Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Δευτέρα 18 Ιουνίου 2018 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
06:00 Βέρα στο δεξί
07:40 Το σόι μας
08:00 Για μια θέση στον ήλιο
08:30 Περί ανέμων και υδάτων
09:20 Αέρινες σιωπές
11:00 Το ρετιρέ
11:40 Τα μυστικά της Εδέμ 
Επ.126 
12:20 Τα μυστικά της Εδέμ 
Επ.127 
13:10 Κλεμμένα όνειρα 
Επ.334  Επ. 334
13:55 Κλεμμένα όνειρα 
Επ.335  Επ. 335
14:40 Κλεμμένα όνειρα 
Επ.336  Επ. 336
15:20 Οι Βασιλιάδες 
Επ.32 
16:00 Οι Βασιλιάδες 
Επ.33 
16:40 Η ώρα η καλή 
Επ.57 
17:25 Η ώρα η καλή 
Επ.58 
18:10 Είσαι το ταίρι μου 
Επ.23 
19:00 Singles 2 1/2 
Επ.3  Backspace - Έγκλημα στο Mayhem Express
19:50 Δέκα λεπτά κήρυγμα
20:50 Ήρθε και έδεσε 
Επ.22 
21:40 Η πολυκατοικία - 1ος κύκλος 
Επ.42  Ήταν μια φορά κάτι ζηλιάρηδες
22:30 Η ζωή μας μια βόλτα  
Επ.3  Επ. 3
23:20 Οι μάγισσες της Σμύρνης 
Επ.20  Επ. 20
00:10 Είμαστε στον αέρα
01:00 Η γενιά των 592 ευρώ
01:50 Η αγάπη της γάτας
02:40 Πειρασμός  Πειρασμός
03:30 Το Μυστικό του Άρη Μπονσαλέντη
04:20 Σκορπιός
05:00 Φιλοδοξίες
Πρόγραμμα Cosmote cinema 1 HD
07:40 Το ημερολόγιο μιας πριγκίπισσας
09:40 Όλα θα πάνε στραβά
11:25 Περιπέτεια στον Νότιο Πόλο
13:10 Η κόκκινη χελώνα
14:40 Hairspray Live!
16:50 Το στέμμα των Ινδιών
18:50 Η εκδίκηση του Ender
21:00 The suspect
22:50 Το άσυλο του τρόμου
00:45 Επικίνδυνες υποσχέσεις
02:30 Άνδρας ελβετικός σουγιάς
04:10 Αχτύπητο δίδυμο - Αταίριαστο δίδυμο
05:45 Κάποιος θα τσιμπήσει
Πρόγραμμα novacinema1
06:25 Μαμά ή Γιαγιά
08:00 Κινηματογραφικά νέα
08:45 Table 19
10:15 Μια ημέρα
12:05 Hollywood Buzz
12:40 Σ.Ε.Ξ. - Σούλα Έλα Ξανά
14:15 Γάμος αλα Ελληνικά 2
15:55 Η ζωή σε δύο πράξεις
18:05 Ο πιλότος
19:45 Films & Stars
20:25 Ευαίσθητες χορδές
22:00 Lion
00:10 Ερωτικη πλεκτανη
01:45 Και οι αμνοι έχουν δοντια
03:05 Χιλιες και μια νυχτες 1: ο ανησυχος
05:10 Zoom
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
06:30 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος 
Επ.28 
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Το καφέ της Χαράς
17:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Still Standing
19:00 Παρθένα Ζωή 
Επ.178  Επ. 178
20:00 Ant1 news
21:00 Μια ζωή 
Επ.4  Επ. 4
22:30 The Game of Love
00:45 Κάτι χωρισμένα παλικάρια 
Επ.79  Επ. 79
01:45 Λόλα
02:45 Το καφέ της Χαράς
03:45 Η Καλή Πεθερά
05:00 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας
Πρόγραμμα ALPHA
06:30 TV Mall
07:00 Παπιοπεριπέτειες
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Happy Day στον Alpha
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος 
Επ.28  Επ. 28
15:50 Slam
16:45 Οικογενειακές ιστορίες
17:45 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη Θέση μου Κ2 
Επ.177  Επ. 177
21:00 Το Σόι σου Κ4 
Επ.59  Επ. 59
21:50 Το Τατουάζ 
Επ.209  Επ. 209
22:50 Το Τατουάζ 
Επ.210  Επ. 210
00:00 Αδίστακτα πρόσωπα
02:40 Αυτές είναι οι Kardashians Κ6 
