Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
06:10 Τα μυστικά της Εδέμ
07:20 Γη και ουρανός
08:20 Μετράω στιγμές
09:20 Μπελάδες για δύο
10:10 Γοργόνες
11:00 Αχ Ελένη
12:00 Η απλή μέθοδος των τριών
13:00 Το κόκκινο δωμάτιο
14:00 Το κόκκινο δωμάτιο
15:00 Οι άγγελοι του Τσάρλι : Δράση πέρα από τα όρια
17:00 Το Σπίτι της Έμμας - 1ος κύκλος 
Επ.2 
17:50 Singles 1 
Επ.4  Τεστ πολλαπλών επιλογών; Και πώς ξέρουμε αν διαλέξαμε σωστά;
19:00 Taxi Girl
20:00 Κλινική περίπτωση 
Επ.1 
21:00 7 θανάσιμες πεθερές
23:40 The Hard Corps
01:50 Gigli
04:00 Combat hospital
04:50 Breaking in
05:20 Παράλληλοι δρόμοι
Πρόγραμμα OTE cinema 1 HD
07:40 Η ιστορία του Ντεσπερό - Μεταγλωττισμένη
09:20 Big Stone Gap
11:15 Σε ξένα παπούτσια
13:00 Hercules
14:45 Wish You Well
16:30 Little Loopers
18:15 Η Ρόζα της Σμύρνης: Πώς γυρίστηκε η ταινία
18:45 Λεωφορείο 657
20:25 Buzz
21:00 Γιορτή της μητέρας
23:10 Στα Όρια Ζωής Και Θανάτου
00:40 Το πείραμα του Στάνφορντ
02:45 Στις φλόγες του έρωτα
04:35 Μάρτυρας εγκλήματος
Πρόγραμμα novacinema1
06:05 Confirmation
07:55 Κινηματογραφικά νέα
08:55 Άρθουρ
10:45 Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών
12:20 Κινηματογραφικά νέα
13:20 Βασιλιάς Αρθούρος
15:25 Two wrongs
17:00 Ο Καλόσαυρος
18:40 Les cowboys
20:25 Mistress America
22:00 Αλύγιστος
00:30 Ο άνθρωπος που ταπείνωσε τον Χίτλερ
02:45 Ο φόνος της γάτας
04:30 Κινηματογραφικά νέα
05:00 Hitman: Πράκτορας Νο. 47
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
06:45 Φίλα το βάτραχό σου
07:45 Ιδιαιτέρα για κλάματα
08:45 Υγεία πάνω απ' όλα
09:45 ΣουΚου
12:30 Play and fun
13:00 Ant1 news
13:45 Μια τρελή απίθανη πτήση 2: Το θεότρελο ταξίδι
15:30 Ο πόλεμος των άστρων 
Επ.3  Αιγώ κι αυτός... - 1ο μέρος
16:30 Ένας ιππότης για τη Βασούλα
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Ένας ιππότης για τη Βασούλα
19:00 Ant1 news
20:00 Ταμάμ 
Επ.23  (τελευταίο)
21:00 Rising Star
22:30 Απόψε τρώμε στης Ιοκάστης
00:15 Ο ναυαγός
03:15 Το παιχνίδι της συγνώμης
04:15 Vice
05:15 Έρωτας κλέφτης
Πρόγραμμα ALPHA
06:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:00 TV Mall
08:00 Η Γκόλντι και το Αρκουδάκι
09:00 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.22  Εορταστικό Χριστουγέννων
09:45 Σπίτι μου σπιτάκι μου
13:00 Ειδήσεις
14:00 Ραντεβού στον αέρα
16:00 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.22  Εορταστικό Χριστουγέννων
17:00 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:10 Το σόι σου - 1ος κύκλος 
Επ.18  Επ. 18
18:00 Quizdom the show
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Ο γόης
22:00 Η διερμηνέας
00:40 Snowpiercer
03:15 Κόκκινος κύκλος
04:15 Σφηνάκια
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Εικόνες
05:45 Μια αγάπη, μια ζωή
