Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Παρασκευή 23 Ιουνίου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
06:50 Βέρα στο δεξί
07:50 Ζωές παράλληλες - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
09:10 Περί ανέμων και υδάτων
10:10 Το Σπίτι της Έμμας - 1ος κύκλος 
Επ.2 
11:10 Βίος ανθόσπαρτος
12:50 Μαρία, η άσχημη
13:30 Μαρία, η άσχημη
14:10 Μαρία, η άσχημη
15:10 Το ρετιρέ
16:10 Το ρετιρέ
16:50 Ο καιρός με τον Θοδωρή Κολυδά
17:00 Καν'το όπως ο Άκης
17:50 Δέκα λεπτά κήρυγμα
18:40 Ζωές παράλληλες - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
19:20 Ζωές παράλληλες - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
20:00 Μοντέρνα οικογένεια - 1ος κύκλος 
Επ.42  Επ. 42
20:50 Εραστής δυτικών προαστίων
21:50 Ήρθε και έδεσε 
Επ.1 
22:50 Όχι άλλη χαζοαμερικάνικη ταινία
00:40 Αδιέξοδο 2
02:20 The Tudors
03:20 Νοικοκυρά με παντελόνια
03:50 Fantasy Island
04:50 Χαραυγή
Πρόγραμμα OTE cinema 1 HD
07:30 Ο Γουίνι το αρκουδάκι
08:40 Τράμπο
10:45 Οι φίλες
12:50 Το άλογο του πολέμου
15:20 Η χαμένη Ατλαντίδα
17:00 Οικογενειακές ανισορροπίες
18:40 Οι υπερέξι (και σε 3D, μεταγλωττισμένο ή με υπότιτλους)
20:20 Your Entertainment Fix
21:00 Αγάπα με αν τολμάς
22:45 Μπεν-Χουρ
01:00 Στα Όρια Ζωής Και Θανάτου
02:30 Fast and furious: Μαχητές των δρόμων 4
04:20 Cloverfield
05:45 Γνήσιο αντίγραφο
Πρόγραμμα novacinema1
07:10 Κινηματογραφικά νέα
08:10 Η τρομερη Γκίλυ
09:50 Τρομοκρατική επίθεση
11:20 Kung Fu Panda 3
13:00 Κινηματογραφικά νέα
13:35 Murder, she baked
15:05 Το τελευταίο μας τανγκό
16:35 Ροβινσώνας Κρούσος
18:15 Sing Street
20:05 Έντι ο αετός
22:00 Εκτός εαυτού
00:05 Ο επαναστάτης
02:25 Μαζί ως την κορυφή
04:15 Αδιεξοδοι δρομοι
Πρόγραμμα FOXlife
06:20 That '70s show - 8ος Κύκλος 
Επ.12  Killer Queen
06:30 Project Runway - 11ος Κύκλος  
Επ.5  A little Bit Country, A Little Bit Rock 'n Roll
06:45 According to Jim - 7ος Κύκλος 
Επ.12  The Gift Certificate
07:10 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.3  Last Night in New York
07:15 5oς Κύκλος - Melissa and Joey 
Επ.20  Game Night
07:35 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.8  Teachers
07:35 Bob's Burgers - 5ος Κύκλος 
Επ.20  Hawk & Chick
08:00 Family Guy - 13ος Κύκλος 
Επ.8  Christmas Guy
08:00 Grey's anatomy - 9ος κύκλος 
Επ.23  Readiness is All
08:25 That '70s show - 8ος Κύκλος 
Επ.13  Spread Your Wings
08:45 Grey's anatomy - 9ος κύκλος 
Επ.24  Episode #9.24
08:50 That '70s show - 8ος Κύκλος 
Επ.14  Son and Daughter
09:10 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.4  Eagles and Angels
09:30 Bones - 7ος Κύκλος 
Επ.13  The Past in the Present
09:55 Criminal Minds - 8ος κύκλος 
Επ.13  Magnum Opus
10:15 Backstrom - 1ος Κύκλος 
Επ.1  Pilot - Dragon Slayer
10:40 11.22.63 - 1ος Κύκλος 
Επ.5  The Eyes of Texas
11:00 Project Runway - 11ος Κύκλος  
Επ.6  Senior Fling
11:35 According to Jim - 7ος Κύκλος 
Επ.13  I Drink Your Milkshake
11:45 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.17  Other People's Children
