Πρόγραμμα τηλεόρασης
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Παρασκευή 20 Ιανουαρίου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
00:00 Impulse
01:50 Lost girl - 1ος κύκλος 
Επ.4  Faetal Attraction
02:40 Pan Am
03:30 Til death
04:10 Breaking in
04:40 Άφρικα
05:30 Παράλληλοι δρόμοι
06:00 Τα μυστικά της Εδέμ
07:00 Λάκης ο γλυκούλης
07:50 Ψίθυροι Καρδιάς
08:50 Το σημάδι του έρωτα
09:50 Τηλεμπόρα 
Επ.1 
10:50 Η ώρα η καλή
12:40 Εμείς και εμείς
14:00 Το κόκκινο δωμάτιο
14:50 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος 
Επ.74 
15:50 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος 
Επ.74 
16:50 Ο καιρός με τον Θοδωρή Κολυδά
17:00 7 θανάσιμες πεθερές
19:20 Σαββατογεννημένες - 1ος κύκλος 
Επ.3 
20:20 Η πολυκατοικία
21:20 Οι Βασιλιάδες Οι Βασιλιάδες - Τηλεταινία
22:00 Στο παρά πέντε 
Επ.29 
23:00 Μαύρα μεσάνυχτα
Πρόγραμμα OTE cinema 1 HD
01:40 Ο Μισισιπής καίγεται
03:50 Hideaways
05:20 Steve Jobs
07:40 Οι λέξεις
09:30 Στον έρωτα όλα επιτρέπονται
11:40 Η Παναγία των Παρισίων
13:20 Barbecue
15:10 Δίδυμοι μπελάδες
17:20 Brother Nature
19:10 Ο έβδομος γιος
21:00 The Intervention
22:45 Captain America: Εμφύλιος πόλεμος
Πρόγραμμα novacinema1
01:25 Σε θέση βολής
03:25 Mad Max: Ο δρόμος της οργής
05:25 Ο δρόμος της ύαινας
07:30 Κινηματογραφικά νέα
08:30 Άνθρωποι, μέρη, πράγματα, μπελάδες
10:00 Η μαχαιριά
12:20 Stars in style
13:00 I'm not ready for Christmas
14:30 Η μοδίστρα
16:35 Έμποροι αμφιβολιών
18:15 Trigger point
19:55 Hollywood Buzz
20:30 Τρελός από έρωτα
22:00 Οικογένεια Μπελιέ
23:55 Dope
Πρόγραμμα ANT1
01:30 Vice
02:30 Ιστορίες μυστηρίου
03:15 Το καφέ της Χαράς
04:15 Vice
05:00 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας
06:00 Της Ελλάδος τα παιδιά  Χριστουγεννιάτικο επεισόδιο
07:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
12:50 Με αγάπη
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:00 Το καφέ της Χαράς
17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Δίδυμα φεγγάρια - κύκλος 1 
Επ.25  Επ. 25
19:00 Ant1 news
20:00 Lucky Room
21:00 Μπρούσκο 
Επ.169  Επ. 169
22:15 Στο καλό γλυκιά μου συμπεθέρα - κύκλος 1ος 
Επ.1  Επ. 1
23:15 Ταμάμ 
Επ.23  (τελευταίο)
Πρόγραμμα ALPHA
01:30 Άτρωτοι
03:45 Κόκκινος κύκλος
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες
05:45 Μια αγάπη, μια ζωή
06:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:00 Ο Κάπτεν Τζέικ και οι Πειρατές της Χώρας του Ποτέ
07:30 Η μικρή γιατρός
08:00 Happy Day στον Alpha
11:00 TV Mall
11:20 Εντιμότατοι... κερατάδες 
Επ.32  Ο κερατάς και δαρμένος
12:20 Eurodata
12:30 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
16:00 Ξαναδέστε τους!