Πρόγραμμα novacinema2
07:10 Η αιχμάλωτη
09:05 Κινηματογραφικά νέα
09:35 Σπασικλο - φύλακας
11:20 Όχθες
13:00 Ο άνεμος και το λιοντάρι
15:05 Μπερδέματα στο Broadway
16:40 Κινηματογραφικά νέα
17:15 Μου λείπεις ήδη
19:10 Ο σεφ που έπαιζε με τη φωτιά
21:00 Η αποξένωση
23:10 Το φαινόμενο της πεταλούδας
01:05 Αποκαλύψεις
03:15 Τελευταία έξοδος: Ρίτα Χέηγουορθ
05:40 Η απόφαση
Πρόγραμμα National Geographic
07:35 Ο Μακάν και ο αετός
08:25 Βρόμικη επιβίωση - κύκλος 1 Ψεύτικος χρυσός
09:35 Ζώντας στο Διάστημα
10:20 Αρης - κύκλος 1 
Επ.2  Προσεδάφιση
11:10 Αρης - κύκλος 1 
Επ.3  Απώλεια πίεσης
12:00 Ανταρκτική - κύκλος 1 Απόβαση στην Ανταρκτική
12:50 Ανταρκτική - κύκλος 1 Απόβαση στην Ανταρκτική
13:40 Αποκάλυψη: η μάχη του Βερντέν - κύκλος 1 Η σφαγή
14:30 Αποκάλυψη: η μάχη του Βερντέν - κύκλος 1 Η σφαγή
15:20 Στα βάθη των μεγάλων λιμνών - κύκλος 1 Στα βάθη των μεγάλων λιμνών
16:10 Υπερκατασκευές των Ναζί - κύκλος 3 Τα φονικά υποβρύχια του Χίτλερ
16:55 Υπερκατασκευές των Ναζί - κύκλος 3 Το υπέρ-φρούριο των Ιαπώνων
17:45 Ποιος βυθισε το Μπισμαρκ;
18:35 Β παγκοσμιος πολεμος - κύκλος 1 Στα Βάθη των Ωκεανών
19:20 Ο απαγορευμένος τάφος του Τζένγκις Χαν
21:00 Ο μυστικός τάφος της Κίνας
22:40 Η βαθμιδωτή πυραμίδα της Σακκάρα
23:30 Οι μυστικές ζωές των αποστόλων
00:20 Ο μυστικός τάφος της Κίνας
01:50 Ο απαγορευμένος τάφος του Τζένγκις Χαν
02:40 Οι μυστικές ζωές των αποστόλων
03:30 Αποκάλυψη: η μάχη του Βερντέν - κύκλος 1 Η σφαγή
04:20 Αποκάλυψη: η μάχη του Βερντέν - κύκλος 1 Η σφαγή
05:10 Στα βάθη των μεγάλων λιμνών - κύκλος 1 Στα βάθη των μεγάλων λιμνών
06:00 Before The Flood
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Ακραίως
11:30 Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
12:00 7 ημέρες κόσμος
12:30 7 ημέρες επιστήμη
13:00 Goal χωρίς σύνορα
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 7 ημέρες Ελλάδα
15:00 Masterclass
16:00 Traction
16:45 Δελτίο στη Νοηματική
17:00 Beautiful Life
17:45 Το ξύλο βγήκε από τον παράδεισο
20:00 Μαγείρισσα Άμεσης Βοήθειας
21:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:25 Kick off
22:10 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
22:30 Kick off
23:30 Ταινία
01:15 Dexter - 6ος κύκλος 
Επ.7  Nebraska
02:15 The Borgias - 2ος Κύκλος 
Επ.9  World of Wonders
03:15 Vikings - 2ος κύκλος 
Επ.1  Brother's war
04:15 The messengers - 1ος Κύκλος 
Επ.10  Why We Fight
05:00 7 ημέρες κόσμος
05:30 7 ημέρες Ελλάδα
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
06:25 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
07:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Πάμε Αλλιώς
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
12:15 Επωνύμως
13:00 Το αλάτι της Γης  
Επ.12  Ανατολής και Μεσογείου... γωνία!
