Πρόγραμμα τηλεόρασης
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
01:00 Χαμένη ζωή
03:00 Pan Am
04:00 Παντρεμένοι με παιδιά
04:30 Til death
05:00 Παράλληλοι δρόμοι
05:45 Τα μυστικά της Εδέμ
07:10 Λάκης ο γλυκούλης
08:20 Επτά κακά της μοίρας μου
09:50 Κάπου σε ξέρω
10:40 Η ώρα η καλή
12:40 Μαρία, η άσχημη
14:00 Ένας μήνας και κάτι 
Επ.8 
15:00 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος 
Επ.74 
16:00 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος 
Επ.74 
17:00 Ο καιρός με τον Θοδωρή Κολυδά
17:10 Καν'το όπως ο Άκης
18:00 Ήρθε και έδεσε 
Επ.1 
19:00 Δυο ξένοι 
Επ.13 
20:00 Δυο ξένοι 
Επ.13 
21:00 Οι Βασιλιάδες Οι Βασιλιάδες - Τηλεταινία
22:00 Στο παρά πέντε 
Επ.29 
23:00 Safe sex
Πρόγραμμα OTE cinema 1 HD
00:50 Καλή πρώην είναι η νεκρή πρώην
02:20 Έναν όροφο πιο κάτω
04:00 Into the Grizzly Maze
05:35 Γκριζ
07:40 Μελβούρνη
09:20 Ο μπαμπάς γύρισε
11:00 Σαββατοκύριακο στο Παρίσι
12:40 Αμελί
14:45 Ο σπόρος
15:15 Teddy Bear
17:00 99 σπίτια
19:00 Η Ίρις, το παράθυρο της ψυχής
21:00 Ζήτημα εμπιστοσύνης
Πρόγραμμα novacinema1
00:10 Chevalier
01:55 Ο Παρτιζάνος
03:35 Πανδημία
05:00 Μήπως είσαι ο τύπος μου; και άλλες αναζητήσεις περί έρωτος
06:50 Κινηματογραφικά νέα
07:25 Ενώ εσύ κοιμόσουν
09:10 Λογική και ευαισθησία
11:25 Hollywood Buzz
12:00 Το τελευταίο μας τανγκό
13:30 The green hornet
15:30 Ο μοναχός που κατέβηκε το βουνό
17:30 Παν
19:30 Films & Stars
20:05 Χάρτινες πόλεις
22:00 Victor Frankenstein
Πρόγραμμα FOXlife
00:15 You're the worst - 2ος Κύκλος 
Επ.3  Born Dead
00:35 You're the worst - 2ος Κύκλος 
Επ.4  All About That Paper
01:00 You're the worst - 2ος Κύκλος 
Επ.5  We Can Do Better Than This
01:20 You're the worst - 2ος Κύκλος 
Επ.6  Side Bitch
01:45 You're the worst - 2ος Κύκλος 
Επ.7  There Is Not Currently a Problem
02:05 You're the worst - 2ος Κύκλος 
Επ.8  Spooky Sunday Funday
02:30 Masterchef - 7ος Κύκλος 
Επ.10  The Weakest Links
03:10 Masterchef - 7ος Κύκλος 
Επ.11  Sweet Surprise
03:55 The Grinder - 1ος Κύκλος 
Επ.14  The Retooling of Dean Sanderson
04:15 The Grinder - 1ος Κύκλος 
Επ.15  The Ties That Grind
04:40 The Grinder - 1ος Κύκλος 
Επ.16  Delusions of Grinder
05:00 The Grinder - 1ος Κύκλος 
Επ.17  From The Ashes
05:25 The Grinder - 1ος Κύκλος 
Επ.18  Genesis
05:45 Project Runway - 13ος Κύκλος 
Επ.16  Reunion Special
06:30 Castle - 6ος κύκλος 
Επ.20  That '70s Show
07:15 Castle - 6ος κύκλος 
Επ.21  Law And Boarder
08:00 Project Runway - 13ος Κύκλος 
Επ.16  Reunion Special
08:45 Once upon a time - 6ος Κύκλος 
Επ.10  Wish You Were Here
