Επίγεια | Κινηματογραφικά |
Αθλητικά | Ντοκιμαντέρ |
Ειδησεογραφικά | Παιδικά |
Μουσικά | Lifestyle |
Όλα | Ψυχαγωγία |
Σειρές | Ταινίες |
Αθλητικά | Τηλεπαιχνίδι |
Ειδήσεις | Ενημέρωση |
Παιδικά | Ντοκιμαντέρ |
00:10 | Super Μπάλα Live |
01:50 | UEFA Champions League Magazine |
02:30 | Γκοστμπάστερς |
04:40 |
Φιλοδοξίες - 1ος κύκλος Επ. 1.704 |
05:00 |
Μαρία η άσχημη Επ. 1.172 |
05:40 | Κοινωνία ώρα Mega |
09:40 | Πάμε Δανάη! |
12:30 | Μεσημβρινό δελτίο ειδήσεων MEGA |
13:30 | Ελένη |
15:50 | Live News |
18:00 | Δελτίο Νοηματικής |
18:10 | Live News |
18:30 | The Chase |
19:45 | Κεντρικό δελτίο ειδήσεων |
20:40 | MEGA Αθλητικά |
20:50 | Δελτίο Καιρού |
21:00 |
Η Γη της Ελιάς Κ3 Επ. 3.163 |
22:50 |
Το ναυάγιο Κ1 Επ. 1.97 |
00:30 | First Dates |
02:30 | Οι γιοι τεσσάρων ληστών |
06:00 | Double, Double Toil and Trouble |
07:45 | Cash or Trash |
08:45 | Breakfast at Star |
11:45 | Αλήθειες με τη Ζήνα |
14:00 |
Ντετέκτιβ Μονκ- 4ος κύκλος Επ. 4.12 |
15:00 | STAR News |
15:45 | Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα |
15:50 | Shopping Star |
17:30 | Cash or Trash |
18:30 | Ο τροχός της τύχης |
19:45 | STAR News |
21:00 | MasterChef 2024 |
23:15 | First Dates |
03:15 |
Μαμά-δες Κ7 Επ. 7.20 |
04:15 |
Ιστόρημα Κ1 81 χρόνια μετά τη βύθιση του καταδρομικού Έλλη |
04:30 |
Πες τη Λέξη Κ2 Επ. 2.999 |
05:30 | ΕΡΤ Ειδήσεις |
06:00 | Συνδέσεις |
10:00 | Πρωίαν σε είδον |
12:00 | Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός |
13:00 |
Ηλέκτρα Κ1 Επ. 1.135 |
14:00 |
ΠΟΠ Μαγειρική Κ7 Δημήτρης Ουγγαρέζος |
15:00 | Στούντιο 4 |
18:00 | Αναλυτικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός |
19:10 |
Ηλέκτρα Κ1 Επ. 1.137 |
20:15 | Switch |
21:00 | Οι μπάτσοι του Χόλιγουντ |
22:45 |
Η Παραλία Κ1 Επ. 1.139 |
23:45 |
Ηλέκτρα Κ1 Επ. 1.137 |
00:45 | Από Τόπο Σε Τόπο |
02:45 | Επανάληψη Προγράμματος |
08:30 | Έλληνες αειναύτες |
08:55 | Σαν Σήμερα στην Πολιτική |
09:00 | Πρωινή Επισκόπηση |
10:00 | Το κοινοβουλευτικό έργο της εβδομάδας |
12:00 | Το κοινοβουλευτικό έργο της εβδομάδας |
14:00 | Το κοινοβουλευτικό έργο της εβδομάδας |
16:00 | Το κοινοβουλευτικό έργο της εβδομάδας |
18:00 | Το κοινοβουλευτικό έργο της εβδομάδας |
20:00 | Το κοινοβουλευτικό έργο της εβδομάδας |
22:00 | Συνάντηση |
23:00 | Mountain |
00:00 |
Law & Order: Special Victims Unit - 19ος κύκλος Sunk Cost Fallacy |
01:00 | Ώρες Πριν τον Φόνο |
02:00 |
Επ. 19.999 |
04:00 | Ώρες Πριν τον Φόνο |
