Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Σάββατο 19 Αυγούστου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
14:30 Ποδόσφαιρο: Σουόνσι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ LIVE
16:30 Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ - Ντόρτμουντ LIVE
18:30 UEFA Champions League 2017-18 - Στιγμιότυπα
19:00 UEFA Champions League 2017-18 - Στιγμιότυπα
19:30 Ποδόσφαιρο: Στόουκ - Άρσεναλ LIVE
21:30 Στιγμιότυπα
21:45 Ποδόσφαιρο: Βερόνα - Νάπολι LIVE
23:45 Ποδόσφαιρο: Σαουθάμπτον - Γουέστ Χαμ
01:45 Ποδόσφαιρο: Παναθηναϊκός - Μπιλμπάο
03:40 Ποδόσφαιρο: Σέλτικ - Αστάνα
05:35 Ποδόσφαιρο: Γιουνγκ Μπόις - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Πρόγραμμα Cosmote Sport 5 HD
15:10 Μηχανοκίνητα: IDEMITSUI Asia Talent Cup 2017
16:05 Μηχανοκίνητα: IDEMITSUI Asia Talent Cup 2017
17:00 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
18:00 WRC 2017
18:30 Formula E 2016-17
19:30 Red Bull Air Race 2016-17 - Magazine
20:30 GP Confidential 2017
21:00 WRC 2017
21:30 Μηχανοκίνητα: 2017 Red Bull MotoGP Rookies Cup
22:25 Μηχανοκίνητα: 2017 Red Bull MotoGP Rookies Cup
23:20 WRC 2017
00:25 WRC 2017
00:55 2017 Red Bull Air Race World Championship
01:25 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
02:30 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series LIVE
Πρόγραμμα novasports3
15:00 Basketball Champions League
17:00 Basketball Champions League
19:15 Αστερας Τριπολης - ΠΑΣ Γιάννινα
21:30 Τενις: Wimbledon 2017
23:30 Novasports3HD
00:00 Novasports3HD
Πρόγραμμα novasports7
15:00 Διεθνης Μαραθωνιος Στοκχολμης
18:00 Λιον - Μπορντο
20:00 Στιβος: IAAF world challenge league - κύκλος 1 Διεθνές Μίτινγκ, Τσεχία (28/06/17)
23:15 Novasports5HD
00:00 Novasports5HD
Πρόγραμμα Fox Sports HD
16:00 BIG3
18:30 FIM Supermoto: 2017
19:00 NFL Hard Knocks: 2017
20:00 Boston Red Sox - New York Yankees
22:30 MLBS BEST: 2017
23:00 Pittsb. Pirates - St Louis Cardinals
02:00 FIM Enduro: 2017
02:30 MLBS BEST: 2017
03:00 Eels - Titans
05:00 Broncos - Dragons
Πρόγραμμα Motors Tv
15:55 Team
16:45 Βρετανικό Πρωτάθλημα F3: Τα Καλύτερα
17:35 Βρετανικο κυπελλο GT - κύκλος 1 Donington Park National
19:15 Fim Sidecar World Championship: 2017 - κύκλος 1 5ος γύρος: Λετονία
21:20 Βρετανικό Πρωτάθλημα Rallycross - κύκλος 1 1ος γύρος: Croft
23:00 Τα νέα της Φόρμουλα 1
23:55 Team
02:45 Βρετανικό Πρωτάθλημα F3: Τα Καλύτερα
03:35 Βρετανικό πρωτάθλημα Gt - κύκλος 1 1ος γύρος: Brands Hatch
04:25 Βρετανικό πρωτάθλημα cross country - κύκλος 1 Myherin, Ουαλία
05:40 Bike World
Πρόγραμμα Cosmote Sport 2 HD
16:00 Ποδόσφαιρο: Βαλένθια - Λας Πάλμας
17:55 Ιταλικό Πρωτάθλημα 2016-17 - Ανασκόπηση
19:00 Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους - Κάλιαρι LIVE
21:00 Στιγμιότυπα
21:15 Ποδόσφαιρο: Ζιρόνα - Ατλέτικο Μαδρίτης LIVE
23:15 Ποδόσφαιρο: Σεβίλη - Εσπανιόλ LIVE
01:15 Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους - Κάλιαρι
03:15 Στιγμιότυπα
03:30 UEFA Champions League 2017-18 - Στιγμιότυπα
04:00 Ποδόσφαιρο: Ζιρόνα - Ατλέτικο Μαδρίτης
Πρόγραμμα Cosmote Sport 6 HD
16:30 Ποδόσφαιρο: Αμβούργο - Άουγκσμπουργκ LIVE
18:30 Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000
21:00 Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000 LIVE
23:30 Στιγμιότυπα
00:00 Beach Volley: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIVB 2017
01:00 Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000
02:00 Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000 LIVE
04:30 Στιγμιότυπα
05:00 Beach Volley: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIVB 2017
Πρόγραμμα novasports4
14:15 Ποδοσφαιρο: Βικος Cola Elite NEON Cup - κύκλος 1 Κράσνονταρ - Παρτίζαν (22/04/17)
16:10 Επιτραπεζια αντισφαιριση 2017 - κύκλος 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ντίσελντορφ (E)