09:30 Lorraine’s Fast, Fresh and Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.4  Baking It
10:00 How to Be a Better Cook - 1ος Κύκλος 
Επ.4  Neil Forster
10:30 Castle - 6ος κύκλος 
Επ.22  Veritas
11:15 Castle - 6ος κύκλος 
Επ.23  For Better or Worse
11:55 Modern Family - 6ος κύκλος 
Επ.2  Do Not Push
12:20 Criminal Minds: Beyond Borders - 1ος Κύκλος 
Επ.4  Whispering Death
13:05 Project Runway - 13ος Κύκλος 
Επ.16  Reunion Special
13:50 Once upon a time - 6ος Κύκλος 
Επ.10  Wish You Were Here
14:35 Lorraine’s Fast, Fresh and Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.5  Posh Nosh
15:10 How to Be a Better Cook - 1ος Κύκλος 
Επ.5  Travis Francis
15:45 The Crazy Ones -1ος Κύκλος 
Επ.18  March Madness
16:10 The Grinder - 1ος Κύκλος 
Επ.19  A System On Trial
16:35 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.1  Driven
17:25 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.2  Montreal
18:15 Modern Family - 6ος κύκλος 
Επ.3  The Cold
18:40 Modern Family - 6ος κύκλος 
Επ.4  Marco Polo
19:05 Lorraine’s Fast, Fresh and Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.6  Everyday Easy
19:40 How to Be a Better Cook - 1ος Κύκλος 
Επ.6  Sally Mack
20:15 Criminal Minds: Beyond Borders - 1ος Κύκλος 
Επ.5  The Lonely Heart
21:00 Jamie & Jimmy's Food Fight Club - 3ος Κύκλος 
Επ.1  Kate Hudson
21:50 Jamie & Jimmy's Food Fight Club - 3ος Κύκλος 
Επ.2  Tinie Tempah
22:40 You're the worst - 2ος Κύκλος 
Επ.9  LCD Soundsystem
Πρόγραμμα ANT1
01:15 Vice
02:15 Στον ήλιο του αιγαίου  Τελευταίο επεισόδιο
03:15 Η εκδρομή 
Επ.16  Επ. 16
04:15 Vice
05:15 Έρωτας κλέφτης
06:00 Εκείνες κι εγώ
07:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
12:50 Με αγάπη
13:00 Ant1 news
13:30 Play and fun
14:10 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:10 Το καφέ της Χαράς
17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Δίδυμα φεγγάρια - κύκλος 1 
Επ.25  Επ. 25
19:00 Ant1 news
20:00 Lucky Room
21:00 Μπρούσκο 
Επ.169  Επ. 169
22:15 Οι συμμαθητές 
Επ.14  Επ. 14
23:15 Ράδιο αρβύλα
Πρόγραμμα ALPHA
01:15 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα
02:15 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα
03:30 Κόκκινος κύκλος
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες
05:45 Μυστικά και λάθη
06:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:00 Η μικρή γιατρός
07:30 Σοφία, η πριγκίπισσα
07:55 Η μπουτίκ της Μίνι
08:00 Happy Day στον Alpha
11:00 TV Mall
11:20 Εντιμότατοι... κερατάδες 
Επ.32  Ο κερατάς και δαρμένος
12:20 Eurodata
12:30 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
16:00 Ξαναδέστε τους!
