Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα novasports1
00:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
02:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
04:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
07:00 Basketball Champions League - κύκλος 1 Ολντενμπουργκ - Αβτοντορ Σάρατοφ (M)
09:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
11:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
13:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
15:00 Winter X Games 2017 - κύκλος 1 Ασπεν (M)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα
19:30 Super League: Ολυμπιακός - Πανιώνιος LIVE
21:30 Παιζουμε Ελλαδα
Πρόγραμμα novasports3
00:30 Novasports3HD
09:00 Euroleague
11:00 Euroleague
13:00 Euroleague
15:00 Euroleague
17:00 Απολλων Πατρας - Ολυμπιακος
19:00 Winter X Games 2017 - κύκλος 1 Ασπεν (M)
20:00 Euroleague
22:15 Μποαβιστα - Πορτο
Πρόγραμμα novasports6
00:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
00:30 Ματchback Ηρακλης - ΠΑΟΚ
02:30 Today - κύκλος 1 Μεγάλες ώρες του αθλητισμού
03:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
04:30 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
05:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
05:35 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
06:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
06:40 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
08:30 Today - κύκλος 1 Μεγάλες ώρες του αθλητισμού
09:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
10:30 One Team Closer
11:00 Legend stories season - κύκλος 2 ΠΑΟΚ: Η Χρυσή Δεκαετία
12:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
12:40 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
14:30 Today - κύκλος 1 Μεγάλες ώρες του αθλητισμού
15:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
16:30 One Team Closer
17:00 Legend stories season - κύκλος 2 ΠΑΟΚ: Η Χρυσή Δεκαετία
18:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
18:40 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
20:30 Today - κύκλος 1 Μεγάλες ώρες του αθλητισμού
21:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
22:30 One Team Closer
23:00 Legend stories season - κύκλος 2 ΠΑΟΚ: Η Χρυσή Δεκαετία
Πρόγραμμα Eurosport HD
00:00 Χειμερινά αθλήματα σήμερα
01:00 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
02:30 Ποδηλασία: Ο γύρος του Άμπου Ντάμπι
03:00 Ποδηλασία: Παγκόσμιο Τουρ
04:00 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
04:30 Σούπερσπορτ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LIVE
07:00 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
08:15 Σούπερσπορτ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
09:30 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
10:30 Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο LIVE
11:30 Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LIVE
13:15 Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LIVE
15:00 Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο
15:30 Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LIVE
16:15 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
17:15 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LIVE
19:15 Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο
20:00 Χειμερινά αθλήματα σήμερα
20:55 Νέα
21:05 Ποδηλασία: Kuurne-Βρυξέλλες-Kuurne
22:00 Ποδηλασία: Ο γύρος του Άμπου Ντάμπι
23:55 Νέα
Πρόγραμμα Fox Sports HD
01:30 Mobil 1 The Grid: 2017
02:00 FIM Superenduro: 2017
