Πρόγραμμα τηλεόρασης
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 25 Ιουνίου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
01:10 Standard Operating Procedure
03:20 Σίνα: Η βασίλισσα της ζούγκλας
04:20 Νοικοκυρά με παντελόνια
05:00 Χαραυγή
06:00 Τα μυστικά της Εδέμ
07:00 Βέρα στο δεξί
08:00 Σκορπιός
09:00 Drop Dead Diva - 1ος κύκλος 
Επ.10  Make me a match
10:00 Η Τζίνι και το τζίνι
10:30 Παιδική χαρά
11:10 Δέκα μέρες στο Παρίσι
13:00 Μπαμπά μην τρέχεις
14:00 Το κόκκινο δωμάτιο
15:00 Γκοστμπάστερς 2
17:10 Τηλεμπόρα 
Επ.1 
18:10 7 θανάσιμες πεθερές
20:00 Taxi Girl
21:00 Η σιδηρά κυρία
23:00 Κυρίαρχος
Πρόγραμμα OTE cinema 1 HD
00:30 Το σιωπηλό βουνό
02:10 Ο λυκάνθρωπος
03:55 Τρεις γάμοι σ' ένα μήνα
05:30 Το τρένο του ολέθρου
07:45 Η πηγή των γυναικών
09:50 Η γκουφοταινία
11:15 Μαμά, γύρισα!
13:00 Φύλακες του γαλαξία
15:00 Freedom writers
17:10 Η Τζένι παντρεύεται
18:50 Ερασιτέχνης ζιγκολό
20:25 Buzz
21:00 Και οι 7 ήταν υπέροχοι
23:20 Η διαδρομή
Πρόγραμμα novacinema1
01:30 Storia d'amore
03:35 Κινηματογραφικά νέα
04:05 Kept woman
05:35 Μήπως είσαι ο τύπος μου; και άλλες αναζητήσεις περί έρωτος
07:30 Κινηματογραφικά νέα
08:30 Το ηφαίστειο
10:05 Αλύγιστος
12:40 Ραντεβού στην Ελλάδα
14:15 Ο έβδομος γιος
16:00 Adidas vs Puma
18:05 3 Καρδιές
20:00 Χάιντι
22:00 Ομάδα αυτοκτονίας
Πρόγραμμα FOXlife
00:10 The Americans - 5ος Κύκλος 
Επ.10  Darkroom
00:20 Salem - 3ος Κύκλος 
Επ.2  The Heart Is a Devil
01:00 The Strain - 1ος κύκλος 
Επ.6  Occultation
01:10 You're the worst - 3ος Κύκλος 
Επ.4  Men Get Strong
01:40 Girls - 6ος Κύκλος 
Επ.4  Painful Evacuation
01:50 The Strain - 1ος κύκλος 
Επ.7  For Services Rendered
02:10 Bones - 7ος Κύκλος 
Επ.7  The Prisoner in the Pipe
02:40 The Strain - 1ος κύκλος 
Επ.8  Creatures of the Night
02:55 Bones - 7ος Κύκλος 
Επ.8  The Bump in the Road
03:30 The Strain - 1ος κύκλος 
Επ.9  The Disappeared
03:40 Bones - 7ος Κύκλος 
Επ.9  The Don't in the Do
04:20 The Strain - 1ος κύκλος 
Επ.10  Loved Ones
04:25 Bones - 7ος Κύκλος 
Επ.10  The Warrior in the Wuss
05:05 Bob's Burgers - 7ος Κύκλος 
Επ.17  Zero Larp Thirty
05:10 5oς Κύκλος - Melissa and Joey 
Επ.17  The Parent Trap
05:30 Atlanta - 1ος Κύκλος 
Επ.7  B.A.N.