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
21:00 Σάμμυ 2
23:00 Φως στο τούνελ
Πρόγραμμα novacinema2
01:20 Digging for Fire
02:45 Οι ατελείωτοι αρραβώνες
05:00 Sicario: Ο εκτελεστής
07:00 A tale of three cities
09:10 Γείτονες μέχρι θανάτου
10:45 Πήτερ Παν
12:40 Η Ρίκι και η Ροκ
14:25 Pixels
16:15 Action zone
16:50 The A-Team
18:55 Ένα μικρό χάος
21:00 Παν
23:00 Στην κοιλάδα του Ήλα
Πρόγραμμα National Geographic
00:20 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 15 Μοιραία σιωπή
01:10 Οι παραξενες ιστοριες των Ναζι - κύκλος 1 Οι παραξενες ιστοριες των Ναζι
02:00 Β ΠΠ: στην κολαση του βυθου - κύκλος 1 Αντιτορπιλικό-Δολοφόνος
02:50 Ανταρκτική - κύκλος 1 Απόβαση στην Ανταρκτική
03:40 Πρωτόγονη επιβίωση Ο θρύλος των κανίβαλων
04:25 Μεγάλες κατασκευές στην Αλάσκα - κύκλος 1 Τεράστια μπουλντόζα
05:10 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 15 Φονική λεπτομέρεια
06:45 Μεγάλες κατασκευές στην Αλάσκα - κύκλος 1 Χαλίκια μέχρι τέλους
07:30 Ανταρκτική - κύκλος 1 Απόβαση στην Ανταρκτική
08:20 Πρωτόγονη επιβίωση Ο θρύλος των κανίβαλων
09:05 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 15 11/9: Η επίθεση στο Πεντάγωνο
09:55 Ιδιοφυϊα από τον Stephen Hawking - κύκλος 1 Είμαστε μόνοι μας;
10:40 Προκλήσεις μηχανικής - 2ος κύκλος Hms Illustrious
11:30 Μεγάλες κατασκευές στην Αλάσκα - κύκλος 1 Φονικό τρυπάνι
12:15 Τραγωδία στον αέρα - 5ος κύκλος Εκρηκτικά στοιχεία
13:05 Μεγάλες κατασκευές στην Αλάσκα - κύκλος 1 Τεράστια μπουλντόζα
13:50 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 15 Φονική λεπτομέρεια
14:40 Τρομος στον αερα - κύκλος 1 Η φύση αντεπιτίθεται
15:25 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 15 Μοιραία σιωπή
16:15 Dirty Rotten Survival Αγρια γουρούνια
17:00 Μεγάλες κατασκευές στην Αλάσκα - κύκλος 1 Κλειστοφοβία
17:50 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 15 Μοιραία αλλαγή πορείας
18:35 Ανταρκτική - κύκλος 1 Απόβαση στην Ανταρκτική
19:25 Πρωτόγονη επιβίωση Φονικά νερά
20:10 Οι παραξενες ιστοριες των Ναζι - κύκλος 1 Οι παραξενες ιστοριες των Ναζι
21:00 Αντιμετωπος με ... - κύκλος 1 Αντιμέτωπος με τον Εσκομπάρ
21:50 Αντιμετωπος με ... - κύκλος 1 Αντιμέτωπος με τον Πούτιν
22:40 Ο πάγος της Μπανγκόκ
23:30 Οι παραξενες ιστοριες των Ναζι - κύκλος 1 Οι παραξενες ιστοριες των Ναζι
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
01:00 Οτινάναι
02:00 Blue Bloods - 4ος κύκλος 
Επ.6  Growing boys
03:00 Perception
03:45 America's next top model
04:30 Happy traveller
05:15 Chef στον αέρα
06:00 Πρώτη γραμμή
10:00 Σκάι τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Προδοσίες - κύκλος 1 
Επ.3  Επ. 3
16:00 Chef στον αέρα
17:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
17:50 ΣΚΑΪ στις 6
19:00 Η παιχνιδιάρα
21:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
22:00 Junior Music Stars
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
00:15 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:45 Λι Χάρβεϊ Όσβαλντ 48 ώρες ζωής, Β΄ Μέρος
01:40 Στάση ΕΡΤ
03:05 Η Ζωή μου, η Υγεία μου
03:40 Αίθουσα Σύνταξης
05:00 Ιατρική και λαϊκές παραδόσεις  
Επ.10  La Reunion
05:30 Ιατρική και λαϊκές παραδόσεις  
Επ.10  La Reunion
06:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
07:00 Πρωϊνή Ζώνη
07:30 Δελτίο Euronews
08:00 Πρωϊνή Ζώνη
10:00 10 Στην Ενημέρωση
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Αρχαία Επιτεύγματα
14:00 Ιατρική και λαϊκές παραδόσεις  
Επ.10  La Reunion
14:30 Ιατρική και λαϊκές παραδόσεις  
Επ.10  La Reunion
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Στάση ΕΡΤ
17:30 Η Ζωή μου, η Υγεία μου
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15 Αίθουσα Σύνταξης
19:45 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 1 
Επ.1  Power
20:45 Ο καιρός στην ώρα του
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά
22:00 Πολιτιστικό Δελτίο
22:15 Οι ύποπτοι φορούσαν γόβες
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
00:30 Οι Mάστορες του Tσαγιού
01:30 Η δύναμη της ζωής - 1 
Επ.1  Africas Albertine Rift
02:30 Οι αναιδέστατοι  
Επ.18  Τελευταίο
03:30 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
05:30 Ο Λούκι Λουκ σε νέες περιπέτειες
06:00 Ο Μικρός Νικόλας 
Επ.21  Η επίσκεψη της γιαγιάς
06:15 Ο Μικρός Νικόλας 