05:00 | Νταντά αμέσου δράσης |
06:00 |
Πέτα τη φριτέζα Κωμική σειρά ελληνικής παραγωγής 2018 |
07:00 |
Μην Ψαρώνεις Κ2 Επ. 2.999 |
08:00 | Εγκλήματα |
09:00 | Η Αγορά Σήμερα |
13:00 | Λίτσα.com |
14:00 | Λίτσα.com |
15:00 | Οι μεν και οι δεν |
16:00 |
Μην Ψαρώνεις Κ2 Επ. 2.49 |
17:00 |
Πέτα τη φριτέζα Τσούχτρα στα κάρβουνα |
18:00 | Εγκλήματα |
19:30 |
Άγριες μέλισσες Κ3 Επ. 3.21 |
21:00 |
Criminal Minds - 12ος Κύκλος Επ. 12.999 |
22:00 |
Criminal Minds Κ13 To a Better Place |
23:00 |
Law & Order: Special Victims Unit - 19ος κύκλος The Book of Esther |
00:00 | Αρένα (Μ) |
02:00 |
Ο Πρώτος Από Εμάς Κ1 Επ. 1.55 |
03:15 | Το πιο γλυκό μου ψέμα |
04:00 | Κάρμα |
05:00 | Της Ελλάδος τα παιδιά |
05:45 | Καλημέρα Ελλάδα |
09:50 | Το Πρωινό |
13:00 | ΑΝΤ1 News |
13:30 | Τώρα για το Μέλλον |
13:50 | ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα |
14:00 | Κωνσταντίνου και Ελένης |
15:00 | Ρουκ Ζουκ |
16:15 | Το καφέ της Χαράς |
17:30 | 5 x 5 |
18:45 | Ant1 news |
20:00 | Ποιος θέλει να γίνει εκατομμυριούχος |
21:00 |
Ψυχοκόρες Κ1 Κάθε Τέλος μια Αρχή |
22:30 |
Παγιδευμένοι Κ2 Επ. 2.59 |
01:00 | 9-1-1 - 5ος Κύκλος May Day |
02:00 | Οι άθλιοι |
05:00 | Πρώτη Εικόνα |
06:00 | Σήμερα |
09:50 | Αταίριαστοι |
11:50 | Fay's Time |
13:20 |
Ευρωεκλογές 2024: Δεκάλεπτο Πολιτικών Κομμάτων Κ1 Πράσινο Κίνημα |
13:40 | Δελτίο στη Νοηματική |
14:00 | Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ |
14:50 | Η μαμά μου μαγειρεύει καλύτερα από τη δική σου |
16:15 | My Style Rocks |
18:45 | Ο Μονομάχος |
19:50 | Τα νέα του ΣΚΑΪ |
21:00 | Survivor |
00:45 | My House Is Full of Mirrors |
02:45 | Το Όριο |
04:45 | One Culture |
05:00 | Travel Guide |
06:00 | Πας Μαγειρεύοντας |
07:00 | One Culture |
08:00 | One Culture |
09:00 | One Live Magazine |
11:30 | One Culture |
12:00 | Τηλεπωλήσεις |
13:00 | Τηλεπωλήσεις |
14:00 | One News |
14:30 | Δελτίο στη Νοηματική |
14:40 | One Economy |
15:00 | Τηλεπωλήσεις |
17:00 | Travel Guide |
18:00 | One Central News |
19:00 | Εδώ |
20:30 | One Talk |
22:00 | Evening report |
00:20 | Μια νύχτα στο μουσείο 3: Το μυστικό του Φαραώ |
02:15 | Ο εραστής |
04:30 |
Αληθινοί έρωτες - 1ος κύκλος Μικρά ψέματα |
05:15 |
Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - Β' κύκλος Επ. 2.15 |
06:15 | Θυρίδα Τηλεπώλησης |
06:45 | Οικογενειακές ιστορίες |
07:30 |
Ευρωεκλογές 2024: Δεκάλεπτο Πολιτικών Κομμάτων Κ1 ΛΑ.Ο.Σ |
07:45 | Happy Day στον Alpha |
10:00 | Super Κατερίνα |