Επ.7  The Have and Have Nots
03:10 Αυτές είναι οι Kardashians Κ6 
Επ.8  What Happens in Vegas, Stays in Vegas
03:45 Deal
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες
Πρόγραμμα novacinema2
07:10 Κινηματογραφικά νέα
08:00 Ο ιδρυτής μιας αυτοκρατορίας
09:55 Ξαφνικά ...30
11:40 Κινηματογραφικά νέα
12:30 Οι Ευχούληδες
14:10 Spider-Man: Επιστροφή στον τόπο του
16:45 Ελευθερώστε τον Γουΐλι
18:45 Εκδίκηση με στυλ
20:25 Οι μεγάλοι
22:15 Ωρα για σερφ 2: Παιχνίδι με τα κύματα
23:45 Εφάπαξ
01:15 High-Rise
03:15 Κινηματογραφικά νέα
03:55 Θάρρος ή αλήθεια
05:35 Κατακούτελα
Πρόγραμμα Discovery
07:00 Πως γινεται; - κύκλος 4 Φωτιές στα Δάση/ Εξατμίσεις
07:30 Fast N Loud - κύκλος 4 Ομορφο έντομο
08:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 7 Μπάλες Ποδοσφαίρου/ Ενισχυτές
09:00 Πώς φτιάχνεται; Κ15 Πως φτιαχνεται;
09:30 Πώς γίνεται; - κύκλος 11 Πως γίνεται;
10:00 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων - κύκλος 3 Βρετανία
10:30 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων - κύκλος 3 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων
11:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Κ5 Φορτηγατζηδες στην ερημια
12:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 8  Bel Air
13:00 Επιβίωση για δύο - κύκλος 2 Τρώγοντας σκόνη
14:00 Νότια Ντακότα Ερημο Νησί
15:00 Νότια Ντακότα Αφρικανική Σαβάνα
16:00 Νότια Ντακότα Εβεργκλεϊντς
17:00 Ακραία μηχανική - κύκλος 2 Πολυτελές κρουαζιερόπλοιο
18:00 Τα πάντα στο σφυρί - Καναδάς Είναι σαν αρχαιολογία
18:30 Πόλεμος ακινήτων Η αλλαγή έρχεται
19:00 Πώς φτιάχνεται; Κ18 Περιστροφική πλάκα/ Ατμομηχανές
19:30 Πώς γίνεται; - κύκλος 11 Πως γίνεται;
20:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Nissan skyline
21:00 Γυμνοί και φοβισμένοι Κ4 Η βασίλισσα του βάλτου
22:00 Στο σκοτάδι Κ1 Αγχος αποχωρισμού
23:00 Γυμνοί και φοβισμένοι XL 40 μέρες διάλυσης
00:00 Επιβίωση στο αγρόκτημα - κύκλος 1 Εμπιστοσύνη ή θάνατος
01:00 Το φαραγγι του διαβολου - κύκλος 1 Το φαραγγι του διαβολου
02:00 Προσοχή κίνδυνος! Φρικιά της φύσης
03:00 Γυμνοί και φοβισμένοι Κ4 Η βασίλισσα του βάλτου
04:00 Στο σκοτάδι Κ1 Αγχος αποχωρισμού
05:00 Διπλή επιβίωση Δίδυμες κορυφές
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 10 Cadillac Coupe De Ville
Πρόγραμμα National Geographic
06:40 Αυτοκίνητα εκπέμπουν sos - 3ος κύκλος Η αναγέννηση της Alfa Romeo
07:30 Οι έμποροι του ποταμού Γιούκον Στο σκοτάδι
08:15 Wicked tuna: Βόρειοι και Νότιοι 2 Αμαρτίες γονέων
09:00 Τραγωδία στον αέρα - 14ος κύκλος Μεταφορά θανάτου
09:45 Supercar Megabuild - κύκλος 1ος Mercedes G-Wagen
10:35 Αυτοκίνητα εκπέμπουν sos - 3ος κύκλος Ο εθισμός του Tim με το Golf GTi
11:20 Οι έμποροι του ποταμού Γιούκον Ενας λιγότερος
12:05 Wicked tuna: Βόρειοι και Νότιοι 2 Καυτά κορίτσια και βραδιές του Νότου
12:55 Τραγωδία στον αέρα - 14ος κύκλος Τρόμος στο Σαν Φρανσίσκο
