εξέγερση
22:00 Οικόπεδο 12
23:45 8η Ήπειρος
00:10 Ράγες (Tracks)
00:30 Climax
02:10 Η κοιλάδα των σκιών
03:45 Daddy Cool
05:30 Καλπάζοντας με το όνειρο
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 3
06:10 Ο λουστράκος
07:45 Εκείνος κι εκείνη
09:20 Είναι ένας τρελός ...τρελός Βέγγος
10:55 Ευτυχώς τρελάθηκα
12:30 Μια Τρελλή... Τρελλή Σαραντάρα
14:00 Όσα Κρύβει η Νύχτα
15:50 Ο Καραγκιόζης
17:05 Κόκκινα τριαντάφυλλα
18:30 Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο 1
20:15 Ρόδα, τσάντα και κοπανά Νο 2
22:00 Το κλωτσοσκούφι
23:40 5.000 ψέματα
01:30 Νταντά με το ζόρι
02:55 Ό,τι θέλει ο λαός
04:15 Ελπίδες που ναυάγησαν
05:50 Το τυχερό παντελόνι
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 4 HD
06:00 The day Κ1 
Επ.11  Επ. 11
07:00 In the Dark 
Επ.4  Επ. 4
08:00 The Dukes of Hazzard Κ6 
Επ.9  Twin Trouble
09:00 FBI Κ1 
Επ.2  Episode #1.2
10:00 Dukes of Hazzard Κ2 
Επ.2  Επ. 2
11:00 Baywatch - 5ος Κύκλος  
Επ.21  The Runaways
12:00 Designated Survivor Κ1 
Επ.15  One Hundred Days
13:00 I Feel Bad Κ1 
Επ.1  Pilot
13:30 I Feel Bad Κ1 
Επ.2  I Get Sick of Being Needed
14:00 In the Dark - 1ος Κύκλος  
Επ.5  The Feels
14:50 The Day 
Επ.12  Επ. 12
16:00 Press 
Επ.6  Επ. 6
17:00 Pearson - 1ος Κύκλος  
Επ.6  The Donor
18:00 Grantchester - 3ος Κύκλος  
Επ.6  Episode #3.6
19:00 The Royals Κ4 
Επ.10  Επ. 10
20:00 FBI Κ1 
Επ.3  Episode #1.3
21:00 Mary Kills People K2 
Επ.4  Ride or Die
21:55 McMafia Κ1 
Επ.7  Επ. 7
23:05 McMafia Κ1 
Επ.8  Επ. 8
00:10 Last Week Tonight Κ6 
Επ.21  Επ. 21
00:50 Billions Κ4 
Επ.6  Maximum Recreational Depth
02:00 The West Wing Κ3 
Επ.13  The Two Bartlets
03:00 Deutschland '86 
Επ.6  Επ. 6
03:50 McMafia Κ1 
Επ.7  Επ. 7
05:00 McMafia Κ1 
Επ.8  Επ. 8
Πρόγραμμα novasports1
09:45 PRE GAME SHOW - Αθλητική εκπομπή (M)
10:45 UEFA EUROPA LEAGUE: ΠΛΕΪ ΟΦ
12:45 POST GAME SHOW - Αθλητική εκπομπή (M)
14:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 TIMELINE
19:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
19:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ - inCycle (M)
20:00 DEUCE
20:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:30 UEFA EUROPA LEAGUE: ΠΛΕΪ ΟΦ
23:30 DEUCE
00:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02:00 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα History Channel HD
06:20 Πολιτιστικό αποτύπωμα: Ρόδος
06:50 Εθνική βιβλιοθήκη: το μέλλον της ιστορίας μας 
Επ.3  Επ. 3
07:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα 
Επ.15  Επ. 15
08:00 Μέγας Αλέξανδρος: Η Μεγάλη Μάχη
09:00 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ2 
