Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote cinema 1 HD
06:10 Roman Holiday
08:10 Αγάπη και αφοσίωση
10:10 Όλιβερ και παρέα
11:30 Ηλιόλουστος έρωτας
13:30 Μπάντι, ο Ροκ Σταρ
15:10 Μια βραδιά στο Σαιν Τροπέ
17:00 Η εποχή των παγετώνων: Σε τροχιά σύγκρουσης
18:40 Η μυστική γραφή
01:00 Tο μυστικό του Brokeback Mountain
03:15 Sinister 2
04:55 Ο θεριστής
Πρόγραμμα novacinema1
07:15 Κινηματογραφικά νέα
08:15 Μόνος στο σπίτι
10:00 Quantum of solace
11:50 Casino Royale
14:15 Οι ήρωες του δάσους
15:45 Μαρσαλ: στη σκια του νομου
17:50 Όταν ο Μαρξ συνάντησε τον Ένγκελς
19:55 Η καλύτερη στιγμή τους
22:00 Book Club
23:55 Έρωτας στη Σιβηρία
01:45 Άλλοθι για παντρεμένους
03:15 Κινηματογραφικά νέα
03:45 Unsane
05:25 American Assassin: Η εκδίκηση
Πρόγραμμα FOXlife
05:15 Quantico - 2ος Κύκλος 
Επ.22  Resistance
06:00 Quantico - 3ος Κύκλος 
Επ.1  The Conscience Code
06:50 Quantico - 3ος Κύκλος 
Επ.2  Fear and Flesh
07:40 Grandfathered - 1ος Κύκλος 
Επ.12  Baby Model
08:05 Grandfathered - 1ος Κύκλος 
Επ.13  Tableside Guacamole
08:25 How to Be a Better Cook - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Sonia Harwood
08:55 Jamie's Super Food - 1ος Κύκλος 
Επ.6  Health Bomb Breakfast and Chicken and Hummus
09:45 Top chef - 14ος Κύκλος  
Επ.6  A Southern Legend
10:25 Top chef - 14ος Κύκλος  
Επ.7  Booty
11:10 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.12  Girlfriend in a Coma
11:55 Alone Together - 1ος Κύκλος 
Επ.1  Pilot
12:20 Alone Together - 1ος Κύκλος 
Επ.2  Road Trip
12:40 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.10  Bad Santa
13:25 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.11  Castle, P.I.
14:10 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.12  Private Eye Caramba!
14:55 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.7  Wig
15:15 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.8  The Decision
15:40 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.9  Heat Wave
16:05 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.10  Goosebumps Walkaway
16:25 Modern Family - 10ος Κύκλος  
Επ.6  On the Same Paige
16:50 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.6  Lettuce
17:10 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.7  Over Troubled Water
18:00 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.8  Lemons and Lemonade
18:45 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.9  On Shaky Ground
19:30 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.10  Down by Law
20:15 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.11  Folie à Deux
21:00 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.12  Girlfriend in a Coma
21:45 Station 19 - 2ος Κύκλος 
Επ.4  Lost and Found
22:30 How to get away with murder - 5ος Κύκλος 
Επ.9  He Betrayed Us Both
23:20 Top chef - 14ος Κύκλος  
Επ.7  Booty