13:40 Τραγωδία στον αέρα Κ17 Μοιραία Διάσπαση Προσοχής
14:25 Υπερκατασκευές των Ναζί Πόλεμος στη Ρωσία
15:15 V. Jones: οι σκληροι της Ρωσιας
16:50 Επικινδυνες διαδρομες 2 Μια κρύα μέρα στην κόλαση
17:40 Τραγωδία στον αέρα - 14ος κύκλος Μοιραία καθυστέρηση
18:30 Τραγωδία στον αέρα - 10ος κύκλος Καταστροφή στον αεροδιάδρομο
20:05 Τα μυστικά του βυθού της Καλλίπολης
21:00 Genius: Picasso Κεφάλαιο Δέκα
21:55 Η εξουσια του δικτατορα Francisco Franco
22:45 Η εξουσια του δικτατορα Benito Mussolini
23:35 Genius: Picasso Κεφάλαιο Δέκα
00:30 Η εξουσια του δικτατορα Francisco Franco
01:20 Η εξουσια του δικτατορα Benito Mussolini
02:10 Τα μυστικά του βυθού της Καλλίπολης
03:00 Επικινδυνες διαδρομες 2 Μια κρύα μέρα στην κόλαση
03:45 Τραγωδία στον αέρα - 14ος κύκλος Μοιραία καθυστέρηση
04:35 Τραγωδία στον αέρα - 10ος κύκλος Καταστροφή στον αεροδιάδρομο
Πρόγραμμα Fox
05:15 That '70s show - 8ος Κύκλος 
Επ.12  Killer Queen
05:35 That '70s show - 8ος Κύκλος 
Επ.13  Spread Your Wings
06:00 The X-Files - 5ος Κύκλος 
Επ.7  Rm9sbG93ZXJz
06:50 American dad - 4ος Κύκλος 
Επ.1  Vacation Goo, The
07:10 American dad - 4ος Κύκλος 
Επ.2  Meter Maid
07:35 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.19  Legendaddy
07:55 The Simpsons - 25ος Κύκλος 
Επ.22  The Yellow Card of Cowardge
08:20 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.22  Killing Your Number
09:00 Criminal Minds - 8ος κύκλος 
Επ.18  Restoration
09:45 The X-Files - 5ος Κύκλος 
Επ.8  Familiar
10:30 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.1  The one where Monica gets a roommate
10:50 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.2  The one with the sonogram at the end
11:15 American dad - 4ος Κύκλος 
Επ.3  Dope & Faith
11:35 Sleepy Hollow - 3ος Κύκλος  
Επ.14  Into the Wild
12:20 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.23  The Old Ball and Chain
13:00 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.20  The Exploding Meatball Sub
13:20 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.21  Hopeless
13:45 Criminal Minds - 8ος κύκλος 
Επ.19  Pay It Forward
14:25 The X-Files - 5ος Κύκλος 
Επ.9  Nothing Lasts Forever
15:10 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.3  The one with the thumb
15:30 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.4  The οne with George Stephanopoulos
15:55 Bob's Burgers - 8ος Κύκλος 
Επ.19  Mo Mommy Mo Problems
16:20 Sleepy Hollow - 3ος Κύκλος  
Επ.14  Into the Wild
17:05 American dad - 4ος Κύκλος 
Επ.5  Haylias
17:25 American dad - 4ος Κύκλος 
Επ.6  42 Year Old Virgin, The
17:50 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.24  Free
18:35 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.22  The Perfect Cocktail
18:55 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.23  Landmarks
19:20 Criminal Minds - 8ος κύκλος 
Επ.20  Alchemy
20:05 The X-Files - 5ος Κύκλος 