02:30 World Sailing Show: 2017
03:00 Vendee Globe: 2017 Highlights
04:00 World Floorball Championships: 2016
04:30 Dream Team Triathlon Series: 2017
05:30 The mavericks - κύκλος 1 Football: Diamonds in the Rough
06:30 Gillette World Of Sport: 2017
07:00 PGA EuroPro Tour: Hiighlights 2016
07:30 NHL Presents
08:30 Athletics: 2017 - κύκλος 1 Antrim Cross-Country
09:30 Formula E: Street Racers 2016/17
10:00 The mavericks - κύκλος 1 Football: Diamonds in the Rough
11:00 Los Angeles Kings - Anaheim Ducks
13:00 St. Johns Red Storm - Georgetown
14:30 Blue Demons - Seton Hall Pirates
16:00 Dream Team Triathlon Series: 2017
16:30 Mobil 1 The Grid: 2017
17:00 Los Angeles Kings - Anaheim Ducks
19:00 PGA EuroPro Tour: Hiighlights 2016
19:30 Dallas Stars - Boston Bruins
22:00 Carolina Hurricanes - Calgary Flames
Πρόγραμμα Motors Tv
00:00 Supercars Championship - Τα Καλύτερα - κύκλος 1 Supercars championship - τα καλύτερα
01:40 Lucas Oil Off Road Racing Series Lucas Oil Off Road Racing Series
02:30 Lucas Oil Off Road Racing Series Lucas Oil Off Road Racing Series
03:20 Fun cup - κύκλος 2 2ος γύρος: Oulton Park
04:40 Αγώνες αυτοκινήτων
05:30 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής - κύκλος 1 6 Ωρες του Silverstone
06:20 UIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Jetspring - κύκλος 1 Group A
07:10 UIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Jetspring - κύκλος 1 Group A
08:00 Toyota Racing Series Νέας Ζηλανδίας - κύκλος 1 5ος γύρος: Manfeild
08:50 Hero cup - κύκλος 1 Scottish Malts
09:45 Κλασσικο Ραλι Μόντε Κάρλο
11:00 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα X-Trial - κύκλος 1 1ος γύρος: Βαρκελώνη
11:55 Fim Mx2 World Championship - κύκλος 1 Fim Mx2 World Championship
12:45 FIM MXGP: Παγκόσμιο πρωτάθλημα - κύκλος 1 FIM MXGP: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
13:35 Fim Mx2 World Championship - κύκλος 1 Fim Mx2 World Championship
14:25 FIM MXGP: Παγκόσμιο πρωτάθλημα - κύκλος 1 FIM MXGP: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
15:20 Grand Prix - Μακάο
16:35 Πρωταθλήμα MRF Challenge - κύκλος 1 4ος γύρος: Τσενάι
17:05 Toyota Racing Series Νέας Ζηλανδίας - κύκλος 1 5ος γύρος: Manfeild
17:55 Lucas Oil Off Road Racing Series Lucas Oil Off Road Racing Series
18:45 Lucas Oil Off Road Racing Series Lucas Oil Off Road Racing Series
19:40 FIA Παγκοσμίο Πρωτάθλημα Ράλι - κυκλος 1 Ράλι Σουηδίας
20:55 Fim Mx2 World Championship - κύκλος 1 Fim Mx2 World Championship
21:50 FIM MXGP: Παγκόσμιο πρωτάθλημα - κύκλος 1 FIM MXGP: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
22:40 Fim Mx2 World Championship - κύκλος 1 Fim Mx2 World Championship
23:30 FIM MXGP: Παγκόσμιο πρωτάθλημα - κύκλος 1 FIM MXGP: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Πρόγραμμα novasports2
00:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου LIVE
02:00 Πορτογαλικό πρωταθλήμα ποδοσφαίρου
04:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου LIVE
06:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Μπαστιά - Μονακό (Ε)
08:00 Winter X Games 2017 - κύκλος 1 Ασπεν (M)
09:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου LIVE
11:00 Πορτογαλικό πρωταθλήμα ποδοσφαίρου
13:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου LIVE
15:00 ΑΕΚ - ΑΕΛ
17:15 Ηρακλης - ΠΑΟΚ
19:15 Ο κόσμος της ιππασίας
20:00 Πορτογαλικό πρωταθλήμα ποδοσφαίρου
22:00 Ποδόσφαιρο: Μαρσέϊγ - Παρί Σεν Ζερμέν LIVE
Πρόγραμμα novasports4
00:00 Novasports4HD