00:05 How to Be a Better Cook - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Sonia Harwood
00:35 How to Be a Better Cook - 1ος Κύκλος 
Επ.4  Neil Forster
01:05 Good Trouble - 1ος Κύκλος  
Επ.3  Allies
01:55 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.9  The Ghost In The Machine
02:35 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.10  The Diamond In The Rough
03:20 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.11  The Archaeologist In The Cocoon
04:05 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.12  The Corpse On The Canopy
04:50 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.13  The Twist In The Plot
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Πάτερ ημών
06:45 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
07:45 Της Ελλάδος τα παιδιά  Χριστουγεννιάτικο επεισόδιο
08:45 Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος 
Επ.13 
09:45 Το καφέ της Χαράς
11:45 Υγεία Πάνω απ΄ Όλα Κ7 Υγεία Πάνω απ' Όλα
13:00 Ant1 news
13:45 Merenda Mania
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
16:00 Κάτι ψήνεται
16:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Μοντέρνα σταχτοπούτα
19:30 Ant1 news
20:45 Your Face Sounds Familiar Κ5 Your Face Sounds Familiar
00:00 Εξολοθρευτής: Η σωτηρία
02:30 Κάρμα
03:30 Katy Perry: Part of me
05:15 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
Πρόγραμμα ALPHA
06:00 TV Mall
06:30 Παπιοπεριπέτειες
07:30 Η μικρή γοργόνα
08:00 Για πάντα φίλες Κ2 
Επ.8  Επ. 8
09:00 Kitchen Lab
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα δεν γίνεται
16:50 Kitchen Lab
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Το σόι σου Κ5 
Επ.30  Επ. 30
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Μην αρχίζεις τη μουρμούρα Κ6 
Επ.33  Επ. 33
21:00 Bake Off Greece
22:10 Οι πειρατές της Καραϊβικής: Η κατάρα του μαύρου μαργαριταριού
01:00 The Following - 1ος Κύκλος  
Επ.4  Mad Love
03:00 Μετά τα μεσάνυχτα
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες
Πρόγραμμα novacinema2
08:00 Κινηματογραφικά νέα
09:00 Το δέντρο της ζωής
11:25 Κινηματογραφικά νέα
12:10 Κυρία Ντάπφαϊρ
14:20 Κινηματογραφικά νέα
14:50 72η Τελετή Απονομης Βραβείων Bafta
17:00 Ποτέ την Κυριακή
18:35 Ο άλλος μου εαυτός
20:10 Ζωολογικός τύπος
22:00 Ο επιβάτης
23:50 Η μορφή του νερού
02:00 Γκόθικα
03:45 Η ταυτότητα
05:20 Η παραλία
Πρόγραμμα Discovery
07:00 Πως φτιαχνεται; - κύκλος 4 Πως φτιαχνεται;
07:30 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων - κύκλος 4 Βρετανία
08:00 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων - κύκλος 4 Βρετανία
08:30 Ακραία μηχανική - κύκλος 2 Η πιο ψηλή γέφυρα του κόσμου
09:30 Ακραία μηχανική 
Επ.5  Το απόλυτο γήπεδο ποδοσφαίρου
10:30 Πώς φτιάχνεται; Κ15 Πώς φτιάχνεται;
11:00 Φορτηγατζηδες στην ερημια Κ6 Φορτηγατζηδες στην ερημια
12:00 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1 Σόμερσετ