Επ.10  My Struggle IV
21:00 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.5  The one with the East German laundry detergent
21:20 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.6  The one with the butt
21:50 The Americans - 6ος Κύκλος 
Επ.7  Harvest
22:45 Trust - Κύκλος 1 
Επ.9  White Car in a Snowstorm
23:40 The Americans - 6ος Κύκλος 
Επ.7  Harvest
00:30 Trust - Κύκλος 1 
Επ.9  White Car in a Snowstorm
01:20 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.5  The one with the East German laundry detergent
01:45 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.6  The one with the butt
02:05 The Walking Dead - 3ος κύκλος 
Επ.6  Hounded
02:45 Criminal Minds - 8ος κύκλος 
Επ.20  Alchemy
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Σήμερα
10:00 Σκάι τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Power of Love
17:20 Δελτίο στη Νοηματική
17:30 Survivor Πανόραμα
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor - 2018
00:30 Η ιστορία με τα δικά του λόγια: Κωνσταντίνος Μητσοτάκης
01:30 Η Δίκη στον ΣΚΑΪ
03:30 Facing evil Κ4 
Επ.2  Protecting Your Own
04:15 Survivor Πανόραμα
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
10:00 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Άλλη διάσταση
15:00 Ποδόσφαιρο: Σουηδία - Νότια Κορέα LIVE
17:00 Μικτή Ζώνη
18:00 Ποδόσφαιρο: Βέλγιο - Παναμάς LIVE
20:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
21:00 Ποδόσφαιρο: Τυνησία - Αγγλία LIVE
23:00 Ώρα Μουντιάλ
01:00 Ποδόσφαιρο: Σουηδία - Νότια Κορέα (Μ)
02:50 Ποδόσφαιρο: Βέλγιο - Παναμάς (Μ)
04:40 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
05:10 Στο Δρόμο για τη Ρωσία
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:55 Πρώτη Είδηση
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:00 Η ζωή είναι στιγμές
07:00 Η όαση του Όσκαρ 
Επ.10  Επ. 10
07:10 Η όαση του Όσκαρ 
Επ.11  Επ. 11
07:15 Η όαση του Όσκαρ 
Επ.12  Επ. 12
07:25 O Γκρίζι και τα Λέμινς 
Επ.13  Επ. 13
07:30 O Γκρίζι και τα Λέμινς 
Επ.14  Επ. 14
07:35 O Γκρίζι και τα Λέμινς 
Επ.15  Επ. 15
07:45 O Γκρίζι και τα Λέμινς 
Επ.16  Επ. 16
07:50 Λούλου Ζίπαντου  
Επ.57  Επ. 57
08:00 Λούλου Ζίπαντου  
Επ.58  Επ. 58
08:15 Ζου  
Επ.45  Επ. 45
08:30 Ζου  
Επ.46  Επ. 46
08:40 Ίντι  
Επ.40  Πώς να γίνεις ήρωας
09:00 Animals in Focus
09:30 Animals in Focus
10:00 Πόλεμος για το ελεφαντόδοντο  
Επ.1  Επ. 1
11:00 Ορκιστείτε Παρακαλώ  
Επ.18  Κόκκινα Τριαντάφυλλα για την Κούλα
11:30 Ορκιστείτε Παρακαλώ  
Επ.17  Τα Κορίτσια από τη Δράμα
12:00 Αστροφεγγιά  
Επ.25  Επ. 25
13:00 Στα φτερά του έρωτα Κ4 
Επ.31  Επ. 31
13:20 Στα φτερά του έρωτα Κ4 
Επ.32  Επ. 32
13:40 Στα φτερά του έρωτα Κ4 
Επ.33  Επ. 33
14:00 Great Mysteries Myths of the 20th Century
14:30 Προορισμοί του ονείρου Προορισμοί του Ονείρου
15:30 Γεύσεις από Ελλάδα
16:15 Εντός Αττικής Κ3 
Επ.3  Ραφήνα
16:30 Οι νέοι θέλουν να ζήσουν