05:35 5oς Κύκλος - Melissa and Joey 
Επ.18  Melissa & Joey's Frozen
05:55 That '70s show - 8ος Κύκλος 
Επ.14  Son and Daughter
06:00 5oς Κύκλος - Melissa and Joey 
Επ.19  Put a Ring on It
06:20 That '70s show - 8ος Κύκλος 
Επ.15  Keep Yourself Alive
06:25 The Mick - 1ος Κύκλος 
Επ.12  The Wolf
06:45 That '70s show - 8ος Κύκλος 
Επ.16  My Fairy King
06:50 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.11  And One to Grow On
07:10 That '70s show - 8ος Κύκλος 
Επ.17  Crazy Little Thing Called Love
07:15 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.12  Under Pressure
07:35 That '70s show - 8ος Κύκλος 
Επ.18  We Will Rock You
07:40 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.13  Three Dinners
08:00 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.2  Breaking and Entering
08:05 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.14  iSpy
08:30 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.15  The Feud
08:45 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.3  Shut Down
08:55 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.16  Spring-A-Ding-Fling
09:20 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.17  Other People's Children
09:30 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.4  Eagles and Angels
09:45 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.18  Las Vegas
10:10 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.19  A Hard Jay's Night
10:15 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.5  Safe and Sound
10:35 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.20  Australia
11:00 Mistresses - 4ος Κύκλος 
Επ.2  Mistaken Identity
11:00 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.6  Blow Out
Πρόγραμμα ANT1
01:30 Vice
02:30 Μαύρος ωκεανός
03:15 Ποτέ δεν είναι αργά
04:15 Vice
05:15 Το μονοπάτι της αγάπης
06:15 Λευκός Οίκος
07:00 Πάτερ ημών
07:45 Για μια γυναίκα και ένα αυτοκίνητο
08:45 Υγεία πάνω απ' όλα
09:45 ΣουΚου
13:00 Ant1 news
13:45 Εγκλήματα - 2ος κύκλος 
Επ.7  Επ. 7
15:45 Πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης
17:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 My Way
19:00 Ant1 news
20:00 Kung Fu Panda
22:00 Transformers 3: Dark of the moon
Πρόγραμμα ALPHA
01:30 Checkpoint Alpha
03:15 Δύο και κάτι άνδρες - 9ος Κύκλος 
Επ.14  A Possum on Chemo
03:30 Δύο και κάτι άνδρες - 9ος Κύκλος 
Επ.14  A Possum on Chemo
04:15 Πάτρας αλέ ρετούρ
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Εικόνες
06:00 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ
07:00 TV Mall
08:00 Ο Κάπτεν Τζέικ και οι Πειρατές της Χώρας του Ποτέ
09:00 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.22  Εορταστικό Χριστουγέννων
09:45 Σπίτι μου σπιτάκι μου
13:00 Ειδήσεις
14:00 Ο πρωτάρης μπάτσος και η τροτέζα
16:00 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.22  Εορταστικό Χριστουγέννων
16:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:00 Στο δρόμο
18:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος 
Επ.18  Επ. 18
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.22  Εορταστικό Χριστουγέννων
21:00 Ο ροζ πάνθηρας
23:00 Πιάστε τον κοντό