12:30 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1 Χέρτφορντσαϊρ
13:00 Μάχες φορτίων - κύκλος 2 Μεγάλα όπλα
13:30 Μάχες φορτίων - κύκλος 2 Γούνες
14:00 Μάχες φορτίων - κύκλος 2 Βρωμερή υπόθεση
14:30 Μάχες φορτίων - κύκλος 2 Ο,τι λάμπει
15:00 Μάχες Αποσκευών - κύκλος 2 Μηχανορραφίες στην Καλιφόρνια
15:30 Μάχες αποσκευών Μεγάλη κλοπή αυτοκινήτων
16:00 Διάσωση σπιτιών James House
16:30 Διάσωση σπιτιών Ghent Row
17:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Κ15 Volvo 850 T-5R Wagon του '95
18:00 Νυχτα αγώνων στο Bowman Gray
19:00 Ένα διαφορετικό συνεργείο Κ3 T Bucket hot rod
20:00 Ρεκτιφιε συνεργειων - κύκλος 1 Keys Customs
21:00 Ααρον Κάουφμαν: Αλλάζοντας Ταχύτητες Μισοτελειώμενο φορτηγό
22:00 Εντ Σταφορντ: στο ελεος Κ1 Λάος
23:00 Οι ειδικοι τών οπλων Τα μαχαίρια του Α' ΠΠ
00:00 Στον πυρετό του χρυσού Κ9 Τέλος εποχής
01:00 Οι τελευταίοι κάτοικοι της Αλάσκα Κ4 Οι τελευταίοι κάτοικοι της Αλάσκα
02:00 Ο τελευταιος σταθμος Σκάφος στην Αλάσκα και χρυσωρυχείο
03:00 Ααρον Κάουφμαν: Αλλάζοντας Ταχύτητες Μισοτελειώμενο φορτηγό
04:00 Εντ Σταφορντ: στο ελεος Κ1 Λάος
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - Κ 14 Mitsubishi 3000GT VR-4
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα MGA - Καλιφόρνια
Πρόγραμμα National Geographic
06:40 Οι δυσκολότερες επισκευές στον κόσμο Κατάρρευση στο Βέγκας
07:30 Οι δυσκολότερες επισκευές στον κόσμο Τρενάκι στο νερό
08:20 Supercar Megabuild - κύκλος 2 McLaren P1 Hyperbike
09:05 Νησί χωρίς κανόνες Ψάχνοντας για αίμα
09:50 Θησαυροι σε παγωμενα νερα - κύκλος 1 Πρόσεξε τι εύχεσαι
10:40 Επικίνδυνες διαδρομές στην Αμερική Παγωμένη Οργή
11:25 Ιαπωνια: μεταξυ γης και ουρανου Κ1 Το ορεινό νησί
12:15 Man v. Viral - κύκλος 1 Θαλάσσιο σκι πίσω από πλοίο
13:00 Ice road rescue - κύκλος 1 Πάγος παντού
13:45 Πρωτόγονη επιβίωση: τα πιο ακραία Ακραία Βουνά
14:35 Απίθανη αγέλη
15:25 Η τελευταία λεοπάρδαλη της ευρώπης Η τελευταία λεοπάρδαλη της ευρώπης
16:10 Γραμμές της Νάσκα: αρχαία μυστικά
17:00 Inside: Στα άδυτα της Area 51
17:45 Ο χαμένος τάφος του Ηρώδη
18:40 Τα μυστήρια του Ιησού
20:10 Ο απαγορευμένος τάφος του Τζένγκις Χαν
21:00 Ο μυστικος ταφος της Κινας Πήλινος Στρατός
21:50 Οι θησαυροι του Τουταγχαμών Ο Χρυσός Φαραώ
22:40 Ο χαμένος τάφος του Ηρώδη
23:30 Ο μυστικος ταφος της Κινας Πήλινος Στρατός
00:20 Οι θησαυροι του Τουταγχαμών Ο Χρυσός Φαραώ
01:10 Τα μυστήρια του Ιησού
02:40 Ο απαγορευμένος τάφος του Τζένγκις Χαν
03:25 Απίθανη αγέλη
04:15 Η τελευταία λεοπάρδαλη της ευρώπης Η τελευταία λεοπάρδαλη της ευρώπης
05:05 Γραμμές της Νάσκα: αρχαία μυστικά
Πρόγραμμα Fox
05:15 Criminal Minds - 10ος κύκλος 
Επ.3  A Thousand Suns
06:00 Suits - 2ος Κύκλος 
Επ.14  He'S Back
06:40 Suits - 2ος Κύκλος 
Επ.15  Normandy
07:25 American dad! - 6ος Κύκλος 
Επ.18  Flirting with Disaster
07:45 American dad! - 7ος Κύκλος 
Επ.1  100 A.D.