18:00 I Love Lucy 
Επ.129  Επ. 129
18:30 La senora  
Επ.30  Επ. 30
20:00 Από αγκάθι ρόδο - κύκλος 1 Από Αγκάθι Ρόδο
21:00 Έξι αδελφές  
Επ.3  Ο πίνακας
22:00 Έξι αδελφές  
Επ.4  Γενναιόδωρη προσφορά
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:40 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ 
Επ.35  Επ. 35
00:40 Παραλάβατε Διορισμόν  
Επ.6  Επ. 6
01:30 Ορκιστείτε Παρακαλώ  
Επ.18  Κόκκινα Τριαντάφυλλα για την Κούλα
02:00 Ορκιστείτε Παρακαλώ  
Επ.17  Τα Κορίτσια από τη Δράμα
02:30 Αστροφεγγιά  
Επ.25  Επ. 25
03:30 Στα φτερά του έρωτα Κ4 
Επ.31  Επ. 31
03:50 Στα φτερά του έρωτα Κ4 
Επ.32  Επ. 32
Πρόγραμμα novacinema3
18:50 Οι Θεοί της Αιγύπτου
21:00 X - Men 2
23:20 Ομηρος Τής Μαφιας
01:00 Axel Brauns: Farmer Girls
03:30 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 So Cosmo - κύκλος 1 Vol.1, No.8. Cosmo και ξερό ψωμί
08:00 Second Wives Club - κύκλος 1 Να λείπουν οι προσκλήσεις
09:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Τα αληθινά βυζιά του Νιού Τζέρσεϊ
10:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Αποτυχημενες επεμβασεις
11:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Μια του κλέφτη, δυο του κλέφτη
12:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Στηθομπερδέματα
13:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Νυστέρι μέχρι τελικής πτώσεως
14:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Αναζητώντας την αγάπη, ζώντας ένα ψέμα
15:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler K2 Jennifer Esposito και Whitney Port
16:00 WAGS Ατλάντα Κ1 Γοργόνες και Μάγκες
17:00 WAGS Ατλάντα Κ1 Το παιχνίδι των σχέσεων
18:00 Total bellas Κ3 Ρόδα είναι και γυρίζει
19:00 Total bellas Κ3 Η επιστροφή των αδερφών Bella
20:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Το μάτι της τίγρης και η άλλη γυναίκα
21:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Αναβλητικότητα και Ποπ Σταρ
22:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Νυστέρι μέχρι τελικής πτώσεως
23:00 WAGS Ατλάντα Κ1 Γοργόνες και Μάγκες
00:00 WAGS Ατλάντα Κ1 Το παιχνίδι των σχέσεων
01:00 Total bellas Κ3 Αλλαγή πλεύσης
02:00 Total bellas Κ3 Ρόδα είναι και γυρίζει
03:00 Total bellas Κ3 Η επιστροφή των αδερφών Bella
04:00 Wags
05:00 WAGS Είσαι σε μια Ψεύτικη Σχέση
06:00 WAGS Είσαι σε μια Ψεύτικη Σχέση
Πρόγραμμα STAR
06:30 Psych Κ3 Psych
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος κύκλος 
Επ.7  Mr. Monk and the employee of the month
15:00 STAR News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif Κ1 
Επ.104  Επ. 104
18:30 STAR News
18:45 Ο τροχός της τύχης
19:55 STAR News
21:00 Money Drop
22:10 300: Η άνοδος της αυτοκρατορίας
00:30 Repo men
02:45 Money Drop
04:00 Grimm - 1ος Κύκλος 
Επ.1  Pilot
05:30 Psych Κ3 Psych
Πρόγραμμα Cosmote cinema 2 HD
06:50 Έξι μέρες, επτά νύχτες
08:40 Ανεμοδαρμένα ύψη
10:30 Joy
12:40 I am Heath Ledger