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
21:00 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.22  Εορταστικό Χριστουγέννων
21:50 Αστέρας Ραχούλας - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
22:50 Ελληνοφρένεια
23:30 Παιχνίδια κατασκόπων
Πρόγραμμα novacinema2
00:30 Άνιση μάχη
02:35 Κινηματογραφικά νέα
03:35 Μαζί σου κι ας πεθάνω
05:10 Το κορίτσι στη φωλιά της σφήκας
07:35 Παγκόσμια εισβολή
09:30 Κινηματογραφικά νέα
10:15 Η δολοφονία του Τζέσε Τζέιμς από τον δειλό Ρόμπερτ Φόρντ
12:55 Πρόσκληση σε γεύμα από έναν υποψήφιο δολοφόνο
14:30 Άρθουρ
16:25 Stars in style
17:00 Όσο υπάρχουν άνθρωποι
19:05 Σεπτέμβρης
21:00 Ακραίες καταστάσεις
23:05 Mad Max: Ο δρόμος της οργής
Πρόγραμμα National Geographic
00:20 Ο κυκλος της ζωης
01:50 Η ιστορία του Θεού - κύκλος 1 με τον Morgan Freeman
02:45 Το βυθισμενο υποβρύχιο τών Ναζι
03:35 The greeks - κύκλος 1 Η Θετική Διαμάχη
04:25 Ο στρατός-φάντασμα της Κίνας
05:15 Αρχαία μυστικά Οι χαμένες Πυραμίδες της Κίνας
06:05 Το βυθισμενο υποβρύχιο τών Ναζι
06:55 The greeks - κύκλος 1 Η Θετική Διαμάχη
08:10 Τραγωδία στον αέρα - 11ος κύκλος Φωτιά στην καμπίνα
09:00 Wicked tuna: Βόρειοι και Νότιοι - κύκλος 3 Μεγάλη απόσταση
10:35 Αυτοκίνητα εκπέμπουν SOS 
Επ.3  Μια Porsche, ένα παζλ
11:20 Wicked tuna: Βόρειοι και Νότιοι - κύκλος 3 Το κάρμα
12:05 Τραγωδία στον αέρα - 11ος κύκλος Απογείωση μέσα σε τυφώνα
12:55 Wicked tuna: Βόρειοι και Νότιοι - κύκλος 3 Τύχη με τους τόνους
13:40 Τραγωδία στον αέρα - 4ος κύκλος Εισερχόμενη πτήση
14:30 Ο κυκλος της ζωης
16:05 Ο απαγορευμένος τάφος του Τζένγκις Χαν
16:55 Ανταρκτική - κύκλος 1 Απόβαση στην Ανταρκτική
17:45 Τραγωδία στον αέρα - 4ος κύκλος Πτώση απόγνωσης
18:35 Αποκάλυψη: η μάχη του Βερντέν - κύκλος 1 Η σφαγή
19:20 Ο στρατός-φάντασμα της Κίνας
20:10 Αρχαία μυστικά Οι χαμένες Πυραμίδες της Κίνας
21:00 The greeks - κύκλος 1 Αναζητώντας το Μεγαλείο
21:50 Επικινδυνες διαδρομες - κύκλος 4 Παγοθύελλα
22:40 Ο μυστικός κόσμος των Ναζί - 2ος κύκλος Τα φαντάσματα του U-513
23:30 Αρχαία μυστικά Οι χαμένες Πυραμίδες της Κίνας
Πρόγραμμα Fox
00:10 Legion - 1ος Κύκλος 
Επ.2  Chapter 2
01:00 Atlanta - 1ος Κύκλος 
Επ.7  B.A.N.
01:25 Atlanta - 1ος Κύκλος 
Επ.8  The Club
01:55 The Americans - 2ος Κύκλος 
Επ.6  Behind the Red Door
02:45 The Americans - 2ος Κύκλος 
Επ.7  Arpanet
03:30 Episodes - 4ος Κύκλος 
Επ.8  Episode Eight
04:00 Sirens - 2ος Κύκλος 
Επ.8  Hypocritical Oath
04:25 Sirens - 2ος Κύκλος 
Επ.9  Charbroiled
04:50 Sirens - 2ος Κύκλος 
Επ.10  Balls
05:15 Sirens - 2ος Κύκλος 
Επ.11  Six Feet Over/Under
05:35 Sirens - 2ος Κύκλος 
Επ.12  No Love
06:00 That '70s show 
Επ.11  Eric's Buddy
06:20 That '70s show 
Επ.12  The Best Christmas Ever
06:45 Elementary - 4ος Κύκλος 
Επ.8  A Burden Of Blood
07:30 According to Jim - Κύκλος 5 
Επ.17  The Grumpy Guy
07:50 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος 
Επ.10  The Window
08:15 American dad! - 6ος Κύκλος 
Επ.8  For Whom the Sleigh Bell Tolls
08:35 The Simpsons - 25ος Κύκλος 
Επ.8  White Christmas Blues
09:00 That '70s show 
Επ.13  Ski Trip
09:20 That '70s show 
Επ.14  Stolen Car
09:45 Elementary - 4ος Κύκλος 
Επ.9  Murder Ex Machina
10:25 Prison Break - 3ος κύκλος 
Επ.11  Under and Out
11:10 Prison Break - 3ος κύκλος 
Επ.12  Hell or High Water
11:55 According to Jim - Κύκλος 5 