Πρόγραμμα novacinema2
00:45 Mistress America
02:15 Κινηματογραφικά νέα
02:45 Η δεύτερη ευκαιρία
04:55 Το άσυλο του τρόμου
06:55 Κινηματογραφικά νέα
07:55 Ο Ιδιωτικός Βίος του Μάξουελ Σιμ
09:40 All the way
11:50 Παιχνίδια της τύχης
14:05 Κινηματογραφικά νέα
14:40 Ένας τέλειος κόσμος
17:00 Υ.Γ Σ' αγαπώ
19:10 Ανάμεσα σε τρεις γυναίκες
21:00 Αμετανόητος εργένης
22:50 Η Βασίλισσα της ερήμου
Πρόγραμμα National Geographic
00:35 Η πτώση της Συρίας & η άνοδος του Isis
02:15 La 92: Η εξέγερση
04:10 Ντας ράιχ: Η φονικη μεραρχία Ντας ραϊχ: Η φονικη μεραρχία
05:00 Ντας ράιχ: Η φονικη μεραρχία Ντας ραϊχ: Η φονικη μεραρχία
06:35 Μεγάλες μάχες του β΄ Παγκοσμίου Η τελευταία γέφυρα του Χίτλερ
07:25 Μεγάλες μάχες του β΄ Παγκοσμίου Επίθεση από αέρα
08:40 Οι έμποροι του ποταμού Γιούκον Χιλιόμετρα χωρίς οίκτο
09:25 Άγρια Ρωσία - 1ος Κύκλος Σιβηρία
10:15 Άγρια Ρωσία - 1ος Κύκλος Καμτσάτκα
11:05 Άγρια Ρωσία - 1ος Κύκλος Το μεγάλο χάσμα
11:55 David Attenborough: Η Εξέλιξη των Ζώων - κύκλος 1 Από τις Θάλασσες στους Ουρανούς
12:40 David Attenborough: Η Εξέλιξη των Ζώων - κύκλος 1 Η αρχή των θηλαστικών
13:30 Πρωτόγονη επιβίωση - κύκλος 2 Αφιλόξενο Φαράγγι
14:20 Πρωτόγονη επιβίωση - κύκλος 2 Φονική Ερημος
15:10 Πρωτόγονη επιβίωση - κύκλος 2 Θυσία στη ζούγκλα
16:00 Stephen Hawking: Η Επιστήμη του Μέλλοντος - κύκλος 1 
Επ.4  Η τέλεια πόλη
16:50 Parched - κύκλος 1 Τοξικό Νερό
17:40 Parched - κύκλος 1 Ροή Χρημάτων
18:30 Ιδιοφυϊα από τον Stephen Hawking - κύκλος 1 Μπορούμε να ταξιδέψουμε στον χρόνο;
19:20 Ιδιοφυϊα από τον Stephen Hawking - κύκλος 1 Πώς σχηματίστηκε το σύμπαν;
20:10 Genius
21:00 Genius
21:55 Breakthrough - κύκλος 2 Game of Drones
22:45 Original sin: sex - κύκλος 1 Το Σεξ στη Διαφήμιση
23:35 Genius
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
01:45 Rodeo!
02:30 Αρρωστημένο πάθος
05:30 Σαββατοκύριακο με δράση
06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Ακραίως
11:30 Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
12:00 7 ημέρες κόσμος
12:30 7 ημέρες επιστήμη
13:00 Goal χωρίς σύνορα
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 All About Art
15:15 Masterclass
16:15 Δελτίο στη Νοηματική
16:30 ΣΠΟΡΤέξ
17:30 Μαστορέματα
18:15 Στουρνάρα 288
20:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:30 Με λένε Ερνέστο
02:25 Επτά
03:25 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 1 
Επ.1  Power
04:20 Europe
05:45 Η μηχανή του χρόνου Η εποχή των Κοτζαμπάσηδων
06:45 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
07:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Πάμε Αλλιώς
11:30 Με αρετή και τόλμη
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:15 Επωνύμως
13:00 Το αλάτι της Γης  
Επ.12  Ανατολής και Μεσογείου... γωνία!
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
15:45 Προσωπικά
16:45 28 φορές Ευρώπη - κύκλος 1 Νοσταλγώντας τη Σίσι
18:00 Ποδόσφαιρο: Γερμανία - Καμερούν LIVE
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 1 
Επ.1  Power
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Κλήρωση ΟΠΑΠ LIVE
22:15 Ποδόσφαιρο: Χιλή - Αυστραλία (Μ)
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
00:00 TIFF - κύκλος 1 Α' Μέρος
