Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 21 Οκτωβρίου 2018 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
15:00 Με τα παντελόνια κάτω 
Επ.34  Επ. 34
15:50 Όμορφος κόσμος 2
16:40 Με λένε Βαγγέλη 
Επ.3 
17:30 Αν Υπήρχες θα σε Χώριζα  
Επ.20  Επ. 20
18:10 Παιδική χαρά 
Επ.21 
18:40 Παιδική χαρά 
Επ.22 
19:10 Η Νύφη Κ2 
Επ.53  Επ. 53
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:10 Safe sex
00:00 Safe sex
00:40 Σκορπιός
01:30 Και πάλι φίλοι
02:30 Απίστευτα κι όμως ελληνικά
03:20 Ο επισκέπτης της ομίχλης
03:50 Ροζαλία
04:20 Η δίψα
04:40 Για μια θέση στον ήλιο
05:50 Στο φως του φεγγαριού
Πρόγραμμα Cosmote cinema 1 HD
16:15 Το κόλπο
18:15 Το φως ανάμεσα στους ωκεανούς
20:30 Buzz Κ4 
Επ.3  Επ. 3
21:00 Ένα ήσυχο μέρος
22:40 Μια πόλη δίπλα στη θάλασσα
01:00 Η γέννηση ενός ηγέτη
03:00 Το κινητό
04:40 Κάιρο εμπιστευτικό
Πρόγραμμα novacinema1
16:20 Casino Royale
18:45 Christmas Cookies
20:20 Στρουμφάκια: Το χαμένο χωριό
22:00 Τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
00:10 Να με φωνάζεις με τ' όνομά σου
02:30 Η μαθητευόμενη
04:35 Για την κόρη μου
Πρόγραμμα FOXlife
15:00 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.13  Big in the Philippines
15:45 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.14  The Master in the Slop
16:30 This Is Us - 1ος Κύκλος 
Επ.13  Three Sentences
17:15 This Is Us - 1ος Κύκλος 
Επ.14  I Call Marriage
18:00 This Is Us - 1ος Κύκλος 
Επ.15  Jack Pearson's Son
18:45 This Is Us - 1ος Κύκλος 
Επ.16  Memphis
19:30 This Is Us - 1ος Κύκλος 
Επ.17  What Now?
20:15 This Is Us - 1ος Κύκλος 
Επ.18  Moonshadow
21:00 Grey's anatomy - 15ος Κύκλος 
Επ.4  Momma Knows Best
21:45 Station 19 - 2ος Κύκλος 
Επ.2  Under The Surface
22:30 How to get away with murder - 5ος Κύκλος 
Επ.2  Whose Blood Is That?
23:15 Marvel's Cloak & Dagger - 1ος Κύκλος 
Επ.8  Ghost Stories
00:00 New Girl - Κύκλος 7 
Επ.4  Where the Road Goes
00:25 Alone Together - 1ος Κύκλος 
Επ.4  Pop Up
00:50 Jamie & Jimmy's Food Fight Club - 6ος Κύκλος 
Επ.11  Johnny Vegas
01:40 Castle - 8ος Κύκλος 
Επ.4  What Lies Beneath
02:20 Castle - 8ος Κύκλος 
Επ.5  The Nose
03:05 Castle - 8ος Κύκλος 
Επ.6  Cool Boys
03:50 Castle - 8ος Κύκλος 
Επ.7  The Last Seduction
04:35 Castle - 8ος Κύκλος 
Επ.8  Mr. & Mrs. Castle
Πρόγραμμα ANT1
14:45 Πέτα τη φριτέζα 
Επ.8  Πατρότητα en papillote
15:30 Beat Buzzer
16:30 Κοινή Λογική
17:15 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Το ταίρι ξέρει
19:30 Ant1 news
20:45 Nomads Κ2 Nomads
23:45 Beat Buzzer
00:45 Καμικάζι τσαντάκιας
02:45 Ο παρουσιαστής 2: ο μύθος συνεχίζεται
05:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
Πρόγραμμα ALPHA
16:40 Η νεράιδα και το παλικάρι
17:30 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:35 Η νεράιδα και το παλικάρι
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Μην αρχίζεις τη μουρμούρα Κ6 
Επ.6  Επ. 6
21:00 Bake Off Greece
23:00 Sherlock Holmes
01:50 Kourtney and Kim Take New York Κ2 
Επ.10  Επ. 10
02:50 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ7 
Επ.1  Who's Your Daddy?