12:00 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.4  The Broken Code
12:05 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.18  Las Vegas
12:25 That '70s show - 8ος Κύκλος 
Επ.15  Keep Yourself Alive
12:30 Grey's anatomy - 10ος Κύκλος 
Επ.1  Seal Our Fate
12:50 That '70s show - 8ος Κύκλος 
Επ.16  My Fairy King
13:15 Bob's Burgers - 5ος Κύκλος 
Επ.21  The Oeder Games
13:15 Grey's anatomy - 10ος Κύκλος 
Επ.2  I Want You with Me
13:40 Family Guy - 13ος Κύκλος 
Επ.9  Peter Problems
14:00 Last Man Standing - 6ος Κύκλος 
Επ.5  Trick or Treat
14:05 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.5  Safe and Sound
14:25 The Mick - 1ος Κύκλος 
Επ.11  The New Girl
14:50 Beyond - 1ος Κύκλος 
Επ.10  Into the Light
14:50 Criminal Minds - 8ος κύκλος 
Επ.14  All That Remains
15:35 11.22.63 - 1ος Κύκλος 
Επ.6  Happy Birthday, Lee Harvey Oswald
15:35 5oς Κύκλος - Melissa and Joey 
Επ.21  Be the Bigger Person
16:00 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.9  Thanksgiving IV
16:20 Sleepy Hollow - 4ος Κύκλος 
Επ.2  In Plain Sight
16:25 Backstrom - 1ος Κύκλος 
Επ.2  Bella
17:05 According to Jim - 7ος Κύκλος 
Επ.14  The Chaperone
17:10 Backstrom - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Takes One to Know One
Πρόγραμμα ANT1
07:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Το καφέ της Χαράς
17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Δίδυμα φεγγάρια - κύκλος 1 
Επ.25  Επ. 25
19:00 Ant1 news
20:00 Μπρούσκο 
Επ.169  Επ. 169
21:00 So You Think You Can Dance
01:00 Vice
02:00 Επιθυμίες
03:15 Το καφέ της Χαράς
04:15 Vice
05:15 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας
Πρόγραμμα ALPHA
06:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:00 TV Mall
07:30 Ο Κάπτεν Τζέικ και οι Πειρατές της Χώρας του Ποτέ
08:00 Happy Day στον Alpha
11:00 Φύγε εσύ, έλα εσύ - 1ος κύκλος 
Επ.1 
12:05 Eurodata
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:45 Αυτές είναι οι Kardashians - κύκλος 1 I'm Watching You
16:15 Αυτές είναι οι Kardashians - κύκλος 1 I'm Watching You
16:45 Ready, Steady, Cook
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
21:00 Παραμύθι αλλιώς - κύκλος 1 
Επ.3  Επ. 3
22:00 Αστέρας Ραχούλας - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
23:00 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.22  Εορταστικό Χριστουγέννων
23:50 Miami vice
02:30 Αυτές είναι οι Kardashians - κύκλος 1 I'm Watching You
03:00 Αυτές είναι οι Kardashians - κύκλος 1 I'm Watching You
03:30 Δύο και κάτι άνδρες - 9ος Κύκλος 
Επ.14  A Possum on Chemo
04:00 Δύο και κάτι άνδρες - 9ος Κύκλος 
Επ.14  A Possum on Chemo
04:30 Eurodata
04:45 TV Mall
05:10 Εικόνες
Πρόγραμμα novacinema2
06:45 Κινηματογραφικά νέα
07:15 Το 5ο κύμα
09:10 Woodlawn
11:15 Κινηματογραφικά νέα
11:50 Οι Σουφραζέτες
13:40 Ο άνθρωπος των δύο αιώνων
15:55 Action zone
16:30 X-Men: Απόκαλιψ
19:00 Μια θάλασσα απο δέντρα