00:30 Αυτός είναι ο Όρσον Γουέλς
01:30 Έμιλι
02:30 Μνήμες Χαράς (Όταν η Ελλάδα Μεγάλωνε) - κύκλος 1 Η ένωση της Δωδεκανήσου με την Ελλάδα
03:30 Στα παιδιά ο λόγος
05:30 TIFF - κύκλος 1 Α' Μέρος
06:00 Duo Fina - κύκλος 1 
Επ.3  Επ. 3
07:00 Ο Γουάι στο Παραμυθοχωριό  
Επ.2  Επ. 2
07:30 Μάγια η μέλισσα
07:45 Μάγια η μέλισσα
08:00 Θεία Λειτουργία
10:30 Φωτεινά μονοπάτια - κύκλος 1 Ο Άγιος Διονύσιος, ο εν Ολύμπω, μία χαρισματική μορφή
11:30 Σεφ Πάστα Βράστα
12:20 Μάθε παιδί μου γράμματα
14:00 Auto Moto ΕΡΤ
15:00 Formula 1 2017 (Μ)
16:00 Formula 1 2017 LIVE
18:15 Art week
19:30 Ο Λούκι Λουκ σε νέες περιπέτειες
20:00 Ο Τεν-Τεν και η λίμνη με τους καρχαρίες
21:30 Μπάσκετ: FIBA Ευρωμπάσκετ Γυναικών 2017 LIVE
23:30 Κλήρωση ΟΠΑΠ
23:45 Η αιώνια λιακάδα ενός καθαρού μυαλού
Πρόγραμμα novacinema3
01:30 The right amount of wrong
03:20 Δράκουλας
05:30 Κινηματογραφικά νέα
06:10 Η γέφυρα των κατασκόπων
08:30 Victor Frankenstein
10:20 Κινηματογραφικά νέα
11:00 The green hornet
13:05 Παγκόσμια εισβολή
15:05 Το πρόγραμμα
16:50 The pelican brief
19:15 Η Τζέιν πήρε το όπλο της
21:00 Συριάνα
23:10 Night fare
Πρόγραμμα E! Entertainment
00:00 Wags Miami - κύκλος 1 Το τριπάκι των κοριτσιών
01:00 E! News
02:00 Rob and Chyna - κύκλος 1 Πατρότητα ή αιωνιώτητα
03:00 Rob and Chyna - κύκλος 1 Αφιέρωμα στο μωρό
04:00 E! News
05:00 Η ιστορία του στιλ των διάσημων - κύκλος 2 Τζένιφερ Λόρενς
05:30 Η ιστορία του στιλ των διάσημων - κύκλος 2 Τζένιφερ Λόρενς
06:00 Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς - κύκλος 4 Γαμήλιες υστερίες
06:30 Η ιστορία του στιλ των διάσημων - κύκλος 2 Τζένιφερ Λόρενς
07:00 So Cosmo - κύκλος 1 Vol.1, No.1: Fun Fearless Females
08:00 So Cosmo - κύκλος 1 Vol.1, No.2: Big New Futures
09:00 Second Wives Club - κύκλος 1 Δυσαρεστημένοι κατασκηνωτές
10:00 Second Wives Club - κύκλος 1 Προβλήματα στον παράδεισο
11:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1 Κύκνοι και ασχημόπαπα
12:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1 Μαζί και στα δύσκολα
13:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1 Μια απόφαση ζωής
14:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Ε-ξωτική ομορφιά
15:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Μια δεύτερη ευκαιρία
16:00 Wags Miami - κύκλος 1 Δαχτυλίδι αρραβώνων
17:00 Wags Miami - κύκλος 1 Παιχνίδι με κρίκους
18:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Αποφάσεις, αποφάσεις
19:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Φρου φρου και βασιλικά αρώματα
20:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Keeping Up with the Kardashians
21:00 Second Wives Club - κύκλος 1 Προβλήματα στον παράδεισο
22:00 Μεντιουμ του Χόλιγουντ - κύκλος 2 Janice Dickinson, Joanna Krupa
23:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Οι πιο εξωφρενικοί διάσημοι ασθενείς
23:30 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Τα πιο εξωφρενικά πριν και μετά
Πρόγραμμα STAR
00:30 Τζακ, ο κυνηγός των γιγάντων
03:00 Gossip girl
04:45 Πράκτορας στο τσακ Πράκτορας στο τσακ - 4ος Κύκλος
06:10 Teen titans
06:30 Transformers: Robots in Disguise
07:00 The Land Before Time