03:50 Μετά τα μεσάνυχτα
05:15 Miss Νταίζη Κ1 
Επ.12  Επ. 12
Πρόγραμμα novacinema2
14:50 Poseidon
16:35 Καυτή καταδίωξη
18:10 Νάνος στο σπίτι
19:40 J. Edgar
22:00 Ο τρομοκράτης
00:00 Η παραπλάνηση
01:45 Φωτιά στις κάνες μας
03:15 Ένας τέλειος φόνος
05:05 Μέχρι το τέλος
Πρόγραμμα Discovery
14:30 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων - κύκλος 2 Βρετανία
15:00 Ο Εκκαθαριστής - Στη Γύρα - κύκλος 1 
Επ.27  Δεν είναι το πρώτο μου ροντέο
15:30 Ο Εκκαθαριστής - Στη Γύρα - κύκλος 1 
Επ.28  Κορώνα-γράμματα
16:00 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων - κύκλος 3 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων
16:30 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων - κύκλος 3 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων
17:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - Κ 14 Ford Mustang Mach 1
18:00 Παρανομοι αγωνες: no Prep Kings Κ1 Ξεκίνημα στο Σαν Αντόνιο
19:00 Παρανομοι αγωνες: no Prep Kings Κ1 Επανάληψη στο Τέξας
20:00 American chopper: πατέρας vs γιοs K8 Παλιοί εχθροί
21:00 Η απολυτη δοκιμασια Κ1 Ζώνη ρίψης
22:00 Τεχνητή νοημοσύνη
23:30 Πώς γίνεται; - Κ6 Πως γινεται;
00:00 Στον πυρετό του χρυσού Η ιστορία μέχρι σήμερα - Κύκλοι 1-8
01:00 Στον πυρετό του χρυσού Κ9 Τέλος εποχής
02:00 Ο θησαυρος του Κούπερ Κ2 Η αναζήτηση του χρυσού τραπεζίου
03:00 Η απολυτη δοκιμασια Κ1 Ζώνη ρίψης
04:00 Τεχνητή νοημοσύνη
05:30 Πώς γίνεται; - Κ6 Πως γινεται;
06:00 Ένα διαφορετικό συνεργείο GTO και Ford του '41 - Μέρος Β'
Πρόγραμμα National Geographic
14:30 Άγρια Ρωσία - 1ος Κύκλος Το μυστικό δάσος
15:20 Άγρια Ρωσία - 1ος Κύκλος Πρωτόγονες κοιλάδες
16:10 Τραγωδία στον αέρα Κ17 Μες στον κυκλώνα
16:55 Δευτερόλεπτα πριν την τραγωδία 4 Τραγωδία στον Σταθμό Paddington
17:45 Μαυροι φαραω K1 Η Αυτοκρατορία του Χρυσού
18:30 Ληστεία Αλά Αιγυπτιακά
20:10 Στα βάθη των ωκεανών - κύκλος 1 Τα χαμένα θαύματα της Αιγύπτου
21:00 Μουμιες της Νεας Γουινεας
21:45 Μυστήρια της αρχαιότητας 
Επ.4  Αποκωδικοποιώντας τους Ίνκας
22:35 Μυστήρια της αρχαιότητας - 2ος κύκλος Κωδικός Μόνα Λίζα
23:20 Άγρια Ρωσία - 1ος Κύκλος Το μυστικό δάσος
00:10 Άγρια Ρωσία - 1ος Κύκλος Πρωτόγονες κοιλάδες
01:00 Ληστεία Αλά Αιγυπτιακά
02:40 Στα βάθη των ωκεανών - κύκλος 1 Τα χαμένα θαύματα της Αιγύπτου
03:30 Μουμιες της Νεας Γουινεας
04:20 Μυστήρια της αρχαιότητας 
Επ.4  Αποκωδικοποιώντας τους Ίνκας
05:05 Μυστήρια της αρχαιότητας - 2ος κύκλος Κωδικός Μόνα Λίζα
Πρόγραμμα Fox
14:30 American dad! - 1ος κύκλος 
Επ.10  All About Steve
14:50 American dad! - 1ος κύκλος 
Επ.11  Con Heir
15:10 Ghosted - 1ος Κύκλος 