Επ.21  Η επίσκεψη της γιαγιάς
06:30 Γιακαρί
06:45 Γιακαρί
07:00 Ντετέκτιβ Νόντι
07:15 Ντετέκτιβ Νόντι
07:30 Ο ταχυδρόμος Πατ
07:45 Ο ταχυδρόμος Πατ
08:00 Όλι: Περιπέτεια στο Βυθό
08:30 Η δύναμη της ζωής - 1 
Επ.1  Africas Albertine Rift
09:30 Masters of Rice
10:30 Η Άννα των Αγρών
11:30 Οι αναιδέστατοι  
Επ.18  Τελευταίο
12:20 Μια γυναίκα κατηγορείται
14:00 Ο Μικρός Νικόλας 
Επ.21  Η επίσκεψη της γιαγιάς
14:15 Ο Μικρός Νικόλας 
Επ.21  Η επίσκεψη της γιαγιάς
14:30 Γιακαρί
14:45 Γιακαρί
15:00 Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1 The battle of the century
15:30 Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1 The battle of the century
16:00 Η Άννα των Αγρών
17:00 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
19:00 Οι έξι αδελφές
20:00 Οι έξι αδελφές
21:00 Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1 The battle of the century
21:30 Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1 The battle of the century
22:00 Ο Λούκι Λουκ σε νέες περιπέτειες
22:30 Euroleague show
Πρόγραμμα novacinema3
01:00 Off Limits
03:00 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
19:10 Ο κύριος Χολμς
21:00 Mad city
23:00 Η επιστροφή των νεκρών
Πρόγραμμα E! Entertainment
00:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 2ος κύκλος Αποτυχημενες επεμβασεις
01:00 E! News
02:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 12 Το παλιό φεύγει, το καινούριο έρχεται
03:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 12 Οικογενειακή Υπόθεση στη Νέα Υόρκη
04:00 E! News
05:00 Η ιστορια του στιλ των διασημων
05:30 Η ιστορια του στιλ των διασημων
06:00 Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς - 3ος κύκλος Διαγωνισμός ομορφιάς
07:00 Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς - 3ος κύκλος LooseInLondon
08:15 Η ιστορια του στιλ των διασημων
09:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 7 Keeping Up with the Kardashians
10:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 7 Keeping up with the kardashians
11:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 7 Βασιλικές Φροντίδες
12:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 7 Οι σχέσεις της Εβερχαρτ
13:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 7 Ενας γονιός παγιδευμένος
14:15 Η ιστορια του στιλ των διασημων
15:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Man Boobs
16:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Σχεδόν τέλεια
17:15 Η ιστορια του στιλ των διασημων
18:00 Wags Miami - κύκλος 1 Το τριπάκι των κοριτσιών
19:00 Fashion Police Χρυσές Σφαίρες 2017
20:00 Hollywood and football - κύκλος 1 Οι Rams επιστρέφουν
21:00 Hollywood and football - κύκλος 1 Παίζουμε μαζί, μένουμε μαζί
22:00 Κυνηγωντας τον Kelce - κύκλος 1 Ενας έρωτας γεννιέται
23:15 Η ιστορια του στιλ των διασημων
Πρόγραμμα STAR
00:45 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 13ος Κύκλος 
Επ.1  Scorched Earth
01:45 The mentalist
02:45 Ο Έλληνας μεγιστάνας
05:15 Suburgatory - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
06:00 Ο τροχός της τύχης
06:45 Transformers: Robots in Disguise
07:10 Max Steel
07:35 Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος
08:00 Συμβόλαιο αγάπης - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
09:00 Συμβόλαιο αγάπης - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
10:00 Live U
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ζωή μου - κύκλος 1 
Επ.2  Επ. 2
15:00 Shopping Star
16:25 Blind taste
17:30 STAR News
17:45 9 μήνες 
Επ.164  Επ. 164
18:50 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Ομάδα NCIS - 8ος κύκλος 
Επ.10  False Witness
22:00 Fantastic Four
Πρόγραμμα OTE cinema 2
02:00 The Night Stalker
03:40 Το διάφανο δέρμα
05:20 Μην της το πεις
07:20 Έχει ο καιρός γυρίσματα
09:10 Ένα παράξενο ζευγάρι
11:10 Οι κόκκινοι
14:40 Σαγιονάρα
17:10 Η μαγική ομπρέλα
19:30 Ένα τραγούδι για το ηλιοβασίλεμα
22:00 I am Johnny Cash
23:40 Το αγόρι της διπλανής πόρτας
Πρόγραμμα OTE cinema 3
01:30 Μπουμ ταρατατζούμ
03:05 Ο Άγιος Νεκτάριος
04:35 Ένας τρελός γλεντζές
06:10 Ψυχραιμία Ναπολέων
07:40 Τρελός είμαι ότι θέλω κάνω
09:05 Πανικός
10:35 Ψιτ... κορίτσια
11:55 Ψυχραιμία Ναπολέων
13:25 Η αρχόντισσα του λιμανιού
15:05 Έμπαινε Μανωλιό!