08:05 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.7  Riots, Drills and the Devil (Part 2)
08:50 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.8  The Old Head
09:35 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.9  Tweener
10:15 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.10  Sleight of Hand
11:00 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.11  And Then There Were 7
11:45 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.1  Big Days
12:05 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.2  Cleaning House
12:30 Deep State - 1ος Κύκλος 
Επ.8  Blood in the Sand
13:30 9-1-1 - 2ος Κύκλος 
Επ.10  Episode #2.10
14:15 Criminal Minds - 14ος κύκλος 
Επ.9  Broken Wing
15:00 American dad! - 7ος Κύκλος 
Επ.2  Son Of Stan
15:20 Bob's Burgers - 7ος Κύκλος 
Επ.16  Eggs for Days
15:45 Bob's Burgers - 7ος Κύκλος 
Επ.17  Zero Larp Thirty
16:05 Bob's Burgers - 7ος Κύκλος 
Επ.18  The Laser - Inth
16:30 Bob's Burgers - 7ος Κύκλος 
Επ.19  Thelma and Louise Except Thelma Is Linda
16:55 Bob's Burgers - 7ος Κύκλος 
Επ.20  Mom, Lies, and Videotape
17:15 Chicago P.D. - 3ος Κύκλος  
Επ.17  Forty-Caliber Bread Crumb
18:00 Chicago P.D. - 3ος Κύκλος  
Επ.18  Kasual with a K
18:45 Chicago P.D. - 3ος Κύκλος  
Επ.19  If We Were Normal
19:30 Chicago P.D. - 3ος Κύκλος  
Επ.20  In a Duffel Bag
20:15 Chicago P.D. - 3ος Κύκλος  
Επ.21  Justice
21:00 The Passage - 1ος Κύκλος  
Επ.5  How You Gonna Outrun The End of The World?
21:45 Elementary - 6ος κύκλος 
Επ.21  Whatever Remains, However Improbable
22:30 Criminal Minds - 14ος κύκλος 
Επ.9  Broken Wing
23:15 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.15  The one with the girl who hits Joey
23:40 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.16  The one with the cop
00:05 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.17  The one with Rachel's inadvertent kiss
00:25 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.18  The one where Rachel smokes
00:50 The Walking Dead - 9ος Κύκλος 
Επ.9  Adaptation
01:35 Snowfall - 2ος Κύκλος  
Επ.3  Prometheus Rising
02:25 American Horror Story - 7ος Κύκλος 
Επ.4  11/9
03:15 American Horror Story - 7ος Κύκλος 
Επ.5  Holes
03:55 American Horror Story - 7ος Κύκλος 
Επ.6  Mid-Western Assassin
04:40 American Horror Story - 7ος Κύκλος 
Επ.7  Valerie Solanas Died For Your Sins: Scumbag
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Ακραίως
12:00 Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
12:30 Eco news
13:00 Goal χωρίς σύνορα
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:40 Power of Love
18:00 Δελτίο στη Νοηματική
18:15 Dot.com
19:30 Τα νέα του ΣΚΑΪ
00:20 Deadly Women Κ8 
Επ.7  Self-made Widows
01:15 Fatal vows Κ2 
Επ.3  Harrod
02:15 Power of Love
05:00 Dot.com
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
06:45 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Πάμε Αλλιώς
11:30 Με αρετή και τόλμη
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:45 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
13:00 Το αλάτι της Γης  
Επ.12  Ανατολής και Μεσογείου... γωνία!
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Προσωπικά
17:00 Πολίτες της Ευρώπης Είναι αλλιώς ο Βαυαρός
18:00 Ποδόσφαιρο: Άρης - Πανιώνιος ΓΣΣ LIVE
19:50 ΕΡΤ Report
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
21:45 Αθλητική Κυριακή
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:05 Αθλητική Κυριακή
01:00 Ποδόσφαιρο: Άρης - Πανιώνιος ΓΣΣ
03:00 Προσωπικά
04:00 ΕΡΤ Report
05:00 Με αρετή και τόλμη
05:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρώτη Είδηση
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:45 Η Γουάντα και ο εξωγήινος 
Επ.6  Επ. 6
07:00 Schooltube  Μουριές
08:00 Αρχιερατική θεία λειτουργία
10:30 Φωτεινά Μονοπάτια Κ2 Φωτεινά Μονοπάτια
11:30 Εν Συνόλω
12:30 Χωρίς Ερώτηση  
Επ.2  Συνάντηση με τη Μαίρη Παπακωνσταντίνου
13:00 Οι κεραίες της εποχής μας
14:00 Φυτά και αρώματα 
Επ.3  Επ. 3
15:00 Φυτά και αρώματα 
Επ.4  Επ. 4
16:00 Auto Moto ΕΡΤ
17:00 Μπάσκετ: ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ LIVE
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 9 
Επ.18  Cometh the Archer
21:00 Μαμά, γύρισα!