21:00 Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο
22:40 Το χαμόγελο της Μόνα Λίζα
00:40 Ασύλληπτη συμμορία
02:30 Κινηματογραφικά νέα
03:30 Ο Βασιλιάς μου
05:35 Μίλια μπροστά
Πρόγραμμα National Geographic
06:45 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 15 Φονική λεπτομέρεια
08:00 Επιχείρηση: Διάλυση Αυτοκινήτων - κύκλος 1 Αποδράσεις των γκάνγκστερ
08:50 Σύμπαν: Ταξίδι στον χωροχρόνο Συμπαν: ταξιδι στον χωροχρόνο
09:35 Σύμπαν: Ταξίδι στον χωροχρόνο Η δράση των μορίων
11:10 Ο χρυσός του Γιουκον - κύκλος 4 Επιστροφή στο σπίτι
11:55 Επιχείρηση: Διάλυση Αυτοκινήτων - κύκλος 1 Ηρωικό Hatch
12:45 Β ΠΠ: στην κολαση του βυθου - κύκλος 1 Η Τακτική της Αγέλης
13:35 Τρομος στον αερα - κύκλος 1 Μικρά λάθη
14:25 Wicked tuna - κύκλος 6 Ποιος Χρειάζεται τους Καπετάνιους;
15:15 Supercar Megabuild - κύκλος 2 Jaguar Dragster
16:55 Ο χρυσός του Γιουκον - κύκλος 4 Δύσκολες στιγμές
17:40 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 15 Μοιραία αλλαγή πορείας
18:30 Οι παραξενες ιστοριες των Ναζι - κύκλος 1 Μυστικό Φρούριο Τέχνης
20:10 Οι διασώστες της 11ης Σεπτεμβρίου
21:00 La 92: Η εξέγερση
23:50 Οι διασώστες της 11ης Σεπτεμβρίου
00:40 La 92: Η εξέγερση
02:40 Ο χρυσός του Γιουκον - κύκλος 4 Δύσκολες στιγμές
03:25 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 15 Μοιραία αλλαγή πορείας
04:15 Supercar Megabuild - κύκλος 2 Jaguar Dragster
05:05 Οι παραξενες ιστοριες των Ναζι - κύκλος 1 Μυστικό Φρούριο Τέχνης
06:00 Ο χρυσός του Γιουκον - κύκλος 4 Αίμα ή κέρδος
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
10:00 Σκάι τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 ΣΚΑΪ στις 3
16:00 Survivor Πανόραμα
17:50 Δελτίο στη Νοηματική
18:00 Rodeo!
19:00 Κάνε παζάρι
20:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Αυτό που θέλουν οι γυναίκες
23:45 Η νύφη το 'σκασε
02:00 Celebrity Travel
02:45 Γη: Σενάρια Καταστροφής - κύκλος 2 
Επ.3  Flooded Earth
03:45 Κάνε παζάρι
04:30 Survivor Πανόραμα
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
07:00 Πρωϊνή Ζώνη
07:45 Δελτίο Euronews
08:00 Πρωϊνή Ζώνη
10:00 10 Στην Ενημέρωση
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Εκπομπή Euronews
13:30 Μαγευτικοί κήποι - κύκλος 1 The Vallee Aux Loups (Γαλλία)
14:00 Επικίνδυνες Διαδρομές
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Στάση ΕΡΤ
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15 Αίθουσα Σύνταξης
19:40 Η μηχανή του χρόνου Η εποχή των Κοτζαμπάσηδων
20:45 Ο καιρός στην ώρα του
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Πολιτιστικό Δελτίο
22:15 Το πατρικό μου - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
23:15 Η Δεκαετία του '80 - κύκλος 1 Μεγαλώνοντας με την τηλεόραση
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:15 Νέες εξερευνήσεις - κύκλος 1 
Επ.7  Αιθιοπία
01:10 Στάση ΕΡΤ
03:15 Η Δεκαετία του '80 - κύκλος 1 Μεγαλώνοντας με την τηλεόραση
04:15 Νέες εξερευνήσεις - κύκλος 1 
Επ.7  Αιθιοπία
05:15 Επικίνδυνες Διαδρομές