Επ.18  Polite Jim
12:15 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος 
Επ.11  Last Cigarette Ever
12:40 That '70s show 
Επ.15  That Wrestling Show
13:00 That '70s show 
Επ.16  First Date
13:25 American dad! - 6ος Κύκλος 
Επ.9  Rapture's Delight
13:45 The Simpsons - 25ος Κύκλος 
Επ.9  Steal This Episode
14:10 Elementary - 4ος Κύκλος 
Επ.10  Alma Matters
14:55 Prison Break - 3ος κύκλος 
Επ.13  The Art of the Deal
15:40 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.1  Scylla
16:25 Bob's Burgers - 6ος Κύκλος 
Επ.18  Secret Admiral-irer
16:45 Episodes - 4ος Κύκλος 
Επ.8  Episode Eight
17:15 According to Jim - Κύκλος 5 
Επ.19  Daddy Dearest
17:35 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος 
Επ.12  Girls Vs. Suits
18:00 That '70s show 
Επ.17  The Pill
18:20 That '70s show 
Επ.18  The Career Day
18:45 American dad! - 6ος Κύκλος 
Επ.10  Don't Look A Smith Horse In The Mouth
19:05 The Simpsons - 25ος Κύκλος 
Επ.10  Married to the Blob
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
00:00 Kick off
01:30 Dexter - 6ος κύκλος 
Επ.7  Nebraska
02:30 Vikings - 2ος κύκλος 
Επ.1  Brother's war
03:15 Nurse Jackie - 2ος Κύκλος  
Επ.6  Bleeding
03:45 Nurse Jackie - 2ος Κύκλος  
Επ.6  Bleeding
04:15 The messengers - 1ος Κύκλος 
Επ.10  Why We Fight
05:00 7 ημέρες κόσμος
05:30 7 ημέρες Ελλάδα
06:00 Πρώτη γραμμή
10:00 Σκάι τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 ΣΚΑΪ στις 3
16:30 Δελτίο στη Νοηματική
16:40 Chef στον αέρα
17:40 Rodeo!
18:50 Κάνε παζάρι
20:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
00:30 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
01:00 Η γέφυρα
02:00 Προσωπικά
03:00 Επωνύμως
03:45 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 1 
Επ.1  Power
04:30 Αθήνα Καλεί Μόσχα
05:30 Άνιμερτ - κύκλος 1 Ο γλάρος
06:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
07:00 Πρωϊνή Ζώνη
07:45 Δελτίο Euronews
08:00 Πρωϊνή Ζώνη
10:00 10 Στην Ενημέρωση
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Εκπομπή Euronews
13:30 Αφανείς Ήρωες - 1 
Επ.4  Γκαλά Νταλί (Γαλλία /Ισπανία)
14:00 Ελεύθερος στο αναπηρικό μου αμαξίδιο
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Στάση ΕΡΤ
17:30 Η Ζωή μου, η Υγεία μου
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15 Αίθουσα Σύνταξης
19:45 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 1 
Επ.1  Power
20:45 Ο καιρός στην ώρα του
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά
22:00 Πολιτιστικό Δελτίο
22:15 ΕΡΤ Focus
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
00:30 Art week
01:30 Πύργος Αθηνών
02:00 Άσπρο - Μαύρο: Τσάρλι Τσάπλιν
02:30 Άσπρο - Μαύρο: Τσάρλι Τσάπλιν
03:00 Μνήμες Χαράς (Όταν η Ελλάδα Μεγάλωνε) - κύκλος 1 Η ένωση της Δωδεκανήσου με την Ελλάδα
04:00 Μέδικοι, οι Άρχοντες της Φλωρεντίας
05:00 Σονίτα
06:30 Ο Λούκι Λουκ σε νέες περιπέτειες
07:00 Pajanimals
07:15 Pajanimals
07:30 Μάγια η μέλισσα
07:45 Μάγια η μέλισσα
08:00 Τρένο δεινοσαύρων 
Επ.1  Επ. 1
08:30 Twenty Masterpieces of the New World
09:30 Τι στ΄ Αλήθεια Τρώμε;
09:55 Τι στ΄ Αλήθεια Τρώμε;
10:20 Κοίτα τι έκανες  Best of τραγουδιών 2ου κύκλου
12:00 Έξω οι κλέφτες
13:30 Γεύσεις από Ελλάδα
14:15 Ρομπέν των δασών: περιπέτειες στο Σέργουντ - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
14:30 Γιακαρί
14:45 Γιακαρί