07:20 Πέππα: Το γουρουνάκι
07:30 Κέιτ και Μιμ-Μιμ
07:50 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν
08:20 Transformers Rescue Bots
08:50 Timmy Time
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:30 Η Μάσα και ο αρκούδος
10:00 Μπόμπι και Μπιλ
10:30 Σον, το πρόβατο
10:50 Garfield
11:10 Super hero girls
11:20 Barbie Fairytopia: Το μυστικό του ουράνιου τόξου
12:00 Η Μία κι εγώ
12:30 Dragons: Οι Φύλακες του Μπερκ
13:00 The Looney Tunes show
13:30 Δυο ντουζίνες μπελάδες
15:45 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.8  The one with the list
16:15 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.8  The one with the list
16:45 Δύο και κάτι άνδρες - 9ος Κύκλος 
Επ.14  A Possum on Chemo
17:15 Δύο και κάτι άνδρες - 9ος Κύκλος 
Επ.14  A Possum on Chemo
17:45 Δύο και κάτι άνδρες - 9ος Κύκλος 
Επ.14  A Possum on Chemo
18:15 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:30 MasterClass
19:55 STAR News
21:00 Διπλοπενιές
22:50 Κώδικας τιμής
Πρόγραμμα OTE cinema 2
00:20 Η ζωή της Αντέλ
03:15 Ο (άγνωστος) άνθρωπος του Pacific Heights
05:00 Ψηλά τακούνια
06:55 Prince of Persia: The sands of time
08:50 Le talent de mes amis
10:30 Ζωούπολη
12:20 Μάγκες και κούκλες
14:50 Teddy Bear
16:30 Κατά λάθος φάντασμα
18:20 The Intervention
20:00 Η Ίρις, το παράθυρο της ψυχής
22:00 Επάγγελμα ζιγκολό
Πρόγραμμα OTE cinema 3
01:40 Αμαρυλλίς, το κορίτσι της αγάπης
02:55 Ο παλιάτσος
04:30 Καλώς ήρθε το δολάριο
06:05 Ένας ξένοιαστος παλαβιάρης
07:50 Έναν έξυπνο έξυπνο... μούτρο
09:15 Η Εύα δεν αμάρτησε
10:35 Θα σε κάνω βασίλισσα
12:10 Το σωφεράκι
13:55 Αυτοί που μίλησαν με τον θάνατο
15:40 Γαμπρός απ' το Λονδίνο
17:05 Ρένα... να η ευκαιρία
18:50 Ταξίδι
20:25 Κρίμα το μπόι σου
22:00 Δις διευθυντής
23:45 Ο γιος μου, o Στέφανος
Πρόγραμμα ΟΤΕ cinema 4
00:00 House of cards - κύκλος 4 
Επ.1  Chapter 40
00:55 Star Trek
01:50 Zoo
02:40 Jamestown - κύκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
03:35 House of cards - κύκλος 4 
Επ.1  Chapter 40
04:35 Ξανά μαζί σας μετά τις 15:00
09:00 Ξανά μαζί σας μετά τις 15:00
15:30 The Odd Couple - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
16:00 Madam Secretary - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
17:00 Star Trek
18:00 Thirteen - κύκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
19:00 Colony - season 1 
Επ.1  Pilot
20:00 Thirteen - κύκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
21:15 Last Week Tonight
22:00 Wynonna Earp - κύκλος 1 
Επ.7  Walking After Midnight
23:00 Orange is the new black - κύκλος 4 
Επ.1  Work That Body for Me
Πρόγραμμα novasports1
00:00 Emf Euro 2017: Β Ημιτελικος / Ρουμανία - Τσεχία (E)
01:15 EMF Euro 2017: Μικρος Τελικος / Ουγγαρία - Ρουμανία (E)
02:30 Super League 2016/17: Best Goal - κύκλος 1 Κ. Φορτούνης (Ολυμπιακός - Αστέρας Τρ.)
04:30 Super League Ελλαδα 2016/17: MVP - κύκλος 1 2η αγ.: Πασχαλάκης (ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα)
06:30 Emf Euro 2017: Β Ημιτελικος / Ρουμανία - Τσεχία (E)
07:45 EMF Euro 2017: Μικρος Τελικος / Ουγγαρία - Ρουμανία (E)
09:00 Super League 2016/17: Best Goal - κύκλος 1 Κ. Φορτούνης (Ολυμπιακός - Αστέρας Τρ.)