16:45 Ως την τελευταία στιγμή
18:25 Ο ατσίδας
20:00 Μην ερωτεύεσαι το Σάββατο
22:00 Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο κοντός
23:40 Νόμος 4000
Πρόγραμμα ΟΤΕ cinema 4
00:00 Trapped - κύκλος 1 
Επ.8  Episode #1.8
01:00 Zoo
01:50 Berlin Station - κύκλος 1 
Επ.3  Riverrun Dry
02:50 No Tomorrow - κύκλος 1 
Επ.4  No Holds Barred
03:50 Trapped - κύκλος 1 
Επ.8  Episode #1.8
04:50 Ξανά μαζί σας μετά τις 17:00
09:30 Ξανά μαζί σας μετά τις 17:00
17:00 Zoo
18:00 No Tomorrow - κύκλος 1 
Επ.4  No Holds Barred
19:00 Girlfriends' guide to divorce
20:00 Berlin Station - κύκλος 1 
Επ.3  Riverrun Dry
21:00 Mr. Robot - 1ος κύκλος 
Επ.1  Hellofriend
22:00 The Odd Couple - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
22:30 The great indoors - κύκλος 1 
Επ.2  Dating Apps
23:00 Dark Angel
Πρόγραμμα novasports1
00:10 Euroleague
02:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
04:00 Γαλλικά στιγμιότυπα
05:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
06:00 Στιγμιότυπα Πορτογαλικού Πρωταθλήματος
07:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
09:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
11:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
13:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
15:00 Στιγμιότυπα Πορτογαλικού Πρωταθλήματος
16:00 Ιταλικο κυπέλλο ποδοσφαίρου
18:00 Nordkapp The Movie
19:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19:30 Αθλητικές στιγμές
20:30 Η ώρα των πρωταθλητών
21:45 Μπαστια - Νις
Πρόγραμμα novasports1
00:10 Euroleague
02:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
04:00 Γαλλικά στιγμιότυπα
05:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
06:00 Στιγμιότυπα Πορτογαλικού Πρωταθλήματος
07:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
09:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
11:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
13:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
15:00 Στιγμιότυπα Πορτογαλικού Πρωταθλήματος
16:00 Ιταλικο κυπέλλο ποδοσφαίρου
18:00 Nordkapp The Movie
19:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19:30 Αθλητικές στιγμές
20:30 Η ώρα των πρωταθλητών
21:45 Μπαστια - Νις
Πρόγραμμα OTE Sport 1 HD
00:00 Ποδόσφαιρο: Μπέρνλι - Σαουθάμπτον
02:00 Ποδόσφαιρο: Γκάραμπαγκ - ΠΑΟΚ
04:00 Ποδόσφαιρο: Σλόβαν Λίμπερετς - Φιορεντίνα
06:00 Ποδόσφαιρο: ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μονακό
08:00 Ποδόσφαιρο: Ντιναμό Κίεβου - Μπενφίκα
10:00 Ποδόσφαιρο: Γουέστ Χαμ - Κρίσταλ Πάλας
12:00 Ποδόσφαιρο: Έβερτον - Μάντσεστερ Σίτι
14:00 Ποδόσφαιρο: Μπαρτσελόνα - Μάντσεστερ Σίτι
16:00 Ποδόσφαιρο: Χαλ - Μπόρνμουθ
18:00 Ποδόσφαιρο: Ίντερ - Σαουθάμπτον
19:55 Ο κόσμος του αγγλικού πρωταθλήματος
20:25 Στιγμιότυπα Bundesliga 2016 - 2017
21:30 Ποδόσφαιρο: Φράιμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου LIVE
23:30 Ο κόσμος του αγγλικού πρωταθλήματος