15:00 Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1 The battle of the century
15:30 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
16:20 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
17:15 Μοιραία Φεγγάρια
17:40 Μοιραία Φεγγάρια
18:05 Μοιραία Φεγγάρια
18:30 Μοιραία Φεγγάρια
19:00 Οι έξι αδελφές
20:00 Οι έξι αδελφές
21:00 Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1 The battle of the century
21:25 Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1 The battle of the century
21:50 Με λένε Ερνέστο
Πρόγραμμα novacinema3
01:30 8 francaises
03:00 Κινηματογραφικά νέα
03:45 Οι επίλεκτοι
05:20 Novacinema3HD
19:25 Sugar Daddies
21:00 Στην καρδιά της θάλασσας
23:05 Το 5ο κύμα
Πρόγραμμα E! Entertainment
00:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe
01:00 E! News
02:00 Fashion Police Βραβεία Screen Actors Guild 2017
03:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ Μεντιουμ του Χόλιγουντ
04:00 E! News
05:00 Η ιστορια του στιλ των διασημων
05:30 Η ιστορια του στιλ των διασημων
06:00 Η ιστορια του στιλ των διασημων
06:30 Η ιστορια του στιλ των διασημων
07:00 La Clippers dance squad - κύκλος 1 Broken China
08:00 E! News
08:30 Η ιστορία του στιλ των διάσημων - κύκλος 2 Τζένιφερ Λόρενς
09:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1 Μια απόφαση ζωής
10:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe
11:00 Rob and Chyna - κύκλος 1 Going Down to Chyna-town
12:00 Rob and Chyna - κύκλος 1 Συσφίξεις και δεσίματα
13:00 Rob and Chyna - κύκλος 1 Μικρό εμπόδιο στο δρόμο
14:00 E! News
14:30 Η ιστορία του στιλ των διάσημων - κύκλος 2 Τζένιφερ Λόρενς
15:00 Fashion Police Βραβεία Screen Actors Guild 2017
16:00 Fashion Police: Βραβεία Grammy 2017
17:00 E! News
17:30 Η ιστορία του στιλ των διάσημων - κύκλος 2 Τζένιφερ Λόρενς
18:00 Η ιστορία του στιλ των διάσημων - κύκλος 2 Τζένιφερ Λόρενς
18:30 Η ιστορία του στιλ των διάσημων - κύκλος 2 Τζένιφερ Λόρενς
19:00 Hollywood and football - κύκλος 1 Γυναίκες σε δράση
20:00 Hollywood and football - κύκλος 1 Το πρώτο παιχνίδι
21:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1 Μια απόφαση ζωής
22:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe
23:15 Η ιστορια του στιλ των διασημων
Πρόγραμμα STAR
02:30 Warehouse 13 - 3ος κύκλος 
Επ.12  Stand
03:30 The lying game - 1ος κύκλος 
Επ.5  Over Exposed
04:30 Πράκτορας στο τσακ Πράκτορας στο τσακ - 4ος Κύκλος
05:20 Monster High: Monster Υόρκη, Monster Υόρκη - Ένα Monster μιούζικαλ
06:45 Transformers: Robots in Disguise
07:10 Max Steel
07:35 Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος
08:00 Μαύρο τριαντάφυλλο - 1ος κύκλος 
Επ.43  Επ. 43
09:00 Μαύρο τριαντάφυλλο - 1ος κύκλος 
Επ.43  Επ. 43
10:00 Live U
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Τρελή οικογένεια - 1ος κύκλος 
Επ.3 
15:00 Shopping Star
16:25 Blind taste
17:30 STAR News
17:45 9 μήνες 
Επ.164  Επ. 164
18:50 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Το μούτρο
22:50 Το σταυροδρόμι του θανάτου
Πρόγραμμα OTE cinema 2
00:10 Το κορίτσι που εξαφανίστηκε
02:40 Βατικανό: Απόρρητοι φάκελοι
04:10 Ο υπουργός
06:00 Do not disturb
07:35 Ξεπατινάζ
09:15 Σρεκ
10:50 Απόδραση από το Αλκατράζ
12:45 Εβίτα
15:00 Και ο Θεός... έπλασε τη γυναίκα
16:40 Citizenfour
18:40 Ο παραχαράκτης
20:20 Ανθρώπινος στόχος