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Προσωπικά
17:00 28 φορές Ευρώπη - κύκλος 1 Νοσταλγώντας τη Σίσι
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:30 Άνιμερτ - κύκλος 1 Ο γλάρος
19:00 Αθήνα Καλεί Μόσχα
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 1 
Επ.1  Power
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
21:30 Αθλητική Κυριακή
00:30 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
01:00 Ελεύθερη συμβίωση
02:30 Προσωπικά
03:30 Το αλάτι της Γης  
Επ.12  Ανατολής και Μεσογείου... γωνία!
05:30 Άνιμερτ - κύκλος 1 Ο γλάρος
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:00 Τα παιδιά του κόσμου 
Επ.5  Children΄s Musician of Burgina Faso
07:00 Οι βιβλιοθήκες της Αθήνας - κύκλος 1 Εθνική Βιβλιοθήκη της Ελλάδος
08:00 Θεία Λειτουργία
10:30 Πρωτοχρονιάτικη Συναυλία της Βιέννης
13:30 Ο Λούκι Λουκ σε νέες περιπέτειες
14:00 Ο Μικρός Νικόλας 
Επ.21  Η επίσκεψη της γιαγιάς
14:15 Ο Μικρός Νικόλας 
Επ.21  Η επίσκεψη της γιαγιάς
14:30 Γιακαρί
14:45 Γιακαρί
15:00 Άσπρο - Μαύρο: Τσάρλι Τσάπλιν
15:30 Άσπρο - Μαύρο: Τσάρλι Τσάπλιν
16:00 Πύργος Αθηνών
16:30 Αρχαίων δράμα - κύκλος 1 Αισχύλου 'Αγαμέμνων' - Κώστας Γεωργουσόπουλος
17:30 Art week
18:30 Εικαστικοί - κύκλος 1 Γιώργος Χατζημιχάλης
19:00 Ο Λούκι Λουκ σε νέες περιπέτειες
19:30 Το αγόρι και ο κόσμος
21:00 Η ερωμένη του ταυρομάχου
22:30 Ο κήπος του Γιάλομ: Η φιλοσοφία μιας ζωής - Ίρβιν Γιάλομ (και 3D)
23:45 Λύσσα κακιά
01:30 Art week
02:30 Αρχαίων δράμα - κύκλος 1 Αισχύλου 'Αγαμέμνων' - Κώστας Γεωργουσόπουλος
03:30 Οι βιβλιοθήκες της Αθήνας - κύκλος 1 Εθνική Βιβλιοθήκη της Ελλάδος
04:30 Ο κήπος του Γιάλομ: Η φιλοσοφία μιας ζωής - Ίρβιν Γιάλομ (και 3D)
Πρόγραμμα novacinema3
07:20 Ο μοναχός που κατέβηκε το βουνό
09:15 Η τριλογία της απόκλισης: Ανταρσία
11:15 Ανατριχίλες
13:00 Ο λαβύρινθος: Πύρινες δοκιμασίες
15:15 Έπεσαν σκληρά
17:10 Fantastic Four
18:55 Όλα για τα λεφτά
21:00 Ο ιδανικός άντρας
22:45 Ο μαφιόζος της διπλανής πόρτας
00:25 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Ballerine le jour, escorte la nuit
03:30 Βια στη βια
05:10 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
06:30 Η ιστορια του στιλ των διασημων
07:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Διπλή Καταστροφή
08:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Νέα μύτη, νέα ζωή
09:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Φανταστικό Πλαστικό
10:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Τα βλέπω διπλά
11:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Ε-ξωτική ομορφιά
12:00 Wags Miami - κύκλος 1 Το τριπάκι των κοριτσιών
13:00 Wags Miami - κύκλος 1 Reunion Special
14:00 Hollywood and football - κύκλος 1 Οι Rams επιστρέφουν
15:00 Hollywood and football - κύκλος 1 Παίζουμε μαζί, μένουμε μαζί
16:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Οι πιο εξωφρενικές απορρίψεις
16:30 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Οι πιο εξωφρενικοί ασθενείς
17:00 Η ιστορία του στιλ των διάσημων - κύκλος 2 Τζένιφερ Λόρενς
17:30 Η ιστορία του στιλ των διάσημων - κύκλος 2 Τζένιφερ Λόρενς
18:00 Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1 Διασχίζοντας σύνορα
19:00 Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1 Η επέτειος τη Mimi
20:00 Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1 Μεταδοτικά αισθήματα
21:00 Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1 Ο κοσμος της Mariah
22:00 Hollywood and football - κύκλος 1 Παίζουμε μαζί, μένουμε μαζί
23:00 Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1 Ο κοσμος της Mariah
00:00 Wags Miami - κύκλος 1 Ο κώδικας των κοριτσιών
01:00 E! News
02:00 Μονοι και διάσημοι - κύκλος 1 Ποιον αγαπάς;
03:00 Μονοι και διάσημοι - κύκλος 1 Κάνω λάθος ή μ' έχεις ερωτευτεί;
04:00 E! News
05:00 Η ιστορια του στιλ των διασημων
05:30 Η ιστορια του στιλ των διασημων
06:00 Η ιστορια του στιλ των διασημων
Πρόγραμμα STAR
06:10 Teen titans
06:30 Transformers: Robots in Disguise
07:00 Τόμας, το τρενάκι
07:20 Πέππα: Το γουρουνάκι
07:30 Κέιτ και Μιμ-Μιμ
07:50 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν
08:20 Transformers Rescue Bots
08:50 Timmy Time
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:30 Η Μάσα και ο αρκούδος
10:00 Μπόμπι και Μπιλ
10:30 Σον, το πρόβατο
10:50 Garfield
11:20 Η Barbie παρουσιάζει την Θαμπελίνα
12:00 Η Μία κι εγώ
12:30 Dragons: Οι Φύλακες του Μπερκ
13:00 The Looney Tunes show
13:30 Το πλουσιόπαιδο
15:45 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.8  The one with the list
16:15 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.8  The one with the list
16:45 Two Broke Girls - κύκλος 4 
Επ.1  And the Reality Problem
17:15 Two Broke Girls - κύκλος 4 
Επ.1  And the Reality Problem
17:40 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Psych - 2ος Κύκλος 
Επ.7  If You're So Smart, Then Why Are You Dead?