17:15 Επιτραπεζια αντισφαιριση 2017 - κύκλος 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ντίσελντορφ (E)
18:15 Επιτραπεζια αντισφαιριση 2017 - κύκλος 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ντίσελντορφ (E)
19:30 Σαντερλαντ - Λιντς Γιουναϊτεντ
21:30 Επιτραπεζια αντισφαιριση 2017 - κύκλος 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ντίσελντορφ (E)
22:30 IAAF Athletix
23:00 Επιτραπεζια αντισφαιριση 2017 - κύκλος 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ντίσελντορφ (E)
00:00 Επιτραπεζια αντισφαιριση 2017 - κύκλος 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ντίσελντορφ (E)
01:00 Novasports4HD
Πρόγραμμα Action24
17:00 Gillette World Sports
18:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
19:00 World Sailing Show - κύκλος 1 World Sailing Show
20:00 Auto Action
21:00 Τετ α τετ
22:00 Οι αντιζηλοι
23:00 Επάγγελμα ρεπόρτερ
01:30 Triathlon Series
02:30 Volvo Ocean Race
03:00 Γκολφ
04:00 Extreme Sailing
05:00 Ποδόσφαιρο: Νασιονάλ ντε Μαδέιρα - Ρίο Άβε
Πρόγραμμα Motorvision Channel
14:20 Ταξίδι στον Χρόνο
14:45 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
15:15 Δοκιμή στον δρόμο 
Επ.901  901
15:40 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
16:05 Υπερ-αυτοκίνητα
16:25 Υπερ-αυτοκίνητα
16:50 Ονειρεμένα Αυτοκίνητα - κύκλος 1 
Επ.13  SUVs
17:20 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
17:45 Υπερ-αυτοκίνητα
18:10 Υπερ-αυτοκίνητα
18:35 MotorStories 
Επ.2  At Home with Magnus Walker
19:05 Ταξιδεύοντας 
Επ.1  Επ. 1
19:30 Αφιέρωμα
20:00 Ταξίδι στον Χρόνο
20:25 Ταξίδι στον Χρόνο
20:50 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
21:15 Δοκιμή στον δρόμο 
Επ.901  901
21:40 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
22:05 Υπερ-αυτοκίνητα
22:25 Υπερ-αυτοκίνητα
22:50 Οικολογική Οδήγηση
23:20 Οικολογική Οδήγηση
23:45 Χώρα παραγωγής - κύκλος 1 Μοτοσυκλέτες PG
00:10 Χώρα παραγωγής - κύκλος 1 Μοτοσυκλέτες PG
00:40 4x4 
Επ.28  4x4 Rallye Fun
01:05 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
01:30 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
02:00 Ταξίδι στον Χρόνο
02:20 Ταξίδι στον Χρόνο
02:45 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
03:15 Δοκιμή στον δρόμο 
Επ.901  901
03:40 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
04:05 Υπερ-αυτοκίνητα
04:25 Υπερ-αυτοκίνητα
04:50 Ονειρεμένα Αυτοκίνητα - κύκλος 1 
Επ.13  SUVs
05:20 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
05:45 Υπερ-αυτοκίνητα
Πρόγραμμα Cosmote Sport 3 HD
16:00 Στιγμιότυπα
16:30 Ποδόσφαιρο: Χέρτα Βερολίνου - Στουτγκάρδη LIVE
18:30 UEFA Champions League 2017-18 - Στιγμιότυπα
19:00 Bundesliga 2017-18 - Στιγμιότυπα
19:30 Ποδόσφαιρο: Σάλκε - Λειψία LIVE
21:30 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ - Κρίσταλ Πάλας
23:30 Ποδόσφαιρο: Μπόρνμουθ - Γουότφορντ
01:30 Ποδόσφαιρο: Χέρτα Βερολίνου - Στουτγκάρδη
03:30 Bundesliga 2017-18 - Στιγμιότυπα
04:00 Ποδόσφαιρο: Αμβούργο - Άουγκσμπουργκ
Πρόγραμμα novasports1
14:15 Σεφιλντ Γιουναϊτεντ - Μπαρνσλεϊ
16:15 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17:00 Στιγμιότυπα Blancpain GT αντοχής - κύκλος 1 Σίλβερστοουν, Αγγλία (Ε)
18:00 Η ώρα των πρωταθλητών - κύκλος 1 Αθλητική εκπομπή LIVE
21:30 Ολυμπιακος - ΑΕΛ
23:30 Η ώρα των πρωταθλητών - κύκλος 1 Η ώρα των πρωταθλητών
01:00 Μπέρτον Αλμπιον - Μπέρμιγχαμ Σίτι (M)
03:00 Τενις: Wimbledon 2017
05:00 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΣ Γιάννινα (M)
06:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
Πρόγραμμα novasports6
14:30 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
15:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
15:30 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
16:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
17:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
18:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
18:30 Ματchback Ολυμπιακος - ΑΕΛ
20:30 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
21:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
21:30 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
22:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
23:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
00:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
00:30 Ματchback Ολυμπιακος - ΑΕΛ
02:30 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
03:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
03:30 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
04:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
05:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
06:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
Πρόγραμμα EDGEsport HD
14:30 Uim F1 powerboating - κύκλος 1 
Επ.7  Ανασκόπηση σεζόν
15:00 FISE World Series - κύκλος 1 BMX Flat Pro Final
17:00 Formula Drift 
Επ.8  Evergreen Speedway
17:30 G Series Ice Race
18:00 FIM Ice Speedway Gladiators
19:00 Bowl-a-rama 1ος γύρος, Μπόντι
20:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Kitesurfing
20:30 World Surf League LIVE
23:00 Crankworx 1ος γύρος, Ροτορούα
01:00 World Surf League
03:00 Crankworx 1ος γύρος, Ροτορούα
05:30 Fia world championship rallycross - κύκλος 1 Γύρος 1 - Πορτογαλία
Πρόγραμμα Cosmote Sport 4 HD
15:00 Sports Classics: ESPN 30 for 30 - κύκλος 1 9 Dot 79
16:30 Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ - Βέρντερ Βρέμης LIVE
18:30 AntetokounBros Event 2017 - Θεσσαλονίκη
21:30 Αφιέρωμα: Γιάννης Αντετοκούνμπο
00:15 Μπάσκετ: Βαλένθια - Μπασκόνια
02:10 AntetokounBros Event 2017 - Θεσσαλονίκη
04:50 Μπάσκετ: Αβελίνο - Βενέτσια
Πρόγραμμα novasports2
15:00 Γερμανικο κυπέλλο ποδοσφαίρου - κύκλος 1 Ριλασίνγκεν - Ντόρτμουντ (E)
17:00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Μπάρνσλεϊ
19:15 Ξάνθη - Λαμία
21:15 Στιγμιότυπα ιστιοπλοΐας - κύκλος 1 Extreme Sailing Series, Βαρκελώνη (E)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου LIVE
00:00 Ολυμπιακός - ΑΕΛ
02:00 54ο Ράλλυ Αιγαίου - κύκλος 1 Ανασκόπηση (M)
03:15 Γερμανικο κυπέλλο ποδοσφαίρου - κύκλος 1 Τσέμνιτσερ - Μπάγερν Μονάχου (Ε)
05:10 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου LIVE
Πρόγραμμα Eurosport HD
15:00 Ποδηλασία LIVE
17:15 Ποδηλασία: Ο γύρος της Ισπανίας
18:15 Ποδηλασία: Vuelta Extra LIVE
18:30 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ισπανίας LIVE
20:15 Ποδηλασία: Vuelta Extra LIVE
20:25 Νέα
20:30 Σνούκερ: Πρωτάθλημα Κίνας
22:45 Ποδηλασία: Ο γύρος της Ισπανίας
00:10 Νέα
00:15 Ποδηλασία
01:15 Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
02:00 Όλα τα Σπορ
02:30 Σνούκερ: Πρωτάθλημα Κίνας
04:00 Ποδηλασία: Ο γύρος της Ισπανίας
05:30 Σνούκερ: Πρωτάθλημα Κίνας
Πρόγραμμα Eurosport2
15:00 Ποδηλασία
17:15 Όλα τα Σπορ: Jez Do It
17:45 Ποδηλασία
19:15 Σνόουμπορντ: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο
20:15 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα έλξης με τρακτέρ
21:15 Όλα τα Σπορ: Jez Do It
21:45 Νέα
22:00 Freestyle Motocross: FMX Αγώνες Μονομάχων
23:00 Σνούκερ: Κινέζικο Όπεν
01:30 Νέα: Τα Νυχτερινά Νέα του Eurosport 2
Πρόγραμμα Cosmote Sport 7 HD
16:30 Ποδόσφαιρο: Μάιντς - Ανόβερο LIVE
18:30 COSMOTE SPORT 7HD
19:15 Ποδόσφαιρο: Θέλτα - Ρεάλ Σοσιεδάδ LIVE
21:15 COSMOTE SPORT 7HD
21:30 Ποδόσφαιρο: Λέστερ - Μπράιτον Χόουβ Άλμπιον
23:30 COSMOTE SPORT 7HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 8 HD
16:00 COSMOTE SPORT 8HD
20:15 Ποδόσφαιρο: Βιτόρια - Σπόρτινγκ Λισαβόνας LIVE
22:15 COSMOTE SPORT 8HD
22:30 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα - Μπελενένσες LIVE
00:30 COSMOTE SPORT 8HD