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:30 Ίντι
07:00 Η Φράννυ και τα μαγικά παπούτσια 11A
07:30 Ντετέκτιβ Νόντι
07:45 Ντετέκτιβ Νόντι
08:00 Ο ταχυδρόμος Πατ
08:15 Ο ταχυδρόμος Πατ
08:30 Χάιντι
09:00 Ο Μικρός Νικόλας 
Επ.21  Η επίσκεψη της γιαγιάς
09:15 Ο Μικρός Νικόλας 
Επ.21  Η επίσκεψη της γιαγιάς
09:30 Ο μικρός πρίγκιπας - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
10:00 Ίντι
10:30 Ένας Χρόνος στην Άγρια Φύση
11:30 Ο ψεύτης παππούς 
Επ.1  Επ. 1
12:15 Εδώ Που Τα Λέμε
13:40 Γεύσεις από Ελλάδα
14:30 Η Πεντάμορφη και το Τέρας
15:30 Ο ζηλιαρόγατος
17:20 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
18:45 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα LIVE
21:15 Art week
22:15 Βασίλης Σκουλάς: Από το Ηρώδειο και το Μέγαρο στη Φορτέτζα
00:15 Παρασκήνιο  Blog: Ένας δημόσιος χώρος
01:00 Εδώ Που Τα Λέμε
02:15 Γεύσεις από Ελλάδα
03:00 Art week
04:00 Ο ψεύτης παππούς 
Επ.1  Επ. 1
05:00 Η Πεντάμορφη και το Τέρας
Πρόγραμμα novacinema3
19:20 Όμηρος
21:00 The transporter refueled
23:00 Sinister 2
00:40 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Taxi pervers
03:10 Γράμματα από το Ιβο Τζίμα
05:30 Τετάρτη 04:45
06:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς - κύκλος 4 Γαμήλιες υστερίες
08:15 Η ιστορια του στιλ των διασημων
09:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Αποφάσεις, αποφάσεις
10:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Φρου φρου και βασιλικά αρώματα
11:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Keeping Up with the Kardashians
12:00 So Cosmo - κύκλος 1 Vol 1, No.4. Τόλμη και χρήμα
13:00 So Cosmo - κύκλος 1 Vol. 1, No. 5. Is He Truly Into You?
14:15 Η ιστορια του στιλ των διασημων
15:00 Second Wives Club - κύκλος 1 Second wives club
16:00 Second Wives Club - κύκλος 1 Δυσαρεστημένοι κατασκηνωτές
17:15 Η ιστορια του στιλ των διασημων
18:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Φρου φρου και βασιλικά αρώματα
19:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Keeping Up with the Kardashians
20:00 Second Wives Club - κύκλος 1 Second wives club
21:00 Second Wives Club - κύκλος 1 Δυσαρεστημένοι κατασκηνωτές
22:00 Second Wives Club - κύκλος 1 Προβλήματα στον παράδεισο
23:15 Μεντιουμ του Χόλιγουντ - κύκλος 2 Nico Tortorella, Ice-t και Coco Austin
00:30 Η ιστορια του στιλ των διασημων
01:00 E! News
02:00 Second Wives Club - κύκλος 1 Δυσαρεστημένοι κατασκηνωτές
03:00 Second Wives Club - κύκλος 1 Προβλήματα στον παράδεισο
04:00 E! News
05:00 Η ιστορία του στιλ των διάσημων - κύκλος 2 Τζένιφερ Λόρενς
05:30 Η ιστορία του στιλ των διάσημων - κύκλος 2 Τζένιφερ Λόρενς
06:00 Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς - 3ος κύκλος Partycrasher
Πρόγραμμα STAR
06:45 Transformers: Robots in Disguise
07:10 Beware the Batman
07:35 Max Steel
08:00 Bahar - κύκλος 1 
Επ.50  Επ. 50
09:00 Bahar - κύκλος 1 
Επ.50  Επ. 50
10:00 Live U
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Master Chef
15:10 Shopping Star
16:35 Blind taste