11:00 Super League Ελλαδα 2016/17: MVP - κύκλος 1 2η αγ.: Πασχαλάκης (ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα)
13:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου LIVE
15:00 Πανελληνιο Πρωταθλημα Τενις 2017
19:00 Καλλιθέα - ΑΕΚ (Μ)
21:00 Στιγμιότυπα Blancpain Gt Sprint
22:00 Super League Ελλαδα 2016/17: MVP - κύκλος 1 2η αγ.: Πασχαλάκης (ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα)
Πρόγραμμα History Channel HD
00:00 Αυτοί που τόλμησαν - κύκλος 1 Γεώργιος Παπανικολάου
01:00 Νικόλαος Πλαστήρας
01:20 H Ελλάδα του Ελευθερίου Βενιζέλου
02:30 Αρχαιολογικές ξεναγήσεις κυκλάδων - κύκλος 1 Αρχαία Σύρος, Κέα, Κύθνος, Σίφνος, Σίκινος, Αμοργός
03:10 Αθηνά εκ του μηδενός
04:10 Το παιδί στην Αργολίδα του χθες
05:00 Το Νησί των Ρόδων: Τραγωδία στον Παράδεισο
06:00 Άθως: μία επίσκεψη στο άγιον όρος - κύκλος 1 Μέρος Α΄
06:40 Η ελεύθερη πτήση του Αλέξη Ακριθάκη
08:00 H Ελλάδα του Ελευθερίου Βενιζέλου
09:10 Αθηνά εκ του μηδενός
10:10 Νικόλαος Πλαστήρας
10:30 Το παιδί στην Αργολίδα του χθες
11:20 Αρχαιολογικές ξεναγήσεις κυκλάδων - κύκλος 1 Αρχαία Σύρος, Κέα, Κύθνος, Σίφνος, Σίκινος, Αμοργός
12:00 Αυτοί που τόλμησαν - κύκλος 1 Γεώργιος Παπανικολάου
13:00 Άθως: μία επίσκεψη στο άγιον όρος - κύκλος 1 Μέρος Α΄
13:40 Το Νησί των Ρόδων: Τραγωδία στον Παράδεισο
14:40 Η ελεύθερη πτήση του Αλέξη Ακριθάκη
16:00 Ιωάννης Καποδίστριας: Ένας Πρόδρομος των Καιρών μας
16:50 Ελλάδα: O κήπος των Θεών
17:50 Χαίρε και Πίει Ευ
18:30 Από τον Όλυμπο στο Έβερεστ
20:00 Λίθινες 'Αυτοκρατορίες': Ακρόπολη
21:00 Το Απέραντο Γαλάζιο της Ελλάδας
22:00 Πόλεμος και Ειρήνη στα Βαλκάνια
23:10 Αρχαία στο Φως: Αθήνα, 1932
23:20 Σωκράτης: Αθηναίος Πολίτης - κύκλος 1 Μέρος Β'
Πρόγραμμα novasports1
00:00 Emf Euro 2017: Β Ημιτελικος / Ρουμανία - Τσεχία (E)
01:15 EMF Euro 2017: Μικρος Τελικος / Ουγγαρία - Ρουμανία (E)
02:30 Super League 2016/17: Best Goal - κύκλος 1 Κ. Φορτούνης (Ολυμπιακός - Αστέρας Τρ.)
04:30 Super League Ελλαδα 2016/17: MVP - κύκλος 1 2η αγ.: Πασχαλάκης (ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα)
06:30 Emf Euro 2017: Β Ημιτελικος / Ρουμανία - Τσεχία (E)
07:45 EMF Euro 2017: Μικρος Τελικος / Ουγγαρία - Ρουμανία (E)
09:00 Super League 2016/17: Best Goal - κύκλος 1 Κ. Φορτούνης (Ολυμπιακός - Αστέρας Τρ.)
11:00 Super League Ελλαδα 2016/17: MVP - κύκλος 1 2η αγ.: Πασχαλάκης (ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα)
13:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου LIVE
15:00 Πανελληνιο Πρωταθλημα Τενις 2017
19:00 Καλλιθέα - ΑΕΚ (Μ)
21:00 Στιγμιότυπα Blancpain Gt Sprint
22:00 Super League Ελλαδα 2016/17: MVP - κύκλος 1 2η αγ.: Πασχαλάκης (ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα)
Πρόγραμμα OTE Sport 1 HD
00:00 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα - Μπεσίκτας
02:00 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Τσέλσι
04:00 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Άρσεναλ
06:00 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα - Μπεσίκτας
08:00 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Τσέλσι
09:55 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Άρσεναλ
11:50 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα - Μπεσίκτας
13:45 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Τσέλσι
15:40 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Άρσεναλ
17:35 Ο κόσμος του αγγλικού πρωταθλήματος
18:05 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Μάντσεστερ Σίτι
20:00 Ποδόσφαιρο: Φέγενορντ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
22:00 We Own the City