14:15 Αυτή είναι η ζωή μου
16:00 Χωρίς ταυτότητα
18:10 Η μεγάλη αναμονή
20:00 Χαμένοι στη μετάφραση
22:00 My Sweet Audrina
23:40 Πρόταση γάμου
01:20 Καμίλ Κλοντέλ 1915
03:00 Hardcore Henry
04:40 Ο παράδεισος της πίστης
Πρόγραμμα Cosmote cinema 3
07:20 Καθένας με την τρέλα του
09:15 Είκοσι γυναίκες και εγώ
10:55 Θανάση, σφίξε κι άλλο το ζωνάρι
12:35 Το στραβόξυλο
14:15 Έναν νερό κυρά Βαγγελιώ
15:50 Τα ντερβισοπαιδα
17:05 Μια λατέρνα μια ζωή
18:30 Τι έχουν να δουν τα μάτια μου
20:15 Ο θησαυρός του μακαρίτη
22:00 Μάντεψε τι κάνω τα βράδια
23:35 Ο αστερισμός της παρθένου
01:10 Ο κατεργάρης
02:40 Ο ανήφορος
04:20 Ο ατσίδας
05:45 Ο μπούφος
Πρόγραμμα Cosmote cinema 4 HD
06:00 The Good Fight Κ2 
Επ.1  Επ. 1
07:00 Private eyes Κ2 
Επ.3  Επ. 3
08:00 The detail - Κ1 
Επ.3  The Devil and the Deep Blue Sea
09:00 Cheers - κύκλος 2 
Επ.1  Power Play
09:30 Cheers - κύκλος 2 
Επ.2  Little Sister, Don't Cha
10:00 The A-Team Κ2 
Επ.18  Επ. 18
11:00 Battlestar Galactica - 1ος κύκλος 
Επ.11  Colonial Day
12:00 Κότζακ Κ1 
Επ.3  Επ. 3
13:00 Ο ιππότης της ασφάλτου - Κ1 
Επ.11  The Final Verdict
14:00 Επικίνδυνες Αποστολές Κ7 
Επ.22  Επ. 22
15:00 Private eyes Κ2 
Επ.3  Επ. 3
16:00 MacGyver - 2ος κύκλος 
Επ.11  Phoenix Under Siege
17:00 The Good Fight Κ2 
Επ.1  Επ. 1
18:00 A.P. Bio Κ1 
Επ.7  Επ. 7
18:30 A.P. Bio Κ1 
Επ.8  Επ. 8
19:00 Taken Κ2 
Επ.15  Επ. 15
19:55 Mozart in the Jungle Κ4 
Επ.1  Επ. 1
20:20 Mozart in the Jungle Κ4 
Επ.2  Επ. 2
21:00 The Book of Negroes Κ1 
Επ.1  Episode #1.1
22:00 Instinct Κ1 
Επ.11  Flat Line
23:00 The affair K4 
Επ.1  Episode #4.1
00:05 Berlin Station Κ2 
Επ.3  Επ. 3
01:00 Ice - κύκλος 1 
Επ.1  Hyenas
02:05 Vice Principals Κ1 
Επ.1  Επ. 1
02:40 Vice Principals Κ1 
Επ.2  Επ. 2
03:15 Zoo Κ3 
Επ.3  Επ. 3
04:00 The affair K4 
Επ.1  Episode #4.1
05:00 The Book of Negroes Κ1 
Επ.1  Episode #1.1
Πρόγραμμα novasports1
08:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
08:30 THE INSIDER EUROLEAGUE
09:00 Super League - ΑΟΚ Κέρκυρα - ΠΑΟΚ (M)
11:00 Super League - ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα (M)
13:00 Super League - Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός (M)
15:00 Super League - Ολυμπιακός - Λαμία (M)
17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
17:30 ΡΩΣΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:15 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ BLANCPAIN GT ΑΝΤΟΧΗΣ 2018
21:00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΠ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
21:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ - inCycle (M)
22:00 ΑΓΩΝΕΣ KICK BOXING
01:30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΠ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
02:00 Super League - ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα (M)
04:00 Super League - Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός (M)