Πρόγραμμα OTE cinema 3
01:25 Το κορίτσι της οργής
02:50 Ούτε γάτα, ούτε ζημιά
04:15 Η μοδιστρούλα
05:35 Οι κυρίες της αυλής
07:20 Θα σε κάνω βασίλισσα
08:55 Μακρυκωσταίοι και Κοντογιωργηδες
10:15 Το σωφεράκι
12:00 Έλα στο θείο
13:35 Με ιδρώτα και δάκρυα
15:10 Για μια χούφτα τουρίστριες
16:45 Οι άντρες δεν λυγίζουν ποτέ
18:20 Τζακ ο καβαλάρης
20:15 Μαριχουάνα στοπ!
22:00 Το χώμα βάφτηκε κόκκινο
Πρόγραμμα ΟΤΕ cinema 4
00:00 Peaky Blinders - κύκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
01:00 Doubt - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
02:00 Six - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
03:00 Rillington Place - κύκλος 1 
Επ.1  Ethel
04:00 Billions - 1ος Κύκλος 
Επ.1  Pilot
05:00 Billions - 1ος Κύκλος 
Επ.1  Pilot
06:00 Ξανά μαζί σας μετά τις 17:00
09:00 Ξανά μαζί σας μετά τις 17:00
17:00 Victoria
18:00 Chasing Life - κύκλος 1 
Επ.11  Locks of Love
19:00 Imposters - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
20:00 Chasing Life - κύκλος 1 
Επ.11  Locks of Love
21:00 Bright-eyed Revenge - κύκλος 1 
Επ.2  D'entre les morts
22:00 Rillington Place - κύκλος 1 
Επ.1  Ethel
23:00 Billions - 1ος Κύκλος 
Επ.1  Pilot
Πρόγραμμα novasports1
00:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
02:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
04:00 Γαλλικά στιγμιότυπα
05:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
07:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
09:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
11:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
13:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
15:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
17:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
19:00 Παίζουμε Ελλάδα
19:30 ΑΕΛ - Λεβαδειακος
21:30 Παίζουμε Ελλάδα
23:30 Basketball Champions League Show - κύκλος 1 Basketball Champions League Show
Πρόγραμμα novasports1
00:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
02:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
04:00 Γαλλικά στιγμιότυπα
05:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
07:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
09:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
11:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
13:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
15:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
17:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
19:00 Παίζουμε Ελλάδα
19:30 ΑΕΛ - Λεβαδειακος
21:30 Παίζουμε Ελλάδα
23:30 Basketball Champions League Show - κύκλος 1 Basketball Champions League Show
Πρόγραμμα OTE Sport 1 HD
01:45 Ποδόσφαιρο: Παρί Σεν Ζερμέν - Μπαρτσελόνα
03:45 Στιγμιότυπα
04:00 Ποδόσφαιρο: Χάποελ Μπερ Σεβά - Μπεσίκτας
06:00 Ποδόσφαιρο: Άστρα Γκιουργκίου - Γκενκ
08:00 Ποδόσφαιρο: Θέλτα - Σαχτάρ Ντονέτσκ
10:00 Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ - Σάλκε
12:00 Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός - Οσμανλίσπορ
14:00 Ποδόσφαιρο: Γάνδη - Τότεναμ
16:00 Ποδόσφαιρο: Μπιλμπάο - ΑΠΟΕΛ
18:00 Αγγλικό πρωτάθλημα: Ανασκόπηση της Δευτέρας
19:00 Ποδόσφαιρο: Ο καλύτερος αγώνας της εβδομάδας
21:00 Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός - Οσμανλίσπορ
23:00 Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ - Σάλκε