Επίγεια | Κινηματογραφικά |
Αθλητικά | Ντοκιμαντέρ |
Ειδησεογραφικά | Παιδικά |
Μουσικά | Lifestyle |
Όλα | Ψυχαγωγία |
Σειρές | Ταινίες |
Αθλητικά | Τηλεπαιχνίδι |
Ειδήσεις | Ενημέρωση |
Παιδικά | Ντοκιμαντέρ |
13:30 | Ελένη |
15:50 | Live News |
18:00 | Δελτίο Νοηματικής |
18:10 | Live News |
18:30 | The Chase |
19:45 | Κεντρικό δελτίο ειδήσεων |
20:40 | MEGA Αθλητικά |
20:50 | Δελτίο Καιρού |
21:00 |
Η Γη της Ελιάς Κ3 Επ. 3.143 |
22:50 | I love Karditsa |
14:00 | Ντετέκτιβ Μονκ Κ3 Επ. 3.9 |
15:00 | STAR News |
15:45 | Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα |
15:50 | Shopping Star |
17:30 | Cash or Trash |
18:30 | Ο τροχός της τύχης |
19:45 | STAR News |
21:00 | MasterChef 2024 |
23:15 | First Dates |
14:00 |
ΠΟΠ Μαγειρική Κ7 Ανδρέας Δερμιτζάκης |
15:00 | Στούντιο 4 |
18:00 | Αναλυτικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός |
19:10 |
Ηλέκτρα Κ1 Επ. 1.118 |
20:15 | Switch |
21:00 | Διπλοπενιές |
22:45 |
Η Παραλία Κ1 Επ. 1.128 |
23:45 |
Ηλέκτρα Κ1 Επ. 1.118 |
14:00 | Το κοινοβουλευτικό έργο της εβδομάδας |
16:00 | Το κοινοβουλευτικό έργο της εβδομάδας |
18:00 | Το κοινοβουλευτικό έργο της εβδομάδας |
20:00 | Το κοινοβουλευτικό έργο της εβδομάδας |
23:00 | Τι λέει ο νόμος |
14:00 | Λίτσα.com |
15:00 | Οι μεν και οι δεν |
16:00 |
Μην Ψαρώνεις Κ2 Επ. 2.17 |
17:00 |
Πέτα τη Φριτέζα Κ2 Les coutes de la Luna |
18:00 | Εγκλήματα |
19:00 |
Άγριες μέλισσες Κ2 Επ. 2.150 |
21:00 |
Criminal Minds Κ11 Επ. 11.999 |
22:00 |
Criminal Minds Κ11 Internal Affairs |
23:00 |
Νόμος και Τάξη: Αστυνομικές Ιστορίες Κ7 Επ. 7.999 |
14:00 | Κωνσταντίνου και Ελένης |
15:00 | Ρουκ Ζουκ |
16:15 | Το καφέ της Χαράς |
17:30 | 5 x 5 |
18:45 | Ant1 news |
20:00 | Οι Boomers |
21:00 |
Ψυχοκόρες Κ1 Χορεύοντας με τον Κίνδυνο |
22:30 |
Ο Πρώτος Από Εμάς Κ1 Επ. 1.49 |
14:00 | Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ |
14:50 | Η μαμά μου μαγειρεύει καλύτερα από τη δική σου |
16:15 | My Style Rocks |
18:45 | Ο Μονομάχος |
19:50 | Τα νέα του ΣΚΑΪ |
21:00 | Survivor |
14:00 |
Δύο Ζωές Κ1 Επ. 1.91 |
15:00 |
Δύο Ζωές Κ1 Επ. 1.92 |
16:00 |
Όνειρο Ήταν Κ1 Επ. 1.10 |
17:00 |
Βεγγαλικά Κωμική σειρά, παραγωγής 1988 |
17:30 |
Χαιρέτα μου τον πλάτανο Επ. 1.160 |
18:15 |
Χαιρέτα μου τον πλάτανο Επ. 1.161 |
19:00 |
Στα Μονοπάτια της Σκέψης Κ1 Edgar Morin 1921 |
20:00 |
Δρόμοι Κ1 Μπάμπης Τσέρτος |
21:00 |
Top Stories Δημήτρης Χορν |
23:00 | Ο Δικηγόρος Κ1 Επ. 1.7 |
14:00 | One News |
14:30 | Δελτίο στη Νοηματική |
14:40 | One Economy |
15:00 | Τηλεπωλήσεις |
17:00 | Travel Guide |
18:00 | One Central News |
19:00 | Εδώ |
20:30 | One Talk |
22:00 | Evening report |
14:00 | Ειδήσεις |
14:50 | T-Live |
16:35 | Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα |
16:45 |
Το σόι σου Κ2 Επ. 2.41 |
17:45 | Οικογενειακές ιστορίες |
18:50 | Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων Alpha |
20:00 |
Ο Παράδεισος των Κυριών Κ2 Επ. 2.131 |
21:00 |
Σασμός Κ3 Επ. 3.110 |
22:40 |
Το Προξενιό της Ιουλίας Κ1 Επ. 1.75 |
14:00 | Οδός Ζαρίφη 2 |
15:30 | Θυρίδα Τηλεπώλησης |
15:45 | Open News στη Νοηματική |
16:00 | Το Ποντικάκι |
17:45 | Σαν Ψέμα Κ1 Επ. 1.9 |
18:45 | Open News |
20:00 |
Η Υπόσχεση Κ1 Επ. 1.83 |
21:15 | Έρωτας δίχως παρόν |
23:30 | Ανοιχτές Υποθέσεις με τον Π. Κουσουλό |
14:00 | Ζήτω η τρέλλα |
15:30 |
Στη Νότια Αφρική με τον Γκρεγκ Κ1 Σοβέτο, Γιοχάνεσμπουργκ |
16:00 | Ο Κόσμος των Σπορ |
17:00 | Sports.doc |
17:15 |
Μπάσκετ: Ολυμπιακός - Προμηθέας
LIVE
|
19:15 | Ειδήσεις από την Περιφέρεια |
20:00 |
Αστρίντ και Ραφαέλ Κ3 Τα Άνθη του Κακού |
21:00 | Εμμονή για Ευτυχία |
22:00 | Δαμάζοντας την Άγρια Ζωή Κ1 Επ. 1.2 |
23:00 | Το Μεγάλο μας Τσίρκο |
14:00 | Καλύτερα Αργά |
14:45 | Χωρίς Χάρτη |
16:00 | Ποδόσφαιρο: Καλαμάτα - Καλλιθέα |
18:00 | Πάμε Γήπεδο |
19:00 | Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων |
19:50 | Δελτίο Καιρού |
20:00 | Η Επόμενη Μέρα |
21:00 | Εεε Ρε Κόσμε |
22:00 | Πίσω από τις γραμμές του εχθρού |