09:25 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός (E)
11:45 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα: Volley League Παμε Στοιχημα 2016/17 (Ζ) - κύκλος 1 Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ (E)
14:30 Στιγμιότυπα γκολφ - κύκλος 1 U.S. Open Championship 2016 (Ε)
15:45 Αγώνας υδατοσφαίρισης
17:15 Λεβαδειακός - ΠΑΣ Γιάννινα
19:15 Basketball Champions League - κύκλος 1 Βενέτσια - Βέντσπιλς (E)
21:00 Στιγμιότυπα γκολφ - κύκλος 1 U.S. Open Championship 2016 (Ε)
22:00 Stoiximan.gr Basket League 2016/17 - κύκλος 1 Απόλλων Πάτρας - Αρης (Ε)
Πρόγραμμα Action24
01:00 Ο πολεμος των Σεφ
02:00 Ajax TV
03:00 Cycling tour of Alberta
04:00 Extreme Sailing
05:00 Ποδόσφαιρο
07:00 Ποδόσφαιρο
09:00 Moto in action
10:00 Auto Action
11:00 Gillette World Sports
11:30 Mobil 1 The Grid
12:00 Mobil 1 The Grid
12:30 World Sailing Show - κύκλος 1 World Sailing Show
14:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
17:00 Γκολφ
17:30 Moto in action
18:00 Auto Action
19:00 Ο πολεμος των Σεφ
20:00 Βρες τη χρονιά
21:00 Μουσική σκηνή
23:00 Ξένη ταινία
Πρόγραμμα novasports7
00:30 Novasports5HD
09:00 Super Euroleague
10:45 Παιζουμε ελλαδα
12:45 Επιτραπέζια αντισφαίριση - κύκλος 1 ΙΤΤF Grand Finals: Προημιτελικά (E)
15:15 Επιτραπέζια αντισφαίριση - κύκλος 1 ΙΤΤF Grand Finals: Προημιτελικά (E)
17:45 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Χάντμπολ
19:25 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Χάντμπολ
21:40 Συγχρονισμένη Κολύμβηση
Πρόγραμμα Eurosport2
00:30 Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο
00:55 Νέα
01:00 Ποδηλασία: Ο γύρος του Άμπου Ντάμπι
02:00 Δίαθλο: Παγκόσμια Πρωταθλήματα Εφήβων
03:00 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
04:00 Ποδηλασία: Παγκόσμιο Τουρ
05:45 Δίαθλο: Παγκόσμια Πρωταθλήματα Εφήβων
06:45 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
07:45 Ποδηλασία: Ο γύρος του Άμπου Ντάμπι
08:45 Ποδηλασία: Ο Γύρος του Λανγκάουι
09:00 Ποδηλασία: Παγκόσμιο Τουρ
10:30 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
11:15 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο LIVE
13:00 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο LIVE
14:30 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο LIVE
15:30 Ποδηλασία: Παγκόσμιο Τουρ
16:30 Ποδηλασία: Kuurne-Βρυξέλλες-Kuurne LIVE
18:30 Ποδηλασία: Ο Γύρος του Άμπου Ντάμπι LIVE
20:30 Δίαθλο: Παγκόσμια Πρωταθλήματα Εφήβων
21:00 Δίαθλο: Παγκόσμια Πρωταθλήματα Εφήβων
21:25 Νέα
21:30 Πατινάζ Ταχύτητας: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LIVE
Πρόγραμμα Motorvision Channel
00:00 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
00:30 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
01:00 Κλασικοί αγώνες 
Επ.1  Pikes Peak
01:20 Κλασικοί αγώνες 
Επ.1  Pikes Peak
01:45 Κλασικοί αγώνες 
Επ.1  Pikes Peak
02:10 Κλασικοί αγώνες 
Επ.1  Pikes Peak
02:40 Κλασικοί αγώνες 
Επ.1  Pikes Peak
03:05 Κλασικοί αγώνες 
Επ.1  Pikes Peak
03:25 Κλασικοί αγώνες 
Επ.1  Pikes Peak
03:55 Κλασικοί αγώνες 
Επ.1  Pikes Peak
04:20 4x4 
Επ.28  4x4 Rallye Fun
04:45 4x4 
Επ.28  4x4 Rallye Fun
05:10 4x4 
Επ.28  4x4 Rallye Fun
05:35 4x4 
Επ.28  4x4 Rallye Fun
05:55 4x4 
Επ.28  4x4 Rallye Fun
06:15 4x4 
Επ.28  4x4 Rallye Fun
06:50 Best of crash
07:00 Ταξίδι στον Χρόνο
07:25 Ταξίδι στον Χρόνο
07:50 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
08:15 Δοκιμή στον δρόμο 
Επ.901  901
08:40 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
09:05 Υπερ-αυτοκίνητα
09:30 Υπερ-αυτοκίνητα