13:00 | Το σόι σου Κ3 Το Ψέμα |
14:00 | Ειδήσεις |
14:50 | T-Live |
16:35 | Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα |
16:45 | Αμφιβολίες |
17:45 | Οικογενειακές ιστορίες |
18:50 | Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων Alpha |
20:00 |
Ο Παράδεισος των Κυριών Κ2 Επ. 2.145 |
21:00 |
Σασμός Κ3 Επ. 3.125 |
22:40 |
Ο Σκαραβαίος Κ1 Το Πιο Βαθύ Σκοτάδι |
00:30 | Στο Γηροκομείο |
02:30 | Πρωινό Σου Σου |
04:30 | Chef στην κουζίνα σας |
05:15 | Εικόνες |
05:55 | Driver's Seat |
06:00 | Ώρα Ελλάδος |
09:50 | Πρωινό Σου Σου |
13:00 | Open News - Μεσημεριανό Δελτίο |
14:00 | Οδός Ζαρίφη 2 |
16:00 | Θυρίδα Τηλεπώλησης |
16:15 | Open News στη Νοηματική |
16:30 | Εικόνες |
17:45 |
Σαν Ψέμα Κ1 Επ. 1.24 |
18:45 | Open News |
20:00 |
Η Υπόσχεση Κ1 Επ. 1.99 |
21:00 | Ένας αληθινός φίλος |
01:15 |
Μια Κληρονομιά Κ1 Με την Ψυχή στο Στόμα |
02:00 |
Κυριακή στο Χωριό Ξανά Κ1 Βέρβενα Αρκαδίας |
03:30 |
Ελλήνων Δρώμενα Κ8 Η Ιστορία της Μαριόλας |
04:30 | Ο Κίριλ Πετρένκο Διευθύνει Τσαϊκόσφκι & Ραχμάνινοφ |
06:00 |
Πλωτά Σπίτια Κ1 Οι Νομάδες |
07:00 | Athleticus |
07:10 | Ο Μικρός Μαλαμπάρ |
07:20 | Φλούπαλου |
07:35 | Αριθμοκυβάκια |
07:45 | Λουί |
07:50 | Ιστορίες με το Γέτι |
08:00 |
Ιρλανδία, Το Σμαραγδένιο Νησί Κ1 Ο Τραχύς Βορράς |
09:00 |
Προσκυνητές και Πεζοπόροι Κ1 Μονοπάτι Πασίφικ Κρεστ, ΗΠΑ |
10:00 | Μέρα με Χρώμα |
11:30 |
Η Ασία του Τζον Τορόουντ Κ1 Παραδοσιακό Χονγκ Κονγκ |
12:00 | Απίθανα Ταξίδια με Τρένο Κ2 Βολιβία |
13:00 | Περίμετρος |
14:00 | Ο γαμπρός μου, ο δικηγόρος |
15:30 |
Βότανα, Καρποί της Γης Κ1 Στους Ελαιώνες και τα Πευκοδάση της Χαλκιδικής |
16:00 | Ο Κόσμος των Σπορ |
17:00 | Η Τέχνη του Δρόμου Κ2 Χανιά |
18:00 |
Μουσικές Οικογένειες Κ2 Μουσικοί των Πομάκων |
19:00 | Λαϊκή Παράδοση |
19:15 | Ειδήσεις από την Περιφέρεια |
20:00 | Sports.doc |
20:15 |
Μπάσκετ: Άρης - Προμηθέας
LIVE
|
22:15 | Τζάμπολ |
23:00 |
The Blue Rose Κ1 Το Χρήμα τα Αλλάζει Όλα |
01:10 | Καλύτερα Αργά |
02:10 | Pure Action Show |
05:00 | Χωρίς Χάρτη |
06:00 | Πρωινή Ζώνη |
09:45 | Action Life |
10:00 | Action Τώρα |
13:00 | Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων |
14:00 | Έκτακτη Εκπομπή |
15:00 | Καλύτερα Αργά |
16:00 | Γκαράζ |
17:15 | The Spirit of the Sports |
18:00 | Πάμε Γήπεδο |
19:00 | Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων |
19:50 | Δελτίο Καιρού |
20:00 | Monday FC |
21:30 | Highlights Γαλλικού Κυπέλλου |
22:00 | Πίσω από τις γραμμές του εχθρού |