Επ.10  The Wire
15:35 Ghosted - 1ος Κύκλος 
Επ.11  The Demotion
16:00 Ghosted - 1ος Κύκλος 
Επ.12  The Premonition
16:20 Ghosted - 1ος Κύκλος 
Επ.13  The Article
16:45 Ghosted - 1ος Κύκλος 
Επ.14  Unbelievable
17:05 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.5  The one with Rachel's date
17:30 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.6  The one with the Halloween party
17:55 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.7  The one with the stain
18:15 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.8  The one with the stripper
18:40 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.9  The one with the rumor
19:05 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.10  The One with Monica's Boots
19:25 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.11  The one with Ross's step forward
19:50 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.12  The one where Joey dates Rachel
20:15 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.13  The one where Chandler takes a bath
20:35 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.14  The one with the secret closet
21:00 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.2  Pay For Their Presumptions
21:50 Suits - 8ος Κύκλος 
Επ.4  Revenue Per Square Foot
22:45 9-1-1 - 2ος Κύκλος 
Επ.1  Under Pressure
00:15 The Walking Dead - 9ος Κύκλος 
Επ.2  The Bridge
01:05 Criminal Minds - 12ος Κύκλος 
Επ.12  Good Husband
01:50 Criminal Minds - 12ος Κύκλος 
Επ.13  Spencer
02:35 Criminal Minds - 12ος Κύκλος 
Επ.14  Collision Course
03:15 Criminal Minds - 12ος Κύκλος 
Επ.15  Alpha Male
04:00 Criminal Minds - 12ος Κύκλος 
Επ.16  Assistance Is Futile
04:45 The Gifted - 2ος Κύκλος 
Επ.1  eMergence
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
14:30 Δελτίο στη Νοηματική
14:40 Ooh La La!
16:20 Happy traveller
17:20 Dot.com
18:45 Όσο έχω εσένα 
Επ.22  Επ. 22
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Ελλάδα έχεις ταλέντο
00:30 Θαλασσόλυκοι
01:30 Alphas Κ1 
Επ.4  Επ. 4
02:30 My Style Rocks
05:30 Ακραίως
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Προσωπικά 
Επ.12  Αφιέρωμα στον Γιώργο Χατζηνάσιο
17:00 Ιστορικοί περίπατοι 
Επ.1  Η δική τους μακρινή Αμερική, η μετανάστευση από την Ελλάδα στον Νέο Κόσμο στις αρχές του 20ού αιώνα
18:00 Pre game
19:00 Ποδόσφαιρο: Άρης - ΠΑΟΚ LIVE
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Αθλητική Κυριακή
01:00 Ποδόσφαιρο: Άρης - ΠΑΟΚ
03:00 Από Πέτρα και Χρόνο 
Επ.3  Ρεντίνα
03:30 Το αλάτι της Γης  
Επ.12  Ανατολής και Μεσογείου... γωνία!
05:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρώτη Είδηση
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
14:30 Ο Λούκι Λουκ σε Νέες Περιπέτειες  
Επ.40  Επ. 40
15:00 Ο Λούκι Λουκ σε Νέες Περιπέτειες  
Επ.41  Επ. 41
15:30 Αθήνα καλεί Μόσχα  
Επ.5  Αρχιμανδρίτης Τύχων Σεβκούνοφ
16:30 Χωρίς Ερώτηση  
Επ.4  Συνάντηση με το Διονύση Σιμόπουλο (φυσικός, αστρονόμος)
17:00 Μπάσκετ: Betshop Basket League 2018-19
19:00 Auto Moto ΕΡΤ
20:00 Formula 1 2018 - Grand Prix ΗΠΑ (Μ) Δοκιμαστικά
21:10 Formula 1 2018 - Grand Prix ΗΠΑ LIVE
23:15 Αυτή η νύχτα μένει
01:30 Art week
02:30 Μπάσκετ: Betshop Basket League 2018-19
04:30 Χωρίς Ερώτηση  
Επ.4  Συνάντηση με το Διονύση Σιμόπουλο (φυσικός, αστρονόμος)
05:00 Φωτεινά Μονοπάτια Κ2 Φωτεινά Μονοπάτια
Πρόγραμμα novacinema3
16:00 Εκδίκηση με στυλ
17:40 Οι άγγελοι του Τσάρλι
19:25 Crossfire
21:00 Quantum of solace
22:55 Πορφυρός λόφος
00:55 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Anissa: Pornochic 25
03:30 Απολυτα ξενοι
05:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
15:00 Στον κόσμο των Kardashians Στον κόσμο των Kardashians K9
16:00 Στον κόσμο των Kardashians Στον κόσμο των Kardashians K9
17:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 9 Διακοπές στην Ταϊλάνδη - Μέρος Β
18:00 Στον κόσμο των Kardashians K9 Διακοπές στην Ταϊλάνδη - Μέρος Γ'
19:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 10 Σχετικά με τον Μπρους, Μέρος Α'
20:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 10 Σχετικά με τον Μπρους, Μέρος Α'
21:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 10 Είναι Ωραίο να Είσαι Σπίτι
22:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Παίξτε μπάλα!
23:00 Ashlee & Evan Κ1 Μαζί στη σκηνή
23:30 Η ζωη της Kylie - κύκλος 1 Ο χορός του Met
00:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Δίδυμοι τρόμοι
01:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Παίξτε μπάλα!
02:00 Ashlee & Evan Κ1 Μαζί στη σκηνή
02:30 Η ζωη της Kylie - κύκλος 1 Ο χορός του Met
03:00 Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς - 3ος κύκλος Τextgate
04:00 Δράμα στις Μπαχάμες
05:00 Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς - 3ος κύκλος Πρόταση-έκπληξη
06:00 Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς - 3ος κύκλος Πρόταση-έκπληξη
Πρόγραμμα STAR
15:00 STAR News
15:15 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.7  The one with the blackout
15:45 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.8  The One Where Nana Dies Twice
16:15 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.11  Jess & Julia
16:45 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.12  The Landlord
17:15 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 The Twilight Saga: Νέα σελήνη
19:55 STAR News
21:00 Ο Ηλίας του 16ου
23:15 Η κληρονομιά του Μπορν
01:30 Το κελί
03:45 The Following The Following - 2ος Κύκλος
04:45 Elvis: That's the Way It Is
Πρόγραμμα Cosmote cinema 2 HD
16:20 Σεφ
18:20 Επικίνδυνη αποστολή
20:20 Νυχτερινή πτήση
22:00 Η Τυφλή Σαμουράι
00:10 Η επιστροφή
02:45 Η πηγή της ζωής
04:25 Voyage of time: Life's journey
Πρόγραμμα Cosmote cinema 3
15:25 Κρουαζιέρα στη Ρόδο
16:55 Ένας χίπις με τσαρούχια
18:40 Είμαι αθώος
20:20 Η καφετζού
22:00 Μια κυρία στα μπουζούκια
23:40 Διψά για ζωή
01:30 Καθένας με την τρέλα του