18:50 The Big Bang Theory - 8ος κύκλος 
Επ.21  The Communication Deterioration
19:20 The Big Bang Theory - 8ος κύκλος 
Επ.21  The Communication Deterioration
19:50 STAR News
21:00 Κρίμα το μπόι σου
22:50 Κόναν ο Βάρβαρος
01:00 Η συμμορία της Λιόν
03:15 The lying game - 1ος κύκλος 
Επ.5  Over Exposed
04:15 Suburgatory - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
05:15 Monster Πείραμα
Πρόγραμμα OTE cinema 2
06:00 Σκούρο μπλε σχεδόν μαύρο
07:50 Ταξίδι στην άλλη όχθη
10:15 Ένα τρελό... τρελό νοσοκομείο
12:00 Βέρα Κρουζ
13:45 Μαξ
15:40 Δύο άσπονδες φίλες
17:20 Minority report
20:00 Cake
22:00 Yosemite
23:30 Ψηλά τακούνια
01:25 Παζολίνι
02:50 Κάτι πιο ποπ
04:45 The Stepchild
Πρόγραμμα OTE cinema 3
07:00 Φουκαράδες και λεφτάδες
08:35 Οι εχθροί
10:20 Μαντώ Μαυρογένους
11:55 Ο αισιόδοξος
13:25 Η μοδιστρούλα
14:50 Ο Λαμπρούκος μπαλαντέρ
16:30 Ο δασκαλάκος ήταν λεβεντιά
18:05 Η λεωφόρος του μίσους
20:10 Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα
22:00 Υπάρχει και φιλότιμο
23:40 Πανικός
01:10 Οι σφαίρες δεν γυρίζουν πίσω
02:55 Ο άνθρωπος που έσπαγε πλακά
04:30 Έλα στο θείο
Πρόγραμμα ΟΤΕ cinema 4
09:00 Star Trek
10:00 Star Trek
11:00 Star Trek
12:00 Star Trek
13:00 Star Trek
14:00 Star Trek
15:00 Conviction - season 1 
Επ.5  The 1% Solution
16:00 No Tomorrow - κύκλος 1 
Επ.4  No Holds Barred
17:00 Zoo
18:00 Emerald City
19:00 Defiance - κύκλος 3 
Επ.1  The World We Seize
20:00 Berlin Station - κύκλος 1 
Επ.3  Riverrun Dry
21:00 Mr. Robot - 1ος κύκλος 
Επ.1  Hellofriend
22:00 UnReal - κύκλος 1 
Επ.6  Fly
23:00 Six - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
00:00 No Tomorrow - κύκλος 1 
Επ.4  No Holds Barred
00:50 UnReal - κύκλος 1 
Επ.6  Fly
01:45 Six - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
02:40 Berlin Station - κύκλος 1 
Επ.3  Riverrun Dry
03:40 Zoo
04:30 Ξανά μαζί σας μετά τις 17:00
Πρόγραμμα novasports1
07:00 Basketball Champions League - κύκλος 1 Νίμπουρκ - Μονακό (Μ)
09:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
11:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
13:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
15:00 Στιγμιότυπα Πορτογαλικού Πρωταθλήματος
16:00 Παίζουμε Ελλάδα
19:30 ΑΟΚ Κερκυρα - Παναθηναϊκος
21:30 Παιζουμε Ελλαδα
00:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
02:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
04:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
06:00 Αθλητικές στιγμές
Πρόγραμμα novasports1
07:00 Basketball Champions League - κύκλος 1 Νίμπουρκ - Μονακό (Μ)
09:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
11:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
13:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
15:00 Στιγμιότυπα Πορτογαλικού Πρωταθλήματος
16:00 Παίζουμε Ελλάδα
19:30 ΑΟΚ Κερκυρα - Παναθηναϊκος
21:30 Παιζουμε Ελλαδα
00:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
02:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
04:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
06:00 Αθλητικές στιγμές
Πρόγραμμα OTE Sport 1 HD
06:00 Ποδόσφαιρο: Σέλτικ - Γκλάντμπαχ
08:00 Ποδόσφαιρο: Παρί Σεν Ζερμέν - Βασιλεία
10:00 Ποδόσφαιρο: Στόουκ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
12:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι - Τότεναμ
14:00 Ποδόσφαιρο: Σαουθάμπτον - Λέστερ LIVE
16:00 Στιγμιότυπα
16:15 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Μπέρνλι LIVE
18:15 Στιγμιότυπα
18:30 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Χαλ LIVE
20:30 Ο κόσμος του αγγλικού πρωταθλήματος
21:00 UEFA Champions League Magazine - κύκλος 1 
Επ.33  Ανασκόπηση της σεζόν
21:30 Στιγμιότυπα
21:45 Ποδόσφαιρο: Ρόμα - Κάλιαρι LIVE
23:45 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Μπέρνλι
01:45 Στιγμιότυπα
02:00 Ποδόσφαιρο: Νταντάλκ - Ζενίτ
04:00 Ποδόσφαιρο: Ίντερ - Σαουθάμπτον