17:45 STAR News
17:55 AR3NA - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
18:50 Ο τροχός της τύχης
19:55 STAR News
21:00 Master Chef
22:20 Ο Ηλίας του 16ου
00:30 Zero Dark Thirty
03:45 Hart of Dixie - 1ος Κύκλος 
Επ.6  The Undead & The Unsaid
04:45 Ο τροχός της τύχης
Πρόγραμμα OTE cinema 2
07:30 Οι ανώριμοι: Διακοπές στην Πάρο
09:25 Black nativity
11:00 Star Trek Beyond
13:10 Ράτσετ και Κλανκ
14:45 Ο μάγος του Οζ: Η επιστροφή της Ντόροθι
16:20 Οργισμένα νιάτα
18:10 Η άλλη όψη του θυμού
20:15 Before I Disappear
22:00 13 Ώρες: Οι μυστικοί πράκτορες της Βεγγάζης
00:30 Cybernatural
01:55 Friend Request
03:30 Υπηρέτησα τον βασιλιά της Αγγλίας
05:30 Μαντάμ Μποβαρί
Πρόγραμμα OTE cinema 3
06:55 Ένας κοντός θα μας σώσει
08:35 Πονηρό θηλυκό, κατεργάρα γυναίκα
10:20 Λατέρνα, φτώχεια και φιλότιμο
11:50 Ψιτ... κορίτσια
13:10 Ορκίζομαι είμαι αθώα
14:55 Η βουλευτίνα
16:35 Υπολοχαγός Νατάσσα
18:45 Η χαρτορίχτρα
20:25 Όλοι οι άνδρες είναι ίδιοι
22:00 Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο κοντός
23:40 Κάλπικη λίρα
01:50 Ο σκληρός άνδρας
03:10 Ο Μικές παντρεύεται
04:50 Αγάπησα και πόνεσα
Πρόγραμμα ΟΤΕ cinema 4
09:00 Ξανά μαζί σας μετά τις 17:00
17:00 Star Trek
18:00 Thirteen - κύκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
19:00 Broken - κύκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
20:00 SS-GB - κύκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
21:00 Riviera - κυκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
22:00 Riviera - κυκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
23:00 Fargo - 2ος κύκλος 
Επ.1  Waiting for Dutch
00:00 Last Week Tonight
00:40 Mozart in the Jungle - κύκλος 3 
Επ.1  La Fiamma
01:15 Mozart in the Jungle - κύκλος 3 
Επ.1  La Fiamma
01:50 Zoo
02:40 Riviera - κυκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
03:35 Last Week Tonight
04:10 Fargo - 2ος κύκλος 
Επ.1  Waiting for Dutch
05:05 Ξανά μαζί σας μετά τις 15:00
Πρόγραμμα novasports1
06:30 EMF euro 2017: Γ προημιτελικος / Ρουμανία - Γαλλία (Ε)
07:45 EMF Euro 2017: Δ Προημιτελικος / Σλοβενία - Ρωσία (E)
09:00 Super League 2016/17: Best Goal - κύκλος 1 Κ. Φορτούνης (Ολυμπιακός - Αστέρας Τρ.)
11:00 Super League Ελλαδα 2016/17: MVP - κύκλος 1 2η αγ.: Πασχαλάκης (ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα)
13:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου LIVE
15:00 Emf Euro 2017: Α Ημιτελικος / Ουγγαρία - Ρωσία (E)
16:15 Emf Euro 2017: Β Ημιτελικος / Ρουμανία - Τσεχία (E)
17:30 Στιγμιότυπα Blancpain Gt Sprint
18:30 Υδάτινα σπορ απ όλο τον κόσμο
19:00 Καλλιθέα - ΑΕΚ (Μ)
21:00 Στιγμιότυπα Blancpain Gt Sprint
22:00 Super League Ελλαδα 2016/17: MVP - κύκλος 1 2η αγ.: Πασχαλάκης (ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα)
00:00 Emf Euro 2017: Α Ημιτελικος / Ουγγαρία - Ρωσία (E)
01:15 Emf Euro 2017: Β Ημιτελικος / Ρουμανία - Τσεχία (E)
02:30 Super League 2016/17: Best Goal - κύκλος 1 Κ. Φορτούνης (Ολυμπιακός - Αστέρας Τρ.)