23:00 Forget me not
00:45 Ασθενείς και oδοιπόροι 
Επ.14  Επ. 14
01:30 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 9 
Επ.18  Cometh the Archer
02:20 Ένα Ξενοδοχείο Δίπλα στη Θάλασσα 
Επ.2  Επ. 2
03:15 Εν Συνόλω
04:15 Φυτά και αρώματα 
Επ.3  Επ. 3
05:15 Φυτά και αρώματα 
Επ.4  Επ. 4
Πρόγραμμα novacinema3
07:30 Poseidon
09:15 Η ξαδερφη μου η Ρεϊτσελ
11:05 Η συνωμοσία της σκιάς
12:40 Η ζωή σε fast forward
14:30 Ο πλανήτης των πιθήκων: Η σύγκρουση
16:55 Ο Βαλέριαν και η πόλη με τους χίλιους πλανήτες
19:15 Μυστικό παράθυρο
21:00 Brace for impact
22:40 Λευκός Οίκος: Η πτώση
01:00 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Haunted hearts
03:05 Συλλέκτης οστών
05:00 Novacinema3HD
06:00 Επιχείρηση καζίνο
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 Η πλατινενια ζωη Κ1 After THOT
08:00 WAGS Ατλάντα Κ1 Κορίτσια του Νότου
09:00 E! news
10:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe
11:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe
12:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe
13:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe
14:00 E! news
15:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
16:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
17:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
18:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
19:00 Total bellas Κ4 Ταραχοποιός
20:00 Total bellas Κ4 Ταραχοποιός
21:00 Total bellas Κ4 Ταραχοποιός
22:00 Total bellas Κ4 Ταραχοποιός
23:00 Αποψε με τη Busy
23:30 Αποψε με τη Busy
00:00 Η ιστορία του στιλ των διάσημων - κύκλος 2 Τζένιφερ Λόρενς
00:30 Αποψε με τη Busy
01:00 Total bellas Κ4 Ταραχοποιός
02:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
03:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
04:00 Μονοι και διάσημοι - κύκλος 2 Τελικά υπάρχει ελπίδα
05:00 Η πλατινενια ζωη Κ1 After THOT
06:00 Η πλατινενια ζωη Κ1 After THOT
Πρόγραμμα STAR
06:15 Xiaolin Showdown
06:45 Φωτιά, πυροσβέστες!
07:15 Τομ και Τζέρι
07:40 Super Wings!