06:00 Super League - Παναθηναϊκός - Πλατανιάς (M)
Πρόγραμμα History Channel HD
06:10 Η μάχη και η κατοχή της Κρήτης
07:00 Κυνηγώντας το Όνειρο 
Επ.7  Επ. 7
08:00 Πατριάρχης Βαρθολομαίος
09:00 Κέντρισμα Γης
10:00 Η μάχη και η κατοχή της Κρήτης
10:50 Πύργος Παρθενών
12:10 Το μπλε της μεσογείου 
Επ.4  Επ. 4
12:50 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.34  Επ. 34
13:50 Αρχαία Ελλάδα - Μέτρον Άριστον
15:00 Κυνηγώντας το Όνειρο 
Επ.7  Επ. 7
16:00 Ο Βρόμικος Πόλεμος του Μουσολίνι
17:00 Ναυς 
Επ.7  Επ. 7
18:00 Πάτμος: Απόηχοι της Αποκάλυψης
19:00 Εν χορδαίς και οργάνοις 
Επ.2  Επ. 2
20:00 Περί Αρετής και Ανδρείας: Γιάννης Μακρυγιάννης
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα 
Επ.41  Επ. 41
21:00 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.35  Επ. 35
22:00 Η Ελλάδα του Ελευθέριου Βενιζέλου
23:20 Τοπία στην ιστορία: Κόρινθος
00:00 Πάτμος: Απόηχοι της Αποκάλυψης
01:00 Ναυς 
Επ.7  Επ. 7
02:00 Ο Βρόμικος Πόλεμος του Μουσολίνι
03:00 Η Ελλάδα του Ελευθέριου Βενιζέλου
04:20 Περί Αρετής και Ανδρείας: Γιάννης Μακρυγιάννης
05:10 Εν χορδαίς και οργάνοις 
Επ.2  Επ. 2
Πρόγραμμα novasports1
08:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
08:30 THE INSIDER EUROLEAGUE
09:00 Super League - ΑΟΚ Κέρκυρα - ΠΑΟΚ (M)
11:00 Super League - ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα (M)
13:00 Super League - Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός (M)
15:00 Super League - Ολυμπιακός - Λαμία (M)
17:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
17:30 ΡΩΣΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:15 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ BLANCPAIN GT ΑΝΤΟΧΗΣ 2018
21:00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΠ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
21:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ - inCycle (M)
22:00 ΑΓΩΝΕΣ KICK BOXING
01:30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΠ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
02:00 Super League - ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα (M)
04:00 Super League - Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός (M)
06:00 Super League - Παναθηναϊκός - Πλατανιάς (M)
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:00 Ποδόσφαιρο: Παρί Σεν Ζερμέν - Μπάγερν Μονάχου
08:15 Ποδόσφαιρο: Ζενίτ - Ρεάλ Σοσιεδάδ
10:30 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2017-18
11:15 Ποδόσφαιρο: Παρί Σεν Ζερμέν - Μπάγερν Μονάχου
13:30 Ποδόσφαιρο: Ζενίτ - Ρεάλ Σοσιεδάδ
15:45 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Τότεναμ
18:00 Ποδόσφαιρο: Λειψία - Πόρτο
20:00 Ποδόσφαιρο: Νις - Λάτσιο
22:00 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ - Τσέλσι
00:00 Ποδόσφαιρο: Λειψία - Πόρτο
02:00 Ποδόσφαιρο: Νις - Λάτσιο
04:00 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ - Τσέλσι