Επ.10  Ηράκλειο
09:30 Τραγωδία του Αιγαίου
11:00 Από την Αφρική με Αγάπη - Ελληνοαιθιοπικά
12:00 Καλλιόπη Παπαλεξοπούλου: Μία Θρυλική Ηρωίδα
12:30 Εθνική βιβλιοθήκη: το μέλλον της ιστορίας μας 
Επ.3  Επ. 3
13:30 Στα βήματα του Απόστολου Παύλου 
Επ.4  Στην περιοδεία στη Μακεδονία βοήθησέ με
14:20 Πολιτιστικό αποτύπωμα: Ρόδος
14:50 Απέραντο Γαλάζιο της Ελλάδας 
Επ.3  Κρήτη
15:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα 
Επ.15  Επ. 15
16:00 Ελλάδα από το Α έως το Ω Κ2 
Επ.9  Χίος
17:00 Τα Κολλητήρια
18:00 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ2 
Επ.11  Μάνη
18:30 Η Παναγία των Βλαχερνών στην Κωνσταντινούπολη
19:00 El Greco: Ψυχή και Φως 
Επ.4  Επ. 4
19:30 Μαρτυρίες και Εικόνες της Εποποιίας του 1940
20:00 Τα γλυπτά της Αθήνας
20:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2 
Επ.34  Επ. 34
21:00 Αρχαία Ελλάδα - Μέτρον Άριστον
22:10 Σύγχρονα Τηλεσκόπια
22:30 Βιογραφία Ελευθερίου Βενιζέλου
00:00 Η Παναγία των Βλαχερνών στην Κωνσταντινούπολη
00:30 Μαρτυρίες και Εικόνες της Εποποιίας του 1940
01:00 Ελλάδα από το Α έως το Ω Κ2 
Επ.9  Χίος
02:00 Σύγχρονα Τηλεσκόπια
02:20 Αρχαία Ελλάδα - Μέτρον Άριστον
03:30 Τα Κολλητήρια
04:30 Βιογραφία Ελευθερίου Βενιζέλου
Πρόγραμμα novasports1
09:45 PRE GAME SHOW - Αθλητική εκπομπή (M)
10:45 UEFA EUROPA LEAGUE: ΠΛΕΪ ΟΦ
12:45 POST GAME SHOW - Αθλητική εκπομπή (M)
14:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 TIMELINE
19:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
19:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ - inCycle (M)
20:00 DEUCE
20:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:30 UEFA EUROPA LEAGUE: ΠΛΕΪ ΟΦ
23:30 DEUCE
00:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02:00 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019-20 - Ανασκόπηση της Δευτέρας
07:00 UEFA Champions League 2019-20 - Στιγμιότυπα
07:35 Ποδόσφαιρο: Ντινάμο Ζάγκρεμπ - Ρόζενμποργκ
09:50 Ποδόσφαιρο: Σλόβαν Μπρατισλάβα - ΠΑΟΚ
12:05 Ποδόσφαιρο: Λασκ Λιντς - Μπριζ
14:20 Ποδόσφαιρο: ΑΠΟΕΛ - Άγιαξ
16:35 Ποδόσφαιρο: Σλόβαν Μπρατισλάβα - ΠΑΟΚ
18:50 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι - Τότεναμ
20:50 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019-20 - Ανασκόπηση της Δευτέρας
22:00 Ποδόσφαιρο: Άστον Βίλα - Έβερτον LIVE
00:00 UEFA Champions League 2019-20 - Στιγμιότυπα
00:30 UEFA Champions League 2019-20 - Στιγμιότυπα
01:00 Ο κόσμος του Αγγλικού πρωταθλήματος 2019-20 
Επ.3  Επ. 3
01:30 Ποδόσφαιρο: Γιουνγκ Μπόις - Ερυθρός Αστέρας
03:30 Ποδόσφαιρο: Ντινάμο Ζάγκρεμπ - Ρόζενμποργκ
05:30 Ο κόσμος του Αγγλικού πρωταθλήματος 2019-20 
Επ.3  Επ. 3