08:10 Polly pocket
08:40 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:25 Η Μάσα και ο αρκούδος
09:45 Μπόμπι και Μπιλ
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Μπάρμπι Ραπουνζέλ
12:00 Μαλλιά κουβάρια: η σειρά
12:30 Μπετόβεν
14:15 Traction
15:00 STAR News
15:40 Τα φιλαράκια - 3ος κύκλος 
Επ.16  The One with the Morning After
16:10 Μισώ την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου
17:50 MasterChef 3: MasterClass
19:50 STAR News
21:00 Για ποιον χτυπά η κουδούνα
22:50 Το τελεσίγραφο του Μπορν
01:15 Έλα στη θέση μου
04:00 Τριαντάρες στα πρόθυρα νευρικής κρίσης
Πρόγραμμα Cosmote cinema 2 HD
06:45 Επικίνδυνη αποστολή
08:40 King Charles III
10:15 Ακαταμάχητη Αφροδίτη
11:50 Οι αγκομαχητές των δρόμων
13:40 Rules dont apply
15:50 Πιάσε με αν μπορείς
18:20 Έρωτας αλά Καταλανικά
20:15 Amish Witches: The true story of Holmes County
01:10 Realive
03:10 Η υπόσχεση της αυγής
05:20 Trophy
Πρόγραμμα Cosmote cinema 3
07:00 Η αδελφή μου θέλει ξύλο
08:15 Μην αδικήσεις ορφανή
09:40 Ήρθες αργά
11:00 Δύο πόδια σ' έναν παπούτσι (τα)
12:25 Ο παρθενοκυνηγος
14:15 Ο Τρομοκράτης
15:55 Παλικαράκια της παντρειάς
17:20 Της τύχης τα γραμμένα
19:00 Σπιναλόγκα (Το Νησί της Σιωπής)
20:15 Ο φίλος μου ο Λευτεράκης
22:00 Safe Sex
23:50 Ο Θόδωρος και το δίκανο
01:35 Η σμυρνιά
03:05 Σχολή για σωφερίνες (Ο Βέγγος σωφεράντζα)
04:20 Δύο αγάπες, δύο κόσμοι
05:40 Ψηλά τα χέρια Χίτλερ
Πρόγραμμα Cosmote cinema 4 HD
06:05 The resident Κ2 
Επ.14  Episode #2.14
07:00 Rise Κ1 
Επ.4  Επ. 4
08:00 Dukes of Hazzard Κ2 
Επ.15  Επ. 15
09:00 Dukes of Hazzard Κ2 
Επ.16  Επ. 16
10:00 Dukes of Hazzard Κ2 
Επ.17  Επ. 17
11:00 Baywatch Κ1 
Επ.18  Επ. 18
12:00 Baywatch Κ1 
Επ.19  Επ. 19
13:00 Magnum P.I. Κ1 
Επ.14  Episode #1.14
14:00 The Good Place Κ3 
Επ.10  Episode #3.10
14:30 Will Grace Κ2 
Επ.10  Επ. 10
15:00 Berlin Station Κ3 
Επ.9  Επ. 9
16:00 New Amsterdam Κ1 
Επ.13  Επ. 13
17:00 The Rookie Κ1 
Επ.12  Episode #1.12
18:00 Designated Survivor Κ1 
Επ.13  Backfire
19:00 Project Blue Book Κ1 
Επ.6  Επ. 6
20:00 Trapped Κ2 
Επ.4  Επ. 4
21:00 Cardinal K3 
Επ.2  Episode #3.2
22:00 Mary Kills People Κ1 
Επ.4  Raised by Wolves
23:00 MacGyver - 3ος κύκλος 
Επ.15  The Negotiator
00:00 The Split Κ1 
Επ.4  Episode #1.4
01:00 The Good Fight Κ2 
Επ.5  Επ. 5
02:00 The Good Fight Κ2 
Επ.6  Επ. 6
03:00 Escape at dannemora 
Επ.4  Επ. 4
04:05 Επικίνδυνες Αποστολές Κ7 
Επ.9  Επ. 9
05:00 Jamestown Κ2 
Επ.2  Επ. 2
Πρόγραμμα novasports1
08:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 21ης αγωνιστικής (M)
09:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ - Αστον Βίλα - Γουέστ Μπρόμιτς (M)
12:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος (M)
15:00 ΑΕΛ - ΞΑΝΘΗ LIVE
17:00 THE JOURNEY
17:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ LIVE
21:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
22:30 THE JOURNEY
23:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Λεβαδειακός - Παναιτωλικός (M)
01:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΛ - Ξάνθη (M)
03:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Πανιώνιος - Απόλλων Σμύρνης (M)
05:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Αστέρας Τρίπολης - Αρης (M)
06:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Αστέρας Τρίπολης - Αρης (M)
Πρόγραμμα History Channel HD
06:30 1912-1922: Η Δεκαετής Εξόρμηση της Ελλάδας 
Επ.10  Στη Σμύρνη την ελληνική
07:30 Η Θέα που Αλλάζει - Σπύρος Βασιλείου
07:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.13  Επ. 13
08:00 Δείπνο με τον Πλάτωνα 
Επ.6  Ρόδος
08:30 Αρχαίοι έλληνες φιλόσοφοι: γέφυρες γνώσης 
Επ.8  Επ. 8
09:30 Χιώτης: ο μάγκας που έβαλε κολόνια στο τραγούδι 
Επ.2  Επ. 2
10:30 Οι Έλληνες 
Επ.2  Από το 'σκοτάδι' στον θρίαμβο
11:30 Μεσόγειος - Η Ελληνική Λίμνη 
Επ.3  Επ. 3
12:30 Η Θέα που Αλλάζει - Σπύρος Βασιλείου
12:50 Μυστηριώδη Μνημεία της Αρχαίας Ελλάδας
13:50 1912-1922: Η Δεκαετής Εξόρμηση της Ελλάδας 
Επ.10  Στη Σμύρνη την ελληνική
14:50 Εν χορδαίς και οργάνοις 
Επ.12  Επ. 12
15:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.13  Επ. 13
16:00 Η Οδύσσεια της Τροίας
17:00 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.57  Επ. 57
18:00 Ένδοξα πλοία του πολεμικού ναυτικού 
Επ.3  Επ. 3
19:00 Καρτ Ποστάλ
19:10 Atlantis Rising
20:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.14  Επ. 14
00:00 Ένδοξα πλοία του πολεμικού ναυτικού 
Επ.3  Επ. 3
01:00 Atlantis Rising
02:40 Καρτ Ποστάλ
02:50 Η Οδύσσεια της Τροίας
03:50 Μέγας Αλέξανδρος: Η Μεγάλη Μάχη
04:50 Ο έρωτας στα χρόνια της οθόνης 
Επ.1  Επ. 1
05:50 Η Eπιστροφή του ΄Μάγου΄
Πρόγραμμα novasports1
08:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 21ης αγωνιστικής (M)
09:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ - Αστον Βίλα - Γουέστ Μπρόμιτς (M)
12:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος (M)
15:00 ΑΕΛ - ΞΑΝΘΗ LIVE
17:00 THE JOURNEY
17:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ LIVE
21:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
22:30 THE JOURNEY
23:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Λεβαδειακός - Παναιτωλικός (M)
01:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΛ - Ξάνθη (M)
03:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Πανιώνιος - Απόλλων Σμύρνης (M)
05:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Αστέρας Τρίπολης - Αρης (M)
06:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Αστέρας Τρίπολης - Αρης (M)
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:00 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2018-19
06:45 Ποδόσφαιρο: Γούλβερχαμπτον Γουάντερερς - Νιουκάστλ
09:00 Ποδόσφαιρο: Άγιαξ - Ρεάλ Μαδρίτης
11:15 Ποδόσφαιρο: Γουότφορντ - Έβερτον
13:30 Ποδόσφαιρο: Μάλμε - Τσέλσι
15:45 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Παρί Σεν Ζερμέν
18:00 UEFA Champions League Magazine 2018-19 
Επ.18  Επ. 18
18:30 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Ανασκόπηση της Δευτέρας
19:30 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ - Μπόρνμουθ
21:30 UEFA Champions League Magazine 2018-19 
Επ.18  Επ. 18
22:00 Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Μπράγκα LIVE
00:00 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Λέστερ
02:00 Ποδόσφαιρο: Φενέρμπαχτσε - Ζενίτ
04:00 Ποδόσφαιρο: Βικτόρια Πλζεν - Ντινάμο Ζάγκρεμπ