03:25 Τύφλα να 'χει ο Μάρλον Μπράντο
04:40 Ο φαντασμένος
Πρόγραμμα Cosmote cinema 4 HD
15:00 Press 
Επ.2  Επ. 2
16:00 New Amsterdam Κ1 
Επ.4  Boundaries
17:00 The Rookie Κ1 
Επ.1  Pilot
18:00 A discovery of witches Κ1 
Επ.6  Επ. 6
19:00 The Royals Κ4 
Επ.9  Επ. 9
20:00 The Royals Κ4 
Επ.10  Επ. 10
20:55 In the Dark 
Επ.3  Επ. 3
22:00 UnReal Κ4 
Επ.7  Bluff
23:00 MacGyver - 3ος κύκλος 
Επ.4  Ghost Ship
00:00 The sinner Κ2 
Επ.6  Episode #2.6
01:00 American Gods Κ1 
Επ.6  Επ. 6
02:00 New Amsterdam Κ1 
Επ.4  Boundaries
03:00 UnReal Κ4 
Επ.7  Bluff
04:00 Επικίνδυνες Αποστολές Κ2 
Επ.18  Επ. 18
05:00 The sinner Κ2 
Επ.6  Episode #2.6
Πρόγραμμα novasports1
15:30 ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ - ΤΣΒΟΛΕ
17:30 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ - Μπρέντφορντ - Μπρίστολ Σίτι (M)
19:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
20:30 ΟΦΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ LIVE
22:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
23:30 ATHENS THROWDOWN 2018 - Αγώνες CrossFit (M)
00:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Λεβαδειακός - Ξάνθη (M)
02:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός (M)
04:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΟΚ - Απόλλων Σμύρνης (M)
06:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Αστέρας Τρίπολης - Παναθηναϊκός (M)
Πρόγραμμα History Channel HD
14:50 'Φαίδρα': Συνέντευξη Μελίνας Μερκούρη Ζιλ Ντασέν
15:10 Ο Λυράρης
15:20 Ελληνορωμαϊκό Ναυάγιο - Αιγιλεία
16:00 Μέγας Αλέξανδρος - Ο άνθρωπος πίσω από το μύθο
17:00 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.40  Επ. 40
18:00 Σεισμός
19:00 Μακεδονικός αγώνας: 1904-1908 
Επ.3  Επ. 3
20:00 Μακεδονικός αγώνας: 1904-1908 
Επ.4  Επ. 4
20:30 Μήλος: Τα Οφέλη του Ηφαιστείου
21:00 Ιερός Λόχος - Ιστορία Ενός Θρύλου
22:40 Ο Συλλέκτης
22:50 Δελφοί το κέντρο του αρχαίου κόσμου
00:00 Σεισμός
01:00 Μακεδονικός αγώνας: 1904-1908 
Επ.3  Επ. 3
02:00 Μακεδονικός αγώνας: 1904-1908 
Επ.4  Επ. 4
02:30 Μέγας Αλέξανδρος - Ο άνθρωπος πίσω από το μύθο
03:30 Ο Συλλέκτης
03:40 Ιερός Λόχος - Ιστορία Ενός Θρύλου
05:20 Δελφοί το κέντρο του αρχαίου κόσμου
Πρόγραμμα novasports1
15:30 ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ - ΤΣΒΟΛΕ
17:30 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ - Μπρέντφορντ - Μπρίστολ Σίτι (M)
19:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
20:30 ΟΦΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ LIVE
22:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
23:30 ATHENS THROWDOWN 2018 - Αγώνες CrossFit (M)
00:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Λεβαδειακός - Ξάνθη (M)
02:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός (M)
04:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΟΚ - Απόλλων Σμύρνης (M)
06:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Αστέρας Τρίπολης - Παναθηναϊκός (M)
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
15:45 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
18:00 Ποδόσφαιρο: Έβερτον - Κρίσταλ Πάλας LIVE
20:00 Ποδόσφαιρο: Γουέστ Χαμ - Τότεναμ
22:00 Ποδόσφαιρο: Έβερτον - Κρίσταλ Πάλας
00:00 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
02:00 Ποδόσφαιρο: Κάρντιφ Σίτι - Φούλαμ
03:55 UEFA Nations League 2018-19
04:50 Ποδόσφαιρο: Φινλανδία - Ελλάδα