04:30 Καλλιθέα - ΑΕΚ (Μ)
Πρόγραμμα History Channel HD
07:00 Η Ελληνική Βιομηχανία
08:00 Αλεξανδρούπολη, Φως στην Ιστορία
09:10 Η Ακρόπολις των Αθηνών
09:50 Τα καλύτερά μας χρόνια
10:50 Ανθρώπων Έργα: Πύργοι και Πυργόσπιτα
11:30 Αρχαιολογικές ξεναγήσεις κυκλάδων - κύκλος 1 Αρχαία Σύρος, Κέα, Κύθνος, Σίφνος, Σίκινος, Αμοργός
12:10 Όρος Σινά
13:00 Η Ελληνική Βιομηχανία
14:00 Περί Αρετής και Ανδρείας: Γιάννης Μακρυγιάννης
14:50 Αρχαία στο Φως: 1 Ιουνίου 1933
15:00 Δοκός: Το Αρχαιότερο Γνωστό Ναυάγιο στον Κόσμο
16:00 Ο Ιπποκράτης στην Αρχαία Ολυμπία
17:00 Αναστενάρια
17:30 Αρχαιολογικές ξεναγήσεις κυκλάδων - κύκλος 1 Αρχαία Σύρος, Κέα, Κύθνος, Σίφνος, Σίκινος, Αμοργός
18:10 Ιλιάδα Οδύσσεια: Το Mυστήριο των Oμηρικών Eπών
19:10 Ίμβρος: της μνήμης και της λήθης
20:00 Επτά μουσεία, ένα ταξίδι Βόλος: Μουσείο Πλινθοκεραμοποιίας Ν. και Σ. Τσαλαπάτα
20:40 Ο Γλύπτης Αντώνης Σώχος
21:00 Ελλάδα από το Α έως το Ω Η Κρήτη των μύθων και της αρχαιολογίας
22:00 Αρχαία Ήλις: Η Διοργανώτρια Πόλη των Ολυμπιακών Αγώνων
22:50 Αρχαία στο Φως: 25 Μαΐου 1931
23:00 Οι Πρώτοι Ολυμπιακοί Αγώνες - Τιμή και Δόξα
00:00 Ιλιάδα Οδύσσεια: Το Mυστήριο των Oμηρικών Eπών
01:00 Ο Ιπποκράτης στην Αρχαία Ολυμπία
02:00 Επτά μουσεία, ένα ταξίδι Βόλος: Μουσείο Πλινθοκεραμοποιίας Ν. και Σ. Τσαλαπάτα
02:40 Αρχαιολογικές ξεναγήσεις κυκλάδων - κύκλος 1 Αρχαία Σύρος, Κέα, Κύθνος, Σίφνος, Σίκινος, Αμοργός
03:20 Αρχαία στο Φως: 25 Μαΐου 1931
03:30 Ίμβρος: της μνήμης και της λήθης
04:20 Αναστενάρια
04:50 Αρχαία Ήλις: Η Διοργανώτρια Πόλη των Ολυμπιακών Αγώνων
05:40 Ο Γλύπτης Αντώνης Σώχος
Πρόγραμμα novasports1
06:30 EMF euro 2017: Γ προημιτελικος / Ρουμανία - Γαλλία (Ε)
07:45 EMF Euro 2017: Δ Προημιτελικος / Σλοβενία - Ρωσία (E)
09:00 Super League 2016/17: Best Goal - κύκλος 1 Κ. Φορτούνης (Ολυμπιακός - Αστέρας Τρ.)
11:00 Super League Ελλαδα 2016/17: MVP - κύκλος 1 2η αγ.: Πασχαλάκης (ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα)
13:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου LIVE
15:00 Emf Euro 2017: Α Ημιτελικος / Ουγγαρία - Ρωσία (E)
16:15 Emf Euro 2017: Β Ημιτελικος / Ρουμανία - Τσεχία (E)
17:30 Στιγμιότυπα Blancpain Gt Sprint
18:30 Υδάτινα σπορ απ όλο τον κόσμο
19:00 Καλλιθέα - ΑΕΚ (Μ)
21:00 Στιγμιότυπα Blancpain Gt Sprint
22:00 Super League Ελλαδα 2016/17: MVP - κύκλος 1 2η αγ.: Πασχαλάκης (ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα)
00:00 Emf Euro 2017: Α Ημιτελικος / Ουγγαρία - Ρωσία (E)
01:15 Emf Euro 2017: Β Ημιτελικος / Ρουμανία - Τσεχία (E)
02:30 Super League 2016/17: Best Goal - κύκλος 1 Κ. Φορτούνης (Ολυμπιακός - Αστέρας Τρ.)
04:30 Καλλιθέα - ΑΕΚ (Μ)
Πρόγραμμα OTE Sport 1 HD
08:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μάντσεστερ Σίτι
10:00 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ - Έβερτον
12:00 Ποδόσφαιρο: Παρί Σεν Ζερμέν - Άρσεναλ
14:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μάντσεστερ Σίτι
16:00 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ - Έβερτον
18:00 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Λίβερπουλ
20:00 Ποδόσφαιρο: Γιουνγκ Μπόις - Ολυμπιακός
22:00 We Own the City
00:00 Ποδόσφαιρο: Λεβερκούζεν - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
02:00 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Λίβερπουλ
04:00 Ποδόσφαιρο: Ρόμα - Λάτσιο