10:00 Ονειρεμένα Αυτοκίνητα - κύκλος 1 
Επ.13  SUVs
10:25 Μετατροπές
10:50 Μετατροπές
11:15 Μετατροπές
11:40 Υπερ-αυτοκίνητα
12:05 Υπερ-αυτοκίνητα
12:30 Ο τρόπος ζωής των μηχανόβιων 
Επ.51  Bike
13:00 Imsa Sports Car Championship - κύκλος 1 12 Ωρες του Sebring
14:35 ADAC GT Masters 
Επ.7  Red Bull Ring, Αυστρία - 1ος αγώνας
15:55 ADAC GT Masters 
Επ.7  Red Bull Ring, Αυστρία - 1ος αγώνας
17:20 Ιαπωνικό πρωτάθλημα super formula - κύκλος 1 
Επ.3  Fuji Speedway 2016
18:15 FIA Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Φορτηγών - κύκλος 1 
Επ.46  Βουδαπέστη, Ουγγαρία 2016
18:45 Best of crash
19:00 Ταξίδι στον Χρόνο
19:25 Ταξίδι στον Χρόνο
19:50 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
Πρόγραμμα OTE Sport 1 HD
01:45 Στιγμιότυπα
02:00 Ποδόσφαιρο: Φενέρμπαχτσε - Κρασνοντάρ
04:00 Ποδόσφαιρο: Γκενκ - Άστρα Γκιουργκίου
06:00 Ποδόσφαιρο: Σπάρτα Πράγας - Ροστόφ
08:00 UEFA Champions League - Στιγμιότυπα
08:30 UEFA Champions League - Στιγμιότυπα
09:00 Ποδόσφαιρο: Χαλ - Μπέρνλι
11:00 Ποδόσφαιρο: Γουέστ Μπρομ - Μπόρνμουθ
13:00 UEFA Champions League Magazine - κύκλος 1 
Επ.33  Ανασκόπηση της σεζόν
13:30 Ποδόσφαιρο: Έβερτον - Σάντερλαντ
15:30 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Στόουκ LIVE
17:30 Ο κόσμος του αγγλικού πρωταθλήματος
18:00 UEFA Europa League - Στιγμιότυπα
19:00 UEFA Champions League Magazine - κύκλος 1 
Επ.33  Ανασκόπηση της σεζόν
19:30 Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Χιχόν - Θέλτα LIVE
21:30 Στιγμιότυπα
21:45 Ποδόσφαιρο: Ίντερ - Ρόμα LIVE
23:45 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Στόουκ
Πρόγραμμα OTE Sport 3 HD
01:30 Στιγμιότυπα Bundesliga 2016 - 2017
02:00 Ποδόσφαιρο: Λεβερκούζεν - Μάιντς
04:00 Ποδόσφαιρο: Χέρτα Βερολίνου - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
06:00 Ποδόσφαιρο: Ανόβερο - Αρμίνια Μπίλεφελντ
08:00 Ποδόσφαιρο: Φράιμπουργκ - Ντόρτμουντ
10:00 Ποδόσφαιρο: Ντάρμσταντ - Άουγκσμπουργκ
12:00 Στιγμιότυπα Bundesliga 2016 - 2017
12:30 Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου - Αμβούργο
14:30 Ποδόσφαιρο: Στουτγκάρδη - Καϊζερσλάουτερν LIVE
16:30 Ποδόσφαιρο: Ίνγκολσταντ - Γκλάντμπαχ LIVE
18:30 Ποδόσφαιρο: Σάλκε - Χόφενχαϊμ LIVE
20:30 Ποδόσφαιρο: Λειψία - Κολονία
22:30 SportShow LIVE
Πρόγραμμα OTE Sport 5 HD
00:00 Formula E
00:30 WRC 2017
01:30 WRC 2017
02:35 WRC 2017
03:40 WRC 2017
05:15 WRC 2017
06:15 Formula E
06:45 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
07:45 WRC 2017
08:45 Formula 1 - Ανασκόπηση 2016
09:55 Formula E
10:25 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
13:00 Μπάσκετ: Μπρέσια - Αβελίνο LIVE
15:00 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
16:00 Ποδόσφαιρο: Σασουόλο - Μίλαν LIVE
18:00 Formula 1 - Ανασκόπηση 2016
19:10 MotoGP 2016
19:45 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
20:45 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series LIVE
Πρόγραμμα OTE Sport 7 HD
00:00 COSMOTE SPORT 7HD
08:00 COSMOTE SPORT 7HD
13:30 Ποδόσφαιρο: Παλέρμο - Σαμπντόρια LIVE
15:30 COSMOTE SPORT 7HD
16:00 Ποδόσφαιρο: Κιέβο - Πεσκάρα LIVE
18:00 COSMOTE SPORT 7HD
19:00 Χάντμπολ: Κιέλτσε - Πικ Ζέγκεντ LIVE
20:45 COSMOTE SPORT 7HD
Πρόγραμμα EDGEsport HD
00:00 FISE World Series
00:30 Formula Drift 
Επ.8  Evergreen Speedway
01:00 FIM Ice Speedway Gladiators
02:00 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Cross-Country Rallies
03:00 E League - κύκλος 1 9η εβδομάδα
03:30 Ο Κόσμος των Action Sports
04:30 World Surf League
05:30 FIM Speedway GP Challenge
06:30 Uim F1 powerboating - κύκλος 1 
Επ.7  Ανασκόπηση σεζόν
07:00 UCI BMX Supercross Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 1ος γύρος, Βρετανία
07:30 Formula Drift 
Επ.8  Evergreen Speedway
08:00 Fia world championship rallycross - κύκλος 1 Γύρος 1 - Πορτογαλία
09:00 Παγκόσμιο Τουρνουά PKRA - κύκλος 1 
Επ.3  Αίγυπτος
09:30 My Road
10:00 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Cross-Country Rallies
11:00 E League - κύκλος 1 9η εβδομάδα
11:30 Ο Κόσμος των Action Sports
12:30 World Surf League
13:30 FIM Speedway GP Challenge
14:30 Uim F1 powerboating - κύκλος 1 
Επ.7  Ανασκόπηση σεζόν
15:00 UCI BMX Supercross Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 1ος γύρος, Βρετανία
15:30 Formula Drift 
Επ.8  Evergreen Speedway
16:00 Fia world championship rallycross - κύκλος 1 Γύρος 1 - Πορτογαλία
17:00 Παγκόσμιο Τουρνουά PKRA - κύκλος 1 
Επ.3  Αίγυπτος
17:30 My Road
18:00 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Cross-Country Rallies
19:00 E League - κύκλος 1 9η εβδομάδα
19:30 Ο Κόσμος των Action Sports
20:30 World Surf League
21:30 FIM Speedway GP Challenge
22:30 Uim F1 powerboating - κύκλος 1 
Επ.7  Ανασκόπηση σεζόν
23:00 UCI BMX Supercross Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 1ος γύρος, Βρετανία
23:30 Formula Drift 
Επ.8  Evergreen Speedway
Πρόγραμμα OTE Sport 2 HD
01:45 UEFA Europa League - Στιγμιότυπα
02:45 Ποδόσφαιρο: Λεγανές - Ντεπορτίβο λα Κορούνια
04:45 Στιγμιότυπα
05:00 Ποδόσφαιρο: Εϊμπάρ - Μάλαγα
07:00 Ποδόσφαιρο: Νάπολι - Αταλάντα
09:00 Ποδόσφαιρο: Αλαβές - Βαλένθια
11:00 Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους - Έμπολι
13:00 Ποδόσφαιρο: Εσπανιόλ - Οσασούνα LIVE
15:00 Ποδόσφαιρο: Μπέτις - Σεβίλη
17:00 Στιγμιότυπα
17:15 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα LIVE
19:15 Στιγμιότυπα
19:30 Ποδόσφαιρο: Μπιλμπάο - Γρανάδα LIVE
21:30 Στιγμιότυπα
21:45 Ποδόσφαιρο: Βιγιαρεάλ - Ρεάλ Μαδρίτης LIVE
23:45 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα
Πρόγραμμα OTE Sport 4 HD
00:00 Μπάσκετ: Σακραμέντο Κινγκς - Σάρλοτ Χόρνετς LIVE
03:00 NBA Daily
03:30 Μπάσκετ: Κλ. Καβαλίερς - Σικάγο Μπουλς LIVE
06:30 Sports Classics: ESPN 30 for 30 - κύκλος 1 9 Dot 79
07:30 Μπάσκετ: Σακραμέντο Κινγκς - Σάρλοτ Χόρνετς
09:55 Μπάσκετ: Κλ. Καβαλίερς - Σικάγο Μπουλς
12:20 NBA Action 2016-17
12:55 NBA Daily
13:30 Μπάσκετ: Σακραμέντο Κινγκς - Σάρλοτ Χόρνετς
16:00 Ποδόσφαιρο: Λάτσιο - Ουντινέζε LIVE
18:00 Μπάσκετ: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
20:00 Μπάσκετ: Κλ. Καβαλίερς - Σικάγο Μπουλς
22:30 Μπάσκετ: Λ. Α. Λέικερς - Σ. Αντ. Σπερς LIVE
Πρόγραμμα OTE Sport 6 HD
00:00 Τένις: 2017 ATP World Tour 500 LIVE
02:30 Topspin
04:00 Μπιτς Βόλεϊ: FIVB 2017
05:00 Τένις: 2017 ATP World Tour 500
06:00 Topspin
07:30 Τένις: 2017 ATP World Tour 500
09:30 Τένις: 2017 ATP World Tour 500
11:30 Τένις: 2017 ATP World Tour 250
13:30 Τένις: 2017 ATP World Tour 250
15:30 Sports Classics: The Outdoor Sports Show 2017
16:00 Ποδόσφαιρο: Τζένοα - Μπολόνια LIVE
18:00 Τένις: 2017 ATP World Tour 500
20:00 Τένις: 2017 ATP World Tour 500
22:00 Τένις: 2017 ATP World Tour 500 LIVE
Πρόγραμμα OTE Sport 8 HD
00:30 COSMOTE SPORT 8HD
03:00 Τένις: 2017 ATP World Tour 250 LIVE
05:30 COSMOTE SPORT 8HD
13:30 Μπάσκετ: Εστουντιάντες - Μπαρτσελόνα LIVE
15:30 COSMOTE SPORT 8HD
16:00 Ποδόσφαιρο: Κροτόνε - Κάλιαρι LIVE
18:00 COSMOTE SPORT 8HD
19:30 Μπάσκετ: Ρεάλ Μαδρίτης - Γκραν Κανάρια LIVE
21:30 COSMOTE SPORT 8HD
22:00 Τένις: 2017 ATP